Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

       

       

       

      Καλημέρα κορίτσια!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την κατανόηση!

      Πήρε ο άντρας μου χθες κ τους δύο τηλ, με τον γιατρό δεν μίλησε πολύ,μου ξαναεστειλε μηνύματα,με την μαία μίλησα κ εγώ.Απλα προσπάθησαν να κατευνάσουν τα πράγματα.

      Αθήνα είμαι αν έχετε κάποιον γιατρό να προτείνετε...Ξαναλέω τον εμπιστεύομαι τυφλά αλλα δεν ξέρω πως θα τους αντικρυσω ξανά.Ειμαι 3 χρόνια μαζί του,εκείνος με βοήθησε να έχω τα δίδυμακια στην κοιλίτσα μου...πολλά περίεργα κ διαφορετικά συναισθήματα.Αχ τι σου κάνουν οι ορμόνες 😳

      @Lila ki συγχαρητήρια ♥️Όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά!Θα κάνεις χοριακη?

      Καλή Ανάσταση να έχουμε!Του χρόνου όλες αγκαλιά με τα θαύματα μας♥️

      Στο είπα και πιο πάνω να κάνεις αυτό που σε στρεσαρει λιγότερο.🥰 Αν θες να συνεχίσεις μαζί του να το κάνεις! Μια χαρά θα τους αντικρίσεις, δεν έκανες και κάτι κακο! Άγχος είχες για τα μωρά... το ίδιο με σένα θα ένιωθα και θα έκανα! 

      3 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Μπράβο που δε θα κάνεις χοριακη!! Εγώ αν είχε ανοιχτά μικροβιολογικα θα έκανα και σήμερα. 😁 Εχω τοσο αγχος για την Τετάρτη. 

      Αρα πας σε γιατρο τώρα ξανά την 7η εβδομάδα? Τώρα είμαστε στη 4η και κάτι σωστά? Φάρμακα σου έδωσαν κάτι έξτρα? Έχεις ενοχλήσεις? Εμένα με έπιασαν πονακια χαμηλά σαν πόνοι περιόδου μου έδωσαν μαγνήσιο. Συνεχίζω τα φάρμακα που έπαιρνα.

Κοξάκι στο πρώτο τρίμηνο


Recommended Posts

Καλησπέρα! Κόλλησα κοξάκι την 8η εβδομάδα της κύησης! Ήρθα κ εγώ κ ο γιος μ σε επαφή με παιδάκι που νοσουσε. Ο γιος μ δεν είχε κανένα σύμπτωμα. Εγώ Είχα απλώς ένα μπούκωμα απλά την 6ημερα από την επαφή εκανα εξέταση κυρίως για να αποκλείσω ότι κόλλησα. Τλκ όμως βγήκε θετικό. Αυξημένα κ τ  IgG: και τ IgM. Έχετε παρόμοιες εμπειριες; Πως εξελίχθηκαν τα πράγματα,; Ανησυχώ για το έμβρυο και το τι μπορεί να έχει προκληθεί 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , igmarina είπε:

Καλησπέρα! Κόλλησα κοξάκι την 8η εβδομάδα της κύησης! Ήρθα κ εγώ κ ο γιος μ σε επαφή με παιδάκι που νοσουσε. Ο γιος μ δεν είχε κανένα σύμπτωμα. Εγώ Είχα απλώς ένα μπούκωμα απλά την 6ημερα από την επαφή εκανα εξέταση κυρίως για να αποκλείσω ότι κόλλησα. Τλκ όμως βγήκε θετικό. Αυξημένα κ τ  IgG: και τ IgM. Έχετε παρόμοιες εμπειριες; Πως εξελίχθηκαν τα πράγματα,; Ανησυχώ για το έμβρυο και το τι μπορεί να έχει προκληθεί 

 

Δεν νομίζω ότι το κοξακι πειράζει πουθενά στην κύηση. Μόνο αν σου κάνει επιπλοκές τύπου πνευμονία κτλ αλλά εσύ το περνάς ελαφριά οπότε δεν χρειάζετε να ανχωνεσε . 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...