Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα.Παιζουν ρόλο αυτές λες?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Και εγώ έτσι είχα πέσει τα πατώματα … χωρίς να δω τους υπόλοιπους παράγοντες όπως σου αναφερει η λινα… και τα πηγα  πολύ καλα στην ωοληψια  … δεν γνωρίζω πως θα εξελιχθούν τα πράγματα για μένα όμως έχω στην κατάψυξη καποιες βλαστοκυστες και αυτό με παρηγορεί έστω και σε ένα βαθμό να μην νιώθω τόσο μεγάλη ανασφάλεια καθώς δυστυχώς δεν έχω ακόμα παιδάκι !!!! Ποτέ μην εγκαταλείπεις και όσο και να μην είναι εφικτό μην αφήνεις τον φόβο κ την στεναχώρια να σε καταλάβουν … 

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4U μέχρι εδώ ακούστηκες με το πεταλούδισμα χαχαχαχα εγώ μαζεύτηκα σήμερα γιατί έχει πολύ αέρα! χαχαχα

Χαρά επειδή έχασα κάποιες δημοσιεύσεις δικό σας είναι το κουτάβι??? πολύ όμορφο....και εγώ θέλω να πάρω ένα, με έχουν φάει οι κόρες αλλά τους είπα θα πάρουμε μόλις η μεγάλη γίνει 12 χρονών....δεν θα αντέξω να έχω και κουτάβι τώρα στο σπίτι....να έχουν μεγαλώσει τα παιδιά τουλάχιστον!

Έχω αφήσει την κόρη μου μόνη της να διαβάσει γιατί τον τελευταίο καιρό όποτε είμαι δίπλα της όλο κάτι θυμάται να μου πει και χάνει τον ειρμό της! Τώρα είναι μόνη της μέσα και γράφει!

Link to comment
Share on other sites

ΚΧΤ εισαι θεοτρελη τελικα χαχαχχα

καλα μαρη με το πονο μου παιζεις?? αμα γινει καλα θα σου στειλω 40 οκ??

και για να μη ψαχνετε

ΚΧΤ=ΚΥΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ=4υ

χαχαχχαχ


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΧΤ εισαι θεοτρελη τελικα χαχαχχα

καλα μαρη με το πονο μου παιζεις?? αμα γινει καλα θα σου στειλω 40 οκ??

και για να μη ψαχνετε

ΚΧΤ=ΚΥΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ=4υ

χαχαχχαχ

αααα κυρια μου (τώρα μιλάμε επαγγελματικά) δεν καταλάβατε!!!!

τα 20€ χρωστατε για τα γέλια που κάνατε!

για τη θετική ενέργεια θα σας χρεώσω 50€!

Σύνολο 70€!

Ευχαριστώ πολυ για τη συνεργασία!!!

(πήγαινε στο δεντρο της Ειρήνης!!!! )

Link to comment
Share on other sites

4U μέχρι εδώ ακούστηκες με το πεταλούδισμα χαχαχαχα εγώ μαζεύτηκα σήμερα γιατί έχει πολύ αέρα! χαχαχα

χι χι χι

Χαρά επειδή έχασα κάποιες δημοσιεύσεις δικό σας είναι το κουτάβι??? πολύ όμορφο....και εγώ θέλω να πάρω ένα, με έχουν φάει οι κόρες αλλά τους είπα θα πάρουμε μόλις η μεγάλη γίνει 12 χρονών....δεν θα αντέξω να έχω και κουτάβι τώρα στο σπίτι....να έχουν μεγαλώσει τα παιδιά τουλάχιστον!

τα ίδια λέω και εγώ :rolleyes: εμας καθε μερα ζητά άλλο κατοικίδιο!!!

Έχω αφήσει την κόρη μου μόνη της να διαβάσει γιατί τον τελευταίο καιρό όποτε είμαι δίπλα της όλο κάτι θυμάται να μου πει και χάνει τον ειρμό της! Τώρα είναι μόνη της μέσα και γράφει!

Βρε κορίτσια δεν μπορώ να συνδεθώ.....μου έχει σπάσει τα νεύρα απο εχτές....προλαβαίνω να σας διαβάσω και όταν πάω να σχολιάσω κολλάει γκρρρρρ!!!

λοιπόν λύνεται πολυ εύκολα το πρόβλημα .......

φτύσε 3 φορές την οθόνη!

ρίξε μια μπουνιά στο πληκτρολόγιο!

και μετά κάνε ενα ξεματιασμα!!!:tongue:

μετα θα συνδεθείς!

βασια μου ναι δικια μου ειναι η μπουμπουκα εμεις εχουμε κηπο και εχω δυο αυτη κ ενα αρσενικο ειναι και τα δυο ασιατικα τσοπανοσκυλα και γινονται θηρια

αααα μάλιστα και ακόμα δε μας έχει καλέσει για bbq !!!!! ακούτε κορίτσια????:tongue:

γιωτα μπες να μας πεις τι κανεις

αχ η Γιώτα μάλλον είναι τώρα μεταξύ εφορίας ή λογιστή... έχει τρέξιμο! Κουράγιο Γιώτα θα περάσει και αυτό!

ξεμυαλίστρες σας αφήνω να ξαπλάρω λίγο γιατί θα κλατάρω η γρια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας !!

