Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Δε ξέρω καθόλου πως μυρίζουν.Βασικά στην περιγραφη γραφει χωρίς αρωμα.Τελικά στο boxpharmacy ανεβηκε η τιμη πφφ.Στο ecobaby εστειλα αλλα δε μου απάντησαν ακόμα.Αλλιώς σκεφτόμουν να παρω από iherb τα earth mama angel.τα εχει δοκιμασει καμια μανούλα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλή χρονιά να έχουμε!

Κορίτσια μου, τι ήττα είναι αυτή με το i-herb! Προσπάθησα να δω πόσα μεταφορικά θα μου κοστίσει μία τυπική παραγγελία, στα 2 τεμάχια ήταν 13 δολάρια, στα 3 ήταν 18 δολάρια κ φυσικά τα παράτησα!

Έλεος! Οκ να καταλάβω μία μικρή αύξηση στα μεταφορικά, αυτό όμως είναι πανωλεθρία!

Πρώτα το amazon μας τελείωσε, τώρα το i-herb! Είχα συνηθίσει τα τελευταία 4 χρόνια να ψωνίζω από εκεί τα πάντα, από απορρυπαντικά, καλλυντικά, βιταμίνες, πωωωωωω....

Τι κάνουμε? Έχουμε άλλη εναλλακτική? To ecobaby μόνο weleda έχει κ όχι τόσο μεγάλη ποικιλία. Κάποιο αντίστοιχο του i-herb έχουμε βρει, ή θα το γυρίσουμε πάλι στα συμβατικά?


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω καθόλου πως μυρίζουν.Βασικά στην περιγραφη γραφει χωρίς αρωμα.Τελικά στο boxpharmacy ανεβηκε η τιμη πφφ.Στο ecobaby εστειλα αλλα δε μου απάντησαν ακόμα.Αλλιώς σκεφτόμουν να παρω από iherb τα earth mama angel.τα εχει δοκιμασει καμια μανούλα?

Τα συγκεκριμένα που λες δεν τα έχω δοκιμάσει! Και στην μεγάλη κόρη μου weleda χρησιμοποιώ ακόμη και μαλακτική μαλλιών έχω βρει μια πολύ καλή στο άμαζον από όπου μια στο τόσο κάνω μια μεγάλη παραγγελία για να στοκάρω!

Καλή χρονιά να έχουμε!

Κορίτσια μου, τι ήττα είναι αυτή με το i-herb! Προσπάθησα να δω πόσα μεταφορικά θα μου κοστίσει μία τυπική παραγγελία, στα 2 τεμάχια ήταν 13 δολάρια, στα 3 ήταν 18 δολάρια κ φυσικά τα παράτησα!

Έλεος! Οκ να καταλάβω μία μικρή αύξηση στα μεταφορικά, αυτό όμως είναι πανωλεθρία!

Πρώτα το amazon μας τελείωσε, τώρα το i-herb! Είχα συνηθίσει τα τελευταία 4 χρόνια να ψωνίζω από εκεί τα πάντα, από απορρυπαντικά, καλλυντικά, βιταμίνες, πωωωωωω....

Τι κάνουμε? Έχουμε άλλη εναλλακτική? To ecobaby μόνο weleda έχει κ όχι τόσο μεγάλη ποικιλία. Κάποιο αντίστοιχο του i-herb έχουμε βρει, ή θα το γυρίσουμε πάλι στα συμβατικά?

Όντως μεγάλη ήττα! Τα θεωρώ πολύ ακριβά τα μεταφορικά! Το ecobaby δεν έχει μεγάλη ποικιλία αλλά τουλάχιστον έχει τα weleda σε καλή τιμή που αυτή τη στιγμή μας είναι απαραίτητα και τα χρειάζομαι σε μεγάλες ποσότητες με τα δυο παιδιά!

Το άμαζον να σου πω μου στοίχισε περισσότερο γιατί ψώνιζα πολύ συχνά αλλά και τα μεταφορικά να μην ήταν με την λίρα στο 1,29..άστα!!

Πολύ φοβάμαι πως κλείνουν μια μια οι πόρτες..:(


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κι εγώ παρέλαβα χθες το δέμα από iherb. Ένα μήνα έκανε να φτάσει, μάλλον λόγω του μεγάλου αριθμού δεμάτων στις γιορτές. Συνήθως κάνει γύρω στις 10 μέρες. Αφού έφτασε όμως, όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά να έχουμε!

