Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας!

Είμαι λόγο στις μαύρες μου γιατί διάβασα δίπλα ένα πόστ από μια κοπέλα που είχε χοντρό πρόβλημα με τον ξάδερφο.... Είπα να μου κάνει κονσολιντεησον και απο Δευτέρα περιμένω νεώτερα... Λέτε να χάσω κάνα δέμα και να μου ερθει ο κούκος αηδόνι???

Χαλάστηκα. Πλήρωσα ετήσια συνδρομή. Λέτε να πάει χαμένη???


rXAJp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν θελω ουτε να φασενταστω ποσα θα δωσω σε αγορες εξ αμερικης αφου γεννησω ,γιατι τωρα υποτιθεται κρατιεμαι μην παει κατι στραβα...απ το πολυ κρατι μεχρι και χριστουγεννιατικη φορμιτσα παραγγειλα..συνολικα 350 ευρω και ακομα συνεχιζωωωωω

εσεις με κολαζετε να το ξερετε


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι το έχουμε πεί ότι είναι γκάο στην επικοινωνία. Συνήθως τα βρίσκουν και τα στέλνουν στην επομενη παραγγελία.

Γενικά απέφυγε πολλούς πωλητές.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

στεισυ μολογα εσυ εισαι η πρωτη που μας μυησε στα τζιμπορυ? δε θυμαμαι πια ειναι η ενοχη!!!!

τα κουπονια που λες ειναι προσωπικα? μονο για εναν η αμα βρουνε ενα βολευομαστε ολες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα τωρα ανακαλυψα οτι για την Α για φετος μπορω να κοιταω και τα μπειμπυ χαχαχαχχα αφου εχουν 3αρια!!! ιδια φανταζομαι ειναι με τα μεγαλυτερα??? ε???

Link to comment
Share on other sites

Ωχ! Τα έχω κάνει πολύ όργιο... Καμιά 15αριά πακέτα τους έστειλα και ένα σήμερα 16... Είναι η φτήνια που τρώει τον παρά... (!)

Πόσα πακέτα σου είπαν ότι έχει η θυρίδα σου ?

στεισυ μολογα εσυ εισαι η πρωτη που μας μυησε στα τζιμπορυ? δε θυμαμαι πια ειναι η ενοχη!!!!

τα κουπονια που λες ειναι προσωπικα? μονο για εναν η αμα βρουνε ενα βολευομαστε ολες?

Όχι προσωπικά, ένας κωδικός είναι, για μια χρήση


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

οποτε θα τον ανακαλυψουμε καλες μου?????? ε??????

παντως φορεμα δε τρελλαινομαι για κανενα, το μπλε στα μωρα και το κοκκινο πολυ ωραια αλλα θελω κατι ακομα!!!!! να περασω απο κανα rare edition μαλλον!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσσια...μονο εγω δεν τρελαινομαι για gymboree οπως τα βλεπω απο ιντερνετ τουλαχιστον?

καλα ντεεεε ,μη βαρατε,γλυκουλια ειναι,γουστοζικα,κ ωραια χρωματακια....αλλα μεχρι εκει νομιζω...

τι εχω παθει ?ανοσια στα ψωνια?

να θυμηθω να βαλω θερμομετρο πριν ξαπλωσω:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άλλαξε η μέρα οπότε μπορώ να σας ζαλισω με άλλες ερωτήσεις,να μην λέτε τα ρωτάω όλα μαζεμεναααα:tongue:

Αφού τα νεχτ δεν δέχονται ελληνική πιστωτική πως ψωνιζετε?

Καλο βραδυυυυυυ


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

απο ο,τι εχω καταλαβει απ τις εμπειρες,μονο με περσοναλ σοπερ που χρησιμοποιει τη δικη της πιστωτικη κ διευθυνση στην αγγλια....

κ γω για νεξτ κατι μαγειρευω αυτον τον καιρο....κρατιεμαι με νυχια κ με δοντια να μη μπω στα βαθια,γιατι μετα ποιος με πιανει:rolleyes:

ρε κορες,ποσα περιπου θα δινατε για χειμωνιατικη γκαρνταρομπα 3χρονου(με αγορασμενα ομως,μπουφαν,παλτο κ λοιπα πανωφορια?)

Link to comment
Share on other sites

χατζικο ξανα ρωταω η χαζη, διαλεγω ενα κουπονι 20% του οκτωβρη και το βαζω μαζι με τα τζιμμπακς?????? το 20% ειναι πριν η μετα τα τζιμμπακς???? ξερετε??

και ισχυουν ΚΑΙ τα δυο μαζι?

αυτα τα τριπλα που εχουν και ενα 50 δολ εκπτωτικο ειναι για μαγαζια?

εδω λεει αυτο

Cannot be combined with any other offers, including, without limitation, Gymbucks Redemption or the Fill-A-Bag promotion, except as described on gymboree.com.

http://www.ebay.com/itm/GYMBOREE-20-OFF-ENTIRE-PURCHASE-USE-IN-STORE-ONLINE-COUPON-EXPIRES-10-31-11-/230674789599?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35b549f4df

ισχυουν και τα 2 μαζι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααααααααααααααααααααααα

Παρήγγειλα κ εγώ ετικέτες για τα ρουχα μας , ποτήρι κ παπά μας

http://www.ebay.co.uk/itm/250882055481?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1626wt_1270

κ εβαλα μπροστά κ στο τελος του ονοματεπώνυμου της από ενα αστεράκι * χε χε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...