Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!Τελικά τα κατάφερα χτες κ ξεστόλισα το δεντράκι μου παρέα με τον αντρούλη μου φυσικά γιατί κάποια δεν μπορούσα να τα κάνω.Είχα κ τον μικρό ταλιμπάν να συμμαζεύει κ αυτός είχε πολύ γέλιο.Μετά συμμάζεψα το σαλόνι που είχε γεμίσει χρυσόσκονη και κατάφερα κ ασχολήθηκα και με την κουζίνα.Καθάρισα τα ντουλάπια μέσα μόνο αυτά που είναι κάτω μιας κ έπρεπε να κάθομαι κ συμμάζεψα κ γενικώς την κουζίνα που επικρατούσε ένα χάος.

Κ είμαι πολύ χαρούμενη που μπόρεσα κ έκανα έστω αυτά!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ασχετο: οι ντουλάπες που έχω στα υπνοδωμάτια είναι άσπρες. Και δε μου αρέσουν καθόλου και δεν ταιριάζουν στο χώρο.

Χτες που καθάριζα μου ήρθε φλασιά μήπως τις ντύσω με ταπετσαρία-ύφασμα:tongue:

Που απευθύνομαι για πληροφορίες; Σε επιπλοποιό ή σε κατάστημα με κουρτίνες-ταπετσαρίες;:?

Θα σ'άρεσε να κάνεις κάτι τέτοιο?Εγώ πολύ το θέλω αλλά μένω σε νοίκι κ φοβάμαι να πειράξω τις ντουλάπες.Αλλιώς στο δικό μου σπίτι θα το κάνω σίγουρα!

http://g-cdn.apartmenttherapy.com/1064150/closet5_rect540.jpg


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

ax αυτην την μσκα την εχουμε βαρεθει πια κ να πεις οτι περνουσε κ ο βηχας:rolleyes::rolleyes:??? περαστικα ποσο ταλαιπωριουνται τα καημενουλια με τον παλιοβηχα λες κ καπνιζουν 2 πακετα την ημερα:cool:

mumsofia να τον χαιρεσαι!!!!!!!

γιορταζε κ η μανουλα μου χθες μας εκανε τραπεζι:P

τις επομενες μερες αναμενουμε νεα εισαγωγη:|

να ρωτησω μπας κ ξερει καμια σας σκεφτομαι να κλεισω εδω

PERFECT DAY PARTY

http://www.perfectparty.gr/index.php?target=categories&category_id=621

για τα γεννεθλια του μικρου μου. εχει παει καμμια σας ισως??? ψαχνω κατι σχετικα οικονομικο, σε παιδοτοπο ειναι πιο ακριβα θα ευχαριστηθουν σε παιδικο εργαστηρι λετε?

το σαλονακι για τους γονεις δεν μου αρεσει βεβαια:rolleyes: αλλα στο σπιτι δεν χωραμε τοσοι ανθρωποι δεν θα ευχαριστηθει κανεις!

περιμενω τις πολυτιμες γνωμες σας:P

δεν εχω παει στο perfect day party, κ δεν ξερω να σου πω!

να χαιρεσαι την μανουλα σου, ευχομαι να ξεπερασει το προβλημα υγειας της μια για παντα! κ να κανετε παρα παρα παρα παρα πολλες γιορτες ακομα μαζι!!!:P

κορίτσια ψάχνω κρέμα ματιών αντιρυτιδική, έχετε καμία πρόταση? γενικά προτιμώ τα καλλυντικά φαρμακείων, αλλά είμαι ανοικτή σε όλες τις προτάσεις!

