Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Aloha!

http://www.iherb.com/Nature-s-Baby-Organics-Conditioner-Detangler-Vanilla-Tangerine-16-fl-oz-473-ml/22560?at=0

Κάποια στιγμή δίπλα συζητούσαμε για το εν λόγω προιον, το οποίο παρήγγειλα και χρησιμοποιούμε εδώ και κανένα μήνα. Είναι αρκετά ελαφρύ και ένα στοιχειώδες ξεμπέρδεμα το κάνει. Με παράλληλη χρήση χτένας τολμώ να πω ότι είναι πολύ καλό. Επίσης, στις οδηγίες χρήσεις διάβασα ότι είτε μπορείς να το ξεπλύνεις είτε να το αφήσεις.

Και εγω παντα μαζι με χρηση χτενας διαφορετικα δεν ανοιγουν τα ατιμα. Μου φαινετε ανεβηκε λιγο ή τιμη?


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

μου λέει να επιστρέψει τα χρήματα και να παραπονεθεί στο ταχυδρομειο εκτος αν θέλω να δει αν είναι εκεί ακόμα στο ταχυδρομείο;;;; ε μάλλον αυτό θέλει να πει η πιτζαμα παρτι


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

I am sorry I will have to refund you and claim off the post office unless you want me to see if there are anymore.

μου λέει να παραπονεθεί αυτή στο ταχυδρομείο;

μου λέει να επιστρέψει τα χρήματα και να παραπονεθεί στο ταχυδρομειο εκτος αν θέλω να δει αν είναι εκεί ακόμα στο ταχυδρομείο;;;; ε μάλλον αυτό θέλει να πει η πιτζαμα παρτι

:D:D

σου λέει ότι λυπάται πολύ μα θα πρέπει να σου κάνει επιστροφή των χρημάτων σου και να ζητήσει την αξία του εμπορεύματος του από τα Αγγλικά ταχυδρομεία .... εκτός και αν θέλεις να δει αν έχει απόθεμα (σε ελεύθερη μετάφραση) από αυτά που παράγγειλες :D


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας και απο μένα, απο δίπλα είδα το site της Littlewoodseurope, απο το οποίο έκανα 2 αγορές, ήρθαν με το ταχυδρομείο (συστημένο) σε 4 ημέρες και η ποιότητα τέλεια, σας βάζω ενδεικτικά τι πήρα, ειδικά τα φορμάκια ύπνου, πολύ καλή ποιότητα και τιμή (3 pack-18 euro), επίσης πέτυχα μπουφανάκι σε προσφορά μόνο 4 euro, το περιμένω βέβαια για να δω την ποιότητα.

Τώρα ψάχνω φορμάκια με κοντό και μακρύ μανίκι με σχεδιάκια, στυλ Mothercare, κοίταξα στα site της λίστας αλλά δεν βρήκα μεγάλη ποικιλία, το ψάχνω βέβαια, αν έχετε κατι κατα νου πείτε μου.

http://www.littlewoodseurope.com/ladybird-girls-edens-3-piece-set/1042189518.prd?browseToken=%2fb%2f2258%2fs%2fprice%2c1%2fr%2f100&trail=2249-2250-2258

http://www.littlewoodseurope.com/ladybird-girls-floral-sleepsuits-3-pack/1014038183.prd?browseToken=%2fb%2f2253%2fs%2fprice%2c1&trail=2249-2250-2253

http://www.littlewoodseurope.com/adidas-baby-three-stripe-essentials-zip-through-hoody/1006160970.prd?browseToken=%2fb%2f2250%2c5620%2fs%2fbestsellers%2c0&trail=2249-2250-5620


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ το είπα για την εγγύηση αλλά δεν μου είπαν τίποτα όταν αγορασα το δωμάτιο του γιου μου.πόσο καιρό έχω εγγύηση και τι καλύπτει ξέρεις;Πάντως ξαναλέω σχέση τιμής - ποιότητας δεν μένω ευχαριστημένη...

Καλά, είμαι χαζή! Εγγύηση είδα στα στρώματα έχει 5 χρόνια κ εκεί κόλλησα. Τέσπα, προτιμώ neoset επειδή έχει έχει - πώς να το πω - εγγύηση ονόματος καλύτερα από ένα συνοικιακό μαγαζί, αλλά γιατί νομίζω ρε γμτ ότι κάτι τέτοιο είχαν πει στην αδελφή μου!??

