Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Ευχαριστω πολυ για τις ευχές.

Χρύσα μου να χαίρεσαι τον αντρουλη σου.το δώρο του είναι καθοδόν κ θα ναι το καλύτερο της ζωής του.

Σας φιλω τα λέμε απο Δευτέρα !!!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Κατερινάκι,πως είναι η αίσθηση με τα διδυμάκια??Τα μεγαλύτερα παιδάκια σου θα έχουν τρελαθεί από τη χαρά τους φαντάζομαι.

χρονια πολλα και για την γιορτη σου ιωαννα. και με το καλο το μωρακι σου......η αισθηση ειναι απερηγραπτη πραγματικα!!!τα παιδια στην αρχη ηταν δισαχτικα αλλα απο οταν αρχισαμε προετοιμασιες και πολλες συζητησεις για τα διδυμακια εχουν τρελαθει..το περιμενουν πως και πως

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κουκλίτσες κ καλή μας εβδομάδα!!

Έφτασε επιτέλους ο καιρός!4+ σήμερα!!

Το Σαββατο είχαμε λίγο κόσμο κ ξενυχτήσαμε,εχθές πήγα επιτέλους στην ξαδέρφη μου κ πήρα ένα μέρος των πραγμάτων που είχε να μου δώσει.Μες την εβδομάδα ή το ΣΚ θα πάνε οι γονείς μου με το φορτηγάκι να φορτώσουν κ τα υπόλοιπα..Είναι πολύ όμορφα όλα,έχω ξετρελαθεί!

Ξεκίνησε εχθες ο Γιαννάκης μου να βάφει το δωμάτιο,να δούμε πως θα γίνει κ αυτό κ απο εβδομάδα λέμε να πάρουμε τα επιπλάκια!!:D:D:D:D

Πολύ ωραία η διαδικασία της προετοιμασίας:D:D

Εσείς πως τα περάσατε το ΣΚ?

Φιλιά!!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια κ καλή εβδομάδα!!

Ευχαριστώ κ πάλι για τις ευχές και εγώ εύχομαι να κρατήσουμε όλες γερά μωράκια!!!

Μέρες μετράμε πλέον..χιχιχι!!!

Εμείς το Σ/Κ το περάσαμε ήρεμα,δεν κάναμε καμιά εξόρμηση.

Το Σάββατο ήρθαν γονείς κ πεθερικά για λίγο.

Εγώ τρέχω σαν την τρελή να τελειώσω με την πρόταση κ με βλέπω να ξεμπερδεύω μέχρι το απόγευμα.Γιούπιιιιιιι:lol::lol:

Σήμερα δυστυχώς θα είναι όλοι στο γραφείο:-(:sad:.Καλά δεν ήταν τόσες μέρες????


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια κ καλή εβδομάδα!!

Ευχαριστώ κ πάλι για τις ευχές και εγώ εύχομαι να κρατήσουμε όλες γερά μωράκια!!!

Μέρες μετράμε πλέον..χιχιχι!!!

Εμείς το Σ/Κ το περάσαμε ήρεμα,δεν κάναμε καμιά εξόρμηση.

Το Σάββατο ήρθαν γονείς κ πεθερικά για λίγο.

Εγώ τρέχω σαν την τρελή να τελειώσω με την πρόταση κ με βλέπω να ξεμπερδεύω μέχρι το απόγευμα.Γιούπιιιιιιι:lol::lol:

Σήμερα δυστυχώς θα είναι όλοι στο γραφείο:-(:sad:.Καλά δεν ήταν τόσες μέρες????

Καλημέρα Ιωάννα μου!!

Μια απο τα ίδια κ εδώ σε εμάς!Επέστρεψαν οι παραγωγές κ όσοι είχαν άδειες κ ήδη γίνεται χαμός!!Ήρθε το αφεντικό,επιστρεφω σε λίγο..


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Καλή εβδομάδα να έχουμε!!

Μετά από μια βδομάδα αρρώστιας, ΙΑΣΩ και ανάρρωσης επιστροφή στη δουλειά!!:cool:

Χρόνια Πολλά στη συμπεθέρα μου (ελπίζω να με συγχωρέσει αλλά δε μπήκα καθόλου αυτές τις μέρες ιντερνετ) και γενικά σε όσους-ες γιόρταζαν!:D

Εμείς πήγαμε την Πέμπτη στον γιατρό...ο μπέμπης έφτασε το 1 κιλό και περίπου μου είπε να υπολογίζω 34-35 πόντους!:D Εγώ πήρα 3 κιλά...:rolleyes::cool: αλλά συνολικά είμαι οκ!:D Ο πλακούντας μου έχει ανέβει λίγο, αλλά όχι όσο θα έπρεπε...και μου είπε να σταματήσω τη δουλειά την ημ/νια που μου έχει δώσει ο γιατρός του ΙΚΑ και να μην το τραβήξω άλλο...άρα αυτός ο μήνας και ΤΕΛΟΣ!!:):)

Αυτά τα νέα...κι εδώ επιστροφή όλοι στη δουλειά...πφφφφ...:cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα κορίτσια και καλή εβδομάδα.

