Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Scrapbooking lovers!


admin

Recommended Posts

Αξίζει τον κοπο κατα τη γνωμη σου Βίκυ? Εγώ ετσι που το βλεπω δε μου φαινεται κατι που θα επρεπε να εχω οπωσδηποτε! (τουλαχιστον όχι πιο επειγον απο άλλες ελλειψεις που εχω)

Συμφωνώ!

απανταω μονολεκτικα γιατι εχω δουλιτσα σημερα...σορυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειπα στον αντρα μου ότι αυτό ειναι το δωρο μου για τα Χριστούγεννα! Μήπως και χρυσώσω το χαπι!!! :tongue: :tongue: :tongue:

Σε λένε Χριστίνα??Όχι...ε,τότε δεν έχει τέτοιο δωράκι!Βρες άλλη δικαιολογία!Πες ότι είναι για την 28η Οκτωβρίου και τα Χριστούγεννα ζήτα κάτι άλλο.Όλα εγώ θα σας τα λέω πια???χαχαχα:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Σε λένε Χριστίνα??Όχι...ε,τότε δεν έχει τέτοιο δωράκι!Βρες άλλη δικαιολογία!Πες ότι είναι για την 28η Οκτωβρίου και τα Χριστούγεννα ζήτα κάτι άλλο.Όλα εγώ θα σας τα λέω πια???χαχαχα:tongue:
οκ, δωρο για την Πρωτοχρονια που με λενε Βαλια. (Βασιλική) :D

Αστα δεν υπαρχει σωτηρια!!!


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι επειδή η δική μου γιορτή αργεί (Σάντυ- Αγ. Κυριακή:7 Ιουλίου), αλλά και για τα Χριστούγεννα έχουμε καιρό, λέω να ζητήσω υλικά για δώρο επετείου, έχουμε επέτειο γάμου στις 27 Οκτώβρη. Αλλά σιγά μη συμφωνήσει ο αντρούλης μου, πάλι κόσμημα θα θέλει, αλλά κι αυτό δε με χαλάει εδώ που τα λέμε! Μήπως όμως να ζητήσω πέρλες και να πάρω αυτά?

http://www.enjoyscrapping.gr/index.php?act=viewCat&catId=84


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα κουμπιά που βαζετε πάνω στα εξωφυλλα πως τα κολάτε ? Με σιλικόνη ή απλή κόλα ???

Ιδανικα για μικροδιακοσμητικά ειναι αυτά τα glue dots http://www.scrapbooking.gr/index.php?page=shopDetails&goody=6292

Δε φαινεται η σιλικονη που λερώνει συνηθως και η απλή κολλα ίσως να μην τα πιασει. Δεν τους φαινεται αλλά κολλάνε πολύ πολυ καλά!


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, χρειαζομαι τη βοηθεια σας!

Αγόρασα αυτό http://www.enjoyscrapping.gr/index.php?act=viewProd&productId=1775 αλλά δεν ξερω πως να το χρησιμοποιησω! Ενα μαυρο κουτί ειναι με ενα μαλακο σαν αφρολεξ απο κατω??? Εγώ νομιζα πως μπαινει στο big shot αλλά απο ότι φαινεται εκανα λάθος... Για πείτε, πώς δουλευει? Ή να ψαξω να το πουλήσω?


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερούδια σε οσες έχουν παραμεινει σπιτι και δεν εχουν βγει βολτιτσα!!

Βρε κορίτσια πάω να σκασω!!!

Προσπαθω εδώ και μερες να κανω μια παραγγελία από ενα site στην Αμερική. Στην αρχη επιλεγω όλα οσα μου αρεσουν (117$) τους στελνω μνμ για τα μεταφορικα μου λένε 88$!!! Εκτός αυτού ομως με πιανει και τελωνειο. Μου λεει και ο άντρας μου οτι έιναι ρίσκο μια τόσο μεγάλη παραγγελία σε μαγαζι που δεν εχεις ξαναψωνισει. Μπαινω πάλι στην παραγγελια και βγαζω βγαζω φτανω 23$ που δεν με πιανει τελωνειο (αγορές από 25? και άνω πιανει τελωνειο) τους στελνω μνμ για τα μεταφορικά 55$!!! ΕΛΕΟΣ!!! Μου φαίνονται υπερβολικά!!Εχει κανει καμια σας αγορά από Αμερική ? Τι μεταφορικά ειχε???

Γμτ ειχε πολυ ωραια πραγματάκια....που δεν τα βρίσκω πουθενα....


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα κουμπιά που βαζετε πάνω στα εξωφυλλα πως τα κολάτε ? Με σιλικόνη ή απλή κόλα ???

Κολλάω τα περισσότερα με την κόλλα που μου πρότεινε η Χριστίνα, την uhu power, κολλάει πολύ πάρα καλά, την έχει και το jumbo. Βέβαια σε κάτι πολύ μικρό βάζω κι εγώ dots, για να μη φαίνεται η κόλλα.

καλημερούδια σε οσες έχουν παραμεινει σπιτι και δεν εχουν βγει βολτιτσα!!

Βρε κορίτσια πάω να σκασω!!!

Προσπαθω εδώ και μερες να κανω μια παραγγελία από ενα site στην Αμερική. Στην αρχη επιλεγω όλα οσα μου αρεσουν (117$) τους στελνω μνμ για τα μεταφορικα μου λένε 88$!!! Εκτός αυτού ομως με πιανει και τελωνειο. Μου λεει και ο άντρας μου οτι έιναι ρίσκο μια τόσο μεγάλη παραγγελία σε μαγαζι που δεν εχεις ξαναψωνισει. Μπαινω πάλι στην παραγγελια και βγαζω βγαζω φτανω 23$ που δεν με πιανει τελωνειο (αγορές από 25? και άνω πιανει τελωνειο) τους στελνω μνμ για τα μεταφορικά 55$!!! ΕΛΕΟΣ!!! Μου φαίνονται υπερβολικά!!Εχει κανει καμια σας αγορά από Αμερική ? Τι μεταφορικά ειχε???

Γμτ ειχε πολυ ωραια πραγματάκια....που δεν τα βρίσκω πουθενα....

Πένυ μου δεν έχω παραγγείλει ποτέ, αλλά νομίζω δεν αξίζει, πάρα πολλά τα μεταφορικά! Τι θα φέρουν πια? Κανένα ψυγείο?

δεν ξερω αν γινονται, δε με απασχολησε ποτε για να ειμαι ειλικρινής. θα το δοκιμασω σημερα...

καλημέρα!

Την έχω βάλει στο μάτι κι εγώ αυτή τη μήτρα, αν και έχω ήδη μήτρα bigz κλειδί και κλειδαριά, αλλά κι αυτό το λουκέτο καρδιά είναι τέλειο!

Bάζεις ανοιχτή τη λευκή επιφάνεια (στο tab1 νομίζω), βάζεις τη μια διάφανη πλάκα, μετά βάζεις το die, μετά το χαρτί και την άλλη πλάκα και περνάς από το μηχάνημα.

Πάντως όντως κι εγώ δεν το έχω μετανιώσει για το big shot, ακριβούτσικο μεν, ακριβές κι οι μήτρες, αλλά έχουν πολύ καλό αποτέλεσμα!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...