Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts

Αυτό με την κρίση πανικού που δυσκολεύει την αναπνοή το έχω κι εγώ. Ειδικά εδώ το τελευταίο διάστημα με έχει πιάσει πολλές φορές, αλλά προσπαθώ μόνη μου να το τιθασεύσω.

ω ρε κοριτσαρα μου,ξες μετα απο αυτο κ ενω ειχαμε μπει στο σπιτι μας ενω εκανα οτιδηποτε ακομη κ μεςς στον υπνο μου ενιωθα εναν πονο στην πλατη που προχωρουσε μπροστα κ σε ολο το στερνο,ενιωθα οτι παθαινω εμφραγμα,μετα απο εξετασεις....πολλες,ειδαμε οτι ηταν νευροφυτικα,ειχα κ περισσοτερη πτωση ωσπου ειδα τον πατο του δικου μου βαρελιου,κ εγινε το κλικ μου την παλεψα μονη μου,κλ ειχα κ δυο φιλεναδες που ειναι ψυχολογες να ναι κλ τα κοριτσια με κουσκουσακι κ καφεδακι τα ξεπερασα ολα.εχει πολλα χρονια αυτη η φαση κ τωρα μετα κ απο την δουλεια που εκανα τελευταια ειμαι ακομη ποιο ''αναισθητη''πρεπει να τα βλεπουμε ποιο χαλαρα ολα τα πραγματα,ή τελος παντον να τα ξεπερναμε τα εμποδια ποιο επιφανειακα στην ζωη μας,γτ τπτ μα τπτ πραγματικα δεν αξιζει περα απο μας κ την οικογενεια μας.ουτε τα σπιτια ουτε τα λεφτα ουτε οι δουλειες τπτ!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μη μιλάτε για κρίσεις πανικού. Με ταλαιπωρούν 10 χρόνια τώρα. Πότε ταχυπαλμίες, πότε πονοκέφαλοι, πότε ζαλάδες, όλο κάτι έχω , απο έμφραγμα μέχρι εγκεφαλικό!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και τα αγόρια.

Κουφετάκι μου πολύ σωστά μιλάς.

Λιάνα μου, φαίνεται ότι κι εσύ έχεις λόγους να περνάς αυτά που σε ταλαιπωρούν. Η μόνη διαπίστωσή μου, είναι ότι πρέπει να ανασύρουμε τις εσωτερικές μας δυνάμεις για να το παλέψουμε. Όλοι μπορούμε, χρειάζεται μόνο να καταλάβουμε τον τρόπο. Χαίρομαι που έγραψες σήμερα, καιρό έχω να σε δώ στον Καφέ.

Παιδιά, τελικά το χτεσινό φως ήταν εκεί σίγουρα μέχρι τη 01:05 που πήγα να ξαπλώσω. Στις 01:40 ξανασηκώθηκα να πάρω κι άλλη κουβέρτα και είδα ότι δεν υπήρχε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εβιράκι μου κάθε μέρα μπαίνω και σας διαβάζω, απλά δεν γράφω γιατί δεν έχω κάτι καινούργιο. Τις τελευταίες μέρες υποφέρω απο πονοκεφάλους και ζαλάδες, άστα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Μηπως εννοειτε τον γνωστο δορυφορο που μας κατασκοπευει?:tongue: Ενας λαμπερος big brother? Το εχω δει κι εγω!

Λιανα, ακομη συνεχιζονται οι ταχυκαρδιες?


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες υποφέρω απο πονοκεφάλους και ζαλάδες, άστα!

Τη ζουμπα τη σταματησες?

Μηπως ειναι ψυχολογικο αυτο τις τελευταιες μερες λογω της επετειου της μαμας?


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριάνα, πήγα σε καρδιολόγο, όλα ΟΚ. Εχω δει και παθολόγο , έχω δει και τον θυρεοειδή μου. Απλά, πριν λίγο καιρό ανέβασα πίεση-πήγα στον καρδιολογο και μου είπε ότι είναι αγχος- και στρεσαρίστηκα πολύ με αυτό, σε συνδυασμό με τη μαστογραφία που έκανα και τις μέρες αυτές που είναι της μαμάς, προφανώς με χτύπησε εκεί, δεν ξέρω. Την Πέμπτη θα πάω σε νευρολόγο.

Τη ζούμπα τη συνεχίζω. Το παραδοξο ειναι πως μια χαρά τη βγάζω τη ζούμπα, αν είχα κάτι άλλο θα μπορούσα να ανταπεξέλθω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λιανα, μη μπλεξεις με νευρολογους, ψυχιατρους κλπ. Θα ελεγα να πας σε ομοιοπαθητικο καλυτερα.

Μαριάννα, βγαίνουμε off topic αλλά δεν πειράζει. Πηγαίνω 6 μήνες σε ψυχολόγο και η διαφορά που έχω δει ειναι μικρή. Εγώ το μόνο που θέλω είναι να πιστοποιήσω ότι είναι ψυχοσωματικά αυτά που παθαίνω και οχι κάτι διαφορετικό. Είμαι αρρωστοφοβικη και το ξέρεις. Ακόμα και φάρμακα να μου δώσει, δεν θα τα πάρω, αρκεί να ξέρω ότι δεν έχω κάτι παθολογικό. Πριν 2 χρόνια με τα ίδια σχεδον συμπτώματα είχα κάνει μεχρι και αξονική και δεν είχα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις να αποκλεισεις οτι υπαρχει κατι παθολογικο, οκ. Αλλα μετα (επειδη ειμαι βεβαιη οτι θα αποκλειστει αυτο το ενδεχομενο), θα πρεπει να δεις τι μπορεις να κανεις γι αυτο. Τον ψυχολογο τον δοκιμασες. Ψαξε και βρες κατι αλλο που πιθανον θα σε βοηθησει, υπαρχουν αρκετες εναλλακτικες θεραπειες.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

κουφετακι

το αστερι αυτο που λες ειναι ο πλανητης Διας

διαβασε εδω.ειναι ενα φαινομενο που συμβαινει καθε 13 μηνες

http://www.apocalypsejohn.com/2010/09/blog-post_1874.html

ayto poy eida xtes δεν ηταν τοσο κοντα στο φεγγαρι.δεν ξερω!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

λιανα κοιτα,πιεζε το μυαλο σου να σε δεις ποιο σφαιρικα στην ζωη σου.κατι που σε πιεζει να σκεφτεσε οτι αυτο το ζεις εσυ μεσα στον μικροκοσμο σου κ θα ξεπεραστει γτ ο κοσμος ειναι πολυ μεγαλος κ η ζωη πολυ συντομη για να αναλωνεσε με οτιδηποτε.οχι οτι θα αποβαλεις ολα τα ανχη σου ομως θα δεις,ισως λεω γω τωρα,οτι σιγασιγα θα νιωθεις ποιο δυνατη κ οτι εσυ ελενχεις τον εαυτο σου περισσοτερο κ οχι το αντιθετο.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...