για δες εδω

http://www.healingpowerpharmacy.gr/ROC?gclid=COq_3_341bQCFbMbtAoddQkAdA

τα προιοντα της roc τα χρησιμοποιω, κρεμα ημερας κ make up. αντιρυτιδικη ακομα δεν εχω χρησιμοποιησει.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αγαπημενες μου χαθηκα λιγο αυτες τις μερες αλλα θα επανορθοσω

λοιπον

γιωτουλα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου γερο να ειναι και περαστικουλια σας οντως αυτη η μασκα και εγω νομιζω αδικα τη κανουμε δε ξερω κιολας τεσπα

καλλιοπακι εγω πριν λιγες μερες πηρα μια κρεμα ματιων πολυ καλη ενω χρησιμοιω κορε γενικα πηρα μια της shiseido τη πληρωσα βεβαια 62 ευρω και πηρα και μασκα για τ αματια κατι πατσ αυτοκολλητα που βαζεις απο κατω 68 ευρω παρακαλω βεβαια ειχε μια προσφορα και μου δωσανε δωρο ενα ορο ενυδατωσης ο οποιος ειχε κοστος αν τον αγοραζα γυρω στα 100 ευρω ειδα αμεσως αποτελεσματα σχεδον απο τη δευτερη μερα και πραγματικα καταενθουσιαστικα εχω εκανα παρα πολυ μεγαλους μαυρους κυκλους απο την αυπνια αυτη η ηταν η εμπειρα μου για τη συγκεκριμενη μαρκα πρωτη φορα ειδα αμεσα αποτελεσματα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη και όμορφη μέρα να έχουμε κορούλες μου!

Καλή εβδομάδα! ;)

Εμείς σήμερα είμαστε όλοι μαζί! Ο άντρας μου ρεπό, το φιογκάκι αρχίζει από αύριο σχολείο και εγώ δουλεύω μόνο απόγευμα!!!

Ξυπνήσαμε 9.30!!! ;)

Ετοιμάστηκα, πήγα σούπερ και πήγα 3-4 πραγματάκια, πήγα στο κατάστημα καλλυντικών που ψωνίζω και πήρα κεριά για την αποτρίχωση που έχω το απόγευμα και επέστρεψα σπιτάκι μου.

Εβαλα την παπλωματοθήκη μας να πλένεται και να μοσχομυρίσει λίγο το δωμάτιο μας, τακτοποίησα τα πράγματα του σούπερ και ξεκίνησα δουλίτσες... έχω διάφορα να κάνω και διάβασμα με το φιογκάκι.. θα σας ενημερώνω! :D

Πάω να βάλω σκούπα...

Σας φιλώ όλες!

Υ.Γ. Γιωτάκι μου, δες αν μπορείς να μικρύνεις την φωτό με την φόρμα γιατί όταν πας να απαντήσεις σου κάνει τη σελίδα "περίεργη"... :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

my billy πολύ ωραίο το perfect party, τσέκαρε μόνο αν ισχύει η τιμή που λένε για όλα όσα προσφέρει....μην σου ζητήσουν άλλα μετά :?

λες???:rolleyes:

εχεις παει μηπως σε καποιο παρτυ εκει?

τους πηρα ηδη τηλ. κ ρωτησα για πιατακια για την τουρτα κ μου ειπαν η φερνω εγω η εχουν δικα τους πληρες σετ με 10ε δεν ρωτησα αν χρεωνουν κ κατι αλλο:confused:

ηταν αρκετα εξυπηρετικοι τους ρωτησα αν μπορουν τα γλειφιτζουρια να γινουν χωρις αβγο(λογω αλλεγιας του μικρου) κ ισως κ το μενου κ μου ειπαν πως ναι. αν καταληξω με φαγητο αλλα μαλλον θα φτιαξω εγω μερικα πραγματακια κ θα τα παω.

τα γλειφιτζουρακια μου αρεσουν να τα βαλω σε σακουλακια με καποιο δωρακι για τους μικρους καλεσμενους.

ο χωρος απο τις λιγες φωτος που εχει δεν με τρελλαινει αλλα δεν βρισκω αλλη "οικονομκη" επιλογη.

για πειτε κ αλλες γνωμες.

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη και εγω λατρευω τις φορμες αλλα επειδη τις φοραω και μεσα στο σπιτι νιωθω οτι δεν αλλαζω γι'αυτο τις βαρεθηκα..τα κολλαν με τα μπουζοφορεματακια ειναι απο τα αγαπημενα μου για τον χειμωνα απλα τα αθλητικα τα εβρισκα πιο ευκολοφορετα για τα ψωνια..επισης ενω στην δουλεια πηγαινα παντα βαμμενη τωρα βαφομαι ελαχιστα αλλα θ'αλλαξω..

