Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε ευχαριστω παρα πολυ. Ανυπομονω να περασουν οι μερες μεχρι τον επομενο υπερηχο. .Ευχομαι κ για σενα τα καλυτερα.

Σε ευχαριστω domino...εχε πιστη και ολα καλα θα πανε...θα το δεις...:D

Link to comment
Share on other sites

Μαγισσα κανενα συμπτωματακι; Ποτε πας για χοριακη; Εγω θυμαμαι εκανα ετ Παρασκευη κ η χοριακη ηταν την ενδεκατη μερα μετα την ετ.

kalispera koritsia!

exo kata diastimata kati ipious ponous tipou periodou kato xamila ala.....den ime ke sigouri!!!!bori na ime ke kata fadasian asthenis!!!!!

xoriaki exo stis 27/3 ke den boro na tin kano noritera giati ekana stis 17 enesi pregnil i opia alioni to apotelesma tis xoriakis an den exoun perasi arketes meres! aftaaaaaaaaaaaa....

prospathooooooooooooooooooooooooo!!!!!

simera irtha ke doulia proti mera!!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω οσο μπορω να ειμαι ηρεμη. Στενοχωρηθηκα παρα πολυ αλλα δεν θελω να ειμαι κ αχαριστη. Να ειναι ενα υγιες μωρακι κ να παει καλα μεχρι τελους αυτο. Εσυ πως τα πας;

Ντόμινο πιστεύω ότι θα γίνεις μαμά σύντομα, όποια κι αν είναι η έκβαση. Το ότι έμειναν τα μωράκια εξ'αρχής και τώρα το ένα σημαίνει ότι το σώμα σου τα δέχτηκε, αυτό είναι πολύ καλό σημάδι. Τώρα για το ένα που χάθηκε ίσως έτσι έπρεπε να γίνει, όπως πολλά μωράκια χάνονται στην αρχή από τη φύση...Να έχεις πίστη κοπέλα μου, το θαύμα έχει ήδη συμβεί μέσα σου :)

Εγώ είμαι στην αναμονή, κανονικά (δεν) περιμένω περίοδο Δευτέρα με Τετάρτη..είδωμεν:roll:


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia!

exo kata diastimata kati ipious ponous tipou periodou kato xamila ala.....den ime ke sigouri!!!!bori na ime ke kata fadasian asthenis!!!!!

xoriaki exo stis 27/3 ke den boro na tin kano noritera giati ekana stis 17 enesi pregnil i opia alioni to apotelesma tis xoriakis an den exoun perasi arketes meres! aftaaaaaaaaaaaa....

prospathooooooooooooooooooooooooo!!!!!

simera irtha ke doulia proti mera!!!!!!

Μαγισσούλα μήπως αυτοί οι πόνοι είναι καλό σημάδι? Πώς ήταν η πρώτη μέρα στη δουλεία? Ελπίζω να μην κουράζεσαι και να μην πιέζεσαι και να μην ταράζεσαι!:D αλλιώς πάρε μια αναρρωτικούλα ακόμα, :wink: Θέλω πολύ ο Απρίλης να βρει εσένα και την Ντόμινο εγκυούλες!!! Και είμαι πολύ αισιόδοξη!!:mrgreen:


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντόμινο πιστεύω ότι θα γίνεις μαμά σύντομα, όποια κι αν είναι η έκβαση. Το ότι έμειναν τα μωράκια εξ'αρχής και τώρα το ένα σημαίνει ότι το σώμα σου τα δέχτηκε, αυτό είναι πολύ καλό σημάδι. Τώρα για το ένα που χάθηκε ίσως έτσι έπρεπε να γίνει, όπως πολλά μωράκια χάνονται στην αρχή από τη φύση...Να έχεις πίστη κοπέλα μου, το θαύμα έχει ήδη συμβεί μέσα σου :)

Εγώ είμαι στην αναμονή, κανονικά (δεν) περιμένω περίοδο Δευτέρα με Τετάρτη..είδωμεν:roll:

Ναι το ιδιο μου ειπε ο γιατρος. Ειναι λεει θεμα φυσικης επιλογης. Εγω ειμαι πανευτυχης κ με το ενα μωρακι. Εδω προσπαθουσαμε τοσα χρονια...Σου ευχομαι να μην σε επισκεφτει αυτο το μηνα η κοκκινομουρα...

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia!

exo kata diastimata kati ipious ponous tipou periodou kato xamila ala.....den ime ke sigouri!!!!bori na ime ke kata fadasian asthenis!!!!!

xoriaki exo stis 27/3 ke den boro na tin kano noritera giati ekana stis 17 enesi pregnil i opia alioni to apotelesma tis xoriakis an den exoun perasi arketes meres! aftaaaaaaaaaaaa....

prospathooooooooooooooooooooooooo!!!!!

simera irtha ke doulia proti mera!!!!!!

