Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσομανουλες καλησπερα!!!

τι κανετε σημερα????εμεις κλεισαμε το ραντεβου μας για τον β'επιπεδου την επομενη παρασκευη το απογευμα!!!!κατα τα αλλα ολα καλα!!!

αληθεια ηθελα να σας ρωτησω πως θα γεννησετε???εγω το πρωτο το εκανα με κ.τ. γιατι οι παλμοι μας ανεβηκαν πανω απο τους 200 κ δεν επεφταν οποτε μπηκαμε εκτακτως στο χειρουργιο.θα προσπαθησω ομως το δευτερο να το γεννησω φυσιολογικα!!!!εσεις αληθεια πως σκεφτεστε να γεννησετε???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?Λοιπον ακουστε η μαλλον διαβαστε πιο ειναι το θεμα μου...Εχω μια απορια(σημερα μου γεννηθηκε)....υπαρχει περιπτωση αυτο που νιωθω πολυ συχνα χαμηλα στην κοιλια να μην ειναι ο μικρουλης μου και να ειναι κατι αλλο?Για παραδειγμα το εντερο,κραμπα η συσπαση?Απο την 5η εβδομαδα ειχα συσπασεις που τις ενιωθα με τσιμπιματακια χαμηλα δεξια και αριστερα.Αυτο που νιωθω απο την 15η εβδομαδα περιπου και οσο παει γινεται και εντονοτερο(τωρα ειμαι στην 20η) ειναι περιεργο ειναι σαν να εχω βαλει το σωληνα της σκουπας μεσα απο τη κοιλια μου και ανα διαστηματα να τη ρουφαει(δεν μπορω να το περιγραψω καλυτερα)!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσομανουλες καλησπερα!!!

τι κανετε σημερα????εμεις κλεισαμε το ραντεβου μας για τον β'επιπεδου την επομενη παρασκευη το απογευμα!!!!κατα τα αλλα ολα καλα!!!

αληθεια ηθελα να σας ρωτησω πως θα γεννησετε???εγω το πρωτο το εκανα με κ.τ. γιατι οι παλμοι μας ανεβηκαν πανω απο τους 200 κ δεν επεφταν οποτε μπηκαμε εκτακτως στο χειρουργιο.θα προσπαθησω ομως το δευτερο να το γεννησω φυσιολογικα!!!!εσεις αληθεια πως σκεφτεστε να γεννησετε???

Καλησπερα.Καλα ειμαστε (μιλαω και για λογαριασμο του μικρουλη μου):lol::lol:Εγω παω τελος του μηνα για β επιπεδου.Θελω να γεννησω φυσιολογικα αλλα δυστυχως:-( θα παω στο νοσοκομειο και θα εχω το γατρο μου κοντα μου:-((ειναι ιδιωτης)και επισης στο νοσοκομειο εδω δεν κανουν επισκληριδιο:-( και αυτο με εχει αγχωσει παρα πολυ.Ειναι το πρωτο μου και οπως καταλαβαινεις δεν ξερω τι να περιμενω:!::!:

Link to comment
Share on other sites

Βέρα όλα καλά θα πάνε και θα τα καταφέρεις......Μαράκι ελπίδα μην αγχωθείς δευτερόλεπτο......όλα θα γίνουν όπως πρέπει....

Β επιπέδου 1/2 στις 18:30


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα μανουλες!!!

μαρακι δεν ειμαι πολυ εμπειρος στο θεμα του τοκετου γιατι η διαστολη μου τη τελευται φορα που την ειδε η γιατρος μου ηταν στο 5 αλλα απο την μικρη κ συντομη εμπειρια μου εχω να σου πω ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!ασε τη φυση κ το σωμα σου να κανουν ολη τη δουλεια!το αγχος δεν θα σε βοηθησει μονο να περιπλεξει τα πραγματα.εξαλλου αν το σκεφτεις τοσα χρονια οι γυναικες γεννουσαν χωρις επισκληριδιο κ μολις επαιρναν τα μωρακια τους αγκαλια ολα τα ξεχνουσαν!!!θα κανεις μονο ομορφες κ θετικες σκεψεις κ θα δεις ολα θα πανε τελεια!!!

στεγια μου σε ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σου!!!απο το στομα σου κ στου θεου το αυτι που λενε!!!κ εγω το θελω να πανε ολα καλα!!!πιο πολυ για τα παιδακια μου!για διαφορετικους λογους για το καθενα αλλα η αληθεια ειναι οτι αλλο φ.τ κ αλλο κ.τ εεεε???

Link to comment
Share on other sites

ΑΑ ξέχασα να πω και εγώ φυσιολογικά γέννησα και ελπίζω πάλι.......δε τις αλλάζω τις στιγμές της γέννας με ΤΙΠΟΤΑ!!!!

Βέρα σου έστειλα αίτημα....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βέρα είσαι μια κούκλα όπως και το Ελενάκι και η κατερίνα.....

Βέρα ξετρελάθηκα με την Ζωή....υπέροχη βάφτιση....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κοιμάται,οπότε και σερφάρω.μετά θα παίξουμε μέχρι το βράδυ.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

στεγια μου να σου ζησει το δροσουlucky σου!!!αλλαξε η μερα!χρονια πολλα να τα εκατοστησετε κ οπως επιθυμειται να τον δειτε!!!με το καλο κ το νεο νινι!!!κ να μας βαλεις φωτο απο το παρτυ να δουμε!!!προσπαθω να σου στειλω μνμ στο fb αλλα δεν μου το δημοσιευει:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα! Χθες πήγαμε και είδαμε το μωράκι μας. Έφτασε τα 290 γραμμάρια! Μάλλον παχύναμε παρά τη διατροφή της μαμάς. Δεν πειράζει, καλά να είναι αυτό. Νομίζω ότι και το βάρος του μωρού καθορίζει το είδος του τοκετού. Σίγουρα και 'γω τον φυσιολογικό θα επέλεγα. Αλλά εξαρτάται από το τι θα πει ο γιατρός πάντα!!!

Β' επιπέδου έχω για 9/2. Μάλλον λιγάκι αργά δεν πέφτει βρε κορίτσια; Η μητέρα μου λέει καλύτερα λιγάκι αργότερα για να εχει μεγαλώσει λίγο και να φαίνεται καλύτερα το μωρό και τα χαρακτηριστικά του...


ugW3p2.png

zPYnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...