Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

      εμένα μ είπε ο γιατρός από 9-13 ! εκεί γύρω 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΕΣ ΣΕΡΡΕΣ!!!επιτελους!

Ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σας !!

Και απανταω:NAI ειμαι του 79 γεννηθης. ΝΑΙ Εχω δυσκολο nickname -ειναι κορεατικο καρτουν-με λενε ΔΗΜΗΤΡΑ αν βοηθαει..

Σημερα επιτελους αναρωσαμε μπορω να πω...Δηλ.βαρεθηκαμε μεσα&θα παρω τον μικρο να βγουμε για ψωνια μεχρι να σχολασει η μεγαλη απο τα προνηπια12.15'!Μπουχτησαμε&να προσεχουμε το τί θα φαμε.

Χθες φαγαμε τουρτες --ειχαμε2,μία οπο γονεις που ηρθαν&μία απο άντρα μου-- &πηραμε&πιτσες!!

Το μονο καλο με τη γαστρεντεριτιδα ηταν οτι εχασα λιγα κιλα γιατι ειχα βαλει απο το κοψιμο του τσιγαρου.στις15κλεινω μηνα!!

Να πω&για δουλειες,γενικη,κατα καποιο τροπο,θακανω μια βδομαδα πριν το Πασχα.θα βγαλω τα χαλια κ θα στρωσω πασχαλινα καρε,σφουγγαρισματα,μπαλκονια κτλ

αντε γεια σας !!τα λεμε μετα!


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

billaki τι ωραια που βάψατε και ακομα καλύτερα που έχετε τελειώσει και έχεις καθαρίσει....

Σκεφτόμαστε και εμεις να βάψουμε το σπίτι, ελπίζω να τα κατεφέρουμε!

Εφτιαξα τα μαλλιά μου, ντύθηκα και βάφτηκα ;)

Το μενού άλλαξε .... βράζω πατάτες και οι μισες θα γίνουν πατατοσαλάτα και οι υπόλοιπες θα γίνουν ενα άλειμμα κάππαρης, για να δούμε θα πετύχει? 1η φορά το φτιάχνω!

Απλωσα και το 2ο πλυντήριο και μόλις τελειώσω με πατατοσαλάτα και άλειμμα θα βγούμε και όταν επιστρέψουμε θα ψήσω το κοτόπουλο και θα κόψω και μια σαλάτα μαρούλι!

αυτός ο αέρας ποτε θα σταματήσει οεο???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα επιτέλους βλέπουμε ήλιο και στα βόρεια.

Σας διάβασα στα γρήγορα( τα χθεσινά).

Κική να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου.

Ειρήνη το ψυγείο σου φαίνεται άψογο, εμάς είναι πάντα πολύ γεμάτο γιάτί έχει και την κατσαρόλα ή ταψί με το φαί αφού πάντα μαγειρεύω από την προηγούμενη + την κατσαρόλα με το φαί του μικρού + άπειρα φρούτα και λαχανικά αφού προσπαθώ να πηγαίνων στον μανάβη μόνο 1/εβδομάδα.


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Hello!τ τι κανετε? μεσημεριανη σημερα!

απο το πρωι εκανα τα εξης:

  1. ταισα κ αλλαξα την μικρη
  2. εστρωσα κρεβατια
  3. περασα μια το μπανιο
  4. αδειασα το πλυντηριο πιατων κ τα εβαλα στην θεση τους
  5. μαζεψα νεροχυτη
  6. επλυνα 2 κατσαρολες
  7. μαγειρεψα για την μικρη
  8. εβαλα ψωμι να γινεται
  9. συμμαζεψα σαλονι κ εστρωσα τα ριχταρια
  10. εβαλα την μικρη για υπνο
  11. στις 11 κατεβηκα στο γραφειο μεχρι κ αυτη την ωρα ειμαι εδω

οταν ξυπνησει η μικρη θα ανεβω πανω κ το μεσημερι θα παω στο μαγαζι να μαζεψω τα ασημαζευτα!

κριστιν πολυ ωραιες οι φωτο σου!!! ευχαριστω κ για τις ευχες σου!!!

αχ χαρα μου πολυ χαρηκα!!!

σας αφηνω προς το παρον, τα λεμε παλι!

η ειρηνη δουλευει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορούλες!

Μεσημεριανή σήμερα αλλά όπως σας είχα πει από χθες, δούλευα σερί από την ώρα που πήγα το φιογκάκι στο σχολείο και επέστρεψα περίπου στη 1 παρά.. δηλαδή λιγο πριν πάω να τον πάρω.

