Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts

περιμενω να βαλεις κατι που να με συγκλονισει....βαλε τα δυνατα σου!!!!!

προς το παρον τα νυχια μου εχουν ανατριχιασει απο το κρυο

Μνημόνιο, Γερμανός επίτροπος, έλλειψη πετρελαίου, έλλειψη καταναλωτικών αγαθών, μακρά περίοδος πείνας, ανεργία, αρρώστιες λόγω ελλιπούς περίθαλψης και ακρίβειας φαρμάκων, τρίτη ηλικία χωρίς σύνταξη, εγληματικότητα στα ύψη, μικροτσίπ αντί χρημάτων..........

Πες μου τι αισθάνθηκες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τάρα ξέχασα να σου πω πόσο μου αρέσει το καινούργιο σου άβαταρ!!!!!!!!!!!!!!

Πύρινο άλογο, έχει κάτι ονειρικό, φανταστικό, προφητικό και μαγευτικό ταυτόχρονα.

Link to comment
Share on other sites

Πιο σιγα ρε κοριτσια.Ποτε θα τα διαβασω ολα αυτά που βαζετε;

Το αστερι που λαμπει παρα πολύ δεν ειναι ο Βεγγας;Το λεω σωστά;

Κατι τετοιο θυμαμαι πως λεγεται.

Εγω στον Πειραιά το βλεπω αριστερά και κατω στον ουρανο

Link to comment
Share on other sites

Αγγελούδια, πήραμε φόρα και σε λίγο καιρό τον Καφέ θα τον μετατρέψουμε σε εγκυκλοπαίδεια.

Εγώ θα κοιτάξω απόψε τον ουρανό, που δεν έχει σύννεφα (προς το παρόν). Ίσως να δω κι εγώ τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μνημόνιο, Γερμανός επίτροπος, έλλειψη πετρελαίου, έλλειψη καταναλωτικών αγαθών, μακρά περίοδος πείνας, ανεργία, αρρώστιες λόγω ελλιπούς περίθαλψης και ακρίβειας φαρμάκων, τρίτη ηλικία χωρίς σύνταξη, εγληματικότητα στα ύψη, μικροτσίπ αντί χρημάτων..........

Πες μου τι αισθάνθηκες;

πες μου κατι που δεν ξερω!!!!νομιζω αυτα ειναι μονο η αρχη το τελος ει ναι που φοβαμαι.αλλα επιμενω τα νυχια μου δεν ανατριχιασαν

ΤΑΡΑναι να μην μπορω να κοιμηθω υπαρχει κατι τετοιο?


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koyfeto το εχεις ζουμαρει?

περιπου ετσι ειναι κιαυτο που βλεπω αλλα η διαφορα ειναι οτι στις δικες σου φωτο μοιαζει καθαρα σαν να ειναι πλανητης ο οποιος δε φωτιζεται ολοκληρος οπως πχ βλεπουμε το φεγγαρι μερικες φορες.

αυτο που βλεπω εγω δεν φαινεται τοσο καθαρα το κυκλικο σχημα του (σαν φεγγαρι)με γυμνο ματι,αλλα ηταν πιο φωτεινο ακομα και απο την αφροδιτη.εγω το εβλεπα μεχρι τις 8 περιπου.μετα δε φαινοταν αλλο απο την πλευρα που ειμαι εγω.

το πρωι το βελεπετε?ισως τα χαραματα γινεται καλυτερα ορατο!εγω ξυπναω χαραματα κ θα κοιταξω:tongue:

οχι δημητρα στην 3τη φωτο ειναι καλυτερα.το μεγαλο φωτεινο ειναι το φεγγαρι κατω κδεξια εχει μια ασπρη μικρουτσικη κουκιδα,γι αυτο λεμε.ομως οπως ειπα δες την διαφορα αφου η καμερα μου δεν εχει βγαλει κανενα αλλο αστερι που ειχε.σημερα δεν φαινετε τπτ πολυ συννεφια ελεγα να το δοκιμασω με το κντ μου γτ εχει ποιο καλο ζουμ τελικα....:lol:παω να δω τι γραψατε γτ τωρα μπηκα!!σκουπισα κ τα ποδια μου να μην λερωσω!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιγαντιαία αντικείμενα πλησιάζουν την Γη, ή είναι ήδη εδώ και δεν μπορούμε ακόμα να τα αντιληφθούμε; (VIDEO - FOTO)

http://www.apocalypsejohn.com/2012/01/video-foto.html

οπως οι ινδιανοι οταν εφτασε ο μαρκο πολο κ επειδη δεν ειχαν ξαναδει ποτε πλοια δεν καταλαβαιναν γτ η θαλασσα ειχε κυματα!!!!!!!!!!μα τα βλεπουμε ας σταματησουν το κρυφτουλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KOYFETAKIII

