Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Μα δεν είναι αχνή,μια χαρά είναι.Ισως να μην προχώρησαν και τα δύο,αλλά σίγουρα είσαι έγκυος  🥰 

      • Μου αρέσει 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ασχετο: οι ντουλάπες που έχω στα υπνοδωμάτια είναι άσπρες. Και δε μου αρέσουν καθόλου και δεν ταιριάζουν στο χώρο.

Χτες που καθάριζα μου ήρθε φλασιά μήπως τις ντύσω με ταπετσαρία-ύφασμα:tongue:

Που απευθύνομαι για πληροφορίες; Σε επιπλοποιό ή σε κατάστημα με κουρτίνες-ταπετσαρίες;:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πω πω κοριτσια μεγαλο θεμα ανοιξατε με την περιποιηση την προσωπικη μας! εγω νιωθω με τα μωρα πως εχω παραμελησει αρκετα τον εαυτο μου! ειναι και τα κιλα που με κανουνε να νιωθω καπως αλλα δεν εχω και πολυ διαθεση για αλλαγες και προσπαθειες!. αν και τις τελευταιες μερες νιωθω να μ εχετε ξεσηκωσει και νιωθω την αναγκη να κανω παλι κατι για εμενα! αντε να με δω@@! θα σας ενημερωσω! γιωτα περαστικα στη ζουζουνα σου και να τη χαιρεσαι, τελικα αμα θελουνε οι αντρες μας μπορουνε να μας εκπληξουνε ευχαριστα. κοριτσια καηκε σημερα το μικρο μου στα δαχτυλακια του και στεναχωρηθηκα παρα πολυ! ακομη δεν εχω ηρεμησει. μπηκα πιο πολυ για να τα πω στις ιντερνετικες μου φιλες και να ξαλαφρωσω λιγο. εχει ηρεμησει τωρα αλλα εχει 3 φουσκαλιτσες στα δαχτυλακια του. αχ αφηστε, ειμαι να σκασω. μακαρι αυριο να ειναι πολυ καλυτερα. ρενατα τρελαινομαι για ταπετσαριες!! και επειδη εχω δει ποσο ομορφα εχεις το σπιτι σου σε παρακαλω οτι και να κανεις βγαλε φωτο!!!!!!! σας φιλω ολες. καληνυχτα

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο: οι ντουλάπες που έχω στα υπνοδωμάτια είναι άσπρες. Και δε μου αρέσουν καθόλου και δεν ταιριάζουν στο χώρο.

Χτες που καθάριζα μου ήρθε φλασιά μήπως τις ντύσω με ταπετσαρία-ύφασμα:tongue:

Που απευθύνομαι για πληροφορίες; Σε επιπλοποιό ή σε κατάστημα με κουρτίνες-ταπετσαρίες;:?

καλημερα κ απο μενα!

ξεκινα σε καταστημα με κουρτινες ταπετσαριες καλυτερα.

βεβαια τωρα επειδη ειναι πολυ της μοδας βρισκεις κ σε μεγαλα χρωματοπωλεια. θα ειναι ωραια πανω στις ντουλαπες το εχω δει σε σπιτι κ ηταν σουπερ.

patousitsa πως καηκε το μικρο σου:(?

περαστικουλια του! δεν θα ποναει τωρα λογικα ε?

εγω βρε κοριτσια δεν μπορω να αποφασισω για διαιτα χρονος κ διαθεση υπο του μηδενος. εχω κ τον αντρα μου που μου την λεει συνεχως εκεινος ειναι της υγιεινης διατροφης κ της γυμναστικηςκ του την δινει που δεν προσεχω τον ευατο μου κυριως κ μετα τα 7 επιπλεον κιλα τα τελευταια 7 χρονια γαμου:cool:

εστειλα τον μικρο σταθμο με λιγο γκρινιτσα φυσικα...μετα απο τοσες μερες καθησιο!