Στο σπιτάκι μου δεν έχω κάνει τίποτα γιατί δεν υπήρχε χρόνος αλλά καθόλου δεν έχω αγχωθεί γιατί ήξερα το πρόγραμμα και είχα προνοήσει :D. Οταν επέστρεψα ο άντρας μου είχε στρώσει κρεβάτια και αερίσει το σπίτι οπότε εγώ το μόνο που έκανα ήταν να βγάλω γαρίδες και να φτιάξω μία υπέροχη σάλτσα με γαριδούλες και σκόρδο, που τη λατρεύουμε και αφού πήγα και πήρα το φιογκάκι βράσαμε ζυμαρικά.

Εφαγε το φιογκάκι {εγώ σε λίγο}, ξεκουράστηκε και τώρα ξεκινήσαμε τα αυριανά μας μαθήματα.

Χθες ευτυχώς τα καταφέραμε και πήγα γυμναστήριο. Ενα θα σας πω κόρες: η δασκάλα έβαλε 2 συναθλήτριές μου να μου επιτεθούν χθες!!! :tongue::tongue::tongue:

Σας βάζω και το λατρεμένο μου nude, από μία σημερινή πελάτισσα, ελπίζω να σας αρέσει και σας: :P

DSC01783_zpsad6ee995.jpg

Σας γλυκοφιλώ όλες

{σας έχω διαβάσει όλες όπως πάντα!}


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!hi-ya-.gif

χαθηκα παλι αλλα εχω να ανακοινωσω οτι εχω ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΣΠΙΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥς!!!!!

big-smile.gif

τελειωσαμε με τα τριψιματα βαψιματα κ λοιποι μαστοροι! το εχω γλειψει στην κυριολεξια το σπιτι δεν υπαρχει γωνιτσα ακαθαριστη ( εχω φυσικα ακομα μερικα ντουλαπια του μπουφε της κρυσταλλιερας κ.τλ) η κουζινα κ το σαλονι ειναι ολη τζιτζι! καναμε αλλαγη στο χρωμα κ μου αρεσει μπορω να πω.

στις κρεβατοκαμαρες εχω κανει καλη καθαριοτητα αλλα οχι γενικη την επομενη βδομαδα γιατι ειχα κ τις δυσκολες μερες κ τα εφτυσε η μεση μου....

θα σας βαλω φωτο τις επομενες μερες.

αυτα ηταν τα καλα νεα τα κακα ειναι οτι με την δουλεια που "σιγουρα" θα ξεκινουσα εδω κ 1 μηνα δεν το βλεπω..... κ αλλιως τα ειχαμε υπολογισει.... ΑΑΑΧ!!!!

σας εχω διαβασει λιγο στα πεταχτα θα σχολιασω μονο στο γιωτουλι κοριτσαρα μου καθε εμποδιο για καλο το εχω ζησει πολλες φορες κ πλεον το πιστευω

ευχομαι να πανε ολα βασει σχεδιου κ να σου φυγει ολο αυτο το αχγος ολα καλα να πανε απο δω κ στο εξης εχεις κ τους θησαυρους σου την μικρη κ τον αντρουλη τι αλλο χρειαζεσαι??? κ εμας φυσικα!!!!

σας φιλω ΟΛΕςkisses.gif

να εχουμε μια ομορφη μερα

παω για εξωτερικες δουλιτσες.

Που είσαι εσύ κοριτσάκι μου?

Να σου πω και γω φαντάστηκα πως έχεις μπλεξει με τη νέα δουλειά και τελικά... :? ... Τι να πω ρε γμτ...? :|

Τουλάχιστον είχες την ευκαιρία να καθαρίσεις το σπιτάκι σου και τώρα θα το κατα-ευχαριστιέσαι! Μεγάλο πράγμα και αυτό!

Σε φιλώ γλυκά!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα επιτέλους βλέπουμε ήλιο και στα βόρεια.

Σας διάβασα στα γρήγορα( τα χθεσινά).

Κική να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου.

Ειρήνη το ψυγείο σου φαίνεται άψογο, εμάς είναι πάντα πολύ γεμάτο γιάτί έχει και την κατσαρόλα ή ταψί με το φαί αφού πάντα μαγειρεύω από την προηγούμενη + την κατσαρόλα με το φαί του μικρού + άπειρα φρούτα και λαχανικά αφού προσπαθώ να πηγαίνων στον μανάβη μόνο 1/εβδομάδα.

Ευχαριστώ Christine μου αλλλά μη φανταστείς... δεν είναι και άψογο. Απλώς μία στο τόσο, κάτι θα μου χτυπήσει στο μάτι, θα με πιάσουν τα νεύρα μου και γι αυτό προσπαθω να το έχω ψιλο-μαζεμένο.. για να αποφεύγω εκνευρισμούς.

Ειλικρινά το συμμαζεμένο σπίτι με βοηθάει να παραμένω ήρεμη! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...