4 και σήμερα και για εμενα στη δουλειά και μετά ξεκινάει ενας αλλος αγώνας, ενας αγώνας προετοιμασίας για να υποδεχτούμε το νεο μωρό στο σπιτι μας.


Γιώργος 26.10.2002 Άγγελος 12.07.2007 Εμμανουέλα 02.03.2012

age.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Σαββούλα κ Κατερίνα!!!

Κατερινάκι μαζί σταματάμε εμείς!Άντε έφτασε ο καιρός επιτέλους!

Σαββούλα μου έφτασε το κιλό ο μπόμπιρας ε?Μπραβο,μεγαλώνουν τα ζουζούνια μας!

Είμαι πολύ περίεργη να δω πόσο έφτασε κ ο δικός μου!Νομίζω πως έχει μεγαλώσει πάρα πολύ!Μια φίλη μου που με περνάει 5 μέρες πήγε την Πέμπτη στον γιατρό κ ήταν 1700γρ!!

Τετάρτη πάω κ εγώ επιτέλους!

Δευτερομανούλες κ Τριτομανούλες,την βαλίτσα πότε την ετοιμάζουμε?

Πρέπει να ξεκινήσω να μαζεύω τα πράγματα που θα πάρω μαζί μου!Μια μικρή βαλιτσούλα σε μέγεθος είναι καλή ή θα χρειαστώ μεσαίου μεγέθους?

Να ξέρω να προετοιμάζομαι!

Κ απο σερβιέτες λοχείας ποιες προτείνετε?Την προηγούμενη φορά μου φέρανε αυτές που ειναι για ακράτεια (τενα) κ ήταν πολύ χοντρές..(Να αγοράζω σιγά-σιγά αυτα που θα χρειαστώ,μην τρέχω τελευταία ώρα;)

)


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κατερινάκι!!Άντε...τελειώνεις κι εσύ!!;);)

Χρύσα μου...θα έχει μεγαλώσει πολύ κ ο δικός σου...παίρνουν το βάρος μέρα με τη μέρα τα σκατούλια!!:P:p

Το Σάββατο πήγαμε κι εμείς να ρίξουμε μια ματιά για κούνια-αλλαξιέρα-καρότσι...βρήκαμε ένα κατάστημα στην Εθνική που διαλέγεις σχέδιο (μπορείς να τους πας και δικό σου) και να στο βάλουν πάνω στην κούνια και την αλλαξιέρα!:P Εγώ είδα ένα σχεδιάκι από ένα σετ προικός που είχε εκεί και μου άρεσε πάρα πολύ και μάλλον εκεί θα καταλήξω!:D Μπορείς να κάνεις και την αλλαξιέρα όπως εσύ θες, με όσα συρτάρια θες, με μονά ή διπλά...γενικώς μου άρεσε πολύ σαν κατάστημα!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συμπεθέρα μου σ ευχαριστώ και δεν θύμωσα καθόλου!!

Μετά το γάμο όμως θέλω να με παίρνεις τηλ αυθημερόν,χαχαχαχαχα!!!

1 κιλό + 35 πόντους????Ουαου!!Καλέ τι γαμπρό θα κάνω????

Εμένα την τελευταία φορά που είχα πάει, δεν είχε ανέβει καθόλου ο πλακούντας,ελπίζω την επόμενη να έχει μετακινηθεί έστω κ λίγο.Άστα κ όλο βαρος σηκώνω.Η Ηλιάνα είναι σχεδόν 14 κιλά(ζωή να χει το θρεφτάρι μου!!!) κ όλο κ πιο συχνά ζητάει αγκαλίτσες.

Μια χαρά κ τα κιλά σου.Εγώ η αλήθεια είναι ότι κανα δίκιλο το τσίμπησα αυτές τις μέρες οπότε από σήμερα τα κεφάλια μέσα:(:(.

Άντε Κατερίνα μου με το καλό να βγεις σε άδεια και να τα ετοιμάσετε όλα στην εντέλεια!!!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!καλη εβδομαδα να εχουμε!

