Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

καλως σας βρηκα!!!!!!


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια! :-)

είμαι η Αντζι και θα μου ηταν πολυ χρήσιμη η βοηθεια σας...πριν 3 μηνες με τον συντροφο μου καναμε ελευθερα αν και ηταν πριν απο τις μερες ωορηξιας, απο τότε εχω αδιαθετησει δυο φορες, εκανα ενα τεστ αρνητικο μετα απο ενα μηνα αλλα εκει που τοποθετησα το τεστ δεν ξερω και πως να σας το εξηγησω είχε και υγρα απο τον κολπο μεσα στην συλλεξη ουρων...ουφ! ελπιζω να καταλαβατε! μου ειπαν οτι δεν πρεπει να βασιζομαι στο τεστ γιατι δεν το εκανα σωστα...εδω και δυο μηνες εχω συνεχως αναγουλες και υπεθεσα οτι ισως ειναι απο μια φαρμακευτικη αγωγη που ακολουθω, απλα αυτο που με κανει να θελω την συμβουλη σας ειναι οτι ενω εχω πάντα επιπεδη κοιλια τςρα ειδικα το τελευταιο μηνα εχει πρηστει πολυ και καποιες φιλες μου το παρατηρησαν και μου ειπαν πως δειχνει κοιλια εγγυμοσυνης...δεν ξερω τι να πω...οσον αφορα θεματα δυσκιλιοτητας δεν εχω και δεν μπορω να καταλαβω...θα ηταν μεγαλη μου χαρα να ειμαι εγγυος αν και εφοσον αδιαθετω..δεν ξερω...

θα χαρω να ακουσω τη γνωμη σας!!!!! φιλια και οτι καλυτερο σε ολες!!!!!:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα αντζι και καλως ηρθες.η δικια μου συμβουλη ειναι να πας να κανεις μια εξεταση χοριακης για να εισαι σιγουρη.κι εμενα το τεστ φαρμακειου αρνητικο μου ειχε βγει αλλα η χοριακη επιβεβαιωσε την εγκυμοσυνη.ποσο καιρο εχεις καθυστερηση?


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαριάννα μου! σε ευχαριστω που μου απαντησες, στους 3 μηνες εχω αδιαθετησει δυο φορες και τωρα περιμενω την τριτη φορα,προς το παρον δεν εχω θεμα καθυστερησης απλα ειναι αυτο με την κοιλια και τις αναγουλες.....

καλη μερα να εχεις!!!

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα κουκλα μου!!!για μενα περιμενε λιγο ακομα να δεις αν θα εχεις καθυστερηση και μετα χοριακη.μην μπαινεις στον κοπο για τεστ φαρμακειου.

φιλακια πολλα!!!


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ευχαριστω πολυ Μαριάννα μου αυτο σκεφτομαι και εγω να κανω, σου ευχομαι ολοψυχα καλη συνεχεια της εγκυμοσηνης σου να πανε ολα τελεια και να ερθει με το καλο το μπεμπε σου!!!! ευχομαι συντομα να τα συζηταμε μαζι και να μου δινεις συμβουλες!!! αααχ μακαρι!!!!! φιλια!!!!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι δεν χρειαζετ να αγχνεσαι,αν πριν 3μηνες εγινε το ''ατυχημα'' κ σου εχει ερθει 2φορες περιοδο ε δε νομιζω να εισαι εγκυος..βεβαια ποτε δεν ξερεις,αλλα τα γεγονοτα σε εγκυμοσυνη δεν οδηγουν...καλη επιτυχια!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...