Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα μια έρευνα σχετικά με τις βιταμίνες και κόντεψα να καραφλιασω! Και δεν έχω και περιθώρια,αρκετά μαλλιά έχασα με 16 μηνες θηλασμό 😛 Τελικά κατέληξα στις inofert για μένα και στις Wellman για τον άντρα μου. Παίρνουμε και έξτρα φιλισιν και mollers,τρώμε κάθε μέρα  φρουτα και σαλάτες,ε πιστεύω κάτι θα γίνει. Μακάρι να είχαμε παραπάνω λεφτά,να δοκιμάζαμε πιο ακριβές βιταμίνες,αλλά και αυτές κατι καλό θα κάνουν 🥰

      Ρε συ εαν πάρεις inofert θα πρέπει να κόψεις οπωσδήποτε το φιλισιν. Εάν περνεις μεγάλη ποσότητα από κάποια βιταμίνη γίνετε τοξική Κ κάνεις Κ κακό σε εσένα Κ σε περίπτωση εγκυμοσύνης υπάρχει πρόβλημα για το μωρό . 

      Καλό είναι εάν θέλεις να πάρεις κάτι οικονομικό να πάρεις χωριστά βιταμίνες όπως q10 Κ βιταμίνη d που είναι πολύ βοηθητικές Κ ω3 χωριστά χωρίς άλλα πρόσθετα Κ τα ινοφερτ . Πρέπει να διαβάσεις τι περιέχει το κάθε ένα Κ να μην περνεις τα ίδια . 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

εχω την αισθηση πως τα geox ειναι λιγο πιο μπολικα στο μηκος και τα clarks στο φαρδος (αν μιλαμε για τα wide fit)

σε γενικες γραμμες ανετα θα τα ελεγα...

αν θες clarks μπορεις να τα βρεις στο mall και να του τα δοκιμασεις...

!

Ευχαριστώ.

Αυτό το φαρμακείο http://www.webfarmakeio.gr/ το ξέρουμε;


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καταρχήν ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες

θα ηθελα να ρωτησω και κατι αλλο.

Να φανταστω οτι ο κινδυνος του τελωνειου υπαρχει

Επικοινωνουμε με τον πωλητη να μας το στειλει σαν δωρο ?

και τα νουμερα στις μαιμουδο ugg ειναι τα ιδια με τις κανονικες ?

επισης που γραφει για το υλικο που αποτελουνται ? κι αυτο μεσα απο επικοινωνια το μαθαινουμε ?

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Χθες παρέλαβα μια παραγγελία από gymboree χρηματικού ύψους 130,20 δολλαρίων και δεν πέρασα ΤΕΛΩΝΕΙΟ!!!

Ένα θετικό μήνυμα γιατί τελευταία με τόσα που ακούμε έχουμε απογοητευτεί!

Όμως πριν λίγο συνηδητοποίησα ό,τι ενώ είχα παραγγείλει ένα ζευγάρι μπαλαρίνες αξίας 16,79$ οι μπαλαρίνες δεν υπάρχουν στην κούτα αλλά αντιθέτως μου έβαλαν μια μπλούζα αξίας 9,59$ η οποία είναι Νο 8 (τεράστια για εμάς που φοράμε το 3άρι και όλα τα ρούχα στην παραγγελία μου ήταν 4-5ετών για του χρόνου).

Απογοητεύτηκα, πρώτη φορά μου έχει συμβεί. Τις μπαλαρίνες δεν τις βλέπω ονλάιν, προφανώς εξαντλήθηκαν όμως έπρεπε να ενημερώσουν και φυσικά να μην τις χρεώσουν!!Στο τιμολόγιο έχουν χρεωθεί οι μπαλαρίνες και όχι το μπλουζάκι.

Έχει συμβεί σε καμία?Έστειλα e-mail και περιμένω απάντηση. Έχω κάνει άπειρες παραγγελίες από εκεί και πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, γεια σας !! Καλές γιορτές εύχομαι σε όλες με υγεία !!!

