Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Eflenew είπε:

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες όσες περιμένουμε τις χοριακες μας❤️ Πέρασες πολλά,ομως  αυτή τη φορά εύχομαι να δεις μια μεγάλη χοριακη 🥰 Οι γιατροί τι λένε σχετικά με τις προηγούμενες εμβρυομεταφορες σου?

      Εγώ αύριο θα πάω για την επαναληπτική και ελπίζω να μην φάω χαστούκι..εμενα η πρώτη μου εμβρυομεταφορά ήταν μηδενική,τυχαίο γεγονός όπως είπε ο γιατρός η επόμενη που είχα βάλει δυο είχε παλινδρομήσει το ένα,όμως το άλλο είναι η κορούλα μου και τώρα είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορά.

       

Μανούλες IVF 2023


Recommended Posts

Ας μαζευτούμε εδώ όλες οι κοπέλες που έχουμε κοινό την επιτυχία μετά από τον μακρύ δρόμο της εξωσωματικής, την πολυπόθητη αυτή θετική χοριακή που παλέψαμε λίγο ή πολύ παραπάνω για να δούμε. Ήδη έχουμε μαζέψει λαό μέσα στο γουρλίδικο 2023 😊 Ας μοιραστούμε λοιπόν τις υπερβολικές και μη ανησυχίες μας και εμπειρίες μας!!! 🌈

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχή 1
  • Λουλούδια 2

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ 5+2 και περιμένω τον πρώτο υπέρηχο την Τρίτη 😬🤞🏻Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!

12 minutes ago, Ririii88 said:

Καλημεραααααααα… εγώ περιμένω τον πρώτο μου υπέρηχο .., 😍

Καλώς την!! Πότε είπαμε σου έκλεισαν;

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχή 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Εγώ 5+2 και περιμένω τον πρώτο υπέρηχο την Τρίτη 😬🤞🏻Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!

Καλώς την!! Πότε είπαμε σου έκλεισαν;

Την επόμενη Δευτέρα στις 8:45 κ μέχρι τότε θα σκάσω μέχρι να δω σάκο .. 😏

  • Καλή τύχη! 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 minutes ago, Ririii88 said:

Την επόμενη Δευτέρα στις 8:45 κ μέχρι τότε θα σκάσω μέχρι να δω σάκο .. 😏

Να είσαι προετοιμασμένη οτι μπορεί και να μην ακούσεις καρδιά. Για να μην αγχωθείς, ειναι λίγο οριακά. Κι εγώ αυτο λεω στον εαυτό μου δηλαδή 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ririii88 said:

Ναι ναι το ξέρω … για σάκο μου είπε η μαία … όποτε με έχει προετοιμάσει … 😜

Από συμπτώματα πως τα πας; Γιατί εγώ οριακά καταλαβαίνω οτι ειμαι έγκυος. Δεν εχω σχεδόν τίποτα 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Από συμπτώματα πως τα πας; Γιατί εγώ οριακά καταλαβαίνω οτι ειμαι έγκυος. Δεν εχω σχεδόν τίποτα 

Εγώ νιώθω μονίμως ότι θα αδιαθετήσω όχι ότι είμαι έγκυος … έχω πονάκια περιόδου που κ που .., αυτό μόνο .. αλλά καλύτερα να έχουμε μόνη αυτά να την ευχαριστηθούμε … 😍

πρίν από 17 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Από συμπτώματα πως τα πας; Γιατί εγώ οριακά καταλαβαίνω οτι ειμαι έγκυος. Δεν εχω σχεδόν τίποτα Πιο πολύ νομίζω πως θα αδιαθετήσω παρά ότι είμαι έγκυος .. πονάκια περιόδου που κ που έχω και τίποτα άλλο … ααααα και τρομερή υπνηλία …. Εσυ ;;;;

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ririii88 said:

Εγώ νιώθω μονίμως ότι θα αδιαθετήσω όχι ότι είμαι έγκυος … έχω πονάκια περιόδου που κ που .., αυτό μόνο .. αλλά καλύτερα να έχουμε μόνη αυτά να την ευχαριστηθούμε … 😍

Εγώ παρακαλάω για έναν εμετούλη πάντως 😅 βέβαια πολλά κορίτσια λένε οτι είναι νωρίς ακόμα. Δεν είναι οτι θέλω να ταλαιπωρούμαι, ειναι οτι θέλω να το νιώσω στο πετσί μου μετά απο τόση προσπάθεια. Τι να πει και η @silvy22 που εχει ταλαιπωρηθεί φουλ το κορίτσι; Θα λεει αυτή ειναι τρελή 😏


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Εγώ παρακαλάω για έναν εμετούλη πάντως 😅 βέβαια πολλά κορίτσια λένε οτι είναι νωρίς ακόμα. Δεν είναι οτι θέλω να ταλαιπωρούμαι, ειναι οτι θέλω να το νιώσω στο πετσί μου μετά απο τόση προσπάθεια. Τι να πει και η @silvy22 που εχει ταλαιπωρηθεί φουλ το κορίτσι; Θα λεει αυτή ειναι τρελή 😏

Νομίζω πως είμαστε καλά χωρίς …. Ας την απολαύσουμε .. πάντως είμαστε κοντά σε χοριακες … ☺️ λες να είναι 1 ή 2;;

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου!! 

15+4 ❤️ είμαι τόσο χαρούμενη για αυτήν την ομάδα ❤️❤️

Ήρεμες και τελειομηνες εγκυμοσύνες να έχουμε όλες μας, με υγιείς μωράκια και δυνατούς γονείς ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχή 1
  • Δύναμη! 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Xristina96 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου!! 

15+4 ❤️ είμαι τόσο χαρούμενη για αυτήν την ομάδα ❤️❤️

Ήρεμες και τελειομηνες εγκυμοσύνες να έχουμε όλες μας, με υγιείς μωράκια και δυνατούς γονείς ❤️❤️❤️

Ότι καλύτερο σου εύχομαι …. Σε όλα τα κορίτσι βασικά .. να μεγαλώνουν οι κοιλίτσες κ να είμαστε ανέμελες ..😍😍😍

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Ririii88 said:

Νομίζω πως είμαστε καλά χωρίς …. Ας την απολαύσουμε .. πάντως είμαστε κοντά σε χοριακες … ☺️ λες να είναι 1 ή 2;;

Moυ έχει κάτσει στο μυαλό ότι μπορεί να είναι 2 εμένα αλλά το θεωρώ δύσκολο. Τόσα εμβρυάκια δεν ήταν καλά για να πιαστούν τις άλλες φορές και τώρα να έπιασαν 2; Δεν ξέρω 

12 minutes ago, Xristina96 said:

Καλημέρα κοριτσαρες μου!! 

15+4 ❤️ είμαι τόσο χαρούμενη για αυτήν την ομάδα ❤️❤️

Ήρεμες και τελειομηνες εγκυμοσύνες να έχουμε όλες μας, με υγιείς μωράκια και δυνατούς γονείς ❤️❤️❤️

Hello big mama!!! 😁

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Moυ έχει κάτσει στο μυαλό ότι μπορεί να είναι 2 εμένα αλλά το θεωρώ δύσκολο. Τόσα εμβρυάκια δεν ήταν καλά για να πιαστούν τις άλλες φορές και τώρα να έπιασαν 2; Δεν ξέρω 

Hello big mama!!! 😁

Ρώτησες μήπως τον γιατρό σου;; Εγώ ντράπηκα .. και σκέφτηκα πως αν ήταν δυο πχ θα μου το έλεγε … αλλά το μόνο που μου είπε είναι πως οι τιμές είναι πολύ καλές !!! Κ προχωράμε πολύ καλά !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...