Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Scrapbooking lovers!


admin

Recommended Posts

Εγώ πέρσι τον Σεπτέβρη αρχισα τις συνθέσεις και σε λίγους μήνες τα πήγαινα πολύ καλά! Γιατί όχι κι εσείς? Κι εγω ετσι σκεφτόμουν αλλά να που είμαι τώρα!

Γιατί εμείς δεν έχουμε υλικά!!χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γιατί εμείς δεν έχουμε υλικά!!χαχαχα
σιγα σιγα Χριστίνα κι όλα θα γίνουν, θα μαζεψουμε και υλικά. Εγώ στην αρχή όλο χαρτια επαιρνα, τωρα παιρνω λίγα τετοια και προτιμώ εργαλεια, κοπτες, μητρες. Πηρα όμως απο τη Λενα σημερα τα χαρτια για τα μινι αλμπουμ, θελω να τα φτιαξω όπως η Ζωή ή δηλαδή να προσπαθήσω γιατί σαν της Ζωής δεν τα φτιαχνω. :tongue: Θελω να ετοιμασω ενα για τη γεννηση του μπέμπη κι ενα για τα γενεθλια της μικρής. Όταν αξιωθώ να κατεβω και στο κεντρο της Αθήνας θα παω και Διονυσοπουλο και μετά ποιος με πιανει? Δε θα εχω δικαιολογία να μην τα αρχίσω! :D

pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εμείς δεν έχουμε υλικά!!χαχαχα

Αφού δε με ακούτε και χαλάτε λεφτα απο δω κι απο κει....εγω σας πληροφορώ οτι χρησιμοποιώ ΜΟΝΟ κιτ!!!! Αρα Χριστίνα δεν εχεις δικαιολογία! χαχαχα Πάρε ενα κιτ και εισαι έτοιμη! ΔΕΝ εχει να κανει με τον αριθμο των προιόντων που εχει κάποιος!

Τα ξανα λέωωωω μάλλιασε η γλωσσα μου! Μη κανετε τα λαθη που εκανα κι εγω!

Η μεγαλύτερη και σοφότερη συμβουλή που θα μπορούσα να δωσω σε κάποια που μόλις ξεκινάει, είναι τα κιτ! Μακάρι να μου το έλεγε κι εμενα κάποιος στην αρχή! Θα γλίτωνα κοπο,χρονο και χρημα!!!!! Είναι όλα ήδη ταιριασμένα και εχει μέσα λίγο απ'ολα που αν τα παιρνατε χώρια θα δινατε μια περιουσία! Η Λένα εχει φοβερό γούστο και ΠΟΛΥ καλες τιμές στα κιτ!

http://www.enjoyscrapping.gr/index.php?act=viewCat&catId=22

Link to comment
Share on other sites

Αφού δε με ακούτε και χαλάτε λεφτα απο δω κι απο κει....εγω σας πληροφορώ οτι χρησιμοποιώ ΜΟΝΟ κιτ!!!! Αρα Χριστίνα δεν εχεις δικαιολογία! χαχαχα Πάρε ενα κιτ και εισαι έτοιμη! ΔΕΝ εχει να κανει με τον αριθμο των προιόντων που εχει κάποιος!

Τα ξανα λέωωωω μάλλιασε η γλωσσα μου! Μη κανετε τα λαθη που εκανα κι εγω!

Η μεγαλύτερη και σοφότερη συμβουλή που θα μπορούσα να δωσω σε κάποια που μόλις ξεκινάει, είναι τα κιτ! Μακάρι να μου το έλεγε κι εμενα κάποιος στην αρχή! Θα γλίτωνα κοπο,χρονο και χρημα!!!!! Είναι όλα ήδη ταιριασμένα και εχει μέσα λίγο απ'ολα που αν τα παιρνατε χώρια θα δινατε μια περιουσία! Η Λένα εχει φοβερό γούστο και ΠΟΛΥ καλες τιμές στα κιτ!

http://www.enjoyscrapping.gr/index.php?act=viewCat&catId=22

Συμφωνω και εγω.

