Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts

Καλημέρα στρουμπουλίνια!!

Έτσι θα είναι Χρύσα μου,συν το ότι κάποια στιγμή θα δυσκολευόμαστε κ στην αναπνοή.

Το περπάτημα κάνει καλό αλλά μόνο στο τέλος,για να κατέβει από ότι λένε το μωρό.Τώρα δεν θα σου χρησιμεύσει σε κάτι.Ίσα ίσα που θα κουράζεσαι χωρίς λόγο.Το τράβηγμα είναι φυσιολογικό ειδικά σε μας που κάνουμε καθιστική δουλειά.Κ εγώ όταν σηκώνομαι μετά από ώρες που κάθομαι στο γραφείο νιώθω ότι το μωρό είναι πάρα πολύ χαμηλά κ με τραβάει η κοιλιά.

Πάλι άυπνη έιμαι.Κοιμήθηκα 12:30 κ ξύπνησα 5:30 με ενδιάμεσα ξυπνήματα.Τι άλλο να κάνω να ηρεμήσει η μικρή?

Πήρα πάλι το γιατρό χθες κ αποδίδει την γκρίνια στο μπούκωμα.Μόνο υπομονή συνέστησε.Το χειρότερο είναι ότι νιώθω τόσο κουρασμένη που δεν μπορώ να συμπαρασταθώ στο μωρό μου όσο θέλει.

Και τώρα είναι που αρχίζω να σκέφτομαι πως θα την παλεύω μετά με δύο παιδιά!!!Ουφ.

Φαντάζομαι το στρουμπουλίνια σε μένα πηγαίνει μόνο γιατί οι άλλες έχετε βαλει σκοπό να γίνεται μοντέλα!!:tongue::tongue::tongue:

Δεν έχω ανέβει (εννοείται) στην ζυγαριά αλλά 3-4 κιλά ΣΙΓΟΥΡΑ τα πήρα στις γιορτές με τόσα γλυκά που έφαγα κ συνεχίζω να τρώω!!Είναι απίστευτο αυτο που μου συμβαίνει,γλυκά δεν έτρωγα ποτέ...

Αυτο με το περπάτημα Ιωάννα μου νόμιζα πως ισχύει για τους τελευταίους μήνες!Αν είναι έτσι με συμφέρει κιόλας..Εχθές τρόμαξα με το τράβηγμα,δεν μπορούσα να περπατήσω!!

Η μικρή επιτρέπεται να πάρει κάτι για το μπούκωμα,φυσιολογικό ορό??Ελπίζω να περάσει γρήγορα να ηρεμήσει το καλό μου!

Εσύ μην σκέφτεσαι έτσι!Θα δεις που θα τα βγάλεις πέρα μια χαρά κ με τα δυο παιδιά..Όλα μια συνήθεια δεν είναι?Στην αρχή κ με το ένα δεν είχες πελαγώσει?


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σαββούλα μου ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα κ να πας σύντομα στο σπιτάκι σου!!

Μαριεττούλα μου εσύ πως είσαι? Μπορείς να μου πεις ποια κρέμα παίρνεις για τις ραγάδες?Ξέχασα πως την λένε κ θα πάω το απόγευμα να αγοράσω γιατί μου τελείωσε η δικιά μου.Θέλω να ρωτήσω τον φαρμακοποιό και για τις δυο..

(Πάντως οι ραγάδες που σας είχα πει πως ειχε δει ο άντρας μου δεν ξαναφάνηκαν..Ελπίζω να μην φανούν ποτέ..χαχα:tongue:)


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

garlic.jpg

Ηρθε η ώρα να σκορδίσω κανονικά!!!!!!!!!!!!!! αντε φτου φτου!!!!!

Καλησπέρα κοριτσάκια μου..καλή χρονιά να έχουμε!Εγώ είμαι ΙΑΣΩ από χτες το βραδυ με γαστρεντερίτιδα...δε ξέρω πότε θα βγούμε,ελπίζω αυριο..θα τα ξαναπούμε όταν βγω με το καλό.Ο μπέμπης είναι μια χαρά πάντως!Σας φιλώ γλυκά όλες!

Περαστικά καλό μου! Ευχομαι να μην ταλαιπωρείσαι πολύ και να πας γρήγορα στο σπίτι σου! Ο μπεμπης ειναι power μην εχει έννοια ;)

κοριτσαρες καλη χρονια να εχουμε....με υγεια πανω απο ολα και τα υπολοιπα θα ερθουν ελπιζω να περασατε ολες υπεροχα ....σας φιλαμε γλυκα εγω τα παρα πολυ ζωηρα διδυμακια σην κοιλιτσα μου!!