Κορίτσια μου, τι ήττα είναι αυτή με το i-herb! Προσπάθησα να δω πόσα μεταφορικά θα μου κοστίσει μία τυπική παραγγελία, στα 2 τεμάχια ήταν 13 δολάρια, στα 3 ήταν 18 δολάρια κ φυσικά τα παράτησα!

Έλεος! Οκ να καταλάβω μία μικρή αύξηση στα μεταφορικά, αυτό όμως είναι πανωλεθρία!

Πρώτα το amazon μας τελείωσε, τώρα το i-herb! Είχα συνηθίσει τα τελευταία 4 χρόνια να ψωνίζω από εκεί τα πάντα, από απορρυπαντικά, καλλυντικά, βιταμίνες, πωωωωωω....

Τι κάνουμε? Έχουμε άλλη εναλλακτική? To ecobaby μόνο weleda έχει κ όχι τόσο μεγάλη ποικιλία. Κάποιο αντίστοιχο του i-herb έχουμε βρει, ή θα το γυρίσουμε πάλι στα συμβατικά?

Kαι μένα στην αρχή μου έβγαζε 13$ μεταφορικά. Ξαναμπήκα μετά από μέρες και με τα ίδια είδη μου έβγαλε μεταφορικά 7$.... Τι να πω!

Παρεμπιπτόντως, μήπως γνωρίζετε κάποιο αξιόπιστο σάιτ για γυαλιά οράσεως (σκελετό και φακούς);

Εγώ βρήκα αυτό: http://www.zennioptical.com/visual-search?type=women Το έχει δοκιμάσει καμία;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω απελπιστει..

εχει φυγει δεμα μου απο αγγλια στις 13/12 και ακομα δεν εχω παραλαβει, πηγα στα ελτα, ξαναπηγα στα ελτα, πηρα τηλ στην διανομη πηρα τηλ στα κεντρικα και μου λεει ο μην τον χαρακτηρισω σημερα "α κοπελια απο την 5/1 εχουν απεργια οι οδηγοι και δεν μας φερνουν δεματα" του λεω ανθρωπε μου ενα μηνα κοντευει ελεος, ποια δευτερα μου λες :(

τι να κανω, εστειλα μειλ απο κει που τα πηρα περιμενω να μου απαντησουν, αμα δεν μου απαντησουν με το paypal τι να κανω?? ποσες μερες περιθωριο εχω να ζητησω τα χρηματα μου πισω??? :cry::cry::cry::cry::cry:


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

εχω απελπιστει..

εχει φυγει δεμα μου απο αγγλια στις 13/12 και ακομα δεν εχω παραλαβει, πηγα στα ελτα, ξαναπηγα στα ελτα, πηρα τηλ στην διανομη πηρα τηλ στα κεντρικα και μου λεει ο μην τον χαρακτηρισω σημερα "α κοπελια απο την 5/1 εχουν απεργια οι οδηγοι και δεν μας φερνουν δεματα" του λεω ανθρωπε μου ενα μηνα κοντευει ελεος, ποια δευτερα μου λες :(

τι να κανω, εστειλα μειλ απο κει που τα πηρα περιμενω να μου απαντησουν, αμα δεν μου απαντησουν με το paypal τι να κανω?? ποσες μερες περιθωριο εχω να ζητησω τα χρηματα μου πισω??? :cry::cry::cry::cry::cry:

Δικό μου δέμα από Αγγλία έφυγε στις 6/12 και ήρθε δυο μέρες μετά τη πρωτοχρονιά.....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πως ξεγραφομαι απο amazon prime;Πρεπει να το κανω ξεχωριστα σε καθε αμαζον ή αρκει μονο στο αγγλικο πχ και ισχυει για το γερμανικο;Γτ δεν θυμαμαι καθολου αν τα εκανα ξεχωριστα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εχω απελπιστει..