Μήπως γι αυτό? Εγώ έχω άλλα για μέσα στο σπίτι και αυτό βοηθάει τα κέφια μου γιατί μάλλον νιώθω πως κάτι κάνω για μένα με το να αλλάζω βγαίνοντας...

Για δες μήπως είναι αυτό...:confused:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

η δικη μου υποσχεση για φετος ειναι να επανελθω οπως ημουν.

παντα ημουν κοκετα, παντα χτενισμενη, βαμμενη, παντα ντυμενη μοντερνα κ με στυλ. θα επανελθω!

να σας πω κ κατι ασχετο, σημερα ηρθε ο νονος της μικρης να την δει για την γιορτη της παρολο που δεν εγινε το παρτυ, αν θυμαστε ειχα θεμα οτι δεν ερχετε κ δεν εχει καταλαβει την εννοια του νονου κτλ. τελικα σημερα καταλαβα οτι ειναι αλλου για αλλου κ οτι απλα δεν του κοβει κ δεν ξερει πως να φερθει, ειναι αυτο που ελεγε η ειρηνη οτι επειδη ειναι ανυπαντρος συμπεριφερεται ετσι (δεν εχει την καθοδηγηση της γυναικας) κ ειχε απολυτο δικιο!

τι εφερε της μικρης ρε παιδια?

γλυκα..... ναι ναι γλυκα στο 15 μηνων παιδακι, που οχι μονο δεν τα καταλαβε, αλλα δεν εφαγε κιολας γιατι δεν τρωει γλυκα! εξαιρετικα κατα τα αλλα γλυκα κ νοστημοτατα, αλλα στο μωρο?????????? να ειχα εγω γιορτη η ο αντρας μου να το καταλαβω! αλλα στο μωρο????????????????????? ελεος! ενα παιχνιδακι που κανει 5 ευρω θα ηταν καλυτερο, κ φυσικα καταλαβατε οτι δεν με ενδιαφερουν τα δωρα κ ποσο κανουν, αλλα η σκεψη κ η κινηση.

τεσπα, ηρθε ο ανθρωπος εκατσε κανα 2ωρο την ειδε κ αυτο ηταν που με ευχαριστησε.

Εσύ θεώρησε πως τα γλυκά τα έφερε για το "σπίτι" και κρατα οπως είπες πως τουλάχιστον ήρθε και έκατσε μαζι με το παιδί λιγάκι...;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

λες???:rolleyes:

εχεις παει μηπως σε καποιο παρτυ εκει?

τους πηρα ηδη τηλ. κ ρωτησα για πιατακια για την τουρτα κ μου ειπαν η φερνω εγω η εχουν δικα τους πληρες σετ με 10ε δεν ρωτησα αν χρεωνουν κ κατι αλλο:confused:

ηταν αρκετα εξυπηρετικοι τους ρωτησα αν μπορουν τα γλειφιτζουρια να γινουν χωρις αβγο(λογω αλλεγιας του μικρου) κ ισως κ το μενου κ μου ειπαν πως ναι. αν καταληξω με φαγητο αλλα μαλλον θα φτιαξω εγω μερικα πραγματακια κ θα τα παω.

τα γλειφιτζουρακια μου αρεσουν να τα βαλω σε σακουλακια με καποιο δωρακι για τους μικρους καλεσμενους.

ο χωρος απο τις λιγες φωτος που εχει δεν με τρελλαινει αλλα δεν βρισκω αλλη "οικονομκη" επιλογη.

για πειτε κ αλλες γνωμες.