ηρεμα και για εμας το σ-κ.ηρθε ο αδερφος μου το σαββατο και μου εφερε μερικα ρουχαλακια-παππουτσακια κι ενα πορτ μπεμπε απο την κολλητη του που εχει ενα κοριτσακι.γεννηθηκε η μικρη περισυ τον φλεβαρη κ φετος τον φλεβαρη θα γεννησει κ τον γιο της!εχει δωσει σχεδον τα παντα απο τα πρωτα πραγματα της μικρης λιγες μερες πριν μαθει οτι ειμαι εγκυος εγω!δεν πειραζει τωρα θα το ξερει κ μου τα μαζευει!ειναι κοντα κ στον μηνα οποτε θα τα φορεσουμε ολα οσα εχει σχεδον!εφερε κατι μποτουλεςγια 0-3 μηνων απιστευτα!κ κατι ροζ μπουφανακια τρελα!εκατσα κ τα ξεχωρισα λιγο.εχω μαζεψει πααααααααααρα πολλα ρουχαλακια μεχρι 1ος ετους.ελαχιστα θα χρειαστει να παρω.

εγω κι η Ιωαννα εχουμε ακομα 15 μερες μεχρι να δουμε τις μικρουλες!!πολλεεεεες!!!:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθέρα μου σ ευχαριστώ και δεν θύμωσα καθόλου!!

Μετά το γάμο όμως θέλω να με παίρνεις τηλ αυθημερόν,χαχαχαχαχα!!!

1 κιλό + 35 πόντους????Ουαου!!Καλέ τι γαμπρό θα κάνω????

Εμένα την τελευταία φορά που είχα πάει, δεν είχε ανέβει καθόλου ο πλακούντας,ελπίζω την επόμενη να έχει μετακινηθεί έστω κ λίγο.Άστα κ όλο βαρος σηκώνω.Η Ηλιάνα είναι σχεδόν 14 κιλά(ζωή να χει το θρεφτάρι μου!!!) κ όλο κ πιο συχνά ζητάει αγκαλίτσες.

Μια χαρά κ τα κιλά σου.Εγώ η αλήθεια είναι ότι κανα δίκιλο το τσίμπησα αυτές τις μέρες οπότε από σήμερα τα κεφάλια μέσα:(:(.

Άντε Κατερίνα μου με το καλό να βγεις σε άδεια και να τα ετοιμάσετε όλα στην εντέλεια!!!

:lol::lol::lol:

Eδώ εγώ και με 2 ημέρες στο ΙΑΣΩ χωρίς φαγητό και νερό, μόνο με ορό τσίμπησα 3!!;)

Στο γιατρό του ΙΚΑ πήγες τελικά;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Σαββούλα κ Κατερίνα!!!

Κατερινάκι μαζί σταματάμε εμείς!Άντε έφτασε ο καιρός επιτέλους!

Σαββούλα μου έφτασε το κιλό ο μπόμπιρας ε?Μπραβο,μεγαλώνουν τα ζουζούνια μας!

Είμαι πολύ περίεργη να δω πόσο έφτασε κ ο δικός μου!Νομίζω πως έχει μεγαλώσει πάρα πολύ!Μια φίλη μου που με περνάει 5 μέρες πήγε την Πέμπτη στον γιατρό κ ήταν 1700γρ!!

Τετάρτη πάω κ εγώ επιτέλους!

Δευτερομανούλες κ Τριτομανούλες,την βαλίτσα πότε την ετοιμάζουμε?

Πρέπει να ξεκινήσω να μαζεύω τα πράγματα που θα πάρω μαζί μου!Μια μικρή βαλιτσούλα σε μέγεθος είναι καλή ή θα χρειαστώ μεσαίου μεγέθους?

Να ξέρω να προετοιμάζομαι!

Κ απο σερβιέτες λοχείας ποιες προτείνετε?Την προηγούμενη φορά μου φέρανε αυτές που ειναι για ακράτεια (τενα) κ ήταν πολύ χοντρές..(Να αγοράζω σιγά-σιγά αυτα που θα χρειαστώ,μην τρέχω τελευταία ώρα;)

)

Χρύσα μου όποτε θες εσύ την ετοιμάζεις.Μόλις μπεις στο μήνα σου καλό είναι να το κάνεις.Αν κάτσεις μόνο μια μέρα σε βλέπω να μην παίρνεις και μεγάλη τσάντα.Αν κάτσεις περισσότερες μέρες,αφου θα πηγαινοέρχονται οι συγγενείς,όλο και θα σου φέρνουν ή θα τους δίνεις εσύ πράγματα,οπότε και να ξεχάσεις κατι δεν θα έχεις πρόβλημα.

Από σερβιέτες δεν έχω να σου προτείνω γιατί εμένα μου είχαν δώσει στο μαιευτήριο ένα πακέτο που δεν το χρησιμοποίησα καν όλο γιατί μετά την τρίτη μέρα μειώθηκε η ροή και έβαλα τις κανονικές της περιόδου.

