Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου,

Τελικά πετάχτηκα στο σούπερ για 2 πραγματάκια. Το φιογκάκι έβαλε "παραγγελία" για αύριο, τα αγαπημένα του κανελόνια και πήγα σούπερ, γιατί απλώς... αρνούμαι να πάω Σάββατο πρωί στο σούπερ..! :tongue:

Έκανα μπανάκι, έκανα φτερνούλες, καθάρισα προσωπάκι, έβαλα και το κιμαδάκι να γίνεται και ήρεμα....;)

Περιμένω τα αγόρια μου.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν πειραζει Ειρηνακι. Εναλλακτικο σχεδιο (εγω ειμαι γενικα του κοκκουνινγκ): παει το Φιογκακι για υπνο, εχεις κανει αγαπημενο φαγητο, εχεις νοικιασει αγαπημενη ταινια, εχεις καλο κρασακι ΚΑΙ επιδορπιο και τρωτε και βλεπετε αγκαλιτσα.

Οσο για το αλλο ,δικιο εχεις. Πηγα να αφησω και τον μεγαλο τωρα μετα την ξιφασκια, και δεν εχω πλεον το τηλ της πεθερας (αλλαξα συσκευη και δεν το εχω πια) και πηρα την κουνιαδα μου. Και βγαινει ο μικρος και μου λεει "ειπε η γιαγια οτι δεν θα σε δαγκωσει αν την παρεις τηλεφωνο, δεν την πειραζει που χωρισες τον γιο της γιατι ειναι προς ωφελος μου!" :shock:

Κατσε να περασει η Δευτερα και θα πω ενα χερακι στον πρωην γιατι εγω ουδεποτε ειπα το παραμικρο και αυτοι επιρρεαζουν τα παιδια. Αυτο που ειπε η δικηγορος μου "πτωχοι τω πνευματι...." :(


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κόρες ακούστε για το KILO-SHOP. Δεν ενθουσιάστηκα ιδιαιτέρως, θέλει πολυυυυυ ώρα ψάξιμο για να βρεις ρούχα. Για παπούτσια και τσάντες δεν το συζητώ, όλα μεταχειρισμένα και τίποτα το αξιοθαύμαστο για τα δικά μου τα γούστα, δεν θα φορούσα χρησιμοποιημένα παπούτσια από άγνωστο άνθρωπο.

Μεγάλη ποικιλία από τζην (μάρκες και τα περισσότερα LEVIS και άγνωστα) και από δερμάτινα μουφάν.

Βρήκα μετά από μισή ώρα μία φούστα BURBERRY χειμωνιάτικη μάλλινη αλλά δεν μου έκανε. Ήταν χρησιμοποιημένη αλλά σε πολύ καλή κατάσταση και η τιμή της ήταν 18,00 ευρώ.

Δεν νομίζω να ξαναπάω επειδή απαιτεί πολύ χρόνο να βρεις κάτι της προκοπής.

Μόλις ήρθαν 2 φίλες της κόρης μου, ετοιμάζουν πυζάμα πάρτυ..... Είμαι κουρασμένη αλλά τα κορίτσια είναι πολύ χαρούμενα και θα τους κάνω το χατήρι.

Αύριο θα κάνω λίγα πράγματα επειδή το βράδυ θα βγούμε έξω για να γιορτάσουμε την επέτειο μας και δεν θέλω να είμαι πτώμα. Από σήμερα και μέχρι την Κυριακή περιμένω και περίοδο άρα δεν είμαι ούτως ή άλλως και στα καλύτερα μου...

Φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Ειρήνη μου να τα χιλιάσετε,να είσαστε πάντα μαζί΄,πάντα ευτυχισμένοι και πάντα με κατανόηση ο ένας για τον άλλον.Να ζήσετε και να γεράσετε μαζί με αγάπη και πολύ πολύ έρωτα.

Οσα κορίτσια περιμένουν από γιατρούς αποτελέσματα σας εύχομαι όλα να πάνε καλά και τα αποτελέσματα να είναι όλα θετικά.

Βάσια ευχομαι πραγματικά να είσαι εσύ η τυχερή για την θέση γιατί το αξίζεις πραγματικά.

Στα δικά μου τώρα.Κατά 99,9% είμαι απολυμένη αν και περιμένω μια τελευταία απάντηση την Δευτέρα αλλά δεν νομίζω να αλλάξει κάτι επιτέλους γιατί μου έχουν βγάλει το λάδι ακόμα και για να με απολύσουν,αντε να ησυχάσει λιγάκι και το κεφάλι μου να ηρεμήσω γιατί από το άγχος μου τις τελευταίες μέρες είχα τσιμπήματα στην καρδιά.

Σας χρωστάω την πρόσκληση για τα γενέλθια οπότε βουαλά.Πώς σας φαίνεται;

u319.png

Uploaded with ImageShack.us

xaxaxaxa υπέροχη! Υπέροχα και το πως ταίριαξες τα διαφορετικά γούστα των αγοριών σου!

