Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κχτ εσπρεσσο πινεις και εισαι ετσι ντουρασελ συνεχεια?? αμα ειναι να ξεκινησω και εγω

όχι το πρωί πίνω πάντα γαλλικό και αυτό νερομπλούκι (μου εμεινε απο την εγκυμοσύνη αν και τοτε επινα 1 φλυτζάνι) αλλά πίνω 3 φλυτζάνια.. το απόγευμα εσπρεσσο η καπουτσινο...

λες να μου κάνει κατι ο καφες? λες να εχει λήξει?:tongue:

Link to comment
Share on other sites

ουφ σας διάβασα,δεν θα ξαναλείψω χάνω πολλά:tongue:

χρόνια πολλά σε όσες γιόρταζαν και στους άντρες ή στα παιδάκια σας...

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω γιατί έχω μάθημα

αν προλάβω θα μπω μετά:P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια να σας πω τι θα ήθελα πολυ και ίσως μπορείτε να με βοηθήσετε ... ειδικά η Ειρήνη!

Είμαι ολιγαρκής ... χρειάζομαι μόνο ενα πράγμα απλά ακόμα και αυτό μου είναι δύσκολο να αποκτήσω αυτή την περίοδο.... θα σας το γραψω και οποια μπορέσει να με βοηθήσει θα της είμαι ευγνόμων μια ζωή...

Θέλω λοιπόν και με όλο το θάρρος μια κότα που να κάνει χρυσά αβγα....

ζητάω πολλά?

Link to comment
Share on other sites

τσα! τι κανετε? με αναζητησατε βλεπω!!!

εχω παρα πολλα θεματα κ τρεχω ολη μερα! εχω απιστευτες δυσκολειες αλλα προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη.

απο δουλειες δεν εχω κανει τιποτα μονο το παιδι κ εστρωσα κρεβατια.

τωρα θα ξεκινησω αφου πιω τον καφε μου. θα παρει ο αντρας μου το παιδι για βολτα κ θα φορτσαρω. το σπιτι ειναι σε μετρια κατασταση κ ο νεροχυτης μου χαλια.

παντως σημερα μου φτιαξατε το κεφι! ζωγραφισατε παλι!!! μπορει να μην γραφω συνεχεια αυτες τις μερες, αλλα να ξερετε οτι σας διαβαζω.

θα σχολιασω μονο για το υπεροχο κουταβακι που ειδα! χαρα μου σου στελνω ολη μου την θεττικη ενεργεια για να γινει καλα!!!!! (κ δεν χρεωνω τιποτα!!!)

ειρηνη στειλε κ απο δω κανα 500αρικο κ εσυ ΚΧΤ αν βρεις αυτην την κοτα στειλτην κ απο εδω!!!

σας φιλω κ σας σκεφτομαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τσα! τι κανετε? με αναζητησατε βλεπω!!!

εχω παρα πολλα θεματα κ τρεχω ολη μερα! εχω απιστευτες δυσκολειες αλλα προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη.

απο δουλειες δεν εχω κανει τιποτα μονο το παιδι κ εστρωσα κρεβατια.

τωρα θα ξεκινησω αφου πιω τον καφε μου. θα παρει ο αντρας μου το παιδι για βολτα κ θα φορτσαρω. το σπιτι ειναι σε μετρια κατασταση κ ο νεροχυτης μου χαλια.

παντως σημερα μου φτιαξατε το κεφι! ζωγραφισατε παλι!!! μπορει να μην γραφω συνεχεια αυτες τις μερες, αλλα να ξερετε οτι σας διαβαζω.

θα σχολιασω μονο για το υπεροχο κουταβακι που ειδα! χαρα μου σου στελνω ολη μου την θεττικη ενεργεια για να γινει καλα!!!!! (κ δεν χρεωνω τιποτα!!!)

ειρηνη στειλε κ απο δω κανα 500αρικο κ εσυ ΚΧΤ αν βρεις αυτην την κοτα στειλτην κ απο εδω!!!

σας φιλω κ σας σκεφτομαι

βρε γιωτα μου οσο αργουσες τοσο σε σκεφτο0μουνα να μπαινω να λες εστω ενα ειμαι καλα και τιποτα αλλο δε μας εχει συνηθισει να απουσιαζεις και ανησυχησα

σ ευχαριστω πολυ ευχομαι και εγω η μπουμπου μου να τα κατφερει γιατι ζοριζετε λιγο με την αναπνοη της


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια να σας πω τι θα ήθελα πολυ και ίσως μπορείτε να με βοηθήσετε ... ειδικά η Ειρήνη!

Είμαι ολιγαρκής ... χρειάζομαι μόνο ενα πράγμα απλά ακόμα και αυτό μου είναι δύσκολο να αποκτήσω αυτή την περίοδο.... θα σας το γραψω και οποια μπορέσει να με βοηθήσει θα της είμαι ευγνόμων μια ζωή...

Θέλω λοιπόν και με όλο το θάρρος μια κότα που να κάνει χρυσά αβγα....

ζητάω πολλά?

Εγώ πάντως την δικιά μου κότα δεν την μοιράζομαι με κανέναν....δεν ξέρω αν μπορεί να σε βοηθήσει καμία άλλη κοπέλα.....είναι κειμήλιο καταλαβαίνεις! :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τσα! τι κανετε? με αναζητησατε βλεπω!!!

εχω παρα πολλα θεματα κ τρεχω ολη μερα! εχω απιστευτες δυσκολειες αλλα προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη.

απο δουλειες δεν εχω κανει τιποτα μονο το παιδι κ εστρωσα κρεβατια.

τωρα θα ξεκινησω αφου πιω τον καφε μου. θα παρει ο αντρας μου το παιδι για βολτα κ θα φορτσαρω. το σπιτι ειναι σε μετρια κατασταση κ ο νεροχυτης μου χαλια.