Οι πονοι περιοδου ειναι καλο σημαδι τελικα. Αν κρινω απο εμενα ξεκινησαν αρκετες μερες πριν. Φροντισε να μην εχεις ορθοστασια στη δουλεια σου. Μια τεραστια χοριακη σου ευχομαι

Link to comment
Share on other sites

Μαγισσούλα μήπως αυτοί οι πόνοι είναι καλό σημάδι? Πώς ήταν η πρώτη μέρα στη δουλεία? Ελπίζω να μην κουράζεσαι και να μην πιέζεσαι και να μην ταράζεσαι!:D αλλιώς πάρε μια αναρρωτικούλα ακόμα, :wink: Θέλω πολύ ο Απρίλης να βρει εσένα και την Ντόμινο εγκυούλες!!! Και είμαι πολύ αισιόδοξη!!:mrgreen:

i alithia ine pos den boro na paro anarotiki kathos i doulia ine diki mou! omos exo periorisi tis meres pou pao se tris ke exo pi se olous pos exo tin mesi mou gia na min polizorizome!!! apo anxos doulias den exo thema!!!! ine ola se programa ke rithmizmena opote ime xalara!!! tora oso gia ta ponakia ...ti na po???? apla elpizo na ine kalo simadi!!!! omos distixos prin tin xoriaki den iparxi tropos na mathoume! ara anamoni ke ipomoni os tote!!!!!

oso gia ton aprili.....to dominaki enoite pos tha to vri egioula!!!! ego apla elpizo na katafero na kano mia orea ekpliksi stous dikous mas pou den kseroun tipota gia tin prospathia!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οι πονοι περιοδου ειναι καλο σημαδι τελικα. Αν κρινω απο εμενα ξεκινησαν αρκετες μερες πριν. Φροντισε να μην εχεις ορθοστασια στη δουλεια σου. Μια τεραστια χοριακη σου ευχομαι

more emena ine poli ipii poni....toso pou kamia fora fovame oti bori na ine idea mou!!!!! xaxaxaxa...kodos psalmos......oso gia orthostasia oute logos!!!! i doulia mou ine kathistiki eftixos!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια τι κανετε??ντομινουλη τι κανει το σπορακι???σου δειχνει εντονα την παρουσια του εε??μεγαλώνει κ θα γινει ενα φασολακι φιλακια πολλα στην κοιλιτσα!!!μαγισσουλα πως τα πας??αυριο χοριακη??αντε με το καλο κοπελα μου!!!!!με μια τεραστια χοριακη!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε??ντομινουλη τι κανει το σπορακι???σου δειχνει εντονα την παρουσια του εε??μεγαλώνει κ θα γινει ενα φασολακι φιλακια πολλα στην κοιλιτσα!!!μαγισσουλα πως τα πας??αυριο χοριακη??αντε με το καλο κοπελα μου!!!!!με μια τεραστια χοριακη!!!

Καλημέρα!!!!

Ναι....αυριο!!!! Μακαρι να βγει αυξημενη!!!!! Περιμενωωωωωωω.....με υπομονη!!!!! Για να δουμε!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Εγω ξεκουραζομαι ακομη μεχρι να ξαναπαω στο γιατρο την αλλη εβδομαδα. Μαγισσουλα οσο μπορεις μην σκεφτεσαι συμπτωματα. Μην σκεφτεσαι τιποτα. Προσπαθησε να εισαι χαλαρη. Ειναι δυσκολη μερα σημερα αλλα θα περασει. Επισης η γνωμη μου να πας καπου που βγαζουν γρηγορα τη χοριακη σε 3 ωρες. Εγω εκανα τη βλακεια κ πηγα καπου στα τυφλα κ απο το πρωι που εδωσα αιμα πηρα αποτελεσμα 5 το απογευμα. Αυτες οι ωρες που περασα κ το αγχος ηταν τρομακτικες κ δεν κανει καλο για τα εμβρυακια. Προσπαθησε να ηρεμησεις. Σε καταλαβαινω... Θα δεις που ολα στο τελος θα πανε τελεια...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Εγω ξεκουραζομαι ακομη μεχρι να ξαναπαω στο γιατρο την αλλη εβδομαδα. Μαγισσουλα οσο μπορεις μην σκεφτεσαι συμπτωματα. Μην σκεφτεσαι τιποτα. Προσπαθησε να εισαι χαλαρη. Ειναι δυσκολη μερα σημερα αλλα θα περασει. Επισης η γνωμη μου να πας καπου που βγαζουν γρηγορα τη χοριακη σε 3 ωρες. Εγω εκανα τη βλακεια κ πηγα καπου στα τυφλα κ απο το πρωι που εδωσα αιμα πηρα αποτελεσμα 5 το απογευμα. Αυτες οι ωρες που περασα κ το αγχος ηταν τρομακτικες κ δεν κανει καλο για τα εμβρυακια. Προσπαθησε να ηρεμησεις. Σε καταλαβαινω... Θα δεις που ολα στο τελος θα πανε τελεια...

Έχω ρωτήσει και μου είπαν μέχρι το μεσημερι το αργότερο θα εχουν βγει!!!! Εεεεε....χαλαρα το πηγα σε οοοοολες τις διαδικασίες!!!! Σημερα ......ουφφφφφφ.....


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...