Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΚΑΦΕ- "Απίστευτα 4χρονα ( 2005 )"


DALIA

Recommended Posts

Χριστος ανεστη κοριτσια.ο μαγκλακος μου μας αγοραζει τον τελευταιο καιρο παρα πολυ.τον εχουμε στριμωχτα αν και με κουραζει πολυ αυτο.δεν θα του περασει ομως.σημερα πχ.στο μεσσημεριανο φαγητο καθησαμε να φαμε και αρχισε δεν μ'αρεσει η κοτουλα θελω αλλο φαγητο.του μιλησε ο μπαμπας του του μιλησα εγω και αφου δεν αλλαξε γνωμη τον κατεβασα απο το τραπεζι και του ειπα αμα δεν σου αρεσει η κοτουλα λυπαμε αλλα δεν θα φας μεσσημεριανο σημερα.εκανε μια στροφη τον καναπε και ηρθε στο τραπεζι λεγοντας μου μαμα το σκεφτηκα μαρεσει η κοτουλα θα φαω....αντε μακγα η αλεπου 100 και το αλεπουδακι 110.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσια!!!! εχω να μπω πολυ καιρο.... ειμαι πτωμα και δεν προλαβαινω να μπαινω στο ιντερνετ. καθε μερα μετα τη δουλεια δραστηριοτητες με τον μικρο και μετα σπιτι να προλαβω να συμμαζεψω λιγο και να μεγειρεψω για την αλλη μερα..... κουραση..............εσεις καλα?

εβγαλα και τα χαρτια για την πρωτη δημοτικου αυτη την εβδομαδα......

:P:p:p αντε και απο σεπτεμβριο τι με περιμενει.....

Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται Κυριακή μείναμε οι δυο μας! Και εγώ είμαι πολύ κουρασμένη αυτό το διάστημα. Φύλαξε τα χαλιά, βγάλε τα καλοκαιρινά, κλπ. συν όλα τα υπόλοιπα θέματα που τρέχουν...Περιμένω να βελτιωθεί λίγο ο καιρός να κάνουμε το 2ο μας μπάνιο. Με το καλό στο Δημοτικό και περιμένω να μου λες τις εντυπώσεις σου από τα μαθήματα και γενικά. Εμείς το Σεπτέμβριο θα πάμε προνήπιο και παρόλα αυτά έχω άγχος αν και τον στέλνω ήδη σε παιδικό σταθμό, απλά είχαμε σταματήσει κάποιους μήνες λόγω ιώσεων. Από Σεπτεμβριο όμως θα τον γράψω αλλού και έχω δίλλημα για το που!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!! εχω να μπω πολυ καιρο.... ειμαι πτωμα και δεν προλαβαινω να μπαινω στο ιντερνετ. καθε μερα μετα τη δουλεια δραστηριοτητες με τον μικρο και μετα σπιτι να προλαβω να συμμαζεψω λιγο και να μεγειρεψω για την αλλη μερα..... κουραση..............εσεις καλα?

εβγαλα και τα χαρτια για την πρωτη δημοτικου αυτη την εβδομαδα......

:P:p:p αντε και απο σεπτεμβριο τι με περιμενει.....

Καλησπέρα, να σε ρωτήσω γιατί πρώτη δημοτικού 5 χρονών?Κι εμένα ο γιος μου έκλεισε τα 5 τις προάλλες και θα πάει μεγάλα νήπια, μπερδεύτηκα!:confused::confused:Είστε τέλη του 2005 μήπως?


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια!!κι εγωτον εγραψα προνηπιο εχω ενα ανχος γτ δεν εχει παει παιδικο και ειναι και μαμακιας ομως μια χαρα ειδε το ''σχολειο''του,αφου οση ωρα εκανα την εγγραφη μπηκε στην ταξη και δεν εφευγε μετα ηθελε να κανει μαθημα να μαθει το Α και το Β,οπως ελεγε.κλ θα τα παμε νομιζω!αντε με τ καλο και χωρις πολλες ιωσεις τον σεπτεμβριο.παντος οντος γτ 1η δημοτικου ρε κοριτσι,αφου εμεις ημαστε τον απριλιο του 2007 και ημαστε προνηπια...


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα, να σε ρωτήσω γιατί πρώτη δημοτικού 5 χρονών?Κι εμένα ο γιος μου έκλεισε τα 5 τις προάλλες και θα πάει μεγάλα νήπια, μπερδεύτηκα!:confused::confused:Είστε τέλη του 2005 μήπως?

ναι ειναι Δεκέμβριο 2005....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια ξαναήρθα .... αλλα δεν εχω χρόνο ........ καθόλου...... έχθες να φανταστείτε κοιμηθηκα με τον μικρό απο της 08:30 το βραδυ.. νιωθω πολύ κουρασμένη........ τελειωσε το νηπιαγωγείο αλλα τις δραστηριοτητες ακομα οχι........... αφήστε που τον εγραψα για ένα μηνα στο παλιό του σχολείο ( ιδιωτικο ) γιατι δεν γίνεται διαφορετικα........... αχ πρεπει να βρίσκουμε και λίγο χρόνο να τα λεμε κοριτσακια.... ( τα λεω σε σας για να τ ακουω και γω )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...