Και αν οχι ΚΙΤ τα οποια τα περιεχει ολα μεσα, τοτε οπωσδηποτε πακετα χαρτιων τα οποια ταιριαζουν μεταξυ τους :wink:. Κορδελιτσες κτλ ανετα μετα τις ταιριαζετε.

Βικουλα λυπαμαι για την ψηφοφορια αλλα ειμαι σιγουρη οτι την επομενη φορα θα τους παρεις και τα σωβρακα :wink:

Αχ μακαρι να προλαβω να παρω και εγω μερος στην προκληση της Λενας.

Κοριτσακια την Παρασκευη φευγω για Ναυπλιο και το Σαββατο ερχεται η μεταφορικη.

Μπορει τον τελευταιο καιρο να μην εφτιαχαν πραγματακια (γενικα περναω περιοδους απραξιας) αλλα τωρα που ειναι στις κουτες μου λειπουν!!!!

Χριστινα μου, ναι το ρυζοχαρτο ελεγα. Εχει κολλησει το μυαλο μου τον τελευταιο καιρο απο την κουραση.

Κοριτσια δεν αντεχω αλλο!!!!

Link to comment
Share on other sites

σιγα σιγα Χριστίνα κι όλα θα γίνουν, θα μαζεψουμε και υλικά. Εγώ στην αρχή όλο χαρτια επαιρνα, τωρα παιρνω λίγα τετοια και προτιμώ εργαλεια, κοπτες, μητρες. Πηρα όμως απο τη Λενα σημερα τα χαρτια για τα μινι αλμπουμ, θελω να τα φτιαξω όπως η Ζωή ή δηλαδή να προσπαθήσω γιατί σαν της Ζωής δεν τα φτιαχνω. :tongue: Θελω να ετοιμασω ενα για τη γεννηση του μπέμπη κι ενα για τα γενεθλια της μικρής. Όταν αξιωθώ να κατεβω και στο κεντρο της Αθήνας θα παω και Διονυσοπουλο και μετά ποιος με πιανει? Δε θα εχω δικαιολογία να μην τα αρχίσω! :D

Αντε καλε. Καλυτερα θα τα φτιαξεις :wink:.

Τι χαρτια πηρες? Για πες!!!

Παντως οταν θα πας στον Διονυσοπουλο θα απογοητευτεις.... οπως απογοητευτηκα και εγω. Τελικα μονο χοντρο χαρτονι θα παιρνω οποτε θα ανεβαινω στην Αθηνα.

Κοριτσια και εγω στην αρχη επαιρνα χαρτια παρα πολλα. Τελικα μονο με χαρτια δεν κανουμε και πολλα πραγματα. Θελουμε οπωσδηποτε τα διαφορα εργαλεια, κορδελες και διαφορα τετοια καλουδια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ μακαρι να προλαβω να παρω και εγω μερος στην προκληση της Λενας.

Κοριτσακια την Παρασκευη φευγω για Ναυπλιο και το Σαββατο ερχεται η μεταφορικη.

Μπορει τον τελευταιο καιρο να μην εφτιαχαν πραγματακια (γενικα περναω περιοδους απραξιας) αλλα τωρα που ειναι στις κουτες μου λειπουν!!!!

Χριστινα μου, ναι το ρυζοχαρτο ελεγα. Εχει κολλησει το μυαλο μου τον τελευταιο καιρο απο την κουραση.

Κοριτσια δεν αντεχω αλλο!!!!

Εχει πρόκληση η Λένα? Παλι χαμπαρι δεν πηρα...

Καλή δυναμη με τη μετακομιση Ζωή! Μολις τακτοποιηθείς να μπεις να μας γραψεις...

