Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα Μανούλες!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΥΧΗ!!!!

Μια χρονιά γεμάτη μπεμπάκια!!!

Κατερινάκι καλώς ήρθες.Να χαίρεσαι την οικογένεια κ με το καλό τα μωράκια σου!!!

Κορίτσια μου για εμάς δεν ήταν καθόλου καλή η εβδομάδα κ δυστυχώς δεν βρήκα κ το χρόνο να μπω.Η Ηλιάνα μου άρρωστη με φοβερη καταρροή,μπούκωμα κ βήχα που η καημενούλα έκλαιγε όλη μέρα κ όλη νύχτα.Ούτε νεογέννητο να είχα.

Κ δυστυχώς αρρώστησα κ εγώ,μια από τα ίδια με τη μικρή,και σαν να μην έφτανε αυτό έβγαλα για πρώτη φορά στη ζωή μου αιμορροίδα.Έχω πεθάνει στον πόνο λέμε.Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω για να μην πονάει τόσο.

Κατά τα άλλα την παραμονή πρωτοχρονιάς ήρθαν τα πεθερικά στο σπίτι για να κόψουμε βασιλόπιτα και έφυγαν στις 2.:mad::xΤα νέυρα μου κρόσια.Όλες τις υπόλοιπες μέρες τις περάσαμε σπίτι.

Σήμερα στη δουλειά ελπίζω να έρθει κ κανένας άλλος μπας κ την κάνω νωρίτερα.

Αυτά τα νέα μου.

Άντε να μπούμε σε κανονικούς ρυθμούς σιγά σιγά.

Πολλά φιλιά!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Χρόνια πολλά κ Καλή Χρονιά !!! Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας!!

Εύχομαι αυτη η χρονιά να έχει όσο το δυνατόν περισσότερες χαρές!!

Ιωάννα μου περαστικά στο Ηλιανάκι σου!Ελπίζω να είναι καλύτερα τώρα!

Κόλλησες κ εσύ ε?Την πατήσαμε κ οι δυο στην άδειά μας!Ευτυχώς εγώ ηρέμησα κάπως!Εύχομαι να σταματήσει κ ο πόνος απο τις

Κ εγώ επέστρεψα στην δουλειά κ δεν έχω καθόλου όρεξη!Το καλό είναι ότι πλησιάζουν οι μέρες για να σταματήσω!!8 εργάσιμες κ σήμερα!!

ουφ..χαμός γίνεται..θα μπω λίγο αργότερα!!:mad::-x

Φιλιά


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Χρόνια πολλά κ Καλή Χρονιά !!! Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας!!

Εύχομαι αυτη η χρονιά να έχει όσο το δυνατόν περισσότερες χαρές!!

Ιωάννα μου περαστικά στο Ηλιανάκι σου!Ελπίζω να είναι καλύτερα τώρα!

Κόλλησες κ εσύ ε?Την πατήσαμε κ οι δυο στην άδειά μας!Ευτυχώς εγώ ηρέμησα κάπως!Εύχομαι να σταματήσει κ ο πόνος απο τις

Κ εγώ επέστρεψα στην δουλειά κ δεν έχω καθόλου όρεξη!Το καλό είναι ότι πλησιάζουν οι μέρες για να σταματήσω!!8 εργάσιμες κ σήμερα!!

ουφ..χαμός γίνεται..θα μπω λίγο αργότερα!!:mad::-x

Φιλιά

περαστικά κ σε σένα Χρύσα μου!!

8 κ σήμερα???

Τι λες βρε θηρίο??

Αλίμονο σε μας που θέλουμε ένα μήνα ακόμα:lol::lol::lol:!!!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου.Καλη χρονια.Χρυσα με το καλο η αδεια.Ιωαννα μου περαστικα σου ευχομαι.οσο για την αιμοροιδα περναει μονο με πλυσιμο με κρυο νερο και καθολου χαρτι στο σκουπισμα.


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περαστικά κ σε σένα Χρύσα μου!!

8 κ σήμερα???

Τι λες βρε θηρίο??

Αλίμονο σε μας που θέλουμε ένα μήνα ακόμα:lol::lol::lol:!!!

Αχ ναι..Μόνο 8 κ σήμερα!!!Ανυπομονώ!!:D:D:D:D

Θα περάσει κ για εσάς ο καιρός,πού θα πάει!!;)

καλημερα κοριτσακια μου.Καλη χρονια.Χρυσα με το καλο η αδεια.Ιωαννα μου περαστικα σου ευχομαι.οσο για την αιμοροιδα περναει μονο με πλυσιμο με κρυο νερο και καθολου χαρτι στο σκουπισμα.

Καλημέρα Αρετούλα μου!!Απολαμβάνεις την αδειούλα σου κ εσύ ε??


