Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Νάσια ωραία η πρόσκληση σου.....το έχεις :) !!!

Τίνα ηρέμησε και περίμενε την Δευτέρα!

Είμαι χωριό...λείπω 1 μήνα και νιώθω σαν να μην έφυγα μια μέρα!!! πόσο θα θελα να έμενα εδώ...άλλος αέρας βρε παιδί μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το είχα φανταστεί ότι θα είναι έτσι...το είχα δει στις ειδήσεις! η κόρη πόσο είναι και κάνει πιτζάμα??? αχ τι με περιμένει!!!!

Η κόρη είναι 7, δευτέρα δημοτικού. Μην φανταστείς φοβερά πράγματα, με τις πυζάμες τους παίξανε παίξανε παίξανε, είδαν 1 dvd και έφαγαν μία πίτσα μαργαρίτα που τους έφτιαξα, μετά παίξανε κι άλλο... και μετά κοιμήθηκαν έως τις 8.00 σήμερα το πρωί. Τώρα τρώνε πρωινό και βλέπουν κινούμενα σχέδια.

Στις 9.30 έρχονται οι άλλοι γονείς για παραλαβή!

Link to comment
Share on other sites

Bonjour μικρές μου, τσούπρες!

Τι κάνουν τα κορίτσια μου?

Εγώ σήμερα δεν δουλεύω οπότε έχω ορεξη και κέφια για δουλίτσες στο σπιτάκι μου. Το φιογκακι "δήλωσε" ρητά πως το πρωϊνό θέλει να δει "καινούργια παιδιά" {οπως είπε} στο star οπότε.. :tongue::tongue:

Μεσημέρι θα διαβάσουμε και βραδάκι δεν ξέρω αν πάμε καμιά βολτίτσα τα 3 μας.

Ελα, έχουμε αρκετά να κάνουμε.

Εδώ κοντά σας θα είμαι.

Σας φιλώ γλυκά ;)

Ακούω και αυτό

Ενα από τα πιο αγαπημένα μου, χριστουγεννιάτικα τραγούδια. Οτι πρέπει για να ξυπνήσω με ηρεμία.

{σας ακούω που χαχανίζετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!}


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Είμαι χωριό...λείπω 1 μήνα και νιώθω σαν να μην έφυγα μια μέρα!!! πόσο θα θελα να έμενα εδώ...άλλος αέρας βρε παιδί μου!!!

... πάρε και εμάς βρε Βασιουλα! :twisted:

Αφροδιτάκι, να ζήσετε και πάλι!

Κάθε ευτυχία και χαρά για το σπίτι σας!

Υγεία και πολλά χαμόγελα!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Bonjour μικρές μου, τσούπρες!

Ακούω και αυτό

Ενα από τα πιο αγαπημένα μου, χριστουγεννιάτικα τραγούδια. Οτι πρέπει για να ξυπνήσω με ηρεμία.

{σας ακούω που χαχανίζετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!}

Αρχίσαμε!!!!! γιούπι!!!

Και πάλι ευχαριστώ για τις ευχές σου! Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!!!!

Σημερα ξυπνησα χωρις παιδια και πινω ενα ξεγυρισμενο καφε Λαττε!!! :)

Εχω δουλιτσες αλλα εκανα και αρκετες εχθες, εχω να απλωσω ενα πλυντηριο που τελιωσε μεσα στο βραδυ.

Κοριτσια εχω θεμα! Λοιπον εχω ανοχη στην ινσουλινη πολλα χρονια οποτε προσεχω τι τρωω και παιρνω και ενα φαρμακο. Ολα καλα μεχρι εδω, δεν ειχα θεμα, το σακχαρο μου ηταν παντα μεσα στα φυσιολογικα.

Αρχισα λοιπον να το μετραω τωρα τις τελευταιες ημερες και εχει αρχισει να ανεβαινει προς τα πανω. Οχι τοσο αφου φαω, αλλα οταν ξυπνησω. Τοσα χρονια ηταν εκει στο 70... τωρα εχει ανεβει σταθερα στο 110 :(

Αυτο σημαινει προδιαβητικη :( και ειμαι σιγουρη οτι ειναι η εγκυμοσυνη.

Εννοειται οτι απο βδομαδα θα ξαναπαω στον διαβητολογο να δουμε τι θα μου πει. Δεν θελω να προκαλεσω στο μωρο καποιο προβλημα.

Το ξερω οτι ο διαβητης κυησης ειναι ενα απο τα προβληματα που αντιμετωπιζεται καλα και αν το προσεξεις δεν ειναι προβλημα αλλα εννοειται οτι φοβαμαι :(

Ειχε καμια διαβητη κυησης??

Βασια, ζηλευω! Δεν πηγα διακοπεεεες λεμε και ζηλευω πολυ! Καλα να περνατε!! Που ειναι το χωριο? (το δικο μου ειναι μακρια, Κρητη :()

Αφροδιτη να ζησετε καλη μου!

Ειρηνη, μια χαρα σε βρισκω!! Αληθεια ομως θελω τις υπηρεσιες σου!! Στειλε μου ΠΜ αν σε βολευει η περιοχη μου!!

Σας φιλωωωωωωωω παω να διαβασω το φορουμ!


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Ευχομαι σε οοοολες να ειστε καλα!

Μπαινω για λιγο στο θεματακι σας για να ρωτησω την Ειρηνη,ποτε θα ξεκινησει το θεμα των χριστουγεννων?

