Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κόρη, ρώτα την 4u τι πίνει και γιατί δεν μας δίνει????:mrgreen::lol::lol:

4U με ολο το θαρρος κιολας

ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΜΑΡΗ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ??????????????????????????? ΚΑΙ ΕΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ????????????????????????????????????

επισης ονοματακι δεν εχει αυτο το 4υ σα να εισαι εξωγηινη μου θυμηζει:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

εννοειτε μετα θα παω για διαφημιζει και θα νγαλω και δικια μου οδοντοκρεμα haragate χαχχαααααχαχχαχαχχα:cool::cool::cool::cool:


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ

ΚΟΡΗ-ΕΠΙΠΕΔΗ ΚΟΙΛΙΑ

και τωρα που εγινες καλα ειρηνακι μου να σου στειλω φωτο να βαλεις να με δουν τα κοριτσια ποσο κορμαρα θα γινω


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

4U με ολο το θαρρος κιολας

ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΜΑΡΗ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ??????????????????????????? ΚΑΙ ΕΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ????????????????????????????????????

επισης ονοματακι δεν εχει αυτο το 4υ σα να εισαι εξωγηινη μου θυμηζει:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

εννοειτε μετα θα παω για διαφημιζει και θα νγαλω και δικια μου οδοντοκρεμα haragate χαχχαααααχαχχαχαχχα:cool::cool::cool::cool:

haragate μου άρεσε!!!!

είπαμε δεν σας λέω, δεν σας λέω ΝΑ ΝΑ ΝΑ ΝΑαααα... όχι δεν έιμαι Εξωγήινη είμαι ΞΩΤΙΚΟ!:D

είπαμε είμαι διάσημη και δεν θέλω να εκτεθώ....:tongue:

(χωρίς πλάκα .... την επόμενη εβδομάδα θα μαθουμε ένα ποσό που υπολογίζουμε ανω των 2000€ που θα πρέπει να πληρώσουμε άμεσα αν και δεν υπάρχουν να δω που θα βρεθούν!!!!.... αφήστε με να το χαρώ έως τότε βρε ακαρδες!!!)

Link to comment
Share on other sites

4υ με επιασες στα κεφισ μου σημερα

αν εμενες αθηνα και ηξερα και τη διευθυνση σου θα ερχομουν και θα σου κολλαγα εξω απο τη πορτα σου μια ταμπελα απο διευθυνση πυ θα λεει

ΟΔΟΣ ΤΡΕΛΛΑΣ

σου ταιριαζει γαντι


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Yorimichi χρονια πολλα να τα εκατοστησεις γερη και ετυχισμενη με την οικογενεια σου..

4U μα τι ενεργεια ειναι αυτη που εχεις μπραβο σου πολυ σε χαιρομαι..

Χαρα πολλα τα λεφτα αλλα αν μπορεις καντο να τελειωνεις δεν ειναι καλο να τα αφηνεις..

κοτοπουλο με πατατες εχω καιρο να κανω μιαμ μιαμ..

εγω σημερα εχω φακες και γιγαντες θα κανω την Παρασκευη εχω επισης πολυ καιρο να κανω..

Μαγειρεψα τις φακες

Εβαλα σκουπα

Ξεσκονισα

επλυνα λιγα πιατακια

ταισα τα φρουτα στην μπεμπα την αλλαξα και την κοιμισα

εκανα μαρμελαδα φραουλα(πολυ νοστιμη εγινε)

Εβαλα τα μαξιλαρια απο τις καρεκλες του μπαλκονιου να πλυθουν


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θα ηθελα να σας ζητησω κατι

καταρχην ευχαριστω τη 4υ που εκανε και γελασε τοσο πολυ

αυτη η μικρη μπουμπου ειναι η μπεμπα μου η οποια τωρα ειναι τριπλασια βεβαια και ειναι 4 μηνων στη φωτο ειναι 30 ημερων εσπασε τα πλευρα της εχτες και την εχουμε στο νοσοκομειο αλλα μας δυσκολευει λιγο στην αναπνοη της στειλτε μου τη θετικη σας σκεψη αν τη χασω θα στενωχωρηθω παρα παρα πολυ

165821_4761831096630_464845258_n.jpg


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δυστυχώς Αθήνα ......

ποια τρέλα καλέ? και που να δεις το σύζυγο ή ακόμα καλύτερα και τους 2 μας μαζί!!

Διδυμοι

θα σου στειλω και τον αντρα μου καπως ετσι ειναι κ αυτος θα κανετε ωραιο τριο αχχαχαχ


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Χαρα να πανε ολα καλα με το σκυλακι,ομορφουλι ειναι..

Σοφια χρονια πολλα να χαιρεσαι τον συζυγο..μια χαρα το προφιτερολ και εγω το εχω κανει σε γενεθλια του αντρα μου..τι να κανω αφου μ'αρεσει πολυ..

Λουστηκα και σε λιγο θα φτιαξω μαλλακι

εβγαλα φρυδακια

παω να λλαξω την μικρη που κατι εχει κανει..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

4U με ολο το θαρρος κιολας

ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΜΑΡΗ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ??????????????????????????? ΚΑΙ ΕΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ????????????????????????????????????

επισης ονοματακι δεν εχει αυτο το 4υ σα να εισαι εξωγηινη μου θυμηζει:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

εννοειτε μετα θα παω για διαφημιζει και θα νγαλω και δικια μου οδοντοκρεμα haragate χαχχαααααχαχχαχαχχα:cool::cool::cool::cool:

HARAGATE!

χαχαχαχαχαχαχα!!!!

Για την ώρα θα είσαι η κόρη "πλήρωσε-τα-2000-ευρώπουλα-gate"! :tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...