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου.Καλη χρονια.Χρυσα με το καλο η αδεια.Ιωαννα μου περαστικα σου ευχομαι.οσο για την αιμοροιδα περναει μονο με πλυσιμο με κρυο νερο και καθολου χαρτι στο σκουπισμα.

Αρετή μου καλημέρα.

Και τι δεν έχω δοκιμάσει για την αιμορροίδα.Πήρα μια φυτική αλοιφή,πλένομαι συνέχεια με κρύο νερό,βάζω χαρτί με πάγο για όσο αντέχω καθώς επίσης προσπαθώ να τη σπρώχνω προς τα μέσα.

Είμαι στην τέταρτη μέρα κ νιώθω ότι την έβγαλα σήμερα.

Κ σήμερα που ήρθα στη δουλειά έχω πάει ήδη 3 φορές τουαλέτα!!!

Πόσο καιρό θέλει για να περάσει??Γνωριζει κάποια κοπέλα να μου πει?


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

tumblr_lx2astLUBL1qa1syso1_500.png

Καλή μας Χρονιά Μπαμπουσκες μου!!!!!!!!!

Ευχομαι το 2012 να μας φέρει γερά ζουμπουρλούδικα μωράκια και μόνο υγεία, χαρές κι επιτυχίες σε κάθε τομέα!!!!!!

Κι εγώ στο κλαμπ των αρρωστων... δεν μου έχει περάσει ακόμα ο λαιμός μου, ειμαι χωρίς πυρρετό ευτυχώς αλλά σέρνομαι κανονικά.

Περάσαμε πολύ όμορφα, χάρηκα πολύ γιατί ειδα την αδελφή μου οικογενειακώς που δεν ζει στην Ελλάδα. Επαιξα πολύ με τον ανηψιό μου (και βαφτισιμιό μου) που ειναι 21 μηνών και γλύκας!

Ολα καλά ολα ανθηρά εύχομαι!

Περαστικά στα αρρωστάκια!

Ιωαννα να κανεις ενα εξορκισμό σε παρακαλώ, μια το στομαχι, το κρυωμα, η αιμορροίδα, το παιδί τωρα.... περαστικά σας κι αγύριστα!!!!!!!!!!!!!

Χρύσα μου περαστικά σου και γρήγορα! Με γειά τα υπέροχα πράγματα! Εγώ δεν εχω κάνει ακόμα τίποτα ...... :o

Αρετή προκομένη κόρη! ευγε!!!!!!!!!! :)

Αννα μου με το καλό κι εσύ, μονο χαρές!

Κατερίνα καλώς μας ήρθες!!!!! Βετεράνα μάνα και με διδυμάκια τώρα;;; σουπερ! με το καλο να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου γερά και τυχερά!

Σε ολες ολες μου οι ευχες, αν ξεχασα καποια προσωπικά κερνάω σοκολάτα!!!!

(δεν εχω μυαλό εδω στο γραφειο... εχουν λυσσάξει τα τηλ)

ματς

Link to comment
Share on other sites

Οντως την απολαμβανω.Μετα εχω τεσσερις βδομαδες μαθημα και 6 Φλεβαρη παιρνω την αδεια μου.Ανυπομονω να την παρω για να μην χρειαζεται να οδηγω καθε μερα.

Άντε πλησιάζει ο καιρός κ για εσάς!

όσο για την οδήγηση,έχει λίγο καιρό που με πηγαινοφέρνει ο άντρας μου στην δουλειά!Εδώ στην ΒΙ.ΠΕ.Θ γίνεται χαμός απο αυτοκίνητα κ ο καθένας βγαίνει όποτε θέλει κ σου κόβει τον δρόμο!Φοβάται κ δεν μαφήνει να οδηγώ μόνη μου..Έχω τον προσωπικό μου σοφέρ πλέον..χαχα

Αρετή μου καλημέρα.

Και τι δεν έχω δοκιμάσει για την αιμορροίδα.Πήρα μια φυτική αλοιφή,πλένομαι συνέχεια με κρύο νερό,βάζω χαρτί με πάγο για όσο αντέχω καθώς επίσης προσπαθώ να τη σπρώχνω προς τα μέσα.

Είμαι στην τέταρτη μέρα κ νιώθω ότι την έβγαλα σήμερα.

Κ σήμερα που ήρθα στη δουλειά έχω πάει ήδη 3 φορές τουαλέτα!!!

Πόσο καιρό θέλει για να περάσει??Γνωριζει κάποια κοπέλα να μου πει?

Ιωάννα μου δυστυχώς κ εγώ το μόνο που ξέρω είναι οι πλύσεις με το κρύο νερό!Εύχομαι να περάσει κ αυτό σύντομα για να ηρεμήσεις κ εσύ λιγάκι!!

tumblr_lx2astLUBL1qa1syso1_500.png

Καλή μας Χρονιά Μπαμπουσκες μου!!!!!!!!!

