Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Μαιευτηριο Ρεα


Χαρα23

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ηθελα την πολύτιμη βοήθεια σας. Είμαι στον έβδομο μήνα και προετοιμαζόμαστε για τον τοκετό. Ήθελα να σας ρωτήσω εάν κάποια έχει γεννήσει πρόσφατα στο ΡΕΑ και μάλιστα στο δωμάτιο superior δικλινο ποια ειναι η διαφορά από το δίκλινο και την εμπειρία σας.♥️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και με το καλό το μωράκι σου!!!εγώ γέννησα πριν δύο χρόνια περίπου στο Ρέα κι έμεινα πολύ ειχαριστημενη!!ήμουν σε τρίκλινο βέβαια αν και λόγω covid τότε ειμασταν δύο μέσα..οι νοσοκόμες πέρναγαν η μία μετά την άλλη να δουν τι κάνω,με βοήθησαν με το θηλασμό,λόγω κορονοιου δεν υπήρχαν επισκέψεις όπωτε ήμουν και ήρεμη χωρίς συνοστισμο..το φαγητό υπέροχο και γενικά πολύ ικανοποιημένη σε αντίθεση σε μεγάλο νοσοκομείο που είχα γεννήσει το γιο μου πριν 14 χρόνια!!επίσης ήταν πεντακάθαρο!!όλα αστραφταν ,τουαλέτες,δωμάτια ,σαλόνι..από μένα λοιπόν τα καλύτερα έχω να πω μόνο..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ με το καλό το μωράκι σου,έχω γεννήσει στο Ρέα το 2016,το 2021 κ τώρα είμαι στον έκτο μήνα κ πάλι εκεί θα πάω,στο δεύτερο παιδί με είχαν σε δίκλινο λόγω covid αν κ πλήρωσα για 3 κλινο,κορίτσια καμμία διαφορά δεν υπάρχει,μόνο η τεράστια διαφορά στην τιμή,όπου κ να πας είναι φανταστικα το κορίτσια.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...