Επιθέματα θα χρειαστείς σίγουρα,αλλά πάλι η μεγάλη ροή αρχίζει μετά την τρίτη μέρα.

Αυτά θυμάμαι πάνω κάτω.Περιμένουμε κ άλλες εμπειρίες


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Χαμός γίνεται!!Πόση ώρα έχει που προσπαθώ να γράψω κ δεν τα καταφέρνω..

καλημερα κοριτσακια μου!καλη εβδομαδα να εχουμε!

ηρεμα και για εμας το σ-κ.ηρθε ο αδερφος μου το σαββατο και μου εφερε μερικα ρουχαλακια-παππουτσακια κι ενα πορτ μπεμπε απο την κολλητη του που εχει ενα κοριτσακι.γεννηθηκε η μικρη περισυ τον φλεβαρη κ φετος τον φλεβαρη θα γεννησει κ τον γιο της!εχει δωσει σχεδον τα παντα απο τα πρωτα πραγματα της μικρης λιγες μερες πριν μαθει οτι ειμαι εγκυος εγω!δεν πειραζει τωρα θα το ξερει κ μου τα μαζευει!ειναι κοντα κ στον μηνα οποτε θα τα φορεσουμε ολα οσα εχει σχεδον!εφερε κατι μποτουλεςγια 0-3 μηνων απιστευτα!κ κατι ροζ μπουφανακια τρελα!εκατσα κ τα ξεχωρισα λιγο.εχω μαζεψει πααααααααααρα πολλα ρουχαλακια μεχρι 1ος ετους.ελαχιστα θα χρειαστει να παρω.

εγω κι η Ιωαννα εχουμε ακομα 15 μερες μεχρι να δουμε τις μικρουλες!!πολλεεεεες!!!:rolleyes::rolleyes:

Τί κάνεις Αννούλα μου?Μάζεψες πραγματάκια κ εσύ ε?Είμαστε πολύ τυχερές!!Ελάχιστα πράγματα θα χρειαστεί να αγοράσουμε!;)

:lol::lol::lol:

Eδώ εγώ και με 2 ημέρες στο ΙΑΣΩ χωρίς φαγητό και νερό, μόνο με ορό τσίμπησα 3!!;)

Στο γιατρό του ΙΚΑ πήγες τελικά;

Σαββούλα μου κ εγώ στο νοσοκομείο είχα βάλει κιλά!!Τί έχουν πια μέσα αυτοι οι οροί???:tongue: Τώρα εννοείται πως δεν ζυγίστηκα κ ούτε νομίζω πως θα ξαναζυγιστώ..2-3 τα τσίμπησα σίγουρα,έφαγα παααααρααααα πολλά γλυκά!!!:oops::oops::oops:

Χρύσα μου όποτε θες εσύ την ετοιμάζεις.Μόλις μπεις στο μήνα σου καλό είναι να το κάνεις.Αν κάτσεις μόνο μια μέρα σε βλέπω να μην παίρνεις και μεγάλη τσάντα.Αν κάτσεις περισσότερες μέρες,αφου θα πηγαινοέρχονται οι συγγενείς,όλο και θα σου φέρνουν ή θα τους δίνεις εσύ πράγματα,οπότε και να ξεχάσεις κατι δεν θα έχεις πρόβλημα.

Από σερβιέτες δεν έχω να σου προτείνω γιατί εμένα μου είχαν δώσει στο μαιευτήριο ένα πακέτο που δεν το χρησιμοποίησα καν όλο γιατί μετά την τρίτη μέρα μειώθηκε η ροή και έβαλα τις κανονικές της περιόδου.

Επιθέματα θα χρειαστείς σίγουρα,αλλά πάλι η μεγάλη ροή αρχίζει μετά την τρίτη μέρα.

Αυτά θυμάμαι πάνω κάτω.Περιμένουμε κ άλλες εμπειρίες

Για μια μέρα πάω ή δύο,αλλά σε περίπτωση καισαρικής είναι 4 ημέρες,καλύτερα να είμαι προετοιμασμένη ποτέ δεν ξέρεις!

Για τα επιθέματα κάποια κοπέλα μου είπε πως η σύμβουλος γαλουχίας της πρότεινε αποστειρωμένες γαζούλες για να αναπνέει το δέρμα!

Για τις νέες μανούλες θα βάλω ένα link με βιντεακια στο yutube που έβλεπα εχθές για τον θηλασμό της παιδιατρου κ συμβουλου θηλασμού που μάλλον θα πηγαίνω τον μπόμπιρα!!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...