Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Στην αρχή απλά είδαμε την καρδιά και λέει η γιατρός κάτσε μπασ και ακούσουμε αλλά δεν και λέει κάτσε άλλη μια φορά και απλά έκανε 3 φορές νταβ νταβ νταβ τίποτε άλλο δεν ξέρω άγχος γενικά αν θα πάει καλά η αν έχει χρωμόσωμα μετά άγχος που γράφει 5 εβδομάδων και 1 ημέρας. Γενικά ένα άγχος στο Δαφνί με βλέπω αχααχαχαχα. Η γιατρός λέει δεν έχει ακούσει ξανά καρδιά σε 5+1 τόσο νωρίς. Ελπίζω να μην το πείραξε το μωράκι που προσπαθήσαμε να το ακούσουμε. Νομίζω ότι δεν είχα ποτέ στην ζωή μου τόσο άγχος σε καμία εμβρυομεταφορα σε τίποτα βασικά αχααχαχαχα 

      Πότε έκανες τον υπέρηχο και πότε θα κάνεις ξανά 

      Έχω την φωτογραφία από τον υπέρηχο στο ψυγείο και του μιλάω γενικά του τρελού είμαι αχααχαχαχα 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Καλημερα σας!

Εκανα αλλη μια παραγγελια απο gymboree :rolleyes::rolleyes:, δεν μπορεσα να αντισταθω τελικα, μονο που η παραγγελια μου αυτη τη φορα ξεπερασε κατα 4 δολλαρια το 120. Ελπιζω να μην εχω προβλημα.

Τωρα περιμενω να ερθει η 29η Σεπτεμβριου να ζρησιμοποιησω τα τζιμπαγκς. Εχω ηδη δυο "επιταγες" των 25 και 50 τζιμπανγκς, μπορω να τα χρησιμοποιησω μαζι σε μια παραγγελια;

Οσο καθομαι σπιτι μεσα, με βλεπω να τρωω τον κουτσουρεμενο μου μισθο σε ιντερνετικες αγορες:rolleyes::rolleyes:


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οπως προκυπτουν οι αγονες γραμμες στους αναπληρωτες εκπαιδευτικους Χατζικο μου...ετσι στα ξαφνικα,βραδυατικα ανακοινωνονται και τρεχεις μεσα στο ΣΚ να κλεισεις εισιτηρια λεωφορειου,αεροπορικα και ακτοπλοικα,να αγγαρεψεις γιαγιαδες ωστε να μεινει το παιδι πισω ωστε να κανεις Σεπτεμβριατικο τουρ στα Δωδεκανησα και να τακτοποιησεις τον συζυγο για να μην φρικαρει για τα καλα μονος του....

Ευτυχως μονο μεχρι τον Ιουνιο αλλα τι τα θες....θα φαμε τον πενιχρο μισθο μας στο πηγαινελα...

οποτε...

θα πανε λιγο πισω οι Ιντερνετικες Αγορες!!!

Πακετάκι είναι, δεν χρειάζεσαι εμένα να στο πω. Εμείς το ζήσαμε αυτό για 3 πλήρη χρόνια, εμείς εδώ και ο Π στην Λήμνο. Με 2 παιδιά, μωρά δηλαδή......

Η Κάλυμνος εντάξει δεν είναι Μήλος αλλά καλή είναι και γενικά οι Δωδεκανήσιοι είναι και καλοί άνθρωποι. Ελπίζω να βολευτείτε γρήγορα και ο καιρός να περάσει ακόμα γρηγορότερα...

Καλημερα σας!

Εκανα αλλη μια παραγγελια απο gymboree :rolleyes::rolleyes:, δεν μπορεσα να αντισταθω τελικα, μονο που η παραγγελια μου αυτη τη φορα ξεπερασε κατα 4 δολλαρια το 120. Ελπιζω να μην εχω προβλημα.

Τωρα περιμενω να ερθει η 29η Σεπτεμβριου να ζρησιμοποιησω τα τζιμπαγκς. Εχω ηδη δυο "επιταγες" των 25 και 50 τζιμπανγκς, μπορω να τα χρησιμοποιησω μαζι σε μια παραγγελια;

Οσο καθομαι σπιτι μεσα, με βλεπω να τρωω τον κουτσουρεμενο μου μισθο σε ιντερνετικες αγορες:rolleyes::rolleyes:

Δεν νομίζω να έχεις θέμα για τα 4 επιπλέον δολλάρια. Από όσο ξέρω μπορείς να βάλεις και τα 2 τζίμπακς σε μια παραγγελία. Καλή παραλαβή.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

...θα φαμε τον πενιχρο μισθο μας στο πηγαινελα...

οποτε...

θα πανε λιγο πισω οι Ιντερνετικες Αγορες!!!

Οι αγορές είναι το λιγότερο. Υπομονή!

Οσο καθομαι σπιτι μεσα, με βλεπω να τρωω τον κουτσουρεμενο μου μισθο σε ιντερνετικες αγορες:rolleyes::rolleyes:

Άσε μία από τα ίδια. Άλλη μια παραγγελια από Gymboree θα κάνω γιατί χάθηκε η μία που έκανε και τέλος μέχρι το Δεκέμβρη.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Άσε μία από τα ίδια. Άλλη μια παραγγελια από Gymboree θα κάνω γιατί χάθηκε η μία που έκανε και τέλος μέχρι το Δεκέμβρη.

Ταμαράκι καλημέρα !!! Πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα σου έρθει η παραγγελία σου, κάπου ξεχασμένη είναι και περιμένει.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άσε μία από τα ίδια. Άλλη μια παραγγελια από Gymboree θα κάνω γιατί χάθηκε η μία που έκανε και τέλος μέχρι το Δεκέμβρη.