Ευχομαι το 2012 να μας φέρει γερά ζουμπουρλούδικα μωράκια και μόνο υγεία, χαρές κι επιτυχίες σε κάθε τομέα!!!!!!

Κι εγώ στο κλαμπ των αρρωστων... δεν μου έχει περάσει ακόμα ο λαιμός μου, ειμαι χωρίς πυρρετό ευτυχώς αλλά σέρνομαι κανονικά.

Περάσαμε πολύ όμορφα, χάρηκα πολύ γιατί ειδα την αδελφή μου οικογενειακώς που δεν ζει στην Ελλάδα. Επαιξα πολύ με τον ανηψιό μου (και βαφτισιμιό μου) που ειναι 21 μηνών και γλύκας!

Ολα καλά ολα ανθηρά εύχομαι!

Περαστικά στα αρρωστάκια!

Ιωαννα να κανεις ενα εξορκισμό σε παρακαλώ, μια το στομαχι, το κρυωμα, η αιμορροίδα, το παιδί τωρα.... περαστικά σας κι αγύριστα!!!!!!!!!!!!!

Χρύσα μου περαστικά σου και γρήγορα! Με γειά τα υπέροχα πράγματα! Εγώ δεν εχω κάνει ακόμα τίποτα ...... :o

Αρετή προκομένη κόρη! ευγε!!!!!!!!!! :)

Αννα μου με το καλό κι εσύ, μονο χαρές!

Κατερίνα καλώς μας ήρθες!!!!! Βετεράνα μάνα και με διδυμάκια τώρα;;; σουπερ! με το καλο να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου γερά και τυχερά!

Σε ολες ολες μου οι ευχες, αν ξεχασα καποια προσωπικά κερνάω σοκολάτα!!!!

(δεν εχω μυαλό εδω στο γραφειο... εχουν λυσσάξει τα τηλ)

ματς

Καλώς το κορίτσι μας!!Καλό κουράγιο στην δουλειά!Κ εδώ μια απο τα ίδια με τα τηλέφωνα!:mad:


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάκια μου..καλή χρονιά να έχουμε!Εγώ είμαι ΙΑΣΩ από χτες το βραδυ με γαστρεντερίτιδα...δε ξέρω πότε θα βγούμε,ελπίζω αυριο..θα τα ξαναπούμε όταν βγω με το καλό.Ο μπέμπης είναι μια χαρά πάντως!Σας φιλώ γλυκά όλες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου..καλή χρονιά να έχουμε!Εγώ είμαι ΙΑΣΩ από χτες το βραδυ με γαστρεντερίτιδα...δε ξέρω πότε θα βγούμε,ελπίζω αυριο..θα τα ξαναπούμε όταν βγω με το καλό.Ο μπέμπης είναι μια χαρά πάντως!Σας φιλώ γλυκά όλες!

Περαστικά σου κοριτσάκι μου!!

Αμαν πια με αυτες τις ιώσεις!!Εύχομαι να γίνεις γρήγορα καλύτερα κ να επιστρέψεις με το καλό στο σπιτάκι σου!!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες καλη χρονια να εχουμε....με υγεια πανω απο ολα και τα υπολοιπα θα ερθουν ελπιζω να περασατε ολες υπεροχα ....σας φιλαμε γλυκα εγω τα παρα πολυ ζωηρα διδυμακια σην κοιλιτσα μου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!

Ελπίζω σήμερα να είστε όλες καλύτερα!

Κατερίνα μου Καλή χρονιά κ σε εσένα με υγεία!Με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα τα διδυμάκια σου!

Εγώ είμαι στην δουλειά κ προσπαθώ ακόμα να βάλω μια τάξη!

Εχθές ταλαιπωρήθηκα πολύ στον ύπνο!Έτσι θα είναι απο εδώ κ πέρα?Με πονούσε η μέση μου κ ένιωθα πολλά τραβηγματάκια!

Το απόγευμα είπα να ξεκινήσω το περπάτημα αλλά δεν άντεξα κ πολύ γιατί με τραβούσε απο κάτω,είναι φυσιολογικό φαντάζομαι αυτό ε?Επίσης κάθε φορά που σηκώνομαι όρθια νιώθω έντονο τράβηγμα κ ένα βάρος για λίγο εκεί κάτω..Ελπίζω μόνο να είναι όλα φυσιολογικά..Την επόμενη Τετάρτη θα πάω στην γιατρό μου,αυτός ο μήνας με τις γιορτές πέρασε σχετικά γρήγορα,απο εδώ κ πέρα να δούμε..


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στρουμπουλίνια!!