Λοιπόν, θα πάρω αύριο τηλ να τους ρωτήσω κ θα σου πω!

Κατάλαβα τι εννοείς για σχέση τιμής-ποιότητας. Άμα όμως έχεις βρει κάποιο μαγαζί με καλύτερη τέτοια σχέση, pls pls pls να μου το πεις για να δω, οκ?


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

........Ε; Δεν το κατάλαβα το σχόλιο...Μάλλον εχω χάσει επεισόδια,,,

Προφανως έπαιξε παρόμοιο σκηνικό στο θέμα που λέει η αρια και τις συμμάζεψε.

Αλλά αριάκι, στις ιντερνετικές, μπαίνουν αρκετά νέα μέλη και ξεφευγει το θέμα ευκολότερα.

Επειδή εγώ έγραψα στο θέμα με τις κατσαρόλες θεωρώ ότι απευθύνεσαι μεταξύ άλλων και σε εμένα.

Αναγνωρίζω τη δουλειά που έχεις κάνει να μαζέψεις όλες τις πληροφορίες σχετικά με τις ιντερνετικές αγορές, επειδή όμως είμαι σχετικά καινούρια στο θέμα δεν γνώριζα τους περιορισμούς που προσπαθείτε να θέσετε στο θέμα. Παρατήρησα οτι το θέμα έχει πάρα πολλά πόστ καθώς επίσης και τα μέλη που σημμετέχετε ενεργά έχετε εξίσου πάρα πολλές αναρτήσεις. Δεν μου πέρασε από το μυαλό ότι οι 2-3 αναρτήσεις που θα βάλλει κάποιος νέος στο άθλημα μπορούν να δημιουργήσουν τέτοιο πρόβλημα στο thread. Συγγνώμη και πάλι.

Κατ' αρχή, καλώς ήρθες στον θαυμαστό κόσμο των ονλάιν αγορών !!!!

Το να βλέπεις ένα μέλος με πολλά ποστς, δεν σημαίνει ότι όλα είναι σε ένα θέμα, είναι το σύνολο των μνμτων που έχει ποστάρει σε όλο το φόρουμ.

Το ξαναείπα ότι καταλαβαίνω τα νέα μέλη αλλά βρε παιδιά, υπάρχουν πολλά που μπαίνουν, ΔΕΝ κάνουν τον κόπο να διαβάσουν 5-6 σελίδες πίσω για να καταλάβουν τι συμβαίνει. Καταλαβαίνουν ότι στο τόπικ αυτό υπάρχει ενδιαφέρον και ποστάρουν ξερά μια ερώτηση. Με αυτά και με αυτά φτάνει το θέμα σε αυτό το μέγεθος και υπάρχει ο κίνδυνος να κλειδωθεί.

Όσο για τον ΕΟΠΠΥ, ανάθεμα και αν έχω καταλάβει τι σ!#$^%# γίνεται .....

Μου φαίνεται βουνό................


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχή, καλώς ήρθες στον θαυμαστό κόσμο των ονλάιν αγορών !!!!

Merci chatzico. Το ζόρι μου τώρα είναι ότι μένω σε ένα κουτσοχώρι 20 χμ έξω από τη Θεσσαλονίκη, δεν έχω ταχυδρομική διεύθυνση μόνο θυρίδα και ο ταχυδρόμος πάρα πολύ συχνά μπερδεύει τα χαρτάκια, με αποτέλεσμα να χάνονται λογαριασμοί, να έρχονται ξένα γράμματα κλπ. Αντε να δούμε τώρα τι θα έρθει.

Οσον αφορά τη νεοσέτ φέτος μου επισκεύασαν δωρεάν ένα συρτάρι από αυτά που είναι κάτω από το κρεββάτι, μόνο που τα έπιπλα τα είχε αγοράσει η μάνα μου πριν από 15 χρόνια και τώρα βρίσκονται στο παιδικό. Το μισό δωμάτιο έχει τα παλιά έπιπλα και το άλλο μισό τα καινούρια. Η μεγάλη διαφορά ανάμεσα στα παλιά και τα καινούρια είναι οτι τα παλιά φαίνονται πιο καλοδουλεμένα (στρογγυλεμένες γωνίες), ενώ τα καινούρια θυμίζουν πιο πολύ ΙΚΕΑ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...