Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Κόρες, σήμερις η ισοτιμία λίρας αγγλίας με ευρώ είναι φαντάστικ!!!!!!! 1 λίρα= 0,778 περίπου μυ τη βγάζει το πέυπαλ!

Πως και πότε στο έβγαλε αυτό;;;:shock:Εδώ και 2 μέρες που θέλω να ψωνίσω το αποφεύγω γιατί η λίρα είναι 1,23 :evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πως και πότε στο έβγαλε αυτό;;;:shock:Εδώ και 2 μέρες που θέλω να ψωνίσω το αποφεύγω γιατί η λίρα είναι 1,23 :evil::evil::evil:

χε χε Τώρα το συζητούσαμε με την Κική, μάλλον μπερδεύτηκε :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχετε χρησιμοποιησει αυτη την υπηρεσια για αποστολη στην Ελλαδα? www.forward2me.com

Εκανα εγγραφη και πληρωσα περιπου 3 ευρω, τωρα οταν χρησιμοποιησω την διευθυνση τους και θα με χρεωσουν τα αναλογα μεταφορικα πως θα πληρωσω....δεν καταλαβα:oops:

Τζεονίκ κανε μια αναζήτηση σε αυτό το θέμα κ στο παλιό , νομίζω αν θυμάμαι καλά η Ίριδα το ειχε χρησιμοποιήσει κάποια στιγμή παλιότερα. :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχετε χρησιμοποιησει αυτη την υπηρεσια για αποστολη στην Ελλαδα? www.forward2me.com

Εκανα εγγραφη και πληρωσα περιπου 3 ευρω, τωρα οταν χρησιμοποιησω την διευθυνση τους και θα με χρεωσουν τα αναλογα μεταφορικα πως θα πληρωσω....δεν καταλαβα:oops:

Αυτα ειχε γραψει η Ιριδα

"Μου τη συστησε μια φιλη που ειχε το γιο της αγγλια για σπουδες αλλα τελικα δεν τη χρησιμοποιησαν ποτε γιατι εβαλαν φορτηγο για τα πραγματα του παιδιου.....

εχω ανταλλαξει καμια 20 αρια μηνυματα μ'αυτους! μια κυριουλα τζανετ μου απανταει, πολυ ευγενης και απανταει αμεσα.... θα σου κανω ενα ρεζουμε της συζητησης!

-συνδρομη εφαπαξ 2 λιρες για την εγγραφη και εχεις τη δικη σου διευθυνση στην αγγλια!

-μεταφορικα: εχει στο σαιτ υπολογιστη, http://www.forward2me.com/pricing βαζεις κιλα σου βγαζει τιμη, ομως αυτη ειναι χωρις φπα... δηλαδη το μινιμουμ πχ για 10-15 κιλα ρουχα ειναι 28.45λιρες +20% φπα = 34,14 λιρες

-για να προσθεσουν δευτερο πακετο, και καθε επομενο τελος παντων, χρεωνουν 6 λιρες (και ετσι το 1ο το κρατανε εως 1 μηνα στην αποθηκη τους) πχ προσθετεις αλλα 3 πακετα, 3χ6 λιρες...

-αν θελεις να πληρωσουν αυτοι σε χρεωνουν 20 λιρες ή επι τις % αν ειναι μεγαλο ποσο

χμ τι αλλο? για ρωτα με.....

με λιγα λογια, οπως το βλεπω, αν θες να παρει πχ καμια 200 λιρες ρουχα απο μαδερκερ που δεχεται ελληνικη πιστωτικη, σε συμφερει....

αν θες να ψωνισεις απο 3-4 μαγαζια, που αλλα δε δεχονται τη καρτα την ελληνικη κλπ συμφερει το MUM... που κι αυτος χρεωνει ομως για να σου πληρωσει....

και φυσικα ειναι και η ξαδελφη που λογικα συμφερει για πολλα μαγαζια......... η κοπελα καποιο ποσο επει των αγορων παιρνει και τα μεταφορικα στα χρεωνει οσο της παρουν..........."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.aeropostale.com/ εχει δοκιμασει καμια βρε κοριτσια απο εδω στελνει Ελλαδα εχει φανταστικες τιμες αλλα στελνει μεσω fiftyone και για ενα καλαθι που εφτιαξα 30 ευρω εχει μεταφορικα 23 ευρω και φορους 10, βεβαια αν σκεφτεις οτι εχει παντελονι τζιν προσφορα 12 ευρω το σκεφτομαι

wtPtp3.png

hb9ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε κορίτσια μου μήπως ξέρει καμια ένα καλοκαιρινό παπλωματάκι πόσα tog είναι? θέλω να πάρω κάτι για την μικρή πάπλωμα ή κουβέρτα για τώρα που ανοίγει ο καιρός.. αν έχετε κάτι υποψην σας..