Καλα να περνατε!:D


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου,

Οι δουλίτσες καλά κρατούν:

Εστρωσα κρεβάτια, άδειασα σκουπίδια από μπάνιο και κουζίνα, τακτοποίησα κάποια χθεσινά ρούχα του άντρα μου, άδειασα το πλυντήριο πιάτων και μπήκαν όλα στις θέσεις τους και κατεβασα τις κουρτίνες της κουζίνας και ήδη πλένονται!

Επίσης, τακτοποίησα το "φαρμακείο" μας και πλέον {δεν κάνει τόσο ζέστη} βγήκε από το ψυγείο και μπήκε στο ντουλάπι που συνηθιζουμε να το έχουμε. Οπως θα δείτε, δεν έχω πολλά φάρμακα και ελπίζω ποτέ να μην έχω, όπως και κανένα σπίτι!

P9280071_zps8b70f9e9.jpg

Υ.Γ. Μολις μου βγήκε δουλίτσα για το απόγευμα... οπότε λίγο πιο ήρεμα για να μην κλατάρω...


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Ευχομαι σε οοοολες να ειστε καλα!

Μπαινω για λιγο στο θεματακι σας για να ρωτησω την Ειρηνη,ποτε θα ξεκινησει το θεμα των χριστουγεννων?

Καλα να περνατε!:D

Μαράκι καλημέρα!!

Πως είσαι μικρό μου, είσαι καλά?

Σκεφτόμουν τέλη Οκτωβρίου, για να μην με γιουχάρετε!

Ε?

Σε φιλώ και ευχαριστώ που το περιμένεις {εγώ να δεις :tongue::tongue:!}.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!Χτες ήθελα να μπω αλλά έφτιαχνα μάφινς και μπισκότα και δεν πρόλαβα!Ήρθε και το ξαδερφάκι μου από Αθήνα και τα λέγαμε!!!

Βάσια όλη μου τη θετική ενέργεια!

Ειρήνη και Αφροδίτη να ζήσετε,πάντα ευτυχισμένοι!!!

Ειρήνη να το ξεκινήσεις το θεματάκι,το περιμένω πως και πως και έχω αποθηκεύσει ένα σωρό ιδέες για να τις ανεβάσω!!!

Έχω δουλίτσα,σας αφήνω!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη και Αφροδίτη να ζήσετε,πάντα ευτυχισμένοι!!!

Ειρήνη να το ξεκινήσεις το θεματάκι,το περιμένω πως και πως και έχω αποθηκεύσει ένα σωρό ιδέες για να τις ανεβάσω!!!

Ευχαριστώ γλυκιά μου για τις ευχές!

Ειρήνη τι λες για αρχες Οκτωβρίου; Καμία δεν θα σε γιουχάρει μάλλον θα φωνάξουμε ΖΗΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι καλημέρα!!

Πως είσαι μικρό μου, είσαι καλά?

Σκεφτόμουν τέλη Οκτωβρίου, για να μην με γιουχάρετε!

Ε?

Σε φιλώ και ευχαριστώ που το περιμένεις {εγώ να δεις :tongue::tongue:!}.

Καλα ειμαι Ειρηνη μου!Ευχαριστω,το ιδιο ευχομαι για σενα και την οικογενεια σου καθως και για τα υπολοιπα κοριτσια!

Νομιζω πως δε θα σε γιουχαρουμε!Ισα ισα!Θα χαρουμε παρα πολυ!

Με το θεμα σου τα χριστουγεννα σαν γιορτη με αγγιξαν στο επακρο και ετσι ασχοληθηκα,τα αγαπησα,δημιουργησα!Ευχαριστω και παλι!Θα χαρω πολυυυ να τα πουμε εκει!Φιλια πολλα σε ολες!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια...

Εχτες δεν πηγα στη δουλεια πηρα αδεια απο τη σημαια και ασχοληθηκα με το σπιτι. Φυσικα νω ειναι καθαρο μεχρι το βραδυ ειχε παλι τον αμαζευτο... Εφτιαξα και ενα γλυκο ψυγειου με πτιμπερ και κρεμες γιωτης γιατι η μικρη συνεχεια μου ζηταει κατι γλυκο (το μαθαμε στα γενεθλια της γιαγιας πριν 10 μερες :rolleyes:) οποτε προτιμησα να φτιαξω κατι τετοιο...

Ειρηνη και Αφροδιτη να ειστε παντα ευτυχισμενοι!

ΒΑσια μου καλη επιτυχια! Ειμαι σιγουρη θα εισαι η τελικη επιλογη.

Γιωτακι συμπασχω μαζι σου...Εμενα τωρα που συνηθισε στον παιδικο ριχνει ενα υπνακο μια ωρα εκει 12-1 και μετα στο σπιτι δεν θελει με τπτ να ξανακοιμηθει. Ετσι πεφτει ξερη στις 8κ30 και εχουμε εγερτηριο 6κ30 και οχι τιποτα αλλο ξυπναει ντουρασελ και θελει παιχνιδι........ Περιτω να πω οτι πρωτη καταρρεω εγω το βραδυ......


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις απλωσα το πλυντήριο με τις κουρτίνες, έπλυνα κεραμικές εστίες και πλακάκια γύρω από την κουζίνα και προχώρησα το φαγάκι μου.

Κιμαδάκι πεντανοστιμο, μαγειρεμένο από χθες το βράδυ

P9280070_zps56e9f391.jpg

Και γέμισα τα κανελλόνια μας.. συνεχίζω

464_zps5ff24ea3.jpg

Το φιογκάκι θα ρίξει κρέμα γάλακτος και σάλτσα... :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...