Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Angot είπε:

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Sabrina_ είπε:

Είναι πολύ καλό που μειώθηκαν. Έχεις δει άλλη διαφορά; Οι συσπάσεις μειώθηκαν; είχες πριν αίσθημα βαρους; (ρωτάω γιατί εκανα και εγώ περίδεση πριν καμιά βδομαδα)

οχι δεν εχω δει διαφορά στο αίσθημα βάρους κλπ γιατί ειμαι όλη μέρα ξάπλα και μόνο για τσίσα σηκώνομαι, ακόμα και μπάνιο καθιστή κάνω όποτε δεν μπορώ να καταλάβω! στα πονάκια είδα διαφορά! συσπάσεις κάνω ακόμα δεν μπορώ να πω αυτές που καταλαβαίνω είναι περίπου καμια 10-15μαξ όλη την ημέρα αλλά οχι συντονισμένες ! εσυ περιδεση γιατί; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 23 λεπτά , Angot είπε:

οχι δεν εχω δει διαφορά στο αίσθημα βάρους κλπ γιατί ειμαι όλη μέρα ξάπλα και μόνο για τσίσα σηκώνομαι, ακόμα και μπάνιο καθιστή κάνω όποτε δεν μπορώ να καταλάβω! στα πονάκια είδα διαφορά! συσπάσεις κάνω ακόμα δεν μπορώ να πω αυτές που καταλαβαίνω είναι περίπου καμια 10-15μαξ όλη την ημέρα αλλά οχι συντονισμένες ! εσυ περιδεση γιατί; 

Ειχε μειωθεί το μηκος του τραχήλου μου στα 18 και λόγω διδυμης κύησης δεν ήθελε ο γιατρος να το διακινδυνέψει. Εγώ μια βδομάδα μετά εχω ακόμη καποια τραβήγματα κατω κ το αίσθημα βάρους παραμένει. Έχω περιέργεια να δω το μήκος πλεον στην επόμενη επισκεψη,αλλά και εγώ είμαι είτε ξαπλωμένη στο πλαι στο κρεβατι ειτε καθισμένη ξαπλωτά στον καναπέ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Sabrina_ είπε:

Ειχε μειωθεί το μηκος του τραχήλου μου στα 18 και λόγω διδυμης κύησης δεν ήθελε ο γιατρος να το διακινδυνέψει. Εγώ μια βδομάδα μετά εχω ακόμη καποια τραβήγματα κατω κ το αίσθημα βάρους παραμένει. Έχω περιέργεια να δω το μήκος πλεον στην επόμενη επισκεψη,αλλά και εγώ είμαι είτε ξαπλωμένη στο πλαι στο κρεβατι ειτε καθισμένη ξαπλωτά στον καναπέ 

εγώ εχω αύριο ραντεβού να δούμε τι γίνεται! αλλά απ ότι κατάλαβα έτσι θα τη βγάλουμε ως το τέλος! ποσο είσαι εσυ τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, σας διαβαζω καιρο, παιρνω κουραγιο απο τις επιτυχιες σας και ευχομαι τα καλυτερα σε όλες 🙏🙏 Ειναι καποια κοπελα στο Παπαγεωργιου και μπορει να μου δωσει πληροφορίες?? 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω. Όσες δεν θέλατε να πείτε στη δουλειά σας για την εξωσωματική πως το κάνατε; Έχω αύριο ετ και δε θέλω να πω κάτι αλλά ούτε έχω κάποιον γιατρό να μου γράψει ψεύτικη αναρρωτική για τρεις μέρες που θέλω 

Εγώ στην τελευταία που δεν είχα πει σε κανέναν τίποτα είχα βάλει κανονική άδεια 2 ημέρες και κόλλησε και το σκ( ότι και καλά φύγαμε 4ημερο) και γύρισα Δευτέρα και εργάστηκα κανονικά! Να πω ότι είμαι παιδαγωγός σε μεταβρεφικο τμημα και σηκωνα κανονικά παιδιά κι ότι άλλο χρειαζόταν... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

