Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

Αχ μακάρι κορίτσια να μην ήταν συσπάσεις και να είναι εκεί τα εμβρυακια μου! Στείλτε μου την θετική σας ενέργεια! 29/3 έχω τη χοριακη μου 🙏

Και συσπάσεις να έκανε η μήτρα τα εμβρυακια δεν πηγανε πουθενά, ακόμη αιωρούντουσαν και ψάχνανε το κατάλληλο σημείο για να εμφυτευθουν. Αν ξανανιώσεις συσπάσεις αλλά έντονες, όχι απλά μικρα σποραδικα πονακια, μιλά με το γιατρό σου μήπως σου πει να πάρεις buscopan. Καλή επιτυχία ευχομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Psaxnwfos said:

καλημέρα κορίτσια! Χθες έκανα την 3η εμβρυομεταφορα με 3 βλαστοκυστες κ σε 14 μέρες χοριακη ! Ελπίζω αυτή την φορά να είναι κ η τυχερή μου ! Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που βρίσκονται στο ίδιο στάδιο , σε εκείνες που περιμένουν αποτελέσματα χοριακης αλλά κ σε εκείνες που τώρα ξεκινούν ! 

Καλημέρα κ καλή επιτυχία !!! Τρίτη και τυχερή !!! Όλα να πάνε καλα να μας πεις ευχάριστα !!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σορυ για την άσχετη ερώτηση...αλλά αυτό το τοπικ έχει μεγάλη κίνηση και λέω όλο και κάποια θα ξέρει...😅

Ο μπακαλιάρος ο κατεψυγμένος επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη έτσι; 

Έχω διαβάσει ότι γενικά επιτρέπεται ο μπακαλιάρος εκτός από ένα είδος του Μεξικού αλλά αυτοί οι κατεψυγμένοι που κυκλοφορούν είναι ασφαλείς;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , anast. είπε:

Κορίτσια σορυ για την άσχετη ερώτηση...αλλά αυτό το τοπικ έχει μεγάλη κίνηση και λέω όλο και κάποια θα ξέρει...😅

Ο μπακαλιάρος ο κατεψυγμένος επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη έτσι; 

Έχω διαβάσει ότι γενικά επιτρέπεται ο μπακαλιάρος εκτός από ένα είδος του Μεξικού αλλά αυτοί οι κατεψυγμένοι που κυκλοφορούν είναι ασφαλείς;

Εμένα μου ειχε πει μονο ταραμα να.μην φαω κ τις κονσέρβες να αποφυγω.. Βέβαια μπακαλιαρο δεν τρώω ετσι κ αλλιώς οπότε δεν δοκιμασα 😊 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Tintin είπε:

Εμένα μου ειχε πει μονο ταραμα να.μην φαω κ τις κονσέρβες να αποφυγω.. Βέβαια μπακαλιαρο δεν τρώω ετσι κ αλλιώς οπότε δεν δοκιμασα 😊 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Ναι ταραμά το ξέρω ότι δεν κάνει .

Μπακαλιάρο ρωτάω τώρα για τις 25 Μαρτίου που τρώνε συνήθως. Για αυτό ρωτάω να τον τιμήσω ή να τον αφήσω καλύτερα; 😅

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , anast. είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Ναι ταραμά το ξέρω ότι δεν κάνει .

Μπακαλιάρο ρωτάω τώρα για τις 25 Μαρτίου που τρώνε συνήθως. Για αυτό ρωτάω να τον τιμήσω ή να τον αφήσω καλύτερα; 😅

χαλβά επιτρέπεται να τρώμε; εχω καμπύλη σακχάρου την άλλη βδομάδα και λεω να το ευχαριστηθώ μέχρι τ σκ 😅

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Angot είπε:

χαλβά επιτρέπεται να τρώμε; εχω καμπύλη σακχάρου την άλλη βδομάδα και λεω να το ευχαριστηθώ μέχρι τ σκ 😅

Χαλβά αν δεν έχεις θέμα με διαβήτη δεν νομίζω να απαγορεύεται..Ταχίνι ή σιμιγδάλι έχει ανάλογα τον χαλβά.

Για τον μπακαλιάρο ξέρεις; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , anast. είπε:

Χαλβά αν δεν έχεις θέμα με διαβήτη δεν νομίζω να απαγορεύεται..Ταχίνι ή σιμιγδάλι έχει ανάλογα τον χαλβά.

Για τον μπακαλιάρο ξέρεις; 

θα μάθω αν εχω την άλλη βδομάδα γι αυτό λέω να προλάβω να φάω τώρα! εγώ δεν θα φάω μπακαλιάρο να σ πω την αλήθεια.  δεν ρώτησα βέβαια τον γιατρό αλλά νομίζω είχε πει να το αποφευγω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 59 λεπτά , anast. είπε:

Χαλβά αν δεν έχεις θέμα με διαβήτη δεν νομίζω να απαγορεύεται..Ταχίνι ή σιμιγδάλι έχει ανάλογα τον χαλβά.

Για τον μπακαλιάρο ξέρεις; 

Στην εγκυμοσύνη πρέπει να αποφεύγονται τα μεγάλα ψάρια, τύπου τόνος,ξιφίας κτλ,γιατί απορροφούν βαρέα μέταλλα από τη θάλασσα.

Θα σου πρότεινα να το αποφύγεις φέτος,όχι μόνο για τον λόγο αυτόν, αλλά και γιατί είναι πολύ πιθανό να σου πέσει βαρυς στο στομάχι. 

Τώρα εάν φας λίγο για τη γεύση δεν θα γίνει και τίποτα κακο. 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Rita1982 είπε:

Στην εγκυμοσύνη πρέπει να αποφεύγονται τα μεγάλα ψάρια, τύπου τόνος,ξιφίας κτλ,γιατί απορροφούν βαρέα μέταλλα από τη θάλασσα.

Θα σου πρότεινα να το αποφύγεις φέτος,όχι μόνο για τον λόγο αυτόν, αλλά και γιατί είναι πολύ πιθανό να σου πέσει βαρυς στο στομάχι. 

Τώρα εάν φας λίγο για τη γεύση δεν θα γίνει και τίποτα κακο. 

 

Ναι ναι ξέρω για τα μεγάλα ψάρια..Απλώς είχα διαβάσει ότι ο μπακαλιάρος δεν συμπεριλαμβάνεται σε αυτά..αλλά μάλλον θα τον αποφύγω γιατί και εγώ δεν είμαι σίγουρη..Θα την βγάλω με σαρδέλες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Baby 26 είπε:

Έκανα και την χοριακη μου σήμερα 246,2 και θα πάω για υπέρηχο την δεύτερα 1 Απριλίου χαχαχα κορίτσια μου εύχομαι σε όλες τα καλύτερα ❤️

Συγχαρητήριαααααααααα! Όλα να πάνε καλά εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ❤

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...