Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα από τον προεμφυτευτικο... 8 βλαστοκυστες δεν έχουμε καμία καλή, κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά.. Ο γιατρός μου είπε μπορεί να είναι τυχαίο, σπάνιο μεν με τόσα έμβρυα... Μετράω κ 5 αποτυχημένες εμβρυομεταφορες... Ζήτησε να κάνουμε κ μια εξέταση fish στο σπέρμα κ να δούμε πως προχωράμε, πόσο κοστίζει ξέρετε? .. Έτυχε σε καμία με τόσες βλαστοκυστες κ αποτυχίες να είναι τυχαίο κ να βρήκε υγιές έμβρυο μετά? 

Ύπνος 1 ετους


Recommended Posts

Κορίτσια δεν ήξερα πού αλλού να γράψω έχω ένα μωράκι 1 ετους 

Ενώ από πολύ μωρό κοιμόταν όλη νύχτα εδώ και 2 μήνες δεν κοιμάται την νύχτα ξυπνάει όλη την ώρα δεν κλαίει αλλά σηκώνεται κάθε 5 λεπτά 

Έχω δοκιμάσει τα πάντα να δώσω γάλα χαμηλά φώτα ρουτίνα όλα 

Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω δεν έχω κουράγιο να πάρω τα πόδια μου από την αϋπνία 

Το περνάει καμία άλλη ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Kon90 είπε:

Κορίτσια δεν ήξερα πού αλλού να γράψω έχω ένα μωράκι 1 ετους 

Ενώ από πολύ μωρό κοιμόταν όλη νύχτα εδώ και 2 μήνες δεν κοιμάται την νύχτα ξυπνάει όλη την ώρα δεν κλαίει αλλά σηκώνεται κάθε 5 λεπτά 

Έχω δοκιμάσει τα πάντα να δώσω γάλα χαμηλά φώτα ρουτίνα όλα 

Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω δεν έχω κουράγιο να πάρω τα πόδια μου από την αϋπνία 

Το περνάει καμία άλλη ?

Μήπως βγάζει κανένα δόντι ? Τα έχει βγάλει όλα ? Ένα άλλο που μπορεί να συμβαίνει να έχει αλλάξει ο κύκλος του ύπνου του δηλαδή να χρειάζετε λιγότερο ύπνο μέσα στην μέρα . 

Επίσης μήπως διψάει μήπως ξυπνάει επειδή θέλει να κατουρήσει? 

Τώρα ξεκινάνε αυτά Κ τα ενοχλούν . Δηλαδή όταν κατουράει ή διψάει κτλ ενοχλητε Κ χάνει τον ύπνο του 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, linaa είπε:

Μήπως βγάζει κανένα δόντι ? Τα έχει βγάλει όλα ? Ένα άλλο που μπορεί να συμβαίνει να έχει αλλάξει ο κύκλος του ύπνου του δηλαδή να χρειάζετε λιγότερο ύπνο μέσα στην μέρα . 

Επίσης μήπως διψάει μήπως ξυπνάει επειδή θέλει να κατουρήσει? 

Τώρα ξεκινάνε αυτά Κ τα ενοχλούν . Δηλαδή όταν κατουράει ή διψάει κτλ ενοχλητε Κ χάνει τον ύπνο του 

Μου κάνει εντύπωση ότι δεν κλαίει απλά σηκώνεται και θέλει να παίξει δεν δείχνει να τον ενοχλεί κάτι είναι σαν να έχει χορτάσει ύπνο 

Την μέρα κοιμάται 2 ώρες 

Δόντια μόνο 2 έχουμε βγάλει αλλά καταλαβαίνω από τα φουσκωμένα ούλα ότι πάνε να βγουνε και άλλα

Αλλά δεν δείχνει να πονάει ίσα ίσα γελάει και θέλει παιχνίδι 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Kon90 είπε:

Μου κάνει εντύπωση ότι δεν κλαίει απλά σηκώνεται και θέλει να παίξει δεν δείχνει να τον ενοχλεί κάτι είναι σαν να έχει χορτάσει ύπνο 

Την μέρα κοιμάται 2 ώρες 

Δόντια μόνο 2 έχουμε βγάλει αλλά καταλαβαίνω από τα φουσκωμένα ούλα ότι πάνε να βγουνε και άλλα