Αντε καλε. Καλυτερα θα τα φτιαξεις :wink:.

Τι χαρτια πηρες? Για πες!!!

Παντως οταν θα πας στον Διονυσοπουλο θα απογοητευτεις.... οπως απογοητευτηκα και εγω. Τελικα μονο χοντρο χαρτονι θα παιρνω οποτε θα ανεβαινω στην Αθηνα.

Κοριτσια και εγω στην αρχη επαιρνα χαρτια παρα πολλα. Τελικα μονο με χαρτια δεν κανουμε και πολλα πραγματα. Θελουμε οπωσδηποτε τα διαφορα εργαλεια, κορδελες και διαφορα τετοια καλουδια.

Ζωή, για την κορη μου πηρα αυτό http://www.enjoyscrapping.gr/index.php?act=viewProd&productId=1804 και για τη γεννηση (πρώτα ο Θεός) του μπεμπη αυτό http://www.enjoyscrapping.gr/index.php?act=viewProd&productId=1803 Θα χρειαστώ και μονοχρωμα χαρτονια. Θα ξεπατικώσω πολλές απο τις ιδεες σου Ζωή γιατι μου αρεσουν παρα πολύ! Όχι ότι θα το πετυχω εξίσου, αλλά θα το παλέψω! :tongue: Για το Διονυσόπουλο μονο γιατο χαρτονι που μου ειπες θα πηγαινα.

Ω ναι, όσο πιο πολλά καλούδια, τοσο πιο καλά! :D


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι ένα κιτ είναι πιο βολικό,αλλά χρειάζονται και οι κόπτες και ένα σωρό άλλα εργαλεία,μην σας πω ότι το big shot είναι απαραίτητο!

Αυτά εννοώ.Εντάξει,μια σύνθεση την κάνεις και με λίγα,αλλά εμένα μου αρέσουν τα προχωρημένα!!χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Eιναι τελεια Valia μου. Ειμαι σιγουρη οτι θα φτιαξεις υπεροχα πραγματα.

Χαιρομαι που σε εμπνεουν αυτα που φτιαχνω. Και εγω μην νομιζεις, ξερεις ποσες ωρες εχω χαλασει στο youtube κοιτωντας mini album αλλων κοριτσιων? :-) .

Χριστινακι δυστυχως και κοπτες πρεπει να αγοραζουμε και ενα σωρο αλλα για να μην γινονται οι δημιουργιες μας μονοτονες. Οσο για το big shot....

Παροτι ειναι ακριβες οι μητρες εγω και παλι θα το αγοραζα. Ειδικα η μητρα με την τρισδιαστατη πεταλουδα και η μητρα με το τρισδιαστατο λουλουδι, εχουν βγαλει τα λεφτα τους προ πολλους. Απλα δεν πρεπει να ενθουσιαζομαστε με οτι βλεπουμε παρα να παιρνουμε μονο αυτα που χρειαζομαστε (κατι που εγω στην αρχη δεν το εκανα και εχω μητρες που δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε αλλα και δνε θελω να τις πουλησω γιατι ποτε δεν ξερεις :wink: ).

Οσο για τις συνθεσεις.... δεν τα παω καλα. Τις βαριεμαι. Τρελαινομαι να βλεπω αλλων αλλα εγω... σκραπας στις συνθεσεις ;)) .

Link to comment
Share on other sites

Eιναι τελεια Valia μου. Ειμαι σιγουρη οτι θα φτιαξεις υπεροχα πραγματα.

Χαιρομαι που σε εμπνεουν αυτα που φτιαχνω. Και εγω μην νομιζεις, ξερεις ποσες ωρες εχω χαλασει στο youtube κοιτωντας mini album αλλων κοριτσιων? :-) .

Χριστινακι δυστυχως και κοπτες πρεπει να αγοραζουμε και ενα σωρο αλλα για να μην γινονται οι δημιουργιες μας μονοτονες. Οσο για το big shot....

