Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Γεννησε η Ελενη-25 (το Λενιω μας) τον 2ο πριγκιπα της!!!!!


Recommended Posts

Πριν περιπου ενα τεταρτο γεννησε η Λενιω μας τον παιδαρο της, 4 κιλα παρακαλω αντρακλας!!!!!!!

Να σας ζησει Λενιω μου να ειναι γερος,τυχερος και παντα ευτυχισμενος στην ζωη του!!!!!!

Πολλες ευχες με απεραντη αγαπη και καλο σαραντισμο να εχετε!!!!!

2353839fe4t74nup3.gif

1653621o80xtg8zzw.jpg

1412844gdjdmrjlmh.gif

372222esaor0wusx.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΑΝΤΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ, ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΩΣΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδα μου γλυκειααααααααααααααααααααααααααα.......να σας ζησει καρδουλα μου!!!!!!Να ειναι παντα γερος και δυνατος!!!!!

αχχχχχχχχχχχ....τι συγκινηση ειναι αυτη????????ουφφφφφφφ.......

σ'αγαπω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.....να μου φιλησεις αυτα τα γλυκα τα πατουσακια που σε κλωτσουσαν τοσο καιρο!!!!!

πολλες αγκαλιτσες(((((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

Γλυκούλα μου, Λενάκι μου να σας ζήσει ο παίδαρος! Μπράβο κοριτσάρα μου! Είδες που όλα πήγανε τέλεια; Να είστε πάντα ευτυχισμένοι όπως και η σημερινή μέρα! Με το καλό να σαραντίσετε, να πάτε σπιτάκι σας και να ευχαριστηθείς και τα δύο τα παιδάκια σου!:P:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Λενιω μας να σου ζησει ο παιδαρος!!!!!!!!!!!!!!Να ναι γερος και να χει παντα τον Θεουλη και την Παναγιτσα μαζι του!!!!!!

Να γινει ενα σωστο και αξιο παλικαρι!!και φυσικα να ειναι παντα ευτυχισμενο το παιδακι σου!


7V7Sp3.png

tz4jzf3j07rbdrlu.png

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΕΙΣΤΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΥΡΙΕ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γλυκο μας Ελενακιιι!!!!! Μπραβοοοο!!!!! Τι αντρακλα ειχες μεσα στην κοιλιτσα!!!! Θηριακι!!!! Να σας ζησει σαν τα ψηλα βουνα!! Να ειναι γερος και καλουλης και παντα να τον καμαρωνετε και να σας δινει ολες τις χαρες του κοσμου!!:-P:-P


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcQPamp_FKbgA_JTpHKysFHdNgI-i-12Mgs5diV6AGtmS79X9v1xRx2dNuMKlg

Να σας ζήσει Λενάκι μου γλυκό!!!! :P:p:p να τον καμαρωσετε όπως επιθυμείτε!!! να είναι γερό και τυχερό παιδάκι!!!!!!!!! είμαστε σίγουρες πως΄με την αγαπη που θα του δώσει η μανούλα του θα είναι πολύ πολύ ευτυχισμένο!!!!!!!!! καλή αναρωση τωρα αγαπη μου, και με το καλό να επιστρέψετε τώρα σπιτάκι σας!!!!!!!

φιλιά πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue:

(((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))

2306033h65w3zos9p.gif


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λενάκι μου γλυκό, να σου ζήσει ο πρίγκηπας σου!!!! Γερός & ευτυχισμένος!!!

Με το καλό να επιστρέψετε στο σπιτάκι σας και καλό σαραντισμό!!!

Να σαι γερή και να χαίρεσαι και τα τρία σου αντράκια!!!

Σ' αγαπώ πολύ!!!!

images?q=tbn:ANd9GcQtZNxk02NZUAPYRsK41KJtKL0F02Z2d-mwQyDlOP56y_F8P83s

976143zair342r1f.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου να σας ζησει ο πριγκιπας!!! να τον καμαρώσετε οπως επιθημειτε! τωρα θα εχει παρεα και ο μεγαλος πριγκιπας!!! καλο σαραντισμο να εχετε και με το καλο να γυρισετε σπιτι σας!!!

φιλακια πολλα πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΣΑς ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ..

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ (ΟΠΩς ΛΕΕΙ Κ Ο ΓΙΟς ΜΟΥ)

ΕΙΜΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑ..ΠΟΛΥ ΕΥΤΗΧΗΣΜΕΝΗ..Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΞΕΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ..Ο ΘΕΟΣ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ

((((((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))))))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...