Αλλά δεν δείχνει να πονάει ίσα ίσα γελάει και θέλει παιχνίδι 

 

Ίσως απλά περνάει μια αλλαγή Κ μέχρι να προσαρμοστεί σπάει τον ύπνο του. Υπομονή πάντως όλα αυτά αλλάζουν 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, linaa είπε:

Μήπως βγάζει κανένα δόντι ? Τα έχει βγάλει όλα ? Ένα άλλο που μπορεί να συμβαίνει να έχει αλλάξει ο κύκλος του ύπνου του δηλαδή να χρειάζετε λιγότερο ύπνο μέσα στην μέρα . 

Επίσης μήπως διψάει μήπως ξυπνάει επειδή θέλει να κατουρήσει? 

Τώρα ξεκινάνε αυτά Κ τα ενοχλούν . Δηλαδή όταν κατουράει ή διψάει κτλ ενοχλητε Κ χάνει τον ύπνο του 

 @Kon90οπως λεει κ η λινα σιγουρα τα δοντια επηρεαζουν,δες αν θελει νερο η αλλαγμα πανας

πως ειναι μια μερα του;

πως τον παιρνει ο υπνος στην αρχη;

εμενα για αλμα μου κανει.το περασε ο γιος μου παρα πολυ εντονα.σηκωνοταν μεσα στην νυχτα,επιανε τα καγκελα απο το κεφαλαρι(στο διπλο,ειναι μεγαλο κ μεταλλικο),κ εκοβε βολτες περα δωθε.ηταν κ σε φαση που προσπαθουσε να περπατησει.εκεινο τον χειμωνα ηταν δυσκολα,νοεμβρη γεννημενος,μεχρι την ανοιξη ειχε στρωσει παρα πολυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, vikib είπε:

 @Kon90οπως λεει κ η λινα σιγουρα τα δοντια επηρεαζουν,δες αν θελει νερο η αλλαγμα πανας

πως ειναι μια μερα του;

πως τον παιρνει ο υπνος στην αρχη;

εμενα για αλμα μου κανει.το περασε ο γιος μου παρα πολυ εντονα.σηκωνοταν μεσα στην νυχτα,επιανε τα καγκελα απο το κεφαλαρι(στο διπλο,ειναι μεγαλο κ μεταλλικο),κ εκοβε βολτες περα δωθε.ηταν κ σε φαση που προσπαθουσε να περπατησει.εκεινο τον χειμωνα ηταν δυσκολα,νοεμβρη γεννημενος,μεχρι την ανοιξη ειχε στρωσει παρα πολυ

Α και εμένα το ίδιο κάνει προσπαθήσει να περπατήσει λες για αυτό??

Άντε να περπατήσει να σωθώ 

19 ώρες πρίν, linaa είπε:

Ίσως απλά περνάει μια αλλαγή Κ μέχρι να προσαρμοστεί σπάει τον ύπνο του. Υπομονή πάντως όλα αυτά αλλάζουν 

Το εύχομαι δεν αντέχω άλλη αϋπνία χαχα

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Α και εμένα το ίδιο κάνει προσπαθήσει να περπατήσει λες για αυτό??

Άντε να περπατήσει να σωθώ 

Το εύχομαι δεν αντέχω άλλη αϋπνία χαχα

λογικα το αλμα.δ ειναι πολυ παρηγορο αυτο που θα πω,αλλα νομιζω κραταει μεχρι τους 18μ περιπου

δ ειναι οτι θα περπατησει κ θα το κοψει αμεσως

θα βοηθησει ομως γτ με τις βολτες θα κουραζεται κιολας

γενικα τωρα ειναι σε υπερδιεγερση

πλεον ειναι 7,5 χρ οποτε δ θυμαμαι τοσο καλα ποσο μας κρατησε κ την συχνοτητα

επισης με το περπατημα δ θα σωθεις μεσα στη μερα.τρελο τρεξιμο.κ αναλογα το παιδι. αλλα ειναι αφοβα κ ολο σκαρφαλωνουν,η μεγαλη μου.κ αλλα τελειως ατσουμπαλα σαν τον γιο μου(περπατησε 13,5μ)κ ολο λαχταρουσαμε με τα ατυχηματα του.κ ακομη ειναι καθημερινα🙄

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...