Ευγε Νάσια μου! Πάντα χαρές στο σπίτι σας.

Τώρα για τη δουλειά, θα το προσπεράσω γιατί με τρέλαναν τα τσιμπήματα στην καρδιά, που γράφεις! Κοίτα τον εαυτό σου! Σιχτίρι η δουλειά και να πάνε να πνιγούνε αν δεν σε θέλουν! Τον εαυτό σου! Ακου τσιμπήματα! Από το άγχος! Σε μουρλάνανε!!!

Υ.Γ. Ευχαριστώ καρδιά μου! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει Ειρηνακι. Εναλλακτικο σχεδιο (εγω ειμαι γενικα του κοκκουνινγκ): παει το Φιογκακι για υπνο, εχεις κανει αγαπημενο φαγητο, εχεις νοικιασει αγαπημενη ταινια, εχεις καλο κρασακι ΚΑΙ επιδορπιο και τρωτε και βλεπετε αγκαλιτσα.

Οσο για το αλλο ,δικιο εχεις. Πηγα να αφησω και τον μεγαλο τωρα μετα την ξιφασκια, και δεν εχω πλεον το τηλ της πεθερας (αλλαξα συσκευη και δεν το εχω πια) και πηρα την κουνιαδα μου. Και βγαινει ο μικρος και μου λεει "ειπε η γιαγια οτι δεν θα σε δαγκωσει αν την παρεις τηλεφωνο, δεν την πειραζει που χωρισες τον γιο της γιατι ειναι προς ωφελος μου!" :shock:

Κατσε να περασει η Δευτερα και θα πω ενα χερακι στον πρωην γιατι εγω ουδεποτε ειπα το παραμικρο και αυτοι επιρρεαζουν τα παιδια. Αυτο που ειπε η δικηγορος μου "πτωχοι τω πνευματι...." :(

Και γω κορίτσι μου, είμαι εντελώς του κοκούνινγκ, ειδικά το χειμώνα. Οσο μ αρέσουν οι βόλτες και το να βολτάρω γενικά το καλοκαιρι, το χειμώνα δεν κουνιέμαι.. κρυώνω! :tongue: Προτιμώ να χαλαρώνουμε οι 3 μας. Κάνω "κατάσταση', όπως περιγράφεις και απλώς αράζουμε σε καναπέδες και χαλιά.

Ευτυχώς, μία φίλη, μου έγραψε 3 εργάκια και έχουμε να δούμε...

Αχ.. δεν υπάρχει διαζύγιο χωρίς τέτοιες καταστάσεις... δεν υπάρχει.. :-(

Λοιπόν κόρες ακούστε για το KILO-SHOP. Δεν ενθουσιάστηκα ιδιαιτέρως, θέλει πολυυυυυ ώρα ψάξιμο για να βρεις ρούχα. Για παπούτσια και τσάντες δεν το συζητώ, όλα μεταχειρισμένα και τίποτα το αξιοθαύμαστο για τα δικά μου τα γούστα, δεν θα φορούσα χρησιμοποιημένα παπούτσια από άγνωστο άνθρωπο.

Μεγάλη ποικιλία από τζην (μάρκες και τα περισσότερα LEVIS και άγνωστα) και από δερμάτινα μουφάν.

Βρήκα μετά από μισή ώρα μία φούστα BURBERRY χειμωνιάτικη μάλλινη αλλά δεν μου έκανε. Ήταν χρησιμοποιημένη αλλά σε πολύ καλή κατάσταση και η τιμή της ήταν 18,00 ευρώ.

Δεν νομίζω να ξαναπάω επειδή απαιτεί πολύ χρόνο να βρεις κάτι της προκοπής.

Μόλις ήρθαν 2 φίλες της κόρης μου, ετοιμάζουν πυζάμα πάρτυ..... Είμαι κουρασμένη αλλά τα κορίτσια είναι πολύ χαρούμενα και θα τους κάνω το χατήρι.

Αύριο θα κάνω λίγα πράγματα επειδή το βράδυ θα βγούμε έξω για να γιορτάσουμε την επέτειο μας και δεν θέλω να είμαι πτώμα. Από σήμερα και μέχρι την Κυριακή περιμένω και περίοδο άρα δεν είμαι ούτως ή άλλως και στα καλύτερα μου...

Φιλάκια!

Κορίτσι μου,

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση! ]

Καλό βράδυ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρήνη μιας και μιλάμε για χειμώνα και χουχουλιάσματα.... ξέρεις τι περιμένω από εσένα από τον άλλο μήνα εεεεεεε;

Τι παιδί μου???? :confused:

{ρε γμτ.. αρχίζω να ξεχνάω? :tongue: }


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Δείτε κι αυτό οι κοριτσομάνες. Ομορφη κρεμάστρα για τα κοκαλάκια σας!

