Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts

Κουφετάκι διαβάζουμε τα ίδια τις ίδιες μέρες γιατί όλα τα μπλογκς παίρνουν τα νέα και τα αναμεταδίδουν πάλι τις ίδιες μέρες και ώρες.

Περιστεράκι, ο ήρωας που θα βρεθεί πρέπει να είναι ψυχικά ασθενής και βαριά μεθυσμένος για να κάνει το ψυχικό.

Για αποικιοποίηση δεν άκουσα γιατί σήμερα δεν έχω δει παρά ελάχιστη τηλεόραση.

εγω καθολου σημερα θα την ανοιξω να δω αν λεει κατι.εγω ρε εβιρι δεν ξερω ποτε γινονται οι αναρτησεις απλα μπαινω ...ομως καθε μερα εκτος αν δεν ειμαι σπιτι.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια σιδερωνω κ βλεπω ειδησεις κ βλεπω αυτο http://www.iefimerida.gr/news/33457/%CE%B7-%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%AC%CE%BD%CE%BD%CE%B1-%CF%87%CE%AC%CF%86%CE%B9%CE%BD%CE%B3%CE%BA%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%80%CE%B5%CF%8D%CE%B5%CE%B9-%CE%BD%CE%B1-%CE%BA%CE%AC%CE%BD%CE%B5%CE%B9-site-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1

κ εχει συνεντευξη της,που λεει οτι θελει να ανοιξει το φορυμ αυτο που ειναι κατι μεγαλο κ θα το κανει μαλλον στην πατμο γτ εκει εγραψε ο αγ.ιωαννης την αποκαλυψη!!!!!!!!!!τυχαιο.δεν νομιζω!!!!!

παω να συνεχισω το σιδερο μου τωρα!!!η δικια μου σκεψη ειναι οτι βηματακι βηματακι κλ πηγαινουμε προς την νεα ταξη των πραγματων


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Περιστεράκι, ο ήρωας που θα βρεθεί πρέπει να είναι ψυχικά ασθενής και βαριά μεθυσμένος για να κάνει το ψυχικό.

:lol::lol::lol:

Για αποικιοποίηση δεν άκουσα γιατί σήμερα δεν έχω δει παρά ελάχιστη τηλεόραση.

Μα τι νομιζετε οτι θα συμβει? Δε θα υπαρχει εθνικη κυριαρχια πλεον. Οχι οτι υπηρχε ποτε βεβαια, γιατι μια ζωη οι ξενοι εκαναν υπογειως κουμαντο, αλλα τωρα θα ειναι και επισημο...


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

perase πανω απο το ταδε χωριο ενα ιπταμενο αντικειμενο με 40χιλιομ. στοπ.αστυνομια Ιντλίμπ πηρε καταθεσεις που λεγαν οτι πηγαινε απο δω πηγαινε απο κει στοπ.και πηγε πανω απο ενα μερος με συκιες και μια ελια στοπ.εχει υψος 125 ισως πετουσε 40 εκατοστα πανω απο τα κεφαλια τους στοπ.φορουσε μαυρα ρουχα κ για να σπασει την μονοτονια ειχε στο στηθος ενα κοκκινο''πλακωμενο'' χρωμα κ κρανος αμφιβολου χρωματος γτ δεν καταλαβα στοπ.δεν φνηκε να εχει βοηθεια στο πεταμα στοπ.οι κινησεις του ηταν με χαρη σπειροειδες με φιλτρο για την ηχορυπανση στοπ.αλ χασαν μασαν κ του παππου του τα βοδια!!!ελπιζω να βοηθησα!!οσο για κρητη πεταξτε με στην πρεβελη του 1992 που πηγα κ εκατσα 15 μερες κ ξεχαστε με εκει!!!

:lol::lol::lol:

ΕΝΣΩΜΑΤΩΣΑΝ TΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ Η1Ν1 ΣΤΟ ΑΠΛΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΟΧΙΚΗΣ ΓΡΙΠΗΣ;http://periergaa.blogspot.com/2012/01/t-11.html

απιστευτο τραγικο.μα γτ δεν σταματαν οι γιατροι επιτελους αυτο το πραγμα.πως κοιμουνται τα βραδια ενω ξερουν τι κανουν.!!

Αυτο το ελεγαν και περσι.