Κι εγώ στο κλαμπ των αρρωστων... δεν μου έχει περάσει ακόμα ο λαιμός μου, ειμαι χωρίς πυρρετό ευτυχώς αλλά σέρνομαι κανονικά.

Περάσαμε πολύ όμορφα, χάρηκα πολύ γιατί ειδα την αδελφή μου οικογενειακώς που δεν ζει στην Ελλάδα. Επαιξα πολύ με τον ανηψιό μου (και βαφτισιμιό μου) που ειναι 21 μηνών και γλύκας!

Ολα καλά ολα ανθηρά εύχομαι!

Ιωαννα να κανεις ενα εξορκισμό σε παρακαλώ, μια το στομαχι, το κρυωμα, η αιμορροίδα, το παιδί τωρα.... περαστικά σας κι αγύριστα!!!!!!!!!!!!!

Περαστικά μικρή μου τσιπουρίτσα!!!

Μόνο εξορκισμό??Κ λίγα λες!!!!

Καλησπέρα κοριτσάκια μου..καλή χρονιά να έχουμε!Εγώ είμαι ΙΑΣΩ από χτες το βραδυ με γαστρεντερίτιδα...δε ξέρω πότε θα βγούμε,ελπίζω αυριο..θα τα ξαναπούμε όταν βγω με το καλό.Ο μπέμπης είναι μια χαρά πάντως!Σας φιλώ γλυκά όλες!

Περαστικά Σαββούλα μου.Την κόλλησες τη γαστρεντερίτιδα?

Καμιά που να ξέρει να ξεματιάζει βρε κορίτσια?Ας ρίξει ένα ξεμάτιασμα στο τόπικ!!

κοριτσαρες καλη χρονια να εχουμε....με υγεια πανω απο ολα και τα υπολοιπα θα ερθουν ελπιζω να περασατε ολες υπεροχα ....σας φιλαμε γλυκα εγω τα παρα πολυ ζωηρα διδυμακια σην κοιλιτσα μου!!

Αχ βρε Κατερινάκι,πως είναι η αίσθηση με τα διδυμάκια??Τα μεγαλύτερα παιδάκια σου θα έχουν τρελαθεί από τη χαρά τους φαντάζομαι.

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!

Ελπίζω σήμερα να είστε όλες καλύτερα!

Κατερίνα μου Καλή χρονιά κ σε εσένα με υγεία!Με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα τα διδυμάκια σου!

Εγώ είμαι στην δουλειά κ προσπαθώ ακόμα να βάλω μια τάξη!

Εχθές ταλαιπωρήθηκα πολύ στον ύπνο!Έτσι θα είναι απο εδώ κ πέρα?Με πονούσε η μέση μου κ ένιωθα πολλά τραβηγματάκια!

Το απόγευμα είπα να ξεκινήσω το περπάτημα αλλά δεν άντεξα κ πολύ γιατί με τραβούσε απο κάτω,είναι φυσιολογικό φαντάζομαι αυτό ε?Επίσης κάθε φορά που σηκώνομαι όρθια νιώθω έντονο τράβηγμα κ ένα βάρος για λίγο εκεί κάτω..Ελπίζω μόνο να είναι όλα φυσιολογικά..Την επόμενη Τετάρτη θα πάω στην γιατρό μου,αυτός ο μήνας με τις γιορτές πέρασε σχετικά γρήγορα,απο εδώ κ πέρα να δούμε..

Έτσι θα είναι Χρύσα μου,συν το ότι κάποια στιγμή θα δυσκολευόμαστε κ στην αναπνοή.

Το περπάτημα κάνει καλό αλλά μόνο στο τέλος,για να κατέβει από ότι λένε το μωρό.Τώρα δεν θα σου χρησιμεύσει σε κάτι.Ίσα ίσα που θα κουράζεσαι χωρίς λόγο.Το τράβηγμα είναι φυσιολογικό ειδικά σε μας που κάνουμε καθιστική δουλειά.Κ εγώ όταν σηκώνομαι μετά από ώρες που κάθομαι στο γραφείο νιώθω ότι το μωρό είναι πάρα πολύ χαμηλά κ με τραβάει η κοιλιά.

Πάλι άυπνη έιμαι.Κοιμήθηκα 12:30 κ ξύπνησα 5:30 με ενδιάμεσα ξυπνήματα.Τι άλλο να κάνω να ηρεμήσει η μικρή?

Πήρα πάλι το γιατρό χθες κ αποδίδει την γκρίνια στο μπούκωμα.Μόνο υπομονή συνέστησε.Το χειρότερο είναι ότι νιώθω τόσο κουρασμένη που δεν μπορώ να συμπαρασταθώ στο μωρό μου όσο θέλει.

Και τώρα είναι που αρχίζω να σκέφτομαι πως θα την παλεύω μετά με δύο παιδιά!!!Ουφ.


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...