Καλή χρονιά!!!! με το καλό τα μωράκια σου και να χαίρεσαι τα πιτσιρικάκια σου!

Χρυσα μου νομίζω οτι έτσι θα είμαστε πλεον.... αυτό που λεει κι η Ιωαννα, εμενα μου κόβεται η ανασα πολύ, ειδικά τωρα με το μπουκωμα.

Ευτυχώς κοιμάμαι αλλά ταλαιπωρουμε γιατί ξεραίνονται ολα (μυτη, στομα, λαιμος). Το πρωί που ξυπνάω ειναι ένα δράμα και για 1/2 ώρα δεν μπορώ να πιω καν νερο γιατί παίρνω το φαρμακο για τον θυροειδή με 2 γουλιές νερό και πρέπει να περιμένω......

Το περπάτημα (όχι οτι το εξασκώ βέβαια χμ χμ ....) νομίζω οτι κάνει καλό για την ανάσα μας και για τα πόδια μας. Ετσι εχω ακουσει τουλάχιστον. Βοηθάει και στο να μην βοδέψουμε (εντελώς...)

Εμενα με πιάνει πόνος στο ισχίο συχνά... σαράβαλα θα καταντήσουμε!

Χρύσα κι εγω εχω φάει ανεξέλεκτα και ειλικρινά δεν ξέρω που έχω φτάσει με τα κιλά..... τρομάζω και μόνο στην σκέψη οτι θα παω στην διαιτολόγΑ......

(μην ξεχνάμε οτι ξεκίνησα πολύ αφρατεμένο για μην πω πολύ γουρουνεμένο.....)

Ιωαννα μου περαστικά στην μικρή σου, μην απελπίζεσαι, κάνεις οτι μπορεις μην γεμίζεις και με τύψεις!!! αλίμονο!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ (νυστάζω, βαριέμαι, πεινάω, κ@τουριέμαι τα κλασσικά δηλαδή)

Link to comment
Share on other sites

Μαριεττούλα μου εσύ πως είσαι? Μπορείς να μου πεις ποια κρέμα παίρνεις για τις ραγάδες?Ξέχασα πως την λένε κ θα πάω το απόγευμα να αγοράσω γιατί μου τελείωσε η δικιά μου.Θέλω να ρωτήσω τον φαρμακοποιό και για τις δυο..

(Πάντως οι ραγάδες που σας είχα πει πως ειχε δει ο άντρας μου δεν ξαναφάνηκαν..Ελπίζω να μην φανούν ποτέ..χαχα:tongue:)

Λέγεται SYNCHROELAST

http://www.healthzone.gr/gr/kalluntika/peripohsh-somatos/kremes-somatos/synchroline-synchroelast-bodycream.html

εμενα μου φαίνεται καλή, ειναι λίγο τσιμπημένη στην τιμή παντως (29 ευρώ)

Link to comment
Share on other sites

χαιρετε και απο εμενα.Σεβη μου περαστικα σου.που την τσιμπησες τη γαστρεντεριτιδα?Ιωαννα η μικρη θα ηρεμησει οταν φυγει το μουκωμα ετσι κανει και εμενα οταν ειναι μπουκωμενος δεν κοιμαται καλα με αποτελεσμα να μενουμε οικογενειακως αυπνοι.Μαριεττα μου περαστικα και σε σενα.Χρυσα τα τραβηγματα φανταζομια ειναι επειδη μεγαλωνει η μητρα μας.Για το περπατημα και εγω στον τελευταιο μηνα ξερω οτι βοηθαει για τα πονακια και την πιεση χαμηλα που νιωθω και εγω μερικες φορες ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι απο κουραση.


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Κοριτσάκια μου!!

Εύχομαι να είστε όλες καλύτερα σήμερα!

Σήμερα τελικά επιστρέφει το αφεντικό μου κ θα γίνεται ένας χαμός!Έχουν μαζευτεί πάρα πολλά!πρέπει να κάνω κ μια κουβέντα μαζί του για την άδεια αλλά και για το ποιος θα αναλάβει τις αρμοδιότητες μου!Έχω σκεφτεί κ έχω μιλήσει με κάποια άτομα αλλά πρέπει να πάρω το τελικό "ΟΚ" απο εκείνον..

