Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

σα του μαδερ

ποιοτητα πιο πισω απο μαδερ αλλα με εμπνεουν καλυτερα

για βρεφικα μαλλον θα επελεγα μαδερ

Σε ευχαριστω πολυ!

Εχω βασικα επιλεξει μαδερ, αλλα τα σχεδια και τα χρωματα στο νεξτ σκιζουν! Μπορει να παρω 2-3 κομματια και απο κει, οταν η Κατερινα απαντησει στο μειλ μου!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΜΙΝΟΥΛΑ συμφωνώ με την ΓΑΤΟΥΛΑ.

Στα μέχρι χρονο, τα μάδερ είναι φοβερά. Μετά όμως είναι βαρετά, εκτός από τις πυζάμες τους.

Στο ΝΕΧΤ είναι φανταστικά τα σχέδια αλλά όπως είπα, ονλάιν μου αρέσουν και ψωνίζουμαι (!) στο φυσικό μαγαζί όταν τα βλέπω, δεν κόβομαι και τρελά ...


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας

Νέα στο κουρμπετι των ιντερνετικων αγορών,ομολογω ότι απο σας άρχισα να ενδιαφερομαι αλλα φυσικά εσείς έμπειρες εγω στόκος,δεν σας πιάνω πας τότε και σίγουρα θα χρειαστω βοήθεια.

Σε 2 μήνες έρχεται ο μπεμπης μας και η χαζομαμα θέλει χιλιαδυο πράγματα.

Πήγα στο παρεντς να διαβάσω απ την αρχή για να καταλάβω πως γίνεται,στο ιντερνετικρς αγορές !!!e shop,μάλλον όμως υπήρχε και ποιο παλιό?γιατιναπ την σελίδα 1 ξεκίνησα αλλα πάλι χάθηκαν

Θα με βοηθήσετε?


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

Μινούλα ευχαριστώ, να μην το πάρω προσωπικά δηλαδή ε???:)

Ονειρούλα με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου, κοντά είμαστε! Ό,τι θες ρώτα εδώ καλύτερα που έχουμε άνεση χώρου και λόγου!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχει ψωνίσει καμιά κοπελίτσα από john lewis; Ή μήπως εσείς που σπουδάζατε αγγλία ξέρετε την ποιότητα τους;

Εχω δει κάτι κομματάκια που μου αρέσουν στο σάιτ τους αλλά φοβάμαι μήπως είναι πολύ λεπτό το μακό....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι,

μέσω ebay κορίτσια τι πουλάτε? Έχετε ebay-store ή βάζετε κάτι που έχετε και άν πουληθεί.

Μπορει κάποιος να έχει σίγουρες πωλήσεις ή είναι καθαρά θέμα προϊόντος και ενδιαφέροντος του αγοραστή.

Το σκέφτομαι, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει και πόσο κοστίζει.

Link to comment
Share on other sites

και καμια σχεση στη φαντασια των χρωματων!

ταμαρακι για το μωρο μιλας? μετα τα 2-3 το μαδερ κουραζει πολυ!

Η αλήθεια είναι οτι δεν έχω κοιτάξει για μεγαλύτερες ηλικίες. Μόνο για τον μπέμπη.

Άρα για να το λες κάτι ξέρεις.

Γατουλα, ποιοτικως τι λενε τα νεξτ; Για τα νουμερα, ειναι σαν τα μαδερκερ; Γμτ, δεν ξερω τι να του παρω του μπεμπη, ηρθαν χτες τα τζιμπορακια που ειχα παραγγειλει, ολα 6-12 τα ειχα παρει, καλα μας βγηκαν στο μεγεθος, εκτος απο το μακρος του παντελονιου, αλλα πιστευω θα ψηλωσει το καμαρι μου σε 1-2 μηνες. Ειμαστε ηδη 64 εκ! κατα τα αλλα μια χαρα, ειναι και χοντρουλης ο δικος μου και του κατσανε ταμαμ!!

Πόσο είναι ο μπέμπης; ΄Κάπου μαζί δεν γεννήσαμε εμείς;

Σε 2 μήνες έρχεται ο μπεμπης μας και η χαζομαμα θέλει χιλιαδυο πράγματα.

Με το καλό, με το καλό!!! Κι ο,τι θες εδώ. Όλα τα κορίτσια εδώ είναι πρόθυμα να βοηθήσουν. Άσε! Θα κολλήσεις κι εσύ!!!