πινω καφεδακι μαζι σας κ ξεκιναω σιδερο κ μαγειρεμα παλι:evil::evil:

τις υπολοιπες δουλειες τις ειχα κανει το Σαββατο αρα σχεδον τιποτα αλλο,ισως αργοτερα παω απο την πρωην δουλεια μου να παρω την ληξη συμβασης για να περασω μια βολτα απο οαεδ:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααααααα!!!!

Γιώτα να χαίρεσαι την μπουμπού σου!!!

Patousitsa περαστικά στο παιδάκι σου....άσε και εμένα μια φορά είχε πιάσει όταν ήταν 3 το σβηστό γκαζάκι και κάηκε και ούρλιαζε 4 ώρες απο πόνο μέχρι που αποκοιμήθηκε....ένα ειδικό σπρέι της είχα βάλει

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο: οι ντουλάπες που έχω στα υπνοδωμάτια είναι άσπρες. Και δε μου αρέσουν καθόλου και δεν ταιριάζουν στο χώρο.

Χτες που καθάριζα μου ήρθε φλασιά μήπως τις ντύσω με ταπετσαρία-ύφασμα:tongue:

Που απευθύνομαι για πληροφορίες; Σε επιπλοποιό ή σε κατάστημα με κουρτίνες-ταπετσαρίες;:?

Ρενάτα τώρα με έβαλες κ μένα σε σκέψη...εχω και γω μια τρίφυλλη άσπρη η οποία δεν με χαλάει μεν αλλά why not:rolleyes:....πάντως ταπετσαρίες όμορφες έχει και στο Leroy Merlin, αν πιάνουν τα χέρια σου παίρνεις και μια κόλλα για ταπετσαρία πάλι απο κει και το προσπαθείς....εγω αν το κάνω έτσι θα το κάνω....θυμάμαι όταν πέρασα ταπετσαρίες σε 2 τοίχους και ένα τζάκι με ταπετσέρη η αμοιβή του μου βγήκε πιο ακριβά απ τις ταπετσαρίες:confused:


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσια χτες έκανα την γιορτή του μικρου μου ...περάσαμε σουπερ!!!

Θα σας βάλω φωτογραφίες αργότερα!!!

Patousitsa περαστικά στον μικρούλη!

Ευχομαι μια όμορφη μέρα σε όλους σας !!!

Ταπετσαρια στις ντουλάπες!!?? Πολύ ωραια ιδέα αν βρω θέμα θα στο ποστάρω !!! Ματσ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα ναεχουμε! Τι κάνετε?

Πολύ μου αρεσει που ακόμη κραταει η συζήτηση για την εμφάνισή μας!Μου θυμίζει όσα πρεπει να κάνω.Εγω θα ελεγα είμαι κάπου στη μεση αν και το τελευταιο διαστημα κυκλοφορω περισσότερο περιποιημενη.Με χαλάνε βεβαια τα 2-3 κιλά που εχω βάλει αλλα ελπίζω σιγά σιγά να τα χασω.

Σημερα πρεπει να ξεστολίσω,να μπουμε σιγά σιγά στη πουτίνα μας.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια χτες έκανα την γιορτή του μικρου μου ...περάσαμε σουπερ!!!

Θα σας βάλω φωτογραφίες αργότερα!!!

Patousitsa περαστικά στον μικρούλη!

Ευχομαι μια όμορφη μέρα σε όλους σας !!!

Ταπετσαρια στις ντουλάπες!!?? Πολύ ωραια ιδέα αν βρω θέμα θα στο ποστάρω !!! Ματσ!!!

Να τον χαιρεσαι το Γιαννακη σου,να είναι πάντα χαρούμενος και τυχερός!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο: οι ντουλάπες που έχω στα υπνοδωμάτια είναι άσπρες. Και δε μου αρέσουν καθόλου και δεν ταιριάζουν στο χώρο.

Χτες που καθάριζα μου ήρθε φλασιά μήπως τις ντύσω με ταπετσαρία-ύφασμα:tongue:

Που απευθύνομαι για πληροφορίες; Σε επιπλοποιό ή σε κατάστημα με κουρτίνες-ταπετσαρίες;:?