το βρηκα το αστερι σου σε βιντεο οντως ειναι αυτο που βλεπω και εγω(διαγωνιως κατω δεξια απο το φεγγαρι)

το βλεπουν σε ολο τον κοσμο

αυτος που τραβηξε το βιντεο μαλλον εχει παρκινσον.πολυ κουναει ρε παιδι μου

εντιτ βρηκα κιαλλο βιντεο

οκ τωρα το δα το ποστ.αϊ να δουμε τι θα γινει με δαυτο τελικα που ανεβηκα μεχρι την ταραστα μου για να το αποθανατησω

Μνημόνιο, Γερμανός επίτροπος, έλλειψη πετρελαίου, έλλειψη καταναλωτικών αγαθών, μακρά περίοδος πείνας, ανεργία, αρρώστιες λόγω ελλιπούς περίθαλψης και ακρίβειας φαρμάκων, τρίτη ηλικία χωρίς σύνταξη, εγληματικότητα στα ύψη, μικροτσίπ αντί χρημάτων..........

Πες μου τι αισθάνθηκες;

εγω κλαιω τωρα μπραβο κ η δεσποινης μας ακομη κρυωνει.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και απο χτες γυρναει στο μυαλο μου κ θελω να σας υπενθυμισω να προσπαθουμε ολοι να ημαστε συγκρατημενοι σε οποιες πληροφοριες-γεγονοταν ερχονται μπροστα μας γτ μιλαμε για τον βασιλια της πλανης,γι αυτο ας ημαστε ενωμενοι κ συγκρατημενοι να μην πρατουμε αλογιστα.σημερα παντος πηρα λιγα κουτια γαλατα κ οσπρια που δεν μου ειναι απαραιτητα.

http://www.kivotoshelp.gr/Pages/Cpagosmios.htm

Γεώργιος Γιάννου, αξιωματικός Πολεμικής Αεροπορίας.

Τήν άνοιξη τού 1987 επισκέφθηκα τόν γέροντα Παϊσιο στό κελλί του, στήν Παναγούδα. Προβληματισμένος, τόν ρώτησα άν θά γινόταν πόλεμος μέ τήν Τουρκία καί μού είπε, ότι

.... όταν θά δούμε τήν Ελλάδα νά παίρνει τήν πρεσβεία της από τήν Τουρκία, καί ή Τουρκία νά παίρνει τήν πρεσβεία της από τήν Αθήνα, τότε θά πρέπει νά πούμε " Ταίς πρεσβείαις τής Θεοτόκου, Σώτερ σώσον ημάς...


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

οπως οι ινδιανοι οταν εφτασε ο μαρκο πολο κ επειδη δεν ειχαν ξαναδει ποτε πλοια δεν καταλαβαιναν γτ η θαλασσα ειχε κυματα!!!!!!!!!!μα τα βλεπουμε ας σταματησουν το κρυφτουλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οκ τωρα το δα το ποστ.αϊ να δουμε τι θα γινει με δαυτο τελικα που ανεβηκα μεχρι την ταραστα μου για να το αποθανατησω

εγω κλαιω τωρα μπραβο κ η δεσποινης μας ακομη κρυωνει.

οταν εχει τελειωσει το πετρελαιο οση ωρα κ να περασει ακομα κρυωνεις!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

.παω να δω τι γραψατε γτ τωρα μπηκα!!σκουπισα κ τα ποδια μου να μην λερωσω!!!

χαχαχαχαχαχα

οταν εχει τελειωσει το πετρελαιο οση ωρα κ να περασει ακομα κρυωνεις!!!

Τώρα τα πράγματα σοβάρεψαν, γιατί αυτό δεν είναι για γέλια. Μακάρι να ανατρίχιαζες μόνο απ΄ αυτά που διαβάζεις εδώ κι όχι από το κρύο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...