Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ονειρούλα, πάρε τις πετσετούλες από το μάδερκεαρ μέσω ξάδερφου. Ασύγκριτη ποιότητα, τις χρησιμοποίησαν 2 παιδιά και ακόμα κρατάνε άριστα.

απο εκει ελεγα να τα παρω

μακαρι να απαντησουν αυτοι απ το mum και να ξεκινησει η διαδικασια με τον ξαδελφο,

για να δω αν καταλαβα καλα.αυτα που διαλεξα απ τα mothercare θα τα στειλω στην διευθυνση που θα παρω,αν λεμε,απ το mum,το ιδο και με τα gymboree,ενω απο τα νεξτ πρεπει να μου τα αγορασει περσοναλ σοπερ.σωστα.?

εχω περιπου ενα μηνα θα προλαβω λες να τα συγκεντρωσουν και να τα παραλλαβω?


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολύ υποκειμενικό το ποσό

πχ εγώ επειδή ΔΕΝ θελω να σιδερώνω κ να βαζω πλυντήρια συνεχεια, προτιμώ την ποσότητα ρουχων , αλλαξιων κ απο περυσι που παει σχολειο εχω διαχωρίσει τα ρουχα σε σχολειου κ εκτός σχολειου .

Τι εννοω στο σχολειο επειδη δεν την στελνω με φορμες - πολλές μανουλες αγοράζουν φορμες 5-6 σετ ας πουμε - για ευκολια κ στελνουν τα μωρακια τους με φορμες σχεδον καθημερινα οπως κ στο δημοτικό, εμενα δεν μου αρεσει , προτιμώ το ρουχο ρουχο κ για αυτο κανω μια μινι γκαρνταρομπα με ρουχα σχετικά οικονομικά για τον παιδικο που κ να τα λερωσει/σκισει/χαλάσει να μη με ενοχλήσει (γιατι αν σκισει μπλουζα των 5ευρω....δεν με χαλάει, αντικαθιστώ αμεσα) κ κανω κ μια μινι γκαρνταρομπα για ολες τις υπολοιπες εξόδους.

Εγώ ετσι βρηκα χαίρι κ λυση για να μη πλενω καθε δυο μέρες. Βαζω μια φορα τη βδομαδα πλυντήριο συνήθως παρασκευή για να σιδερωσω το σκ κ να τελειωσω.

Α καλα,αυτο εννοειται,καλαμαρακι μου-κ γω δεν το χω να μαστε πλυνε βαλε πλυνε βαλε....φαντασου εχει παει ηδη απο 5/9 παιδικο,με ενα κενο 3 μερες που χε ιωσουλα κ ακομα αντεχουν τα ρουχα,ακομα να βαλω πλυντηριο-καθε μερα κι αλλο συνολο η κυρια(επιτελους φοραμε τα ρουχα μας...κριμα να τα τρωει ο σκωρος στην ντουλαπα)

απλα θα δω τι εχει απο περσινα που ηταν μεγαλουτσικα ,κ θα συπληρωσω-κ δεν ξερω ποσα περιπου να υπολογιζω..

ανυπομονω να κανω εκκαθαριση,να μαζεψω τα μικρα ,κ να δω τι λειπει-κ μετα να οργιασω!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απο εκει ελεγα να τα παρω

μακαρι να απαντησουν αυτοι απ το mum και να ξεκινησει η διαδικασια με τον ξαδελφο,

για να δω αν καταλαβα καλα.αυτα που διαλεξα απ τα mothercare θα τα στειλω στην διευθυνση που θα παρω,αν λεμε,απ το mum,το ιδο και με τα gymboree,ενω απο τα νεξτ πρεπει να μου τα αγορασει περσοναλ σοπερ.σωστα.?

εχω περιπου ενα μηνα θα προλαβω λες να τα συγκεντρωσουν και να τα παραλλαβω?

Όχι τζιμπορί στον άγγλο ξάδερφο !!!!! Τα άλλα καλά τα λές.

Νομίζω ότι προλαβαίνεις. Δευτέρα λογικά θα έχεις την διεύθυνση. Παραγγέλνεις, βάλε μάξιμουμ 1 εβδομάδα να τα στείλουν στον άγγλο ξάδερφο και καμιά βδομάδα για να στα στείλει. Χοντρικά σε 3 εβδομάδες θα είσαι εντάξει, αν δεν καθυστερήσεις με τις παραγγελίες σου.

Mothercare

Γιατί δεν μίλαγες μωρέ ? Σε κανένα μήνα άντε ενάμιση θα ξαναβάλω κούτα από τον άγγλο ξάδερφο. Άμα σε ενδιαφέρει πες.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μίλαγες μωρέ ? Σε κανένα μήνα άντε ενάμιση θα ξαναβάλω κούτα από τον άγγλο ξάδερφο. Άμα σε ενδιαφέρει πες.