Πολύ ωραία ιδεα!Αναλογα τις δυνατότητες σου μπορεις να κοιταξεις σε καταστηματα με υφασματα,τωρα πια εχουν όλα η σε τυπου leroy,praktiker για πιο οικονομικα.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!

λοιπον εχω να σας πω οτι σημερα το πρωι, εβαλα ρουζ κ μασκαρα, εφτιαξα τα μαλλια μου, ντυθηκα λιγο πιο προσεκτικα κ εφυγα για δουλεια! η διαθεση πολυ καλη! ελπιζω να συνεχισω ετσι!

πατουσακι μου περαστικα στο παιδακι σου! πως ειναι τωρα? ποναει?

μπιλλυ μου τα 7 παραπανισια κιλα δεν λενε κ τιποτα! βαλε στοχο να μειωσεις το βραδυνο φαγητο κ τα γλυκα- ψωμια. μην αναφερεις τιποτα στον συζυγο, παρα μονο οταν αρχισεις να χανεις (ασε που θα το καταλαβει μονος του! θα σταματησει να στην λεει!) εντομεταξυ περιποιησου τον εαυτο σου (δυσκολο καταλαβαινω με ολα αυτα που εχεις στο κεφαλι σου) αλλα αξιζεις μια προσπαθεια! θα σου φτιαξει η διαθεση κ η δικια σου κ των γυρω σου!

ρενατα για δες εδω

http://www.houseart.gr/closet.php?cat_id=196&cid=14&curpage=14&pcat_id=0

κοριτσακια ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κ τα περαστηκα σας! το κοριτσακι μου βηχει παρα πολυ, τωρα θα παω στην γιατρο να μου γραψει μια μασκα για τον βηχα.

θα ειμαι εδω τριγυρω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσια χτες έκανα την γιορτή του μικρου μου ...περάσαμε σουπερ!!!

Θα σας βάλω φωτογραφίες αργότερα!!!

Patousitsa περαστικά στον μικρούλη!

Ευχομαι μια όμορφη μέρα σε όλους σας !!!

Ταπετσαρια στις ντουλάπες!!?? Πολύ ωραια ιδέα αν βρω θέμα θα στο ποστάρω !!! Ματσ!!!

να χαιρεσαι το αγορακι σου!!! πολυχρονος! να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια και καλή εβδομάδα.

Πόσο χαίρομαι που το βγάλσιμο στη φόρα των εσώψυχών μου έγινε αφορμή για να σκεφτούμε όλες λίγο περισσότερο τον εαυτό μας δεν φαντάζεστε. Έτσι πρέπει!!!!

Γιωτούλα κούκλα θα είσαι και μάλλον δεν σου πήρε και πολύ. Και ξέρεις αν δεν προλαβαίνεις να το κάνεις αυτό στο σπίτι (γιατί πολλές φορές φεύγουμε για τη δουλεία κοιμισμένες ακόμη) μπορείς να το κάνεις, αν πηγαίνεις στη δουλεία με δικό σου αυτοκίνητο, σε ένα φανάρι. Εγώ έχω γίνει εξπέρ σε αυτό. Σε δύο φαναράκια έχω βάλει στα γρήγορα πουδρίτσα, ρουζ, κραγιόν και στα πεταχτά και μάσκαρα. Μπορεί να μην τα βάζω όπως θα τα έβαζα στο σπίτι μου στην ησυχία μου αλλά σίγουρα το αποτέλεσμα είναι καλύτερο από το να ήμουν εντελώς άβαφτη. Επίσης μπορείς να βάφεσαι στα γρήγορα όταν πηγαίνεις στη δουλειά. Τρία λεπτά υπόθεση, την ώρα που φτιάχνεις τον καφέ σου μπαίνεις και στην τουαλέτα βάφεσαι και.... ΕΤΟΙΜΗ. Και στο σπίτι μας, αν έχουμε σε κοινή θέα στο μπάνιο μας, φάτσα-κάρτα μπροστά μας το κραγιονάκι, το ρουζάκι, άαααντε και τη μάσκαρα ή το μολυβάκι μας, θα είναι σαν να μας φωνάζουν ".....φόρεσέεεεε μεεεεεεεεεεε....... φόρεεεεεσέεεεεεε μεεεε".