Δεν έχω πάει ποτέ σε αυτό!!! αλλά να ξέρεις ότι έξτρα ζητάς τα χρεώνουν αυτοί.....οπότε κάνε μια λίστα με το τι θέλεις και πες τους να σου πουν την χρέωση και διευκρίνισε το συνολικό ποσό και ότι δεν θα σου ζητήσουν εκεί τίποτα έξτρα!!! μην ντρέπεσαι να τους ξαναπάρεις!!! μην σου έρθει καμία κεραμμίδα, γιατί πολλά έχω ακούσει για παιδότοπους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υ.Γ. Γιωτάκι μου, δες αν μπορείς να μικρύνεις την φωτό με την φόρμα γιατί όταν πας να απαντήσεις σου κάνει τη σελίδα "περίεργη"... :P

σορρυ:(! δεν μπορεσα να τις μικρυνω κ τις εβγαλα!

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο: οι ντουλάπες που έχω στα υπνοδωμάτια είναι άσπρες. Και δε μου αρέσουν καθόλου και δεν ταιριάζουν στο χώρο.

Χτες που καθάριζα μου ήρθε φλασιά μήπως τις ντύσω με ταπετσαρία-ύφασμα:tongue:

Που απευθύνομαι για πληροφορίες; Σε επιπλοποιό ή σε κατάστημα με κουρτίνες-ταπετσαρίες;:?

Εκπληκτική ιδέα Ρενάτα!!!

Θα γίνει όνειρο, είμαι σίγουρη!! ;)

Υ.Γ. Εβαλα σκούπα, το λιωσα.. ήταν όλα χάλια από το μάζεμα του δεντρου και των χριστουγεννιάτικων διακοσμητικών.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

πω πω κοριτσια μεγαλο θεμα ανοιξατε με την περιποιηση την προσωπικη μας! εγω νιωθω με τα μωρα πως εχω παραμελησει αρκετα τον εαυτο μου! ειναι και τα κιλα που με κανουνε να νιωθω καπως αλλα δεν εχω και πολυ διαθεση για αλλαγες και προσπαθειες!. αν και τις τελευταιες μερες νιωθω να μ εχετε ξεσηκωσει και νιωθω την αναγκη να κανω παλι κατι για εμενα! αντε να με δω@@! θα σας ενημερωσω!

Μακάρι να σε ξεσηκώσουμε και μακαρι να είσαι σε φάση να κάνεις αυτή την αλλαγή στη ζωή σου.

Σκέψου μονο τι όμορφα θα νιωσεις ακόμα και με 1 κιλάκι μείον! Θα σου ανεβάσει τόσο τη διάθεση που θα θέλεις να κάνεις κι άλλα βηματάκια!

Σου το εύχομαι!!!

κοριτσια καηκε σημερα το μικρο μου στα δαχτυλακια του και στεναχωρηθηκα παρα πολυ! ακομη δεν εχω ηρεμησει. μπηκα πιο πολυ για να τα πω στις ιντερνετικες μου φιλες και να ξαλαφρωσω λιγο. εχει ηρεμησει τωρα αλλα εχει 3 φουσκαλιτσες στα δαχτυλακια του. αχ αφηστε, ειμαι να σκασω. μακαρι αυριο να ειναι πολυ καλυτερα.

:shock: Ωχ... πως το παθε το παιδακι???!!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsia!

kati exei peiraksei o antras mou sto pc kai den mporw na valw ellinika :evil:

sorry loipon gia ta greeklish mou.. na pw xronia polla se oles tis eortazouses kai olous tous eortazontes!

yotou na xairesai thn ouranitsa sou!

mumsofia na xairesai ton giannakh sou!

kai ama ksexasa kamia, as me sygxorisei.. :oops:

egw me tis doulitses mou kala ta paw, parolo pou ta paidia mou exoun ksesalwsei edw pera, xamos!

kai o stoxos mou gia ti nea xronia, einai poly..easy living! :tongue: kai ton eixa valei kairo twra, xwris na to exw kala kala katalavei! ;) auto pou thelw na petixw einai na mporw na koumantarw kathimerina to spiti mou eukola, wste na mou ftiaxnei ti diathesi kai na mou menei kai xronos gia na to apolamvanw! mexri stigmis ta katafernw! kai den sas ta grafw afta epeidi einai tetoio to thema mas, oute gia na mou peite mpravo kai tetoia. TO ENNOW!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...