Εχθές έκανα μια συζήτηση με την κόρη του κ δόξα τον Θεό νομίζω πως κατάλαβε!Ίσως καταφέρω να πάρω αλλους 2 μήνες άδεια..Μακάρι..:rolleyes:

Τα τραβηγματάκια κ τα πονάκια απ'ότι βλέπω ήρθαν για να μείνουν.Κάθε φορά που θα σηκωθώ θα με τραβήξει κ στα πρώτα βήματα πονάω.Άντε να πάω την άλλη εβδομάδα στην γιατρό μου να δω αν όλα είναι καλά!Ο μικρός κουνιέται συνέχεια κ ιδίως αυτές τις ημέρες πολύ έντονα!!

Το δωματιάκι μας έχει σχεδιαστεί κ σήμερα θα χαρτωθεί για να ξεκινήσει το βάψιμο!!Ανυπομονώ να το δω έτοιμο!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!kiss.gif

Εγώ από χτες το απόγευμα είμαι σπιτάκι μου...biggrin.gifΠέρασα πολύ ωραία Πρωτοχρονιά στο ΙΑΣΩ..tongue.gif και επέστρεψα! Τώρα πρέπει να προσέχω για κανά 2 μέρες μου είπαν τη διατροφή μου κ that's all!smile.gif Ο μπέμπης ήταν πολύ ανήσυχος, αλλά όλα καλά!Θα πάω και αύριο στο γιατρό να κάνω τον υπέρηχο, να τον δούμε κιόλας..heart.gifΤο ταλαιπώρησα το καλό μου...sad.gif

Να μη σας πω πόσο μας στοίχισε η μία μέρα διαμονής (γιατί κάναμε ξημερώματα εισαγωγή)...cool.gifΟύτε σε υπερλουξ ξενοδοχείο...cool.gif

Κατά τα άλλα...ζήλεψα και ανυπομονώ να πάω σε 3 μηνάκια και να φύγω παρέα με το μπεμπέ μου αυτή τη φορά...heart.gifΑκουγόντουσαν μπεμπέκια σε όλο τον όροφο!!heart.gif

Από ότι σας διάβασα λίγο...πολύ αρρώστια βρε παιδί μου...περαστικά σε όλες μας!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!kiss.gif

Εγώ από χτες το απόγευμα είμαι σπιτάκι μου...biggrin.gifΠέρασα πολύ ωραία Πρωτοχρονιά στο ΙΑΣΩ..tongue.gif και επέστρεψα! Τώρα πρέπει να προσέχω για κανά 2 μέρες μου είπαν τη διατροφή μου κ that's all!smile.gif Ο μπέμπης ήταν πολύ ανήσυχος, αλλά όλα καλά!Θα πάω και αύριο στο γιατρό να κάνω τον υπέρηχο, να τον δούμε κιόλας..heart.gifΤο ταλαιπώρησα το καλό μου...sad.gif

Να μη σας πω πόσο μας στοίχισε η μία μέρα διαμονής (γιατί κάναμε ξημερώματα εισαγωγή)...cool.gifΟύτε σε υπερλουξ ξενοδοχείο...cool.gif

Κατά τα άλλα...ζήλεψα και ανυπομονώ να πάω σε 3 μηνάκια και να φύγω παρέα με το μπεμπέ μου αυτή τη φορά...heart.gifΑκουγόντουσαν μπεμπέκια σε όλο τον όροφο!!heart.gif

Από ότι σας διάβασα λίγο...πολύ αρρώστια βρε παιδί μου...περαστικά σε όλες μας!!

Καλημέρα Σαββούλα μου!!

Καλή αναρρωση τώρα!Κοίτα να ξεκουραστείς..

Ελπίζω να μην μας βρει τίποτ'άλλο...Κανένα ξεματιαγμα θέλουμε που είπε κ η Ιωάννα!!Ελπίζω απο εδώ κ πέρα να έχουμε μόνο ευχάριστα!Φαντάζομαι κ η Ιωάννα θα έμεινε στο σπιτάκι της να ηρεμήσει λίγο απο τον πόνο..:( Μακάρι να είναι καλύτερα!Το ίδιο κ η Μαριεττούλα!Άντε φτάνει με τις παλιο ιώσεις!!:mad:


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Σαββούλα μου!!

Καλή αναρρωση τώρα!Κοίτα να ξεκουραστείς..