Άσχετο, αλλά γιατί δεν βλέπω καμιάς την υπογραφή; Τί έχω κάνει λάθος και δεν το διαβάζει;


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/MOTHERCARE-Baby-Boys-3-Piece-Set-3-6-Months-BNWT-/280742733421?pt=Baby_Clothing&hash=item415d92266d#ht_500wt_1202

Χαζεύοντας στο ebay έπεσα πάνω σ' αυτό. Το έχω πάρει ήδη στον μπέμπη από το Πάσχα (πριν καν γεννηθεί) από το φυσικό κατάστημα και έχω να πω πως είναι εκπληκτικής ποιότητας και φοβερού χρώματος. Όποια έχει μωράκι αυτής της ηλικίας να το πάρει. Είναι τόσο μαλακό και το σιέλ του είναι άπαιχτο. Στην φώτο δεν φαίνεται πόσο ωραίο είναι. Α!Εγώ νομίζω το είχα πάρει 8-10 λίρες αλλά είχα πέσει σε εκπτώσεις.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


http://www.ebay.co.uk/itm/MOTHERCARE-Baby-Boys-3-Piece-Set-3-6-Months-BNWT-/280742733421?pt=Baby_Clothing&hash=item415d92266d#ht_500wt_1202

Χαζεύοντας στο ebay έπεσα πάνω σ' αυτό. Το έχω πάρει ήδη στον μπέμπη από το Πάσχα (πριν καν γεννηθεί) από το φυσικό κατάστημα και έχω να πω πως είναι εκπληκτικής ποιότητας και φοβερού χρώματος. Όποια έχει μωράκι αυτής της ηλικίας να το πάρει. Είναι τόσο μαλακό και το σιέλ του είναι άπαιχτο. Στην φώτο δεν φαίνεται πόσο ωραίο είναι. Α!Εγώ νομίζω το είχα πάρει 8-10 λίρες αλλά είχα πέσει σε εκπτώσεις.

Tamar πολυ ομορφο αυτο, αλλα δεν ξερω τι πρεπει να κανω για να το αποκτησω χαχαχαχα Ειμαι ασχετη απο μπινταρισματα κτλ...

Μαζι σχεδον γεννησαμε, καμια βδομαδα μεγαλυτεροι σας πρεπει να ειμαστε!:D


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου,

με το καλο το νεο νημα στο καφε!

Εχω πολυ καιρο να μπω στις αγορες και να συνεισφερω αλλα βρηκα την ευκαιρια κι εχω να πω οτι συμφωνω απολυτα με την Γατουλα και την Χατζικο για τα next....

τελεια ρουχακια και μαλιστα οταν μπαινω στο σαιτ δεν υπαρχει περιπτωση να μην παθω κοκομπλοκο με τα νεα σχεδια..

Για την ακριβεια οταν η κορη μου ηταν 3 μηνων της ψωνισα μεσω της Σαλοπετας τοτε ολα μα ολα τα ρουχα της μεχρι που χρονισε απο εκει..Πηρα και Μαδερ αλλα μονο τα κλασσικα εσωρουχακια γιατι μου αρεσαν πιο πολυ!

Φετος δεν πολυεχω ανοιχτει

1ον γιατι της τα πηρα ολα απο περσι στις εκπτωσεις και 2ον διοτι ηδη ο μισθος μας εχει πεσει στα Ταρταρα και με τον συζυγο στην Καλυμνο θα δυσκολευτουμε λιγο αλλα

ετοιμαζω σιγουρα παραγγελια με καλτσακια,παπουτσακια,κολανακια και εννοειται οτι θα τα σκασω στα ρημαδοNext...

Για παπουτσια δε...θα σας συμβουλευτω εκτενεστερα στο μελλον...

Φιλια και καλες αγορες!

Link to comment
Share on other sites

...... και με τον συζυγο στην Καλυμνο θα δυσκολευτουμε λιγο ........

Marsolan, πως προέκυψε η Κάλυμνος ? Θα είναι για καιρό ?

Επειδή το έχω περάσει αυτό 3 χρόνια με τον άντρα μου (στρατιωτικός, ήταν Λήμνο και γύρισε τώρα), σε καταλαβαίνω απόλυτα !!!


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Marsolan, πως προέκυψε η Κάλυμνος ? Θα είναι για καιρό ?

Επειδή το έχω περάσει αυτό 3 χρόνια με τον άντρα μου (στρατιωτικός, ήταν Λήμνο και γύρισε τώρα), σε καταλαβαίνω απόλυτα !!!

οπως προκυπτουν οι αγονες γραμμες στους αναπληρωτες εκπαιδευτικους Χατζικο μου...ετσι στα ξαφνικα,βραδυατικα ανακοινωνονται και τρεχεις μεσα στο ΣΚ να κλεισεις εισιτηρια λεωφορειου,αεροπορικα και ακτοπλοικα,να αγγαρεψεις γιαγιαδες ωστε να μεινει το παιδι πισω ωστε να κανεις Σεπτεμβριατικο τουρ στα Δωδεκανησα και να τακτοποιησεις τον συζυγο για να μην φρικαρει για τα καλα μονος του....

Ευτυχως μονο μεχρι τον Ιουνιο αλλα τι τα θες....θα φαμε τον πενιχρο μισθο μας στο πηγαινελα...

οποτε...

θα πανε λιγο πισω οι Ιντερνετικες Αγορες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...