παντως σημερα μου φτιαξατε το κεφι! ζωγραφισατε παλι!!! μπορει να μην γραφω συνεχεια αυτες τις μερες, αλλα να ξερετε οτι σας διαβαζω.

θα σχολιασω μονο για το υπεροχο κουταβακι που ειδα! χαρα μου σου στελνω ολη μου την θεττικη ενεργεια για να γινει καλα!!!!! (κ δεν χρεωνω τιποτα!!!)

ειρηνη στειλε κ απο δω κανα 500αρικο κ εσυ ΚΧΤ αν βρεις αυτην την κοτα στειλτην κ απο εδω!!!

σας φιλω κ σας σκεφτομαι

Να είσαι αισιοδοξη! απο τη στιγμη που έχεις τον άνθρωπό σου που σε στηρίζει δεν θες τπτ άλλο... όλα θα γίνουν!

αν βρω την κότα θα μοιράσω τα περισσότερα αβγά θα κρατήσω λίγα για την οικογένειά μου και μετά θα μπουμε σε εναν αεροπλανο για μην πω διαστημοπλοιο και μην τους είδατε.... :)

Link to comment
Share on other sites

Γυρίσαμε πριν απο λίγο... μια μεγάλη βόλτα και φτασαμε σε μακρινή παιδική χαρά στο γυρισμό σταματήσαμε στην εκκλησια, ανάψαμε κεράκι και κοινωνήσαμε στη συνέχεια μας τηλεφώνησε ομπαμπας μας που επεστρεφε απο τη δουλειά και μας μάζεψε με το αυτοκίνητο απο τα μέσα της διαδρομής!

Τα αγόρια έφαγαν και ετοιμαζόμαστε για μπάνιο και ύπνο ;)

Καλό βράδυ σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα,

4u πραγματικα το κεφι σου ειναι μεταδοτικο,εγω ειμαι μες στα νευρα γιατι περιμενω την ακατανομαστη και συν τις αλλοις η κορη μου γραφει τεστ αυριο και μαλλιασε η γλωσσα μου να της μαθαινω πως κλινεται το ρημα κι αυτη κολλησε... εγω πονω,εσυ πονεις....αν κολλησει σε κατι το κεφαλι της δεν της το βγαζεις με τιποτα και μολις εκατσα να σας διαβασω και να χαλαρωσω αμεσως μ'εκανες και χαμογελασα.Μη με χρεωσεις σε παρακαλω ειμαι μια απληρωτη υπαλληλος,λες να στειλω το αφεντικο μου στο δεντρο της Ειρηνης?:tongue:

Κοριτσι απο Σερρες με το δυσκολο νικ Χρονια πολλα κι ευτυχισμενα.

Γιωτα καλο κουραγιο

Ειρηνακι για το ψυγειο εχω τετοια καλαθακια,εσυ με παρακινησες να τα παρω εννοειται:rolleyes: αλλα δε χωρανε :shock: Ειναι γεματα τα δυο μεγαλα συρταρια του ψυγειου και τα δυο καλαθακια και εχω και σακουλες:evil: φανταστειτε ποσα πηρε :evil:

Η λοσιον μας τελικα δεν ειναι του κορρε,δεν το ειχα προσεξει καλα:oops: επειδη ηταν στο σταντ του κορρε στο φαρμακειο μπερδευτηκα γραφει με κοκκινα γραμματα LO μην την παρετε δεν κανει τιποτα,θα παω να παρω αυτη που λετε αφου μυριζει τοσο πολυ.

Καλο βραδυ σε ολες.


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλησπερα!

  1. σκουπισα
  2. σφουγγαρισα
  3. συμμαζεψα
  4. μαζεψα νεροχυτη
  5. περασα με βετεχ παγκους-εστιες (μειναν 2 κατσαρολες, αλλα δεν την παλευω)
  6. εκανα μπανιο
  7. εκανα μπανιο το παιδι
  8. την ταισα

σας ευχαριστω πολυ ολες κοριτσακια μου!!! στειλτε την θεττικη σας ενεργεια, εχω κανει ενα πλανο στο μυαλο μου κ ελπιζω να πανε ολα καλα!!!! σημερα το απογευμα μιλαγα 2 ωρες στο κινητο!!!! φανταστητε πως εγινε το κεφαλι μου, καζανι!!!

4u δεν με εχεις πετυχει στα καλα μου, οταν ξεμπερδεψω κ χαλαρωσω θα ζωγραφιζουμε!!! πραγματικα ειναι χειμαρος χιουμορ!!!

καλο βραδυ κοριτσακια!!! παω να κοιμησω την μικρη

Link to comment
Share on other sites

Γιωτα μου σου ευχομαι να πανε ολα οπως τα εχεις σκεφτει και ακομα καλυτερα..να εισαι ηρεμη και αισιοδοξη και ολα θα γινουν..

Γυρισαμε απο την παιδικη χαρα,δεν μειναμε πολυ γιατι το κοριτσακι μου επεσε και χτυπησε το δακτυλακι της..ηρθαμε σπιτι το καθαρισαμε βαλαμε και χανζαπλαστ της εφτιαξα χυμο να πιει ,ταισα και την μικρη,καναμε τα μπανια μας και αφου διαβασαμε τα παραμυθακια μας και καναμε τις αγκαλιτσες μας κοιμηθηκε..σημερα μου ζητησε να φτιαξουμε κουλουρακια και να παρει μαζι της στον σταθμο για να τα φαει με τις φιλες της..οποτε αυριο το απογευμα ξερω απο τωρα τι θα κανω..

Καλο βραδυ κοριτσακια!!


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...