Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

ευχαριστώ πολύ...

θα πάρω μάλλον κάτι σε 3.5-4.5.. αν έχει πάρει καμία θα ήθελα να μου πει αν είναι σαν τα δικά μας κουβερλί...

...

Επειδη το εψαξα λιγακι και πηγα και στα ΝΟΤΟΣ δες λιγο την διασταση αν σε βολευει διοτι τα παπλωματα στο amazon οπως και οι παπλωματοθηκες οι μονες παιζουν σε 1,35 * 2,00 κι αν εχεις κρεβατι 1*2 θα σου βγει λιγο μικρο.

Τα εδω πωλουνται σε 1,50 *2 και οι αντιστοιχες παπλωματοθηκες που εχω παρει.

Απο το αμαζον και toys.de μου επεσαν μικρα...... (αλλα ειναι τοσο φτηνα...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια είχα παραγγείλει τον Γενάρη κάτι pampers no4..Συνέχεια μου ερχόταν μήνυμα ότι είναι out of stock και να ακυρωσω αν θέλω την παραγγελία!και σήμερα μας πήραν τηλ από γενική ταχυδρομική,πήγαμε θεωρώντας πως είναι ένα καθισματάκι αυτοκινήτου που έχουμε παραγγείλει και τελικά ήταν τα pampers!! 5 πακετάκια των 70!!μια χαρά!!


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ας μου απαντήσει κάποια που έχει αγοράσει απο Αμερική.

Το πακέτο το οποίο θα σταλεί μέσω ΕΛΤΑ θα γράφει απο πάνω την αξία του εμπορεύματος;

Υπάρχει περίπτωση το πακέτο να μείνει στα Σπάτα και να θέλει εκτελωνιστή;

100 δολάρια ένα ζευγάρι παπούτσια (όχι επώνυμα)

Link to comment
Share on other sites

...Τους ζητούσα να μη φαίνεται η τιμή αγοράς τους ούτε να υπάρχει απόδειξη, ούτε κουτί και αυτοί μου απάντησαν:

Thanks for getting in touch with us.

Unfortunately, for legal reasons, we cannot comply to this request.

If you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

Τι να κάνω να το ξανατολμίσω;

Υπάρχει περίπτωση να αναγράφεται εξωτερικά η τιμή;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σου πω την αλήθεια δεν είναι καθόλου του γούστου μου και τα βρίσκω πανάκριβα!!φυσικά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα!

Θέλω να αγοράσω κάτι απορρυπαντικά. Δεν είναι καλή ημέρα λόγω ισότιμίας? στα 40 ευρώ που είναι το ποσό μου τι θα χάσω?


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αλήθεια δεν είναι καθόλου του γούστου μου και τα βρίσκω πανάκριβα!!φυσικά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα!

Θέλω να αγοράσω κάτι απορρυπαντικά. Δεν είναι καλή ημέρα λόγω ισότιμίας? στα 40 ευρώ που είναι το ποσό μου τι θα χάσω?

Κορίτσι ενημερωτικό είναι το λινγκ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ποσο ειναι τα εξοδα αποστολης?Δεν τα βρισκω!!!:confused::confused::confused::confused:

Δεν εχει στανταρ εξοδα αποστολης.Βαζεις στο καλαθι αυτο που θελεις, σε χρεωνει περιπου 11 ευρω και μετα καθε κομματι που προσθετεις ανεβαινει το ποσο.Εγω για 10 κομματια χρεωθηκα 17 ευρω.

Πηρα 2 βερμουδες, 6 μπλουζακια και 2 φορεματα, συνολο 147 ευρω.


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!

κοριτσια εσεις που ξερετε...η τιμη της λιρας ειναι απαγορευτικη τωρα.....1,27 δινει το αμαζον 1,23 τη βρισκω αλλου......ποσο δηλ μπορει να παει....να περιμενω η ειναι ελαχιστη διαφορα....

προσεξα την τιμη επειδη εσεις το αναφερατε...αλλιως :D:D

εντιτ...απ οτι βλεπω αντε το πολυ να παει 1,20 συμφωνα με το ΧΕ που τωρα τη δινει 1,23....


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα απο ΤΕΣΚΟ!!!!!!!! με γενικη ταχυδρομικη ηρθαν πολυ γρηγορα! κατευχαριστημενη! ακριβως οπως τα ηξερα/περιμενα τα κομματια.... εχω ξαναψωνισει απο κει.....

με το κωδικο -10λιρες συνεφερε πολυ!!!!!!

πχ πηρα 3 3αδες φανελακια αμανικα 2.5λιρες/3αδα

Καλημερα, εχετε χρησιμοποιησει αυτη την υπηρεσια για αποστολη στην Ελλαδα? www.forward2me.com

Εκανα εγγραφη και πληρωσα περιπου 3 ευρω, τωρα οταν χρησιμοποιησω την διευθυνση τους και θα με χρεωσουν τα αναλογα μεταφορικα πως θα πληρωσω....δεν καταλαβα:oops:

απλα να πω οτι κ γω γραφτηκα αλλα ακομα δε τη χρησιμοποιησα την υπηρεσια... δε χρειαστηκε, βολευτηκα απο εβαυ κλπ αλλα κ λογω του κοστους... πρεπει να τα δωσεις μαζεμενα.... δε συμφερει για 50ευρω αγορες πχ... ενω λιγα λιγα απο δω κ απο κει δε τα καταλαβα! :oops:

κ δε καταλαβα τι δε καταλαβες απο τις τιμες τους https://www.forward2me.com/pricing ειναι τρομερα ξεκαθαρο, απλα να θυμαστε οτι παει με το ογκομετρικο βαρος αν ειναι μεγαλυτερο του πραγματικου βαρους.....

επισης πηρα απο αμαζον το πατινι τελικα! http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00327UER2/ref=oh_details_o00_s00_i00 της καλαρεσε της ζουζουνας! αλλα παντα σε λιρες πληρωνω στο αμαζον οποτε δε ξερω τι ισοτιμια χρεωσε η τραπεζα..... ελπιζω λιγοτερο απο 1.28!!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...