Ελπίζω να μην μας βρει τίποτ'άλλο...Κανένα ξεματιαγμα θέλουμε που είπε κ η Ιωάννα!!Ελπίζω απο εδώ κ πέρα να έχουμε μόνο ευχάριστα!Φαντάζομαι κ η Ιωάννα θα έμεινε στο σπιτάκι της να ηρεμήσει λίγο απο τον πόνο..:( Μακάρι να είναι καλύτερα!Το ίδιο κ η Μαριεττούλα!Άντε φτάνει με τις παλιο ιώσεις!!:mad:

Ευχαριστώ Χρύσα μου! Δε θα πάω αυτή την εβδομάδα δουλειά...θα ξεκουραστώ σπιτάκι μου!:)

Ε ναι ρε γμτ...μας μάτιασαν, δεν εξηγείται...:cool:

Ααααα Χρύσα μου, τα μπεμπέκια έδιναν και έπαιρναν....πυρεξάκια με ροζ και μπλε κουβερτούλες...μανούλες με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά....άντε να έρθει ο Μάρτιος!!!!:D:D

Εσύ μετράς αντίστροφα για την άδειά σου,ε;;Κάτι πήρε το μάτι μου ότι ίσως καθήσεις και παραπάνω μέτα;;Μπράβο!!!;);)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Χρύσα μου! Δε θα πάω αυτή την εβδομάδα δουλειά...θα ξεκουραστώ σπιτάκι μου!:)

Ε ναι ρε γμτ...μας μάτιασαν, δεν εξηγείται...:cool:

Ααααα Χρύσα μου, τα μπεμπέκια έδιναν και έπαιρναν....πυρεξάκια με ροζ και μπλε κουβερτούλες...μανούλες με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά....άντε να έρθει ο Μάρτιος!!!!:D:D

Εσύ μετράς αντίστροφα για την άδειά σου,ε;;Κάτι πήρε το μάτι μου ότι ίσως καθήσεις και παραπάνω μέτα;;Μπράβο!!!;);)

Αχ ναι Σαββούλα μου το έχω ζήσει κ εγώ αυτό με τα πυρεξάκια όταν ήμουν στο νοσοκομείο!:tongue::tongue: Πλησιάζει κ η δική μας η σειρά!!:D:D

Εγώ για την άδεια έχω ακόμα αύριο και την άλλη εβδομάδα!!:D:D:lol:

πρέπει να μιλήσω πρώτα κ με το αφεντικό για τους 2 μηνες έξτρα αλλά η κόρη του που φοβόμουν περισσότερο έδωσε το οκ..Νομίζω πως το αφεντικό δενθα έχει πρόβλημα!Μακάρι!!Να γυρίσω τέλη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου στην δουλειά!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ ναι Σαββούλα μου το έχω ζήσει κ εγώ αυτό με τα πυρεξάκια όταν ήμουν στο νοσοκομείο!:tongue::tongue: Πλησιάζει κ η δική μας η σειρά!!:D:D

Εγώ για την άδεια έχω ακόμα αύριο και την άλλη εβδομάδα!!:D:D:lol:

πρέπει να μιλήσω πρώτα κ με το αφεντικό για τους 2 μηνες έξτρα αλλά η κόρη του που φοβόμουν περισσότερο έδωσε το οκ..Νομίζω πως το αφεντικό δενθα έχει πρόβλημα!Μακάρι!!Να γυρίσω τέλη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου στην δουλειά!

Άντε...η ουρά σου έμεινε!!!:lol::lol:

Οι 2 μήνες που λες είναι του ΟΑΕΔ που θα χρησιμοποιήσεις ή την άδειά σου;;

Link to comment
Share on other sites

Άντε...η ουρά σου έμεινε!!!:lol::lol:

Οι 2 μήνες που λες είναι του ΟΑΕΔ που θα χρησιμοποιήσεις ή την άδειά σου;;

Του ΟΑΕΔ θα ζητήσω το 6μηνο για 1-2 μήνες για να πληρωθώ κιόλας!Απο την άδεια δεν θα πάρω καθόλου μάλλον!Θα την κρατήσω γι αργότερα!Εκτός αν την πάρω μέσα στον Αύγουστο..Θα δείξει!Ας κάτσω εγώ μέχρι τέλη Ιουλίου κ θα είμαι μια χαρά!!!;)