εγώ εχω αύριο ραντεβού να δούμε τι γίνεται! αλλά απ ότι κατάλαβα έτσι θα τη βγάλουμε ως το τέλος! ποσο είσαι εσυ τώρα;

Μπηκα στην 25η. Κουράγιο και θετική σκέψη. Καλή επιτυχία για το αυριανό ραντεβού!!🤞🤞

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Sabrina_ είπε:

Μπηκα στην 25η. Κουράγιο και θετική σκέψη. Καλή επιτυχία για το αυριανό ραντεβού!!🤞🤞

να σαι καλα κορίτσι μ ! καλή μας επιτυχία γενικά! να πάμε όσο πιο μακριά μπορέσουμε 🤞🙏

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πήγα σήμερα για υπερηχο να ξεκινήσουμε ωοληψια κ βρήκαμε μια κύστη (πρώτη φορά δε μου ξαναετυχε) μου είπε ο γιατρός να περιμένουμε τις ορμονικές γιατί αν δεν παράγει ορμόνες δε μας πειράζει μπορούμε να ξεκινήσουμε. Σας έχει τύχει με κύστη να ξεκινήσετε τη διαδικασία? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Aangelika8 είπε:

Καλημέρα, πήγα σήμερα για υπερηχο να ξεκινήσουμε ωοληψια κ βρήκαμε μια κύστη (πρώτη φορά δε μου ξαναετυχε) μου είπε ο γιατρός να περιμένουμε τις ορμονικές γιατί αν δεν παράγει ορμόνες δε μας πειράζει μπορούμε να ξεκινήσουμε. Σας έχει τύχει με κύστη να ξεκινήσετε τη διαδικασία? 

Καλημέρα, ο δικός μου γιατρός δεν με έχει προχωρήσει ποτέ σε ωοληψια με κύστη.. 

  • Ευχαριστώ 1

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Baby 26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα ένα τεστ στο σπίτι μια βδομάδα μέτα την εμβρυομεταφορα και βγήκε θετικό έχω τρελαθειιι από την χαρά μου 

Τι τέλεια!!!! Σου εύχομαι μια ωραιότατη χοριακή και καλούς διπλασιασμούς. Το πρωτο σημαντικό βήμα έγινε 😃

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Natty είπε:

Καλησπερα, σας διαβαζω καιρο, παιρνω κουραγιο απο τις επιτυχιες σας και ευχομαι τα καλυτερα σε όλες 🙏🙏 Ειναι καποια κοπελα στο Παπαγεωργιου και μπορει να μου δωσει πληροφορίες?? 

Καλησπέρα!!! Ναι είμαι εγώ, αν θες στείλε μου πμ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

Καλημέρα, πήγα σήμερα για υπερηχο να ξεκινήσουμε ωοληψια κ βρήκαμε μια κύστη (πρώτη φορά δε μου ξαναετυχε) μου είπε ο γιατρός να περιμένουμε τις ορμονικές γιατί αν δεν παράγει ορμόνες δε μας πειράζει μπορούμε να ξεκινήσουμε. Σας έχει τύχει με κύστη να ξεκινήσετε τη διαδικασία? 

εμένα όταν ειχα κύστη μου ακύρωσε τον κύκλο! δεν ήθελε να προχωρήσουμε ! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Baby 26 said:

Καλημέρα κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα ένα τεστ στο σπίτι μια βδομάδα μέτα την εμβρυομεταφορα και βγήκε θετικό έχω τρελαθειιι από την χαρά μου 

Έχω να μπω καιρό και μπηκα να δω τα ωραιότερα νέα ! Συγχαρητήρια ! Σπυ εύχομαι τα καλύτερα ! Εγώ 21η ημέρα θα κάνω τη πρώτη ένεση … μετά τον Απρίλιο θα ξεκινησω ενέσεις για οκτώ ημέρες να κάνω ωοληψια … μιλάμε ένα άγχος άστο … 

  • Καλή τύχη! 1
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...