Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

kalamaraki, annagrig και ravt ευχαριστώ ΠΑΡΑ πολύ για την απάντησή σας!! Τώρα μαζεύτηκα, από το πρωί λείπω, γι' αυτό δεν σας ευχαρίστησα νωρίτερα.

Θα στείλω e-mail στο swimbabes γράφοντας αυτά που λέει το kalamaraki!! Αργότερα όμως, τώρα την κάνω μπάνιο κ νάνι!

Σμουτς!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια το ειδα οτι ξανααναφερθηκαν καποια σαιτ αλλα χωρις ιδιαιτερη ποικιλια.ψαχνουμε για τη μαμα μου καλο φορεμα για βαφτιση,για γυναικα ανω των 65 οχι στραπλες και ωμους εξω,με μπολερο φανταστειτε και με περιττα κιλακια.στο γαμο ειχαμε ραψει,αλλα τωρα δεν περισευουν τοσα λεφτα για ενα φορεμα.αν εχετε υποψιν και για ελληνικα μαγαζια πειτε μου.

στο ebay πως να τα ψαξω?μονο για παχουλες βγαζει αλλα μοδατα,δηλ μπρατσα εξω και τα λοιπα.

ευχαριστω.


40N6p3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κορίτσια θέλω την βοήθεια σας.

Έκανα μια μεγαλη βλακεία που τώρα μόλις την ανακάλυψα.

Παίρνω μέρος σε 4 δημοπρασιες με τον ίδιο πωλητή, λείγουν σε 7 ώρες και βλέπω ΤΩΡΑ οτι στέλνει μόνο Αμερικη!!!!!!!!!!!!

Έστειλα μήνυμα στον πωλητή, του εξήγησα τι έγινε αλλά ακόμη δεν απάντησε. Πείτε μου βρε κορίτσια τι μπορώ να κάνω; Δεν μπορω ακόμη να πιστέψω τι έκανα.

Στείλε του μνμ, αν δεν το έκανες ήδη, κλάψου λίγο :oops:, μα πως το έκανα εγώ αυτό είμαι ασυγχώρητη :shock::shock: αλλά ξέρετε μου αρέσει η πραμάτεια σας;).

Στην χειρότερη θα πέσεις σε ανάποδο που δεν θέλει να στείλει, στην μέση περίπτωση θα σου πει ναι αλλά θα σου δώσει μτφ στον Θεό, στην καλύτερη θα σου πει εντάξει και θα σου δώσει λογικά μεταφορικά.

Α !!! Υπάρχει και ο από μηχανής Θεός, να σε κάνει outbid σε όλες κάποιος άλλος;);)

Έχει συμβεί σε πολλές αυτό, μην αγχώνεσαι.

Ενημέρωσέ μας για την εξέλιξη.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Η βλακεία μου είναι ότι έδωσα ήδη προσφορές και μάλιστα μεγάλες γιατί δεν ήθελα να τις χασω και γιατι την ωρα που θα τελειωσουν θα κοιμαμαι. Ας ελπισουμε σε κανενα θαυμα.

Link to comment
Share on other sites

Η βλακεία μου είναι ότι έδωσα ήδη προσφορές και μάλιστα μεγάλες γιατί δεν ήθελα να τις χασω και γιατι την ωρα που θα τελειωσουν θα κοιμαμαι. Ας ελπισουμε σε κανενα θαυμα.

αν κερδισεις, κανε αμερικανο ξαδερφο, ψωνισε κ τιποτα αλλο απο αμερικα κ καθαρισες:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επίσης, τα βιβλία που ενώνεις τις τελειες,το εχω ξαναβάλει το λινκ νομίζω εχει φτηνά και η πολιτεία όπως αυτό που εμεις το εχουμε.Με μια αναζήτηση εχει βγάζει αυτά αλλά εχει και άλλα.

Αχ μπράβο εσένα έψαχνα..Ευχαριστώ πολύ..


e687acc528.png

85dbc736f6.png

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως το συγκεκριμένο έχει αναφερθεί πάλι, ρίχνοντας όμως μια ματιά είδα πως έχει σχετικά καλές τιμές .....

http://troumpoukis.gr/

http://troumpoukis.gr/replay-n-e-w-2011-el-2-3-4.html μόλις έβαλα αυτό στο καλάθι μου.

Ρίξτε μια ματιά....

Link to comment
Share on other sites

Ω ναι!!!!Γενικα παντόφλα σ αυτή την ηλικία αντεδείκνυται(το σκότωσα??:oops:)

Σ ευχαριστώ!!Θα τις κοιτάξω...αν και μου πρότεινε ο αδερφός μου να μου δώσει τη δικια του τη παλιά!:rolleyes:

ΟΛΟΣΩΣΤΗ!!!:P


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια το ειδα οτι ξανααναφερθηκαν καποια σαιτ αλλα χωρις ιδιαιτερη ποικιλια.ψαχνουμε για τη μαμα μου καλο φορεμα για βαφτιση,για γυναικα ανω των 65 οχι στραπλες και ωμους εξω,με μπολερο φανταστειτε και με περιττα κιλακια.στο γαμο ειχαμε ραψει,αλλα τωρα δεν περισευουν τοσα λεφτα για ενα φορεμα.αν εχετε υποψιν και για ελληνικα μαγαζια πειτε μου.

στο ebay πως να τα ψαξω?μονο για παχουλες βγαζει αλλα μοδατα,δηλ μπρατσα εξω και τα λοιπα.

ευχαριστω.

και εγω το ιδιο ψαχνω....αλλα τιποτα!!!!Αν βρεις κατι πες το και σε μενα:?


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα. Κορίτσια θέλω την βοήθεια σας.

Έκανα μια μεγαλη βλακεία που τώρα μόλις την ανακάλυψα.

Παίρνω μέρος σε 4 δημοπρασιες με τον ίδιο πωλητή, λείγουν σε 7 ώρες και βλέπω ΤΩΡΑ οτι στέλνει μόνο Αμερικη!!!!!!!!!!!!

Έστειλα μήνυμα στον πωλητή, του εξήγησα τι έγινε αλλά ακόμη δεν απάντησε. Πείτε μου βρε κορίτσια τι μπορώ να κάνω; Δεν μπορω ακόμη να πιστέψω τι έκανα.

Τέλος καλό, όλα καλά.

Είχες δίκιο chatzico που είπες να μην ανησυχώ.

Η απάντηση του πωλητή:

Dear friend,

Thanks for your order.

Don't be worried,

It can also be send to your country, Free shipping.

Best regards,

Your sincerely,

Susan

Νομίζω ότι δεν θα μπορούσε να γίνει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος καλό, όλα καλά.

Είχες δίκιο chatzico που είπες να μην ανησυχώ.

Η απάντηση του πωλητή:

Dear friend,

Thanks for your order.

Don't be worried,

It can also be send to your country, Free shipping.

Best regards,

Your sincerely,

Susan

Νομίζω ότι δεν θα μπορούσε να γίνει καλύτερα.

Και σε σκεφτόμουν όταν άνοιγα.:D

Ελπίζω να τα κέρδισες όλα και με γειά σου !!!!!!!!!!


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχετε χρησιμοποιησει αυτη την υπηρεσια για αποστολη στην Ελλαδα? www.forward2me.com

Εκανα εγγραφη και πληρωσα περιπου 3 ευρω, τωρα οταν χρησιμοποιησω την διευθυνση τους και θα με χρεωσουν τα αναλογα μεταφορικα πως θα πληρωσω....δεν καταλαβα:oops:


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...