Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

απο ο,τι εχω καταλαβει απ τις εμπειρες,μονο με περσοναλ σοπερ που χρησιμοποιει τη δικη της πιστωτικη κ διευθυνση στην αγγλια....

κ γω για νεξτ κατι μαγειρευω αυτον τον καιρο....κρατιεμαι με νυχια κ με δοντια να μη μπω στα βαθια,γιατι μετα ποιος με πιανει:rolleyes:

ρε κορες,ποσα περιπου θα δινατε για χειμωνιατικη γκαρνταρομπα 3χρονου(με αγορασμενα ομως,μπουφαν,παλτο κ λοιπα πανωφορια?)

Ειναι πολύ υποκειμενικό το ποσό

πχ εγώ επειδή ΔΕΝ θελω να σιδερώνω κ να βαζω πλυντήρια συνεχεια, προτιμώ την ποσότητα ρουχων , αλλαξιων κ απο περυσι που παει σχολειο εχω διαχωρίσει τα ρουχα σε σχολειου κ εκτός σχολειου .

Τι εννοω στο σχολειο επειδη δεν την στελνω με φορμες - πολλές μανουλες αγοράζουν φορμες 5-6 σετ ας πουμε - για ευκολια κ στελνουν τα μωρακια τους με φορμες σχεδον καθημερινα οπως κ στο δημοτικό, εμενα δεν μου αρεσει , προτιμώ το ρουχο ρουχο κ για αυτο κανω μια μινι γκαρνταρομπα με ρουχα σχετικά οικονομικά για τον παιδικο που κ να τα λερωσει/σκισει/χαλάσει να μη με ενοχλήσει (γιατι αν σκισει μπλουζα των 5ευρω....δεν με χαλάει, αντικαθιστώ αμεσα) κ κανω κ μια μινι γκαρνταρομπα για ολες τις υπολοιπες εξόδους.

Εγώ ετσι βρηκα χαίρι κ λυση για να μη πλενω καθε δυο μέρες. Βαζω μια φορα τη βδομαδα πλυντήριο συνήθως παρασκευή για να σιδερωσω το σκ κ να τελειωσω.

Link to comment
Share on other sites

ζηλιαρικο καλαμαρι!!!!!!

εγω δε τις θελω τις ετικετες

μαρεσει που το ξεκινησα ρωτωντας εγω για τη ταξη χαχαχχαχαχαχα

τα παπα βαλε

χε χε ναι γιατι χθες μας εκαναν παρατηρηση που στη τσαντα μας (την hello kitty) δεν γραψαμε με μαρκαδόρο ονομα!! :shock::shock::shock: Τι θα γραψω στην τσαντα που ειμαι ερωτευμένη με ΜΑΡΚΑΔΟΡΟ???? Και για αυτο τις πηρα.....

Ποια παπά καλε???

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε η μέρα οπότε μπορώ να σας ζαλισω με άλλες ερωτήσεις,να μην λέτε τα ρωτάω όλα μαζεμεναααα:tongue:

Αφού τα νεχτ δεν δέχονται ελληνική πιστωτική πως ψωνιζετε?

Καλο βραδυυυυυυ

Τρεις ειναι οι τροποι

Αγοράζουν μεσω γνωστών τους που μένουν αγγλια πχ και τους τα φέρνουν,

αγοράζουν μέσω υπηρεσίας περσοναλ σοπερ, το εχουμε στη λιστα μας

και τελος

αγοράζουν απο το www.ebay.co.uk που εχει τα απειρα κομμάτια φετινης, περσινής προπερσινης κολλεξιον νέα ή και μεταχειρισμένα.

Link to comment
Share on other sites

στεισυ μολογα εσυ εισαι η πρωτη που μας μυησε στα τζιμπορυ? δε θυμαμαι πια ειναι η ενοχη!!!!

τα κουπονια που λες ειναι προσωπικα? μονο για εναν η αμα βρουνε ενα βολευομαστε ολες?

Δεν ξέρω αν ήμουν εγώ, αλλά είμαι σίγουρη ότι βοήθησα. ;) Είναι προσωπικός ο κωδικός και μόνο μία φορά μπορείς να το χρησιμοποιήσεις. Δυστυχώς, δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις κουπόνια με gymbucks. :( Δεν δέχεται και τους δύο κωδικούς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερουδια!!

Βρε κοριτσια, εχω στειλει μειλ στην Κατερινα-περσοναλ σοπερ, εδω και 3 μερες, ουτε φωνη ουτε ακροαση. Να ξαναστειλω ή να περιμενω να απαντησει; Θελω να παρω απο νεξτ και μαδερκερ και εχει καποιες εκπτωσεις στο μαδερ, και φοβαμαι μην τις χασω περιμενοντας. Αλλα αν δεν απαντησει η Κατερινα, ετσι και αλλιως θα τις χασω γιατι με το MUM δεν θελω να ασχοληθω...