Μην νομίζετε ότι και εγώ τα κάνω τόοοσο συστηματικά. Τα λέω και εδώ για να μου γίνουν βίωμα. Ξέρετε όπως το "μότο" της Ειρηνούλας "έχετε τακτοποιημένο το σπίτι σας κορίτσια για να νιώθετε καλύτερα"!!! Εεε τώρα θα λέμε επίσης, "βαφτείτε και περιποιηθείτε κορίτσια επίσης, για να νιώθετε ακόμη πιο καλύτερα"!!! ;)

Σωστά "μάνα";;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια χτες έκανα την γιορτή του μικρου μου ...περάσαμε σουπερ!!!

Θα σας βάλω φωτογραφίες αργότερα!!!

Patousitsa περαστικά στον μικρούλη!

Ευχομαι μια όμορφη μέρα σε όλους σας !!!

Ταπετσαρια στις ντουλάπες!!?? Πολύ ωραια ιδέα αν βρω θέμα θα στο ποστάρω !!! Ματσ!!!

Κοριτσάκι μου να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!

λοιπον εχω να σας πω οτι σημερα το πρωι, εβαλα ρουζ κ μασκαρα, εφτιαξα τα μαλλια μου, ντυθηκα λιγο πιο προσεκτικα κ εφυγα για δουλεια! η διαθεση πολυ καλη! ελπιζω να συνεχισω ετσι!

πατουσακι μου περαστικα στο παιδακι σου! πως ειναι τωρα? ποναει?

μπιλλυ μου τα 7 παραπανισια κιλα δεν λενε κ τιποτα! βαλε στοχο να μειωσεις το βραδυνο φαγητο κ τα γλυκα- ψωμια. μην αναφερεις τιποτα στον συζυγο, παρα μονο οταν αρχισεις να χανεις (ασε που θα το καταλαβει μονος του! θα σταματησει να στην λεει!) εντομεταξυ περιποιησου τον εαυτο σου (δυσκολο καταλαβαινω με ολα αυτα που εχεις στο κεφαλι σου) αλλα αξιζεις μια προσπαθεια! θα σου φτιαξει η διαθεση κ η δικια σου κ των γυρω σου!

ρενατα για δες εδω

http://www.houseart.gr/closet.php?cat_id=196&cid=14&curpage=14&pcat_id=0

κοριτσακια ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κ τα περαστηκα σας! το κοριτσακι μου βηχει παρα πολυ, τωρα θα παω στην γιατρο να μου γραψει μια μασκα για τον βηχα.

θα ειμαι εδω τριγυρω!

ax αυτην την μσκα την εχουμε βαρεθει πια κ να πεις οτι περνουσε κ ο βηχας:rolleyes::rolleyes:??? περαστικα ποσο ταλαιπωριουνται τα καημενουλια με τον παλιοβηχα λες κ καπνιζουν 2 πακετα την ημερα:cool:

mumsofia να τον χαιρεσαι!!!!!!!

γιορταζε κ η μανουλα μου χθες μας εκανε τραπεζι:P

τις επομενες μερες αναμενουμε νεα εισαγωγη:|

να ρωτησω μπας κ ξερει καμια σας σκεφτομαι να κλεισω εδω

PERFECT DAY PARTY

http://www.perfectparty.gr/index.php?target=categories&category_id=621

για τα γεννεθλια του μικρου μου. εχει παει καμμια σας ισως??? ψαχνω κατι σχετικα οικονομικο, σε παιδοτοπο ειναι πιο ακριβα θα ευχαριστηθουν σε παιδικο εργαστηρι λετε?

το σαλονακι για τους γονεις δεν μου αρεσει βεβαια:rolleyes: αλλα στο σπιτι δεν χωραμε τοσοι ανθρωποι δεν θα ευχαριστηθει κανεις!

περιμενω τις πολυτιμες γνωμες σας:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...