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Του ΟΑΕΔ θα ζητήσω το 6μηνο για 1-2 μήνες για να πληρωθώ κιόλας!Απο την άδεια δεν θα πάρω καθόλου μάλλον!Θα την κρατήσω γι αργότερα!Εκτός αν την πάρω μέσα στον Αύγουστο..Θα δείξει!Ας κάτσω εγώ μέχρι τέλη Ιουλίου κ θα είμαι μια χαρά!!!;)

Για εσάς ο Αύγουστος δεν είναι "νεκρός" μήνας; Μήπως να έπαιρνες την άδειά σου και να καθήσεις άλλο ένα μήνα με τον μπέμπαρο ή να χρησιμοποιήσεις άλλο ένα μήνα του ΟΑΕΔ...μη γυρνάς μέσα στο κατακαλόκαιρο...Γιατί για εμάς ο Αύγουστος είναι όλος σαν 15αύγουστος...ούτε δουλειά, ούτε τηλ, ούτε τπτ...οπότε το συζήτησα με το αφεντικό και μου είπε να γυρίσω Σεπτέμβρη!;)

Αύριο στις 6 έχω ραντεβού να δω το παιδάκι μου!!!Αν και φοβάμαι τι θα ακούσω για τον πλακούντα μου...:cool:ελπίζω να έχει ανέβει...

Link to comment
Share on other sites

Για εσάς ο Αύγουστος δεν είναι "νεκρός" μήνας; Μήπως να έπαιρνες την άδειά σου και να καθήσεις άλλο ένα μήνα με τον μπέμπαρο ή να χρησιμοποιήσεις άλλο ένα μήνα του ΟΑΕΔ...μη γυρνάς μέσα στο κατακαλόκαιρο...Γιατί για εμάς ο Αύγουστος είναι όλος σαν 15αύγουστος...ούτε δουλειά, ούτε τηλ, ούτε τπτ...οπότε το συζήτησα με το αφεντικό και μου είπε να γυρίσω Σεπτέμβρη!;)

Αύριο στις 6 έχω ραντεβού να δω το παιδάκι μου!!!Αν και φοβάμαι τι θα ακούσω για τον πλακούντα μου...:cool:ελπίζω να έχει ανέβει...

Κ για εμάς κάπως έτσι είναι ο Αύγουστος!κλείνει κ η εταιρεία για 2 εβδομάδες οπότε κάπως έτσι θα γίνει κ θα γυρίσω τέλη Αυγούστου (πρώτα Ο Θεός) γιατί ξεκινάνε τα meeting!!!

Με την πρώτη ευκαιρία θα του μιλήσω σήμερα,αν κ γίνεται χαμός!Έχουμε meeting πωλήσεων κ τρέχουμε!!

Μακάρι να πανε όλα καλά!

Εγώ τον μπέμπη μου θα τον δω σε μια εβδομάδα!Άντε να περάσει..

Ελπίζω όλα να είναι καλά με τον πλακούντα σου κ να έχει ανέβει!Εμένα ευτυχώς ήταν σε πάρα πολύ καλή θέση!Ενώ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχε πει ο τότε γιατρός ότι ήταν πολύ χαμηλά κ ότι πήγαινα για καισαρική (απο τον 4ο μήνα)!!!!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ για εμάς κάπως έτσι είναι ο Αύγουστος!κλείνει κ η εταιρεία για 2 εβδομάδες οπότε κάπως έτσι θα γίνει κ θα γυρίσω τέλη Αυγούστου (πρώτα Ο Θεός) γιατί ξεκινάνε τα meeting!!!

Με την πρώτη ευκαιρία θα του μιλήσω σήμερα,αν κ γίνεται χαμός!Έχουμε meeting πωλήσεων κ τρέχουμε!!

Μακάρι να πανε όλα καλά!

Εγώ τον μπέμπη μου θα τον δω σε μια εβδομάδα!Άντε να περάσει..

Ελπίζω όλα να είναι καλά με τον πλακούντα σου κ να έχει ανέβει!Εμένα ευτυχώς ήταν σε πάρα πολύ καλή θέση!Ενώ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχε πει ο τότε γιατρός ότι ήταν πολύ χαμηλά κ ότι πήγαινα για καισαρική (απο τον 4ο μήνα)!!!!

Kαλά από τον 4ο σου είχε πει για καισαρική;; Εμένα δε μου είπε κάτι τέτοιο, μου είπε ότι θα ανέβει...ήταν αισιόδοξος, άντε να δούμε!!!

Ουφ...ψιλοβαριέμαι...θα κατεβάσω καμιά ταινία να δω...:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...