Η σαλοπετα δουλευει ακομη; Ή το σταματησε; Αν ειναι να στειλω και κει, να δουμε...

Εχω ξετρελαθει με τα gymboree, χαζευω συνεχεια ενα παντελονακι μινιατουρα που του πηρα, λεω χωραει μεσα κει ανθρωπος;;;:D


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μινούλα ούτε σε εμένα έχει απαντήσει η Κατερίνα που της έστειλα 2-3 μέρες πριν από σένα. Λογικά δεν θα βλέπει τα e-mail της αλλά ωστόσο άλλαξα και εγώ σχέδια και δεν την χρειάζομαι!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :)

Η Κατερίνα εχει κάνει αγορές για μένα και περιμένω να τις στείλει,μέχρι πριν απο 3 μέρες τα μαιλ πέφταν βροχη!Τις 3 τελευταιες μέρες τίποτα.

Λογικά κάτι της εχει τύχει :rolleyes:


CdWHp2.png

SXf1p3.png94oIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μινούλα ούτε σε εμένα έχει απαντήσει η Κατερίνα που της έστειλα 2-3 μέρες πριν από σένα. Λογικά δεν θα βλέπει τα e-mail της αλλά ωστόσο άλλαξα και εγώ σχέδια και δεν την χρειάζομαι!

Ax, εσυ αλλαξες σχεδια, εγω παλι εχω ξελιγωθει με τα νεξτ!! Την χρειαζομαι κατεπειγοντως!! Αν ηταν θα πηγαινα στο Mum αλλα για μια παραγγελια και μαλιστα οχι ογκωδη, απλα ρουχα δεν λεει...

Γατα, αν εχεις νεα της, πες και σε μας που περιμενουμε!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ουφφφφφφφφφφφφ θα καταφερω επιτελους να ολοκληρωσω την πρωτη μου ιντερνετικη αγορα?

μαλλον μονο με την βοηθεια σας..τα σημερινα ερωτηματα ειναι τα εξης:

α)χθες βραδυ γραφηκα στο mum,πληρωσα την αρχικη συνδρομη,μου ηρθε ενα μαιλ :Your transaction has been processed by WorldPay, on behalf of My UK Mail Ltd.

και τιποτα αλλο.πρεπει να κανω κατι?:confused:

αυτη η κατερινουλα που λετε ψωνιζει για σενα?που την βρισκω?πως την πληρωνετε?

βοηθειαααααα

ευχαριστωωωωω

καλο σαββατοοοο


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ουφφφφφφφφφφφφ θα καταφερω επιτελους να ολοκληρωσω την πρωτη μου ιντερνετικη αγορα?

μαλλον μονο με την βοηθεια σας..τα σημερινα ερωτηματα ειναι τα εξης:

α)χθες βραδυ γραφηκα στο mum,πληρωσα την αρχικη συνδρομη,μου ηρθε ενα μαιλ :Your transaction has been processed by WorldPay, on behalf of My UK Mail Ltd.

και τιποτα αλλο.πρεπει να κανω κατι?:confused:

αυτη η κατερινουλα που λετε ψωνιζει για σενα?που την βρισκω?πως την πληρωνετε?

βοηθειαααααα

ευχαριστωωωωω

καλο σαββατοοοο

Θα περιμένεις λίγο, λογικά από Δευτέρα θα σου στείλουν την νέα σου διεύθυνση. Αυτό που ποστάρισες είναι η αποδοχή της πληρωμής σου.

Τώρα κααααααααααααααθεσαι και περιμένεις τα χαμπέρια τους !!!!

Να σου πώ, αφού έκανες άγγλο ξάδερφο, την Κατερίνα τι την θες ? Αφού την ίδια δουλειά μπορεί να στην κάνει και ο ξάδερφος. Γύρνα 1-2 πίσω, τα έχω γράψει αναλυτικά ή δες στην υπογραφή μου.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένεις λίγο, λογικά από Δευτέρα θα σου στείλουν την νέα σου διεύθυνση. Αυτό που ποστάρισες είναι η αποδοχή της πληρωμής σου.

Τώρα κααααααααααααααθεσαι και περιμένεις τα χαμπέρια τους !!!!

Να σου πώ, αφού έκανες άγγλο ξάδερφο, την Κατερίνα τι την θες ? Αφού την ίδια δουλειά μπορεί να στην κάνει και ο ξάδερφος. Γύρνα 1-2 πίσω, τα έχω γράψει αναλυτικά ή δες στην υπογραφή μου.

Ευχαριστώ πολυ,παντα ενημερωμένη και πρόθυμη σε βρισκω:tongue:

Έλεγα μήπως να προτίμησω την Κατερίνα γιατί κάτι μου λέει,ο γιατρός βασικά,ότι ο μπεμπης θα ερθει νωρίς νωρίς και μήπως δεν προλάβω η δόλια μάνα να παραλάβω αυτά που διαλεξα


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...