Link to comment
Share on other sites

Το σετ που εχει 10 μικρά και 10 μεγάλα έχει και ένα κουταλάκι. Εμείς έχουμε θερμός της foogo, το οποίο αν θυμάμαι καλά πήρα από www.ebay.co.uk. Έβαζα μέσα το μεσημεριανό μας και βολτάραμε!

Επίσης, πολύ χρήσιμο για εξορμήσεις είναι και αυτό: http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-Milk-Powder-Dispenser/dp/B000MMQO7O/ref=sr_1_15?s=baby&ie=UTF8&qid=1335786065&sr=1-15.

Αυτό που παρέθεσες, χρησιμεύει μόνο αν θες να κάνεις ποσότητα φαγητού και να την αποθηκεύεις. Εγώ είχα πάρει τον ατμομάγειρα της beaba, οπότε δε χρειάστηκε να αποθηκεύω φαγητό. Έκανα 2 μερίδες, έτρωγετη μία κια την άλλη ψυγείο για την επόμενη μέρα.

Επανέρχομαι μετά τις σημερινές αγορές για να ρωτήσω..το θερμό της foogo έχει μέσα ταπεράκι που βγαίνει για να βάλεις το φαγητό ή το βάζεις απευθείας μέσα στο θερμός?Γιατί πχ αυτό http://www.chicco.gr/el/en_8ermos_gia_fagito_inox.html έχει μέσα ταπεράκι και σήμερα που πήγα στα ΛΗΤΩ βρήκα της reer που όμωε το έβαζες απευθείας μέσα και δεν ήθελα μάλλον κάτι τέτοιο.

Επίσης δεν βρήκα τα via για το φαγητο αλλά αυτά που είναι για το μητρικό γάλα και μου είπαν ότι κάνουν και για φαγητό.Το διάβασα και στο amazon αυτό αλλά εσείς ξέρετε αν όντως κάνουν ή να τα επιστρέψω?Εϊναι 10 κυπελάκια των 180μλ.Από ότι είδα στο site της philips δεν πρέπει να βγαίνουν πια αυτά που είναι για φαγητό ,τα 20 με το κουταλάκι.Επίσης πήρα το κουταλάκι απο σιλικόνη και φαίνεται τέλειο!!!


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι μετά τις σημερινές αγορές για να ρωτήσω..το θερμό της foogo έχει μέσα ταπεράκι που βγαίνει για να βάλεις το φαγητό ή το βάζεις απευθείας μέσα στο θερμός?Γιατί πχ αυτό http://www.chicco.gr/el/en_8ermos_gia_fagito_inox.html έχει μέσα ταπεράκι και σήμερα που πήγα στα ΛΗΤΩ βρήκα της reer που όμωε το έβαζες απευθείας μέσα και δεν ήθελα μάλλον κάτι τέτοιο.

Επίσης δεν βρήκα τα via για το φαγητο αλλά αυτά που είναι για το μητρικό γάλα και μου είπαν ότι κάνουν και για φαγητό.Το διάβασα και στο amazon αυτό αλλά εσείς ξέρετε αν όντως κάνουν ή να τα επιστρέψω?Εϊναι 10 κυπελάκια των 180μλ.Από ότι είδα στο site της philips δεν πρέπει να βγαίνουν πια αυτά που είναι για φαγητό ,τα 20 με το κουταλάκι.Επίσης πήρα το κουταλάκι απο σιλικόνη και φαίνεται τέλειο!!!

Εγώ αυτά για το μητρικό γάλα, τα χρησιμοποίησα και για τα δύο παιδιά και για το φαγητό. Τώρα βάζω κιμά σε μερίδες για να τους έχω πρόχειρο φαγητό στην κατάψυξη. Δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα. Για το καινούργιο μπεμπάκι παράγγειλα από το άμαζον καινούργια. Αυτά που αναφέρεις τα δέκα.


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...