Καλημέρα!

Και εγώ πιστεύω ότι θα έρθει. Εμένα μου ήρθε μετά από ένα μήνα. Το περίεργο ήταν ότι είχε μια κίτρινη ετικέτα (από την DHL στη Γερμανία) πάνω από την άσπρη ετικέτα που βάζει το gymboree.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Και εγώ πιστεύω ότι θα έρθει. Εμένα μου ήρθε μετά από ένα μήνα. Το περίεργο ήταν ότι είχε μια κίτρινη ετικέτα (από την DHL στη Γερμανία) πάνω από την άσπρη ετικέτα που βάζει το gymboree.

Nα έρθει σύντομα μονάχα για να τα φορέσουμε κιόλας.

Αχ τί μου έκανες πρωί πρωί; Τέλεια τα καινούρια ρούχα του Gymboreee!


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερααααααα

Αχ έχω κολλήσει με τις ιντερνετικες αγορές και να δούμε που θα καταληξει το πράγμα,μπορεί και να μην πάρω τίποτα γιατι στοκο με βλέπω και θα σας λευκώ στις πρηξω στις ερωτισεις και καλή υπομονή μαζι μου:confused:

Αυτά τα gymboree,next,mother care,έχουν καθενα το δικό τους σάιτ?εγω γιατι δεν τα βρίσκω στην λίστα των προτεινομενων?τόσο πια ασχετοσυνη?

Επίσης τελευταία ερώτηση προς το παρόν.....αν θέλω να πάρω 2 πράγματα απ το ένα σάιτ αλλα 2 απο ένα άλλο κτλ υπάρχει τρόπος να τα μαχεψω όλα μαζι κάπως και να κάνω μια πληρωμή και να μου κάνουν μια αποστολή?

Ευχαριστώ βρε κορίτσια


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

Ax oνειρούλα, είσαι σίγουρη οτι θέλεις να μάθεις; Θα κολλήσεις!!!

www.gymboree.com

www.next.co.uk

www.mothercare.co.uk

Κάθε μαγαζί στέλνει μόνο του, όπερ και σημαίνει ξεχωριστά μεταφορικά.

Ωστόσο από Αγγλία (co.uk) μπορείς να παραγγείλεις μέσω MUM ή personal shopper και να πληρώσεις άπαξ μεταφορικά αλλά και προμήθεια για τις προσφερόμενες υπηρεσίες.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Ονειρουλα προφανώς λες να κάνεις τις παραγγελίες μέσω MUM που λέει πιο πάνω η χατζίκο ε;;;

Αλλιώς το καθε σάιτ (αν στέλνει Ελλάδα) κάνει δική του αποστολή....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα

να πω κατι κορες?

τα λινκακια νομιζω οτι ειναι καλο να τα βαζουμε στο αποκει να τα βλεπουν ολες?????

εχουμε ιδεα ποτε μπαινουν χειμωνιατικα στο τζιμπορυ?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

να πω κατι κορες?

τα λινκακια νομιζω οτι ειναι καλο να τα βαζουμε στο αποκει να τα βλεπουν ολες?????

εχουμε ιδεα ποτε μπαινουν χειμωνιατικα στο τζιμπορυ?

Από Δευτέρα. Η επόμενη collection μετά από αυτή θα έχει χιονονιφάδες.

Link to comment
Share on other sites

Ax oνειρούλα, είσαι σίγουρη οτι θέλεις να μάθεις; Θα κολλήσεις!!!

www.gymboree.com

www.next.co.uk

www.mothercare.co.uk

Κάθε μαγαζί στέλνει μόνο του, όπερ και σημαίνει ξεχωριστά μεταφορικά.

Ωστόσο από Αγγλία (co.uk) μπορείς να παραγγείλεις μέσω MUM ή personal shopper και να πληρώσεις άπαξ μεταφορικά αλλά και προμήθεια για τις προσφερόμενες υπηρεσίες.

Αχ θα τιναξω την μπάνκα στον αέρα σήμερα!!!

Ειστε και πολυ γρήγορες στις απαντήσεις και αυτο με βοηθάει να οδηγηθω στην πτώχευση αλλα έχω ελαφρυντικό ότι είναι το πρώτο μουυυυ μωρακι.

Ας ρωτήσω και κάτι άλλο ,εγω ας πούμε διαλεξα και απο τα τρία αυτά σάιτ,με συμφερει να παραγγειλω μέσω mum?συνολικά 250 ευρώ περίπου.είναι εύκολη διαδικασία αυτο το mum?είπαμε είμαι και αργό καράβι εγω


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

τώρα μόλις το είδα!!καλημέρα!!

έχω καιρό να μπω στο άλλο θέμα,δεν υπάρχουν χρήματα και το αποφεύγω το θέμα σας!!χιχι

με παρασέρνετε!!

αυτά τα gymboree το καλοκαίρι κάψανε καρδιές!!!όλοι με ρωτούσαν από που τα έχω πάρει...

φέτος δεν το βλέπω να παραγγέλνω...λόγω μετακόμισης στη Σουηδία...με τόσα h&m και τόσα άλλα καταστήματα...σίγουρα θα βρίσκω οικονομικά ρούχα,και για θερμοκρασίες μείον!!

συνεχίζω να τα χαζεύω όμως...ίσως παραγγείλω αργότερα λίγα ρουχαλάκια...για την άνοιξη.

καλή συνέχεια στις αγορές σας κορίτσια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...