εχει φυγει δεμα μου απο αγγλια στις 13/12 και ακομα δεν εχω παραλαβει, πηγα στα ελτα, ξαναπηγα στα ελτα, πηρα τηλ στην διανομη πηρα τηλ στα κεντρικα και μου λεει ο μην τον χαρακτηρισω σημερα "α κοπελια απο την 5/1 εχουν απεργια οι οδηγοι και δεν μας φερνουν δεματα" του λεω ανθρωπε μου ενα μηνα κοντευει ελεος, ποια δευτερα μου λες :(

τι να κανω, εστειλα μειλ απο κει που τα πηρα περιμενω να μου απαντησουν, αμα δεν μου απαντησουν με το paypal τι να κανω?? ποσες μερες περιθωριο εχω να ζητησω τα χρηματα μου πισω??? :cry::cry::cry::cry::cry:

Παραγγελία από άμαζον που έφυγε 6/12 ήρθε προχθές! Να φανταστείς πως ήταν το χριστουγεννιάτικο δώρο της κόρης μου και αναγκάστηκα να της πάρω από εδώ κάτι άλλο κι αυτό θα το κρατήσω για να της το δώσω στα γενέθλια της σε λίγους μήνες!! Οφείλεται σίγουρα στον χαμό των εορτών! Φέτος πίστεψα πως έκανα εγκαίρως την παραγγελία αλλά μάλλον έπεσα έξω!:P

40 μέρες έχεις περιθώριο να ανοίξεις case στο πευπαλ! Πιστεύω όμως πως θα παραλάβεις!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία από άμαζον που έφυγε 6/12 ήρθε προχθές! Να φανταστείς πως ήταν το χριστουγεννιάτικο δώρο της κόρης μου και αναγκάστηκα να της πάρω από εδώ κάτι άλλο κι αυτό θα το κρατήσω για να της το δώσω στα γενέθλια της σε λίγους μήνες!! Οφείλεται σίγουρα στον χαμό των εορτών! Φέτος πίστεψα πως έκανα εγκαίρως την παραγγελία αλλά μάλλον έπεσα έξω!:P

40 μέρες έχεις περιθώριο να ανοίξεις case στο πευπαλ! Πιστεύω όμως πως θα παραλάβεις!

νομιζω το ειχα διαβασει καπου που το εγραφες πιο κατω!

κριμα :(

θελω να ελπιζω οτι θα ρθει.. δεν με καιει τοσο το ποτε θα παραλαβω, ενα ζευγαρι μπαλαρινες ειναι, αλλα να μην χασω και την προθεσμια αμα δεν παραλαβω τελικα γιατι ηταν ακριβες


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

Το site λέγεται vickmall και έχει πάρει συνάδελφος μου όπως σας είπα πάνω απο 20 κινητά.ψηνομαι για ενα Lenovo 4g τώρα που ο μικρος μου το σακάτεψε το δικό μου.καλες σας αγορές...

Καλήμερα, δε το γνωρίζω το σάιτ αλλά βρηκα αυτό που μπορεί να φανεί χρήσιμο αν κάποιος θέλει να κανει αγορά από εκεί

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=379453&page=34

Link to comment
Share on other sites

Kαι μένα στην αρχή μου έβγαζε 13$ μεταφορικά. Ξαναμπήκα μετά από μέρες και με τα ίδια είδη μου έβγαλε μεταφορικά 7$.... Τι να πω!

Σε σημερινη παραγγελια το i-herb μου εβγαλε μεταφορικα 3,56$:o

Καλημέρα!

Μετά που διάβασα τα μνμ σας, έκανα χθες 2 παραγγελίες κ μου έβγαλε μεταφορικά 7.12 για την κάθε μία. Οπότε, όλα οκ προς το παρόν. Εύχομαι να βάλουν μυαλό κ να μην τα αυξήσουν κ άλλο...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω το ειχα διαβασει καπου που το εγραφες πιο κατω!

κριμα :(

θελω να ελπιζω οτι θα ρθει.. δεν με καιει τοσο το ποτε θα παραλαβω, ενα ζευγαρι μπαλαρινες ειναι, αλλα να μην χασω και την προθεσμια αμα δεν παραλαβω τελικα γιατι ηταν ακριβες

Στη θέση σου πάντως θα μετρούσα τις μέρες ώστε να μην χάσω την προθεσμία και αν ανοίγοντας case παραλάβεις το κλείνεις και όλα καλά! Βέβαια αν το σφάλμα είναι του ταχυδρομείου τι φταίει ο άλλος θα μου πεις! Είσαι σίγουρη ποιανού λάθος είναι η καθυστέρηση;


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...