Μια χαρα κοιμουνται ολοι αυτοι...εμεις εχουμε χασει τον υπνο μας!!!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σημερα βραδακι ημουν παραλια βολτα(ναι το δαγκωσα)υπαρχει ενα αστερι που λετε με αυτο το εντονο φως,ομως δεν νομιζω να ειναι καινουργιο αστερι απλα ειναι οντος πολυ εντονο σε σημειο προκλητικο,τωρα,και για να σας πω που ακριβως ειναι για οσες ξερετε απο σαλονικα, ειναι σχεδον στην ευθεια απο β.ολγας με σοφουλη κοιταζοντας προς θαλασσα,απο λευκο πυργο παλι κοιταζοντας προς θαλασσα ειναι αριστερα.αχαχαχαα!!!κ ειναι τοσο φωτεινο που δεν προσδιοριζετε καν το σχημα του.....


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πλάκα, πλάκα κοιτώντας έξω χαμηλά ανατολικά στον ουρανό, βλέπω κι εγώ ένα φως με κίτρινο χρώμα που είναι αρκετά μεγάλο για να είναι αστέρι ή προβολέας ή λάμπα εθνικής οδού. Βρίσκεται πάνω από ένα βουνό που είναι μπροστά μας αλλά αρκετά μακριά και δεν υπάρχουν άλλα φώτα στο βουνό, λόγω της ομίχλης, για να πω ότι είναι ένα από αυτά. Επίσης, το συγκρίνω με τα φώτα της πόλης στο διπλανό βουνό που μοιάζει ότι έχει κοντινή απόσταση και φυσικά τα φώτα αυτά είναι κατά πολύ μικρότερα.

Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν αεροπλάνο που έρχεται ευθεία προς εμάς από απέναντι και περίμενα κάποια στιγμή να το δω να στρίβει και να μειωθεί το φως. Όμως αυτό, παραμένει ακίνητο εδώ και τουλάχιστον 30'. Θα το παρατηρήσω μέχρι να ξαπλώσω απόψε και θα δω και τις επόμενες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Κουφετάκι προσπάθησε να θυμηθείς όταν είναι μέρα και κοιτάς ακριβώς στην ίδια κατεύθυνση που βλέπεις το έντονο φως απόψε, βλέπεις να βγαίνει από 'κει περίπου ο ήλιος ή προς τα 'κει να δύει;

Link to comment
Share on other sites

μου φαινετε οτι επιασες δουλεια κ στο τζερμανι.ειναι απο κει που δυει ο ηλιος εβιρι μου

εκει που ηταν το φεγγαρι στο οπτικο μου πεδιο,στις 8 το βραδυ,βρισκοταν απο κει που ανατελει ο ηλιος στα μισα κ κατι προς την δυση του ηλιου,το φωτεινο σημειο που λεμε ηταν πολυ ποιο κατω απο το φεγγαρι κ σταπολυ αριστερα απο τον λευκο πυργο κοιτωντας παντα προς την θαλασσα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτό που βλέπω εγώ δεν κινείται. Άρα τουλάχιστον, δεν είναι αστέρι. Ο άντρας μου προτείνει ότι ίσως να είναι προβολέας πάνω σε γερανό. Δεν το αποκλείω γιατί εδώ οι γερανοί φωτίζονται έντονα, όμως έχω τις αμφιβολίες μου ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι πολύ πιθανόν. Πάντως τις προηγούμενες νύχτες δεν το είχα ξαναδεί, ούτε και χτες. Ξέρεις εγώ έχω τη συνήθεια για διάφορους λόγους να κοιτάω πάντα έξω στον ουρανό τη νύχτα. Είναι το τελευταίο πράγμα που κάνω πριν πάω για ύπνο.

Link to comment
Share on other sites

αυτο το κανω κι εγω θυμηθηκα τωρα οταν για ενα διαστημα εμενα στην β.ολγας δεν μπορουσε να πιασει το ματι μου παρα ενα μικρο κοματι ουρανου κ δεν μπορουσα να δω γενικα μακρια απο τις οικοδομες......τοτε με επιανε συχνα ενα πραμα απαισιο με πλακωμα στο στηθος κ δεν μου φτανε ο αερας να ανασανω.μαλλον κρισεις πανικου ηταν.ευτυχως εδω που μενουμε τωρα εχω ουρανο κ βλεπω μακρια γενικααααααααα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την κρίση πανικού που δυσκολεύει την αναπνοή το έχω κι εγώ. Ειδικά εδώ το τελευταίο διάστημα με έχει πιάσει πολλές φορές, αλλά προσπαθώ μόνη μου να το τιθασεύσω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...