Aν δεν έχω βρει άκρη θα σου πω...

Μόλις πήρα αυτό σε δημοπρασία.

http://www.ebay.co.uk/itm/200654030710?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649#ht_500wt_1202

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι πως ενώ είχα βάλει ως maximum bid 14 GB, γιατί θα έπεφτα για ύπνο, το πήρα 10.62.

Τί έκανα χωρίς να το καταλάβω;

Επειδή η female δεν εμφανίστηκε ο κωδικός είναι 11R4GP51FL71765 για 20%. Σήμερα τελευταία μέρα.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν έχω βρει άκρη θα σου πω...

Μόλις πήρα αυτό σε δημοπρασία.

http://www.ebay.co.uk/itm/200654030710?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649#ht_500wt_1202

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι πως ενώ είχα βάλει ως maximum bid 14 GB, γιατί θα έπεφτα για ύπνο, το πήρα 10.62.

Τί έκανα χωρίς να το καταλάβω;

Επειδή η female δεν εμφανίστηκε ο κωδικός είναι 11R4GP51FL71765 για 20%. Σήμερα τελευταία μέρα.

απλα δεν εκανε κανενας αλλος προσφορα οποτε η μεγαλυτερη τιμη ηταν η δικη σου και το κανει αναλογικα. Οταν χτυπας σου λεει τη μινιμουμ τιμη που πρεπει να χτυπησεις το συστημα καταχωρει αυτη την τιμη και αν κανει αλλος προσφορα τοτε το ανεβαζει μεχρι να φτασει τη μεγιστη τιμη που εβαλες εσυ.Ελπιζω να καταλαβες ειδαλλως πες να στο αναλυσω με πμ περισσοτερο φιλια

Link to comment
Share on other sites

απλα δεν εκανε κανενας αλλος προσφορα οποτε η μεγαλυτερη τιμη ηταν η δικη σου και το κανει αναλογικα. Οταν χτυπας σου λεει τη μινιμουμ τιμη που πρεπει να χτυπησεις το συστημα καταχωρει αυτη την τιμη και αν κανει αλλος προσφορα τοτε το ανεβαζει μεχρι να φτασει τη μεγιστη τιμη που εβαλες εσυ.Ελπιζω να καταλαβες ειδαλλως πες να στο αναλυσω με πμ περισσοτερο φιλια

Περίπου ναι...Τhanks :-P


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Tώρα βρήκε η Κατερίνα να χαθεί που τη θέλω...:(

Επειδη και με μενα εχει αργησει να επικοινωνησει και περιμενω πραγματα (δεν εχει ξανασυμβει ποτε), ανησυχησα και μιλησα με την κοπελα που μου την συστησε στην Κυπρο (απο αυτη την εμαθα και σας την ειπα) και μου ειπε οτι νοσηλευεται/νοσηλευτηκε με ιλιγγο και δεν μπορει να επικονωνησει. Ευχηθηκα περαστικα και περιμενω...τουλαχιστον ξερω οτι ειναι θεμα υγειας και τη δικαιολογω 100%.

EDIT Ουτε καλησπερα δεν ειπα.Καλησπερα λοιπον και Καλαμαρακι, πολλα μπραβο για την ιδεα σου :D


RNcFp3.pngDBP9p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ταμαράκι ευχαριστώ, βρήκα κωδικό από άλλον τελικά και τον χρησιμοποίησα, να είσαι καλά!

Τελικά εγώ εγκαταλείπω και την ιδέα του ξαδέρφου προς το παρόν, Χατζίκο άδικα σε έπρηξα αλλά θα χρειαστώ λίγα πράγματα οπότε είναι κρίμα να δώσω τόσα λεφτά. Στην ανάγκη τα ψωνίζω από εδώ αν δεν βρω κάτι άλλο εκτός μόδερκεαρ.

Περαστικά στην Κατερίνα, ταχεία ανάρρωση στην κοπέλα!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κορίτσια.

Μόλις έλαβα μήνυμα από την Κατερίνα για τις λεπτομέρεις πληρωμής για μία παραγγελία από next & amazon. Και μένα είχε να μου στείλει ένα τριήμερο, όμως τελικά μου απάντησε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

Να μοιραστώ την αγωνία μου μαζί σας γιατί θα σκάσω!!!!

12/09 έβαλα παραγγελία τζιμπορι...την έσπασα στα 2 για να μην δώσω στόχο (120 και 55 δολλάρια)...και τα δυο κομμάτια απεστάλησαν 14/09...την μικρή παραγγελιά την έλαβα την παρασκευή...

ε λέω, κάπου στο ξεσκαρτάρισμα (τελωνείο, ταχυδρομείο, μαιλ ρουμ εταιρίας) κόλλησε...περίμενα όλο χαρά σήμερα!!!! και τζίφος :( :( :(

πάει με τσίμπησε το τελωνείο....κλαψ κλαψ κλαψ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...