Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΠΑΤΡΟΤΗΤΑΣ


Recommended Posts

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΤΟΥ PARENTS.GR Η ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΛΟΙΠΟΝ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ (ΠΡΙΝ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ) ΑΠΟ 1 ΣΧΕΣΗ 3 ΜΗΝΩΝ ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΟΜΩΣ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ.ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΕΓΩΙΣΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΤΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΧΕ ΑΥΤΗ ΤΗΣ Η ΑΠΟΦΑΣΗ.ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΤΟ ΠΗΡΑΝΕ 8ΜΗΝΩΝ ΛΟΓΩ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗΣ Κ ΕΚΘΕΣΗΣ ΑΝΗΛΙΚΟΥ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ Κ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΣΕ ΑΝΑΔΟΧΟΥΣ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΜΙΚΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.Η ΜΗΤΕΡΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΤΕΙ Κ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΓΩΣΕ.ΤΩΡΑ 12ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ Κ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΝΟΜΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Η ΠΑΛΙ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΝΟ;ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ Ο ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ ΝΟΜΙΚΑ Κ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ;Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΚΕΝΟ,ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ Η ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΠΙΔΑ;Ο ΝΟΜΟΣ 1479 ΓΙΑ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ;ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΕΙ;ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΟΜΟΣ ΤΟΝ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟ ΠΑΤΕΡΑ;ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑΣ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥ;ΣΗΜΕΙΩΣΗ 1:Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 13ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ (ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ) 2:ΕΧΟΥΜΕ Κ ΜΑΖΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ...ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δικηγόρος δεν είμαι αλλά με την απλή λογική του ότι ο πατέρας ζητά να αναγνωρίσει το παιδί του και ότι η πατρότητα προκύπτει από τεστ DNA, δεν βρίσκω τον λόγο να μη γίνεται...

Από τη στιγμή δε, που το παιδί ξέρει την αλήθεια και θέλει να γνωρίσει τον πατέρα του.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΚΑ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΟΜΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ Κ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΟΓΙΚΟ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
ΑΥΤΟ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΚΑ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΟΜΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ Κ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΟΓΙΚΟ....

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...