Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts

Kαλά από τον 4ο σου είχε πει για καισαρική;; Εμένα δε μου είπε κάτι τέτοιο, μου είπε ότι θα ανέβει...ήταν αισιόδοξος, άντε να δούμε!!!

Ουφ...ψιλοβαριέμαι...θα κατεβάσω καμιά ταινία να δω...:cool:

Ναι μωρέ ο βλάκας!!Αυτό το είχε δει τόσο νωρίς, τα άλλα που έπρεπε να δει δεν τα έβλεπε!! Ειδικευόταν ο άνθρωπος στις καισαρικές!!!

κ η αλήθεια είναι βεβαια πως γι αυτο είχα πάει τότε σαυτον :oops::oops::oops:!Φοβόμουν τον ΦΤ..Κ είδα τί έπαθα!!

Ουφ..περάσανε αυτά!!

καλά θα κάνεις,δες καμια ταινία να περάσει η ώρα σου!Εδώ τώρα έχει λίγο ησυχία!να δω πότε θα βρω το αφεντικό να μιλήσουμε!!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάρες καλημέρα!!

Σαββούλα μου περαστικά και μόνο για τη γέννα να ξαναπάς εκεί!!!

Χρύσα μου δυστυχώς στη δουλειά είμαι απλά με την ευκαιρία που λείπουν σχεδόν όλοι εδώ,τρέχω να προλάβω να καταθέσω την πρόταση της διπλωματικής μου.Είναι αρκετα χρονοβόρα προς τη συγγραφή και δεδομένου των συνθηκών που επικρατούν σπίτι ,που δεν μπορώ να γράψω καθόλου,πρέπει να εκμεταλευτώ αυτές τις ώρες του γραφείου.Έχω προθεσμία μέχρι τις 11/1 να την καταθέσω.Γι αυτό κ δεν μπαίνω πολύ.

Ευτυχώς η μικρή το βράδυ ήταν λίγο καλύτερα κ πιο ήρεμη κ καταφέραμε να κοιμηθούμε ένα 7ωρο σερί.

Η πιο μικρή μου,στην κοιλίτσα,όσο είμαι στο γραφείο με ταράζει στο κλωτσίδι,το μεσημέρι κιουρία (μάλλον τον παίρνει τον υπνάκο της)και το βράδυ ξεκινάει τα τσιφτετέλια πάλι!!!Άρχισε κ ο λόξυγγας κ κάπως έτσι θα κυλήσουν οι επόμενες εβδομάδες!!!

Χρύσα βάλε καμιά φωτό από το δωμάτιο όταν τελειώσει.

Α, οι φωτό της μικρής με τον Αγιο Βασίλη που σας είχα πει,μου είπαν στο γραφείο προσωπικού ότι επειδή θα τις βάλουν στο επόμενο τεύχος της εταιρείας (περιοδικό μόνο για υπαλλήλους) δεν είναι προς το παρόν διαθέσιμες.


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμενα, Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά σε όλες μας.

Επέστρεψα και εγώ στη δουλειά για σήμερα και αυριο, εχω και την επόμενη εβδομαδα και μετα τέλος, ξεκινάει η αδεια μου, μπαινουμε σιγα σιγα στην τελική ευθεία.

Χτές πήγα στο γιατρό ολα καλά με το βρεφος (1900 kg) μου ειπε οτι θα βγει μεγαλο μωρό, εχει παρει θεση, ολα καλα δηλ. Το μονο αρνητικό και ανησυχητικό ειναι τα κιλά μου εχω πάρει απο την αρχη της εγκυμοσυνης 9,5 κιλα ενω μου ειχε πει να μην παρω καθολου, γινεται; φοβαται πολυ επειδη ειμαι γεματουλα οτι αν θα κανω καισαρική δεν θα κλεινει η τομη, μου ειπε να μην παρω αλλα κιλά , αλλα εγω ξέρω οτι ειναι πολυ δυσκολο, στην 1η μου εγκυμοσυνη ειχα παρει 25 κιλα στην δευτερη 19 κιλα τωρα σε αυτην δεν ξερω πως να τα καταφερω. Φοβαμαι πολυ


Γιώργος 26.10.2002 Άγγελος 12.07.2007 Εμμανουέλα 02.03.2012

age.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμενα, Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά σε όλες μας.

