Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts

ayto poy eida xtes δεν ηταν τοσο κοντα στο φεγγαρι.δεν ξερω!!!

που στο καλο το ειδες ρε παιδι μου να κοιταξω και εγω σημερα:tongue:

ετσι οπως ειναι το φεγγαρι το παιρνεις ολο δεξια η αριστερα?:tongue: τι χρωματος ειναι


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το μεγαλύτερο άστρο του Σύμπαντος!!!

Η μάζα του είναι 265 φορές μεγαλύτερη από του Ηλίου και η λαμπρότητά του δέκα εκατομμύρια φορές μεγαλύτερη

http://www.tovima.gr/science/article/?aid=344587


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

που στο καλο το ειδες ρε παιδι μου να κοιταξω και εγω σημερα:tongue:

ετσι οπως ειναι το φεγγαρι το παιρνεις ολο δεξια η αριστερα?:tongue: τι χρωματος ειναι

πως να το πω αλλιως?η δυση κ η ανατολη που ειπε το γατονι η εβιρι ισως βοηθησει δημητρα μου.

εκει που ηταν το φεγγαρι στο οπτικο μου πεδιο,στις 8 το βραδυ,βρισκοταν απο κει που ανατελει ο ηλιος στα μισα κ κατι προς την δυση του ηλιου,το φωτεινο σημειο που λεμε ηταν πολυ ποιο κατω απο το φεγγαρι κ σταπολυ αριστερα απο τον λευκο πυργο κοιτωντας παντα προς την θαλασσα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

αχαχχαααχαχααχαχαα!!θα ανεβω στην ταρατσα μας που ειναι ολη η σαλονικα ταψι κ θα την βγαλω!!!!αμα δειτε κανα φλας να αστραφτει το βραδυ δεν ειναι πλανητης που ρχετε,μια τρελη ειναι που βγαζει τον ουρανο φωτο!!!ααχαχαχαχχααχα

edit.να μην φυσαει βαρδαρης μονο κ με πεταξει στου χαντακι!!!!!!!!!!!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ανεβεις!!εμεις δεν εχουμε ταρατσα!εχουμε κεραμοσκεπη τι να κανω!να ανεβω στα κεραμυδια να κανω τη γατα?ασε μη φαω καμια βουτα βραδιατικα:tongue:

αφου εχω εσενα προχειρη να κανεις εσυ τη δουλεια!εγω θα κοιταξω απο το μπαλκονι:lol::lol:

εντιτ χαχαχαχαχα κιφαααααλ στου χαντακκκ

πλλλακα με κανειιιιιις


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

εγω ποτε παντα μα παντα ειμαι ενα σοβαρο ατομο.!!!!!σαν τα γραματακια που πρεπει να γραψεις στο ντερνετι καμια φορα για να δηλωσεις οτι δεν εισαι εξωγηινος ή ρομποτ!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

το ειχα δει το βιντεακι μα δεν φαινετε που ειναι αυτος που τραβαει ουτε το φεγγαρι.ναι ετσι φαινετε ποιο διαυγες αφου με το ζουμ χανει ομως ετσι φαινετε.εγω θα το τραβηξω φωτο κ απο τον δρομο και θα σε πω που ημανε γτ πρεπει να κανω το λιγοτερο ενα μισαωρο ποδαροδρομο.....με το ψωφοκρυο γτ τα τριγλικεριδια μου κ η χολυστερινη εχουν ξεφυγει αρκετα κ μου το επεβαλαν..........ας ειναι κλ το ανχος α ρε λιανα ατιμο δντ τι μας κανει!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτο θα σου λυσει την απορια ΜΑΛΛΟΝ.

στο τι ειναι τελικα αυτο το ατιμο το αστερι!!

τεχνητος πλανητης

ειναι συνολο 12 συντομα βιντεακια.τα εχει απο κατω εκει που λεει εμφανιση περισσοτερων πληροφοριων

δε ξερω τι να πιστεψω.βγαλε τη φωτο να δουμε!κανει καλο και στα τριγλυκεριδια!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΕΠΙΚΟ VIDEO.. ΕΝΝΟΟΥΜΕ AYTO!!! ΣΠΑΣΤΕ ΤΗΝ ΣΥΝΟΜΩΣΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΤΗΣ NASA!!!

Περιέχει ζωντανές ηχογραφίσεις από τους αστρονάυτες και φυσικά τίποτα από αυτά που θα παρακολουθήσετε δεν είναι Photoshop.

Επιπλέον θα ακούσετε και τον πρώην αστροναύτη Dr. Edgar Mitchell που μιλάει ανοιχτά για επαφές σε διαστημικές αποστολές και άλλα! στο 05.20 ο ενας αστροναυτης λεει στον αλλο ''WE'VE HAD VISITORS AGAIN''

Στο 02:50 Θα δείτε ένα τριγωνίκο UFO. Γνωστό στις μεγάλες δυνάμεις από τις πρώτες αποστολές ακόμα. Το ονομάζουν "Black Knight" δεν είναι επανδρωμένο και είναι σε τρόχιά γύρω από τον πλανήτη μας.

Aπο το 07.47 και μετα ακολουθουν εκπληκτικες φωτογραφιες

στο 09.07 λεει ''we have an UNINDENTIFIED flying object''αμεσως μετα ακολουθει η εικονα του

BINTEO


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

to themataki με την νασα το χει ξαναβαλει η ταρα αυτο το θυμαμε χαχααχ!!!!τωρα για τον μηχανικο πλανητη ενδιαφερον,τι να σχολιασω ομως!!τι να σκεφτω οπως λες κ εσυ πολυ μπερδεμα,αυτο που ξερω παντος τον τελευταιο πολυ κυκλοφορανε αυτοι οι κυριοι ολυμπιοι εχω ποσταρει κ εγω βιντεακια τους.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

κλ με ξες ομως δεν απαντω ουτε με χιουμορ πανω σ'αυτο.....μην μας την πεσουν ολοι μετα......μα τον μανιτου!!!

μα τον οσιρη κ μα τον Αδη!!καλυτερα να μασησουμε φυλλα δαφνης:!::!:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...