Σκέφτομαι τι δώρο να πάρω στη μικρή μου για τα τις γιορτές και θα ήθελα να ακούσω τις προτάσεις σας βάσει της εμπειρίας σας.

Μήπως ένα παιδικό λαπτοπ; Έχετε κάτι να μου προτείνετε για μια τέτοια αγορά;

Θα ήθελα κάτι που να της κάνει εντύπωση και να ασχοληθεί. Αλλά όπως είπατε κι εσείς παραπάνω...τα παιδιά είναι άβυσσος !!!

Α!! Η μικρή είναι 2,5 περίπου.


ZZHDp3.png

ZHtrp3.png?7KuOIX7Na>

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

εχετε κατι να προτεινετε σε ορθια σκουπα κατα προτιμιση χωρις σακουλα???

εγω εχω παρει αυτή, ειναι καταπληκτική.

την πετυχα σε προσφορά στο black friday.


dJzIp2.png Fysmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα μεταφορικά του sportsdirect είναι λίγο παράλογα αυτήν την περίοδο ή λόγω του FREEDEL50 τα έχουν ακριβύνει?

Παραγγελία στις 18/11 βάρους 2,328 κόστος μεταφορικών 7,00Ευρώ.

Παραγγελία στις 9/12 βάρους 1,352 κόστος μεταφορικών 22,00Ευρώ.

Βρίσκω το κόστος λίγο υπερβολικό για τόσο μικρό βάρος παραγγελίας.

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα !!!

θέλω την βοήθειά σας, παράγγηλα στισ 2/12 απο το mytoys de μια κουζινα kid kraft και 3 playmobil για δώρα χριστουγεννων... στις 9/12 παρέλαβα ΜΟΝΟ την κουζίνα και τα playmobil ακόμα! έστειλα mail προχθέσ αλλα ακόμα δεν μου έχουν απαντήσει tracking number δεν γραφει στο mail τους... εχει αντιμετοπισει καμοια το ιδιο θέμα? ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα !!!

θέλω την βοήθειά σας, παράγγηλα στισ 2/12 απο το mytoys de μια κουζινα kid kraft και 3 playmobil για δώρα χριστουγεννων... στις 9/12 παρέλαβα ΜΟΝΟ την κουζίνα και τα playmobil ακόμα! έστειλα mail προχθέσ αλλα ακόμα δεν μου έχουν απαντήσει tracking number δεν γραφει στο mail τους... εχει αντιμετοπισει καμοια το ιδιο θέμα? ευχαριστώ!

έχει τύχει να μου σπάσουν την παραγγελία σε 2 κομμάτια αν τα πράγματα είναι ογκώδη, οπότε κοίτα στο μειλ σου όταν σου στείλαν ενημερωτικό ότι τα πράγματα φύγαν να δεις τι γράφει ως αντικείμενα αποστολής


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

https://www.ioffer.com/i/mens-handbag-nylon-messenger-bag-tote-bag-shoulder-bags-560406061

μόνο αυτή, του άντρα μου, βρίσκω!

Οι δικές μου κ τα πορτοφόλια, δεν υπαρχουν πλεον (αυτό το μνμ μου βγαίνει)

Πωλητής με 100% στις αξιολογήσεις του κ ...110% από μένα!

καλημερα!

Διαβασα τα σχολια σου κ εχω βρει κατι που με ενδιαφερει απο τον συγκεκριμενο πωλητη αλλα στελνει με ΕΜS/DHL/Feedex κ φοβαμαι το τελωνειο, μιας που το item κοστιζει 190 USD.

εσυ πως το εκανες με το shipping?:confused::confused:


-

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Διαβασα τα σχολια σου κ εχω βρει κατι που με ενδιαφερει απο τον συγκεκριμενο πωλητη αλλα στελνει με ΕΜS/DHL/Feedex κ φοβαμαι το τελωνειο, μιας που το item κοστιζει 190 USD.

εσυ πως το εκανες με το shipping?:confused::confused:

Καλημέρα!

