Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Scrapbooking lovers!


admin

Recommended Posts

http://www.itscheaperthantherapy.com/servlet/the-475/Sizzix-Sizzlits-Die-Set/Detail

Aυτη ειναι η πεταλουδα. Το λουλουδι δεν το βρισκω αυτη την στιγμη. Οταν με το καλο τακτοποιηθω θα σου το βαλω.

Εινι κόπτης μεμονομένος ή θελει κάποιο μηχάνημα ??Ειναι φοβερη πάντως !!


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εινι κόπτης μεμονομένος ή θελει κάποιο μηχάνημα ??Ειναι φοβερη πάντως !!

Με big shot την χρησιμοποιουμε και ειναι πολυ πιο εντυπωσιακη απ οτι φαινεται εκει.

Εγω παντως κοριτσια για λιγο καιρο δεν εχει να κανω αλλες αγορες ;-(...

Να δουμε πως θα πανε τα πραγματα και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Με big shot την χρησιμοποιουμε και ειναι πολυ πιο εντυπωσιακη απ οτι φαινεται εκει.

Εγω παντως κοριτσια για λιγο καιρο δεν εχει να κανω αλλες αγορες ;-(...

Να δουμε πως θα πανε τα πραγματα και βλεπουμε.

Συμφωνω ....σημερα εγω πληρωσα την εκτακτη .....:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:είχα όρεξη για πληρωμες !!!


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ, ξεροσταλιαζω, δε μπορώ να δω blog απο εδώ. Μπορείς εστω να μου ποσταρεις μια δυο φωτο εδώ για να το δω με ησυχια το βραδυ?

Α, ειδα και το μινι αλμπουμ που μας ειπες εχθες, δε μου εκανε καμια αισθηση... Της Ζωης ειναι του γουστου μου! :D

αν εχεις μειλ μπορω να στο στείλω !


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Είδα την πρόκληση στο blog της Λένας και το σκέφτομαι, δεν ξέρω, δεν έχω ξανακάνω mini album, μου φαίνεται βουνό.. Aλλά θέλω να προσπαθήσω και ό,τι βγει!

Βέβαια ανεξαρτήτως πρόκλησης, θέλω να φτιάξω κάποια στιγμή mini album, γιατί θαυμάζω ιδιαίτερα αυτά της Ζωής!!!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Φανταστική! Ξέρεις αν υπάρχει και σε ελληνικό κατάστημα?

Εγώ προς το παρόν λέω να πάρω αυτή:

http://www.scrapbooking.gr/index.php?page=shopDetails&goody=4805


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ, ξεροσταλιαζω, δε μπορώ να δω blog απο εδώ. Μπορείς εστω να μου ποσταρεις μια δυο φωτο εδώ για να το δω με ησυχια το βραδυ?

Α, ειδα και το μινι αλμπουμ που μας ειπες εχθες, δε μου εκανε καμια αισθηση... Της Ζωης ειναι του γουστου μου! :D

Εφτιαξα κι εγω ενα μίνι αλμπουμ! Για δές εδώ:

http://www.twopeasinabucket.com/gallery/member/394159-vicky-varvadouka/1766644-mini-album-friends/?c=t

Είναι καθόλου του γούστου σου?

Link to comment
Share on other sites

Εφτιαξα κι εγω ενα μίνι αλμπουμ! Για δές εδώ:

http://www.twopeasinabucket.com/gallery/member/394159-vicky-varvadouka/1766644-mini-album-friends/?c=t

Είναι καθόλου του γούστου σου?

Εννοείται ότι είναι τέλειο !!!!!


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Α, ειδα και το μινι αλμπουμ που μας ειπες εχθες, δε μου εκανε καμια αισθηση... Της Ζωης ειναι του γουστου μου! :D

Και εγώ της Ζωής προτιμώ!Όχι επειδή είναι δικιά μας,αλλά μου ταιριάζει πιο πολύ το στυλ της!!Ζωή,ζεις,εσύ μας οδηγείς!!χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...