Παροτι ειναι ακριβες οι μητρες εγω και παλι θα το αγοραζα. Ειδικα η μητρα με την τρισδιαστατη πεταλουδα και η μητρα με το τρισδιαστατο λουλουδι, εχουν βγαλει τα λεφτα τους προ πολλους. Απλα δεν πρεπει να ενθουσιαζομαστε με οτι βλεπουμε παρα να παιρνουμε μονο αυτα που χρειαζομαστε (κατι που εγω στην αρχη δεν το εκανα και εχω μητρες που δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε αλλα και δνε θελω να τις πουλησω γιατι ποτε δεν ξερεις :wink: ).

Οσο για τις συνθεσεις.... δεν τα παω καλα. Τις βαριεμαι. Τρελαινομαι να βλεπω αλλων αλλα εγω... σκραπας στις συνθεσεις ;)) .

Ζωή, μπορείς να μας βαλεις λινκ για αυτές τις μητρες να δουμε τι εννοεις? Νομιζω ότι η πεταλούδα ξερω ποια ειναι αλλά για το λουλουδι δεν ειμαι σίγουρη...


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ....εγω μπήκα σήμερα και αγόρασα το cropadile και μερικά άλλα πραγματάκια για να φτιάξω τα άλπμουμ που πήρα !!! Ακολουθησα και την συμβουλή της Βίκυς και πήρα ένα κιτ ...Θα αργήσω να πάρω ξανα όμως γιατι με όλες αυτες τις μειωσεις δυστυχως δεν έχω άλλα χρηματα να διαθέσω ...


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα ....εγω μπήκα σήμερα και αγόρασα το cropadile και μερικά άλλα πραγματάκια για να φτιάξω τα άλπμουμ που πήρα !!! Ακολουθησα και την συμβουλή της Βίκυς και πήρα ένα κιτ ...Θα αργήσω να πάρω ξανα όμως γιατι με όλες αυτες τις μειωσεις δυστυχως δεν έχω άλλα χρηματα να διαθέσω ...

Πίστεψέ με, αυτό το κιτ ειναι τελειο για τη δουλεια που το θές!!!!

Βάλια, δες εδω!

http://followelenasfairytale.blogspot.com/2011/07/blog-post_9040.html

Link to comment
Share on other sites

Πίστεψέ με, αυτό το κιτ ειναι τελειο για τη δουλεια που το θές!!!!

Βάλια, δες εδω!

http://followelenasfairytale.blogspot.com/2011/07/blog-post_9040.html

Αχ, ξεροσταλιαζω, δε μπορώ να δω blog απο εδώ. Μπορείς εστω να μου ποσταρεις μια δυο φωτο εδώ για να το δω με ησυχια το βραδυ?

Α, ειδα και το μινι αλμπουμ που μας ειπες εχθες, δε μου εκανε καμια αισθηση... Της Ζωης ειναι του γουστου μου! :D


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ....εγω μπήκα σήμερα και αγόρασα το cropadile και μερικά άλλα πραγματάκια για να φτιάξω τα άλπμουμ που πήρα !!! Ακολουθησα και την συμβουλή της Βίκυς και πήρα ένα κιτ ...Θα αργήσω να πάρω ξανα όμως γιατι με όλες αυτες τις μειωσεις δυστυχως δεν έχω άλλα χρηματα να διαθέσω ...
Αστο αυτό, εβαλα μια παραγγελία εχθες και μετά με τα νεα μετρα που ανακοινωθηκαν το μετανιωσα... Σε λίγο δε θα εχουμε να φαμε...

pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω ! Απλά πήρα αλμπουμ να φτιαξω κάτι για τις φωτο της βαπτισης και είναι κρίμα να το αφησω ...Μετα θα αργησω πολύ !!!!!!!!Ηδη είμαι πολύ μετρημενη στις αγορες μου .


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...