Στον συγκεκριμένο πωλητή , στην τιμή του προϊόντος

περιλαμβάνονται τα μεταφορικά με ems (δηλαδή ελτά κούριερ)..

Παρελαβα σε 7-8 μερες, με tracking number εννοειται..

Οι υπόλοιποι πωλητες που ξερω, την ..γρηγορη αποστολή την χρεώνουν εξτρά 20-40£ ..

Δεν εχω αντιμετωπίσει προβλημα με τελωνείο στις 4-5 συναλλαγές μου ως τωρα.. Ρωτησε τον οτι θέλεις! Ειναι αρκετά ..ευγενικός!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα (ξανά!)

Κορίτσια θυμαμαι, πριν 4-5 χρονια ψωνίζαμε πολλές κ ανελλιπώς

από το http://www.chemistdirect.co.uk και σταματήσαμε όταν παρουσιάστηκε πρόβλημα στις παραδόσεις με ..ελλειπεις παραγγελίες!

Εχει ξαναδοκίμάσει κάποια αν έχουν βελτιωθεί τα πραγματα;

Γνωρίζετε άλλο "μαγαζί" για κατοικίδια; τροφές, σπιτάκια κτλ κτλ..

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

έχει τύχει να μου σπάσουν την παραγγελία σε 2 κομμάτια αν τα πράγματα είναι ογκώδη, οπότε κοίτα στο μειλ σου όταν σου στείλαν ενημερωτικό ότι τα πράγματα φύγαν να δεις τι γράφει ως αντικείμενα αποστολής

ευχαριστώ πολύ!!!

και μια ερώτηση μήπως έχετε κωδικο έκπτωσης για apo rot?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Στον συγκεκριμένο πωλητή , στην τιμή του προϊόντος

περιλαμβάνονται τα μεταφορικά με ems (δηλαδή ελτά κούριερ)..

Παρελαβα σε 7-8 μερες, με tracking number εννοειται..

Οι υπόλοιποι πωλητες που ξερω, την ..γρηγορη αποστολή την χρεώνουν εξτρά 20-40£ ..

Δεν εχω αντιμετωπίσει προβλημα με τελωνείο στις 4-5 συναλλαγές μου ως τωρα.. Ρωτησε τον οτι θέλεις! Ειναι αρκετά ..ευγενικός!

Ευχαριστω για την απαντηση!

θα τον ρωτησω λοιπον!

Ελπιζω να μην εχουμε προβληματα!

Εχει φοβερη ποικιλια ο ατιμος! Με εβαλε σε μεγαλο πειρασμο!

Εαν εχεις καποιον αλλον εγγυημενο πωλητη που ετυχε να συνεργαστεις καλα μαζι του μη ξεχασεις να μας τον πεις!


-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Στον συγκεκριμένο πωλητή , στην τιμή του προϊόντος

περιλαμβάνονται τα μεταφορικά με ems (δηλαδή ελτά κούριερ)..

Παρελαβα σε 7-8 μερες, με tracking number εννοειται..

Οι υπόλοιποι πωλητες που ξερω, την ..γρηγορη αποστολή την χρεώνουν εξτρά 20-40£ ..

Δεν εχω αντιμετωπίσει προβλημα με τελωνείο στις 4-5 συναλλαγές μου ως τωρα.. Ρωτησε τον οτι θέλεις! Ειναι αρκετά ..ευγενικός!

βρε κοριτσάκι.. αυτά τα chanel γυαλάκια σου, σου βγήκαν καλά?.. έχουν καθόλου αποροφητικότητα στον ήλιο? σε είδα από κάτω στα σχόλια του πωλητή...

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσάκι.. αυτά τα chanel γυαλάκια σου, σου βγήκαν καλά?.. έχουν καθόλου αποροφητικότητα στον ήλιο? σε είδα από κάτω στα σχόλια του πωλητή...

Καλησπερα!

Μάλλον δεν ειδες ..εμένα, δεν εχω πάρει γυαλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...