που με πηραν για χρονια πολλα,για 34χρονια πριν!Μου ελεγαν οτι&τοτε εβρεχε οπως&σημερα κα! χαχα! ολες οι μανες ιδιες τελικα! Η ιστορια επαναλαμβανεται!

Χρόνια σου πολλά!!και συ 79 ε??:rolleyes:

εκανα μαρμελαδα φραουλα(πολυ νοστιμη εγινε)

αν μπορείς πες μας αναλογίες θέλω κ γω να κάνω μαρμελαδίτσα φράουλα...

.... έχει ένα δέντρο εδώ στη γωνία του σπιτιού μου, που φυτρωνουν 500άρια... μην ανησυχείς βρε! Θα κατέβω να σου κόψω μερικά! :tongue::tongue:

αχ αχ πες μου οδό και αριθμό, παίρνω το πρώτο αεροπλάνο και έφτασαααααα, έχω κάτι έκτακτα εξοδάκια και λέω να κόψω μερικά μωβ:tongue::tongue::tongue:


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φαγαμε μαζεψα την κουζινα κοιμισα την μικρη και ξεκουραστηκα λιγο..η μεγαλη ομως ζηταει παιδικη χαρα και δεν μπορω να της το αρνηθω..

Ειρηνη μου τωρα που δεν δουλευω ασχολουμαι περισσοτερο,οταν θα ξεκινησω δεν ξερω τι θα προλαβαινω να κανω με δυο παιδια,δουλεια και σπιτι..

Μιρτουλα ειναι πολυ ευκολη για μισο κιλο φραουλες εβαλα 1φλιτζανι και λιγο ζαχαρη(δεν την θελω πολυ γλυκια)και 2κουταλιες της σουπας λεμονι.καθαριζουμε τα κοτσανακι τις πλενουμε και τις παταμε με το χερι μας.εγω τις ετριψα στον τριφτη δεν μου αρεσει να εχει κομματια.τις βαζουμε στην κατσαρολα ριχνουμε την ζαχαρη και το λεμονι και αφηνουμε να βρασει ανακατευοντας συχνα με ξυλινη κουταλα..θελει ενα μισαωρο..ειανι τελεια..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μιρτουλα ειναι πολυ ευκολη για μισο κιλο φραουλες εβαλα 1φλιτζανι και λιγο ζαχαρη(δεν την θελω πολυ γλυκια)και 2κουταλιες της σουπας λεμονι.καθαριζουμε τα κοτσανακι τις πλενουμε και τις παταμε με το χερι μας.εγω τις ετριψα στον τριφτη δεν μου αρεσει να εχει κομματια.τις βαζουμε στην κατσαρολα ριχνουμε την ζαχαρη και το λεμονι και αφηνουμε να βρασει ανακατευοντας συχνα με ξυλινη κουταλα..θελει ενα μισαωρο..ειανι τελεια..

ευχαριστώ, θα την κάνω και γω:P:p


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΙΝΓΚ ΜΠΟΙΝΓΚ είμαι ακόμα ελατήριο :)

ξαπλώσαμε περίπου 45' που εννοείτε την περίσσότερη ώρα ήταν πανω μου και χοροπηδούσε ..... χμμμμμ τουλάχιστον ξάπλωσα την κορμάρα μου κατί είναι και αυτό!

Σε λίγο θα φτιάξω και εναν 2ο εσπρέσσο και θα πάρω τα πάνω μου για τα καλά!

Link to comment
Share on other sites

ελα ελα εχουμε και bbq ελα να ψησουμε οτι θες

μη μου δίνεις τέτοιο θάρρος εμένα... άκου ότι θες.... το ψάρι στα χείλη των συζύγων δλδ????:tongue:

κοπελια κομματακι ακριβη εισαι ακου 70 ευρω

με 100 συμβιβαζεσαι???αχαχχαχαχαχ

εεεεε οκ αντε να συμβιβαστώ στα 100 μη χαλάσουμε τις καρδιές μας για μερικά ψιλά!!!!

Φαγαμε μαζεψα την κουζινα κοιμισα την μικρη και ξεκουραστηκα λιγο..η μεγαλη ομως ζηταει παιδικη χαρα και δεν μπορω να της το αρνηθω..

Ειρηνη μου τωρα που δεν δουλευω ασχολουμαι περισσοτερο,οταν θα ξεκινησω δεν ξερω τι θα προλαβαινω να κανω με δυο παιδια,δουλεια και σπιτι..

Μιρτουλα ειναι πολυ ευκολη για μισο κιλο φραουλες εβαλα 1φλιτζανι και λιγο ζαχαρη(δεν την θελω πολυ γλυκια)και 2κουταλιες της σουπας λεμονι.καθαριζουμε τα κοτσανακι τις πλενουμε και τις παταμε με το χερι μας.εγω τις ετριψα στον τριφτη δεν μου αρεσει να εχει κομματια.τις βαζουμε στην κατσαρολα ριχνουμε την ζαχαρη και το λεμονι και αφηνουμε να βρασει ανακατευοντας συχνα με ξυλινη κουταλα..θελει ενα μισαωρο..ειανι τελεια..

ε και ποιος μπορεί να τους αρνηθεί :rolleyes: έχουν τον τρόπο τους ... χι χι χι και εμείς σε καμια ώρα θα ξαναβγούμε:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...