Επέστρεψα και εγώ στη δουλειά για σήμερα και αυριο, εχω και την επόμενη εβδομαδα και μετα τέλος, ξεκινάει η αδεια μου, μπαινουμε σιγα σιγα στην τελική ευθεία.

Χτές πήγα στο γιατρό ολα καλά με το βρεφος (1900 kg) μου ειπε οτι θα βγει μεγαλο μωρό, εχει παρει θεση, ολα καλα δηλ. Το μονο αρνητικό και ανησυχητικό ειναι τα κιλά μου εχω πάρει απο την αρχη της εγκυμοσυνης 9,5 κιλα ενω μου ειχε πει να μην παρω καθολου, γινεται; φοβαται πολυ επειδη ειμαι γεματουλα οτι αν θα κανω καισαρική δεν θα κλεινει η τομη, μου ειπε να μην παρω αλλα κιλά , αλλα εγω ξέρω οτι ειναι πολυ δυσκολο, στην 1η μου εγκυμοσυνη ειχα παρει 25 κιλα στην δευτερη 19 κιλα τωρα σε αυτην δεν ξερω πως να τα καταφερω. Φοβαμαι πολυ

Χρόνια πολλά Κατερίνα μου.

Τα κιλά που έχεις πάρει δεν μου ακούγονται πολλά.Είσαι όμως πολλά κιλά πάνω από το κανονικό?Δε νομίζω να ισχύει αυτό με την τομή.Δηλαδή οι παχουλοί δεν κάνουν επεμβάσεις?Μήπως θέλει να σε τρομοκρατήσει?Μήπως να προσέξεις να μην πάρεις άλλα?

Το ενδεχόμενο φυσιολογικού τοκετού παίζει ή μετά από 2 καισαρικές δεν το συζητάμε καν?Μη φοβάσαι,εσύ είσαι παλιά καραβάνα.


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες καλημέρα!!

Σαββούλα μου περαστικά και μόνο για τη γέννα να ξαναπάς εκεί!!!

Χρύσα μου δυστυχώς στη δουλειά είμαι απλά με την ευκαιρία που λείπουν σχεδόν όλοι εδώ,τρέχω να προλάβω να καταθέσω την πρόταση της διπλωματικής μου.Είναι αρκετα χρονοβόρα προς τη συγγραφή και δεδομένου των συνθηκών που επικρατούν σπίτι ,που δεν μπορώ να γράψω καθόλου,πρέπει να εκμεταλευτώ αυτές τις ώρες του γραφείου.Έχω προθεσμία μέχρι τις 11/1 να την καταθέσω.Γι αυτό κ δεν μπαίνω πολύ.

Ευτυχώς η μικρή το βράδυ ήταν λίγο καλύτερα κ πιο ήρεμη κ καταφέραμε να κοιμηθούμε ένα 7ωρο σερί.

Η πιο μικρή μου,στην κοιλίτσα,όσο είμαι στο γραφείο με ταράζει στο κλωτσίδι,το μεσημέρι κιουρία (μάλλον τον παίρνει τον υπνάκο της)και το βράδυ ξεκινάει τα τσιφτετέλια πάλι!!!Άρχισε κ ο λόξυγγας κ κάπως έτσι θα κυλήσουν οι επόμενες εβδομάδες!!!

Χρύσα βάλε καμιά φωτό από το δωμάτιο όταν τελειώσει.

Α, οι φωτό της μικρής με τον Αγιο Βασίλη που σας είχα πει,μου είπαν στο γραφείο προσωπικού ότι επειδή θα τις βάλουν στο επόμενο τεύχος της εταιρείας (περιοδικό μόνο για υπαλλήλους) δεν είναι προς το παρόν διαθέσιμες.

Καλημέρα Ιωάννα μου..