Το χω ξαναποστάρει παλιότερα αλλά δείτε το οι καινούργιες μας:

kremastra.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνεις εδώ και 5? χρόνια τον Οκτώβρη ή άντε αρχές Νοεμβρίου που μυρίζει κανέλα, κακάο, μέλι, καρύδι και όλες αυτές τις ωραίες μυρωδιές...... Άντε μας πασπαλίζεις και λίγο με χρυσόσκονη.....

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνεις εδώ και 5? χρόνια τον Οκτώβρη ή άντε αρχές Νοεμβρίου που μυρίζει κανέλα, κακάο, μέλι, καρύδι και όλες αυτές τις ωραίες μυρωδιές...... Άντε μας πασπαλίζεις και λίγο με χρυσόσκονη.....

Και το σκέφτηκα αλλά λέω συνήθως μου λένε "όχι ακόμα" :tongue::tongue::tongue:

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!

Σ' ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:p:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φιλιά! Καλά να περάσετε με τον αγαπημένο σου σήμερα, να είστε πάντα ευτυχισμένοι,γεροί και να χαίρεστε το παιδάκι σας!

Σ' ευχαριστώ ΠΟΛΥ! :D

Καλή ξεκούραση.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια! Τι κανετε? Εμεις μολις φαγαμε το μεσημερι πηγαμε στο γκολντεν χολ εχει τον μικυ κ διαφορες δραστηριοτητες. Δεν ηταν για την ηλικια της μικρης αλλα περασαμε ωραια. Η μικρη επαιξε στις κουνιες εξω (υπεροχες) κ στους παιδοτοπους μεσα. Ηπιαμε κ το καφεδακι μας κ γυρισαμε. Καναμε τα μπανια μας, την ταισα κ τωρα κοιμαται. Παω κ εγω να φτιαξω κατι να φαμε κ να πεσω, δεν θα αντεξω αλλο ξενυχτι! Τις τελευταιες μερες το βραδυ τρωμε σαλατουλες.

Ειρηνη μου να ζησετε ευτυχισμενη κ αγαπημενοι μεχρι τα βαθια σας γεραματα με υγεια!

Αφροδιτη μου να ζησετε κ εσεις! Παντα ερωτευμενοι!

Βασια μου τελεια νεα, ειναι σαν να την πηρες την δουλεια!

Νασια μου προεχει η υγεια σου! Προσεχε σε παρακαλω! Οτι ειναι να γινει θα γινει. Ωραια προσκληση! Τριπλη!

Βρε αρετουλα ξεκουρασου κ λιγο!

Τινα μου υπομονη...

Παω κ εγω κοριτσια να ξεκουραστω, σας φιλω καλο βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

Eδω ειμαι και εγω!!

το απογευματακι ξαπλωσα λιγακι στον καναπε και με πηρε ο υπνος..ευτυχως ηταν σπιτιο αντρας μου,ουτετην μικρη που ξυπνησε δεν καταλαβα..το καλο μου μικρο μου κοριτσακι πηρε ενα σκαμνακι που χρησιμοποιουσε η μεγαλη στο μπανιο για να φτανει στον νιπτηρα ,το εβαλε διπλα στον καναπε ανεβηκε και με φιλαγε..ελεγε ''μα''..τι γλυκο ξυπνημα, τα χειλακια της κολημμενα στο μαγουλο μου..καναμε τις αγκαλιες μας και οι τρεις τις εδωσα το απογευματινο και φυγαμε οικογενειακως..πηραμε τα αθλητικα της μεγαλης και μετα σουπερ.γυρισαμε τακτοποιησα τα πραγματα,καναμε ολοι μπανακι και υπνο οι μικρες..

Τινα ελα για το σνιτσελ..κριμα που μπλεκουν τα παιδια..ευχομαι να τελειωσει ολο αυτο..

Ειρηνη μια χαρα μπορεις να περασεις και στο σπιτι εχεις δικιο..εισαι με τους αγαπημενους σου ειστε καλα, τι αλλο..

Νασια πολυ ωραια η προσκληση με το καλο το παρτυ σας..οσο για την δουλεια ε οχι και να αρρωστησεις ..κοιτα τον εαυτο σου και την οικογενεια σου..

Γιωτακι καλη ξεκουραση και ευχομαι να κοιμηθειτε ηρεμοι αποψε..

Καλο βραδυ κοριτσακια..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κόρες ακούστε για το KILO-SHOP. Δεν ενθουσιάστηκα ιδιαιτέρως, θέλει πολυυυυυ ώρα ψάξιμο για να βρεις ρούχα. Για παπούτσια και τσάντες δεν το συζητώ, όλα μεταχειρισμένα και τίποτα το αξιοθαύμαστο για τα δικά μου τα γούστα, δεν θα φορούσα χρησιμοποιημένα παπούτσια από άγνωστο