τουλάχιστον να τελειώνεις με την διπλωματική σου να ηρεμήσεις!

Κάθε μέρα κ καλύτερα να είναι το Ηλιανάκι σου!!

Εμένα ο μικρός δεν έχει ωράριο!!Αυτές τις ημέρες κουνιέται συνέχεια!!

Καλημέρα και απο εμενα, Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά σε όλες μας.

Επέστρεψα και εγώ στη δουλειά για σήμερα και αυριο, εχω και την επόμενη εβδομαδα και μετα τέλος, ξεκινάει η αδεια μου, μπαινουμε σιγα σιγα στην τελική ευθεία.

Χτές πήγα στο γιατρό ολα καλά με το βρεφος (1900 kg) μου ειπε οτι θα βγει μεγαλο μωρό, εχει παρει θεση, ολα καλα δηλ. Το μονο αρνητικό και ανησυχητικό ειναι τα κιλά μου εχω πάρει απο την αρχη της εγκυμοσυνης 9,5 κιλα ενω μου ειχε πει να μην παρω καθολου, γινεται; φοβαται πολυ επειδη ειμαι γεματουλα οτι αν θα κανω καισαρική δεν θα κλεινει η τομη, μου ειπε να μην παρω αλλα κιλά , αλλα εγω ξέρω οτι ειναι πολυ δυσκολο, στην 1η μου εγκυμοσυνη ειχα παρει 25 κιλα στην δευτερη 19 κιλα τωρα σε αυτην δεν ξερω πως να τα καταφερω. Φοβαμαι πολυ

Καλημέρα Κατερίνα!!

1900???? Σοβαρά? Λες κ εμένα να έφτασε τόσο?Εγώ υπολόγιζα γύρω στο 1,5 κιλό να πήγε!

Εμείς μαζί σταματάμε!Άντε έφτασε ο καιρός!Όσο για τα κιλά σε καταλαβαίνω..Κ εγώ τα ίδια περνάω,προσπαθώ να κρατηθώ συνέχεια χωρις αποτέλεσμα!

Όλα καλά θα πάνε!!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ Χρύσα μου,τη διπλωματική μου θα την παραδώσω τέλη Μάη.

Αυτό που κάνω τώρα είναι η πρόταση του θέματος της εργασίας μου για να εγκριθεί.Πρέπει να γράψω μια έκθεση ιδεών και η αλήθεια είναι ότι δεν έχω εμπειρία στη συγγραφή και δυσκολέυομαι πολύ.

Με το λαπτοπ θα πάω να γεννήσω!!χαχαχα.Τι rooming in και βλακείες???

Θα έχω εργασία να κάνω:lol::lol::lol:!!!

Άλλα ψώνια έχετε κάνει??

Πείτε τίποτα κ σε μένα που δεν θα ψωνίσω τίποτα!!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσαρες μου κι απο μενα!

ολα καλα κι εμεις.η μικρουλα δινει κ παιρνει σχεδον ολη μερα!

ανυπομονω να ερθει η 24η του μηνα να παω να την δω!

περαστικα σαβουλα κ σε εσας ιωαννα μου!

ιωαννα ποτε εχεις κλισει ντοπλερ εσυ?μου χες πει οτι ειμαστε κοντα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσαρες μου κι απο μενα!

ολα καλα κι εμεις.η μικρουλα δινει κ παιρνει σχεδον ολη μερα!

ανυπομονω να ερθει η 24η του μηνα να παω να την δω!

περαστικα σαβουλα κ σε εσας ιωαννα μου!

ιωαννα ποτε εχεις κλισει ντοπλερ εσυ?μου χες πει οτι ειμαστε κοντα!

24 κ εγώ.Έχω λίγο άγχος για το αν έχει μεγαλώσει η μπέμπα γιατί σε όλες τις προηγούμενες μετρήσεις ήταν μινιόν!!!

Έχουμε πολλές μέρες ακόμα,γαμ.΄.το.


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

24 κ εγώ.Έχω λίγο άγχος για το αν έχει μεγαλώσει η μπέμπα γιατί σε όλες τις προηγούμενες μετρήσεις ήταν μινιόν!!!

Έχουμε πολλές μέρες ακόμα,γαμ.΄.το.

μην αγχωνεσαι κοριτσι μου!ολα καλα θα ειναι!τι ωρα εχεις εσυ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μην αγχωνεσαι κοριτσι μου!ολα καλα θα ειναι!τι ωρα εχεις εσυ?

Στις 8 το πρωί.

Δεν με νοιάζει αν γεννηθεί μικρό,απλά δεν θέλω η μικρή ανάπτυξη να υποδηλώνει κάτι άλλο,που δεν έχει φανεί εώς τώρα.

Το σουτζουκάκι μου κ 2 κιλά να γεννηθεί δε θα στεναχωρεθώ!!Με το που έρθει σπίτι θα την πλακώνει η αδερφή της στο φαί.Μιλάμε για μεγάλη φαγάνα αυτό το παιδί.Ταινία έχει στο στομάχι,δε χορταίνει ποτέ!!!:tongue::tongue::tongue:


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι οτι εχω πολλά κιλά παραπανω απο πριν μεινω εγκυος.

Το 1ο παιδι το γεννησα με Φ.Τ. και το 2ο με Κ.Τ. οπου εκει δεν εκλεινε η τομη επειδη επαθα κυταρριτιδα λοχειας, με λιγα λογια η τομη επρεπε να μεινει ανοιχτη για να φυγουν ολο το πυον που ειχε μαζευτει, νοσηλευτηκα για 1 εβδομαδα τοτε στο νοσοκομειο με ενδοφλεβια αντιβιωση. αυτο ισως να φοβαται και τωρα αν προχωρησουμε σε καισαρικη, δεν το ξερουμε ακομα ομως, στο τελος θα δουμε.

Πήρα σημερα τηλεφωνο στο ΙΚΑ και εκλεισα ραντεβου για να κανονισω για την αδεια μου, χρειαζεται λεει το βιβλιαριο και η ιατρικη βεβαιωση του ιατρου μου.


Γιώργος 26.10.2002 Άγγελος 12.07.2007 Εμμανουέλα 02.03.2012

age.png

Link to comment
Share on other sites

Στις 8 το πρωί.

Δεν με νοιάζει αν γεννηθεί μικρό,απλά δεν θέλω η μικρή ανάπτυξη να υποδηλώνει κάτι άλλο,που δεν έχει φανεί εώς τώρα.

Το σουτζουκάκι μου κ 2 κιλά να γεννηθεί δε θα στεναχωρεθώ!!Με το που έρθει σπίτι θα την πλακώνει η αδερφή της στο φαί.Μιλάμε για μεγάλη φαγάνα αυτό το παιδί.Ταινία έχει στο στομάχι,δε χορταίνει ποτέ!!!:tongue::tongue::tongue:

εχεις πιο νωρις απο εμενα!εχω 9¨30!

χαχαχα!!!φτου φτου στο φαγανακι σου!!!μια χαρα θα στην κανει την μικρη τσουπρα!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας Μπαμπουσκες μου!!!!!!

Σαββούλα καλώς γύρισες στο σπιτάκι σου και ναι ναι να ξαναπας μονο οταν θα ειναι να γεννήσεις!!!!!!

Τρελαίνομαι για τα πυρεξάκια! <3

Χρύσα μου εχω την εντύπωση οτι πρώτα πρέπει να εξαντλήσουμε την άδεια μας (του έτους) και μετά κάνουμε χρήση του 6μηνου ή μέρος αυτού, κάπου το έχω διάβασει!

Με το καλό να βαφτεί το δωμάτιο! Υπερπαραγωγή βλέπω να ετοιμάζεται εσεις!

Αικ νομίζω οτι τα κιλά σου ειναι μια χαρά, το μωρό σου ειναι ωραιο θρεφταράκι και καλά σου ειπε ο γιατρός αλλά..... ΟΚ μια δόση υπερβολής υπήρχε στα λόγια αυτα. Κι εγω ξεκίνησα με άπειρα κιλά και σε νοιώθω απόλυτα!

Αρετή μου πρέπει να ξεκουραζόμαστε ε; που το βρίσκει κανείς αυτο;;; πόσο μαλλον εσεις οι δευτερομάνες μην πω οι τριτομάνες!!!!!!!!!!

Ιωαννα περαστικά στην μικρή! οσο για την διπλωματική εισαι παιδί μου πρότυπο!!!!!!! καλά ξεμπερδέματα σου εύχομαι!

Αννα στις 24 θα την δεις;;;; τι καλά!

Εγω δεν ξέρω ακόμα, μου ειπε να του τηλ μετά τα Φώτα να με οργανώσει.....

για να δούμε! (με βαζει σφήνα συνήθως για τις εξετάσεις το οποιο ειναι και καλό και κακό.... καλό γιατί για να βρω ραντεβού στο Ελενα.... αστο καλύτερα, κακό γιατί στήνομαι όλη την ημέρα βεβαια)

Θα επαναλάβω και την καμπύλη ζαχάρου (αν και η ενδοκρινολόγος δεν το θεωρεί απαραίτητο) αλλά να περάσουν λίγο οι μέρες γιατί ήταν πολλά τα γλυκά και τα φαγητά.... χμ χμ χμ

Εκλεισα και ραντεβού σε γιατρό του ΙΚΑ για να ξεκινήσω την διαδικασία για την άδεια. Την τρίτη το πρωι! αντε να ξεμπερδεύω κι από εκει!

Εκανα και μια συζήτηση στο γραφείο, ειπα οτι μπορώ να έρχομαι μέχρι το τέλος του μήνα ( επισήμως σταματάω στις 20 οπως τα εχω υπολογισει με τις 56 μερες που μου ειπατε)

Ατά τα νέα μου, το κρυωμα καλά κρατει.....

Επίσης χθες έφαγα τσιπς.... (αυτά τα καταραμένα τα ruffles bbq!!!!!) ακόμα εχω δυσπεψία.... τιμωρήθηκα οκ φτάνει τώρα παρακαλώ!

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι οτι εχω πολλά κιλά παραπανω απο πριν μεινω εγκυος.

Το 1ο παιδι το γεννησα με Φ.Τ. και το 2ο με Κ.Τ. οπου εκει δεν εκλεινε η τομη επειδη επαθα κυταρριτιδα λοχειας, με λιγα λογια η τομη επρεπε να μεινει ανοιχτη για να φυγουν ολο το πυον που ειχε μαζευτει, νοσηλευτηκα για 1 εβδομαδα τοτε στο νοσοκομειο με ενδοφλεβια αντιβιωση. αυτο ισως να φοβαται και τωρα αν προχωρησουμε σε καισαρικη, δεν το ξερουμε ακομα ομως, στο τελος θα δουμε.

Πήρα σημερα τηλεφωνο στο ΙΚΑ και εκλεισα ραντεβου για να κανονισω για την αδεια μου, χρειαζεται λεει το βιβλιαριο και η ιατρικη βεβαιωση του ιατρου μου.

Τωρα δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα!!!!! φτου φτου σκόρδα!!!!!!

Μαζί με το χαρτί του γιατρού σου καλό ειναι να έχεις και την β΄επιπέδου, πολλοί την ζητάνε στο ΙΚΑ γιατί υπάρχουν περιστατικά που γιατροί έχουν "μαγειρέψει" ημερομηνίες κλπ... Πάρτο μαζί σου λοιπόν μην έχεις τρεχάματα μπρος πισω και χάνεις τον χρόνο σου!

Το ξέρετε οτι πρέπει να έχουμε λογαριασμό τραπέζης στην Εθνική για να πάρουμε τα χρήματα από το ΙΚΑ;;;; μόλις το έμαθα κι αυτό! αντε τρέχα κι εκει! (αλλαξε το σύστημα πρόσφατα της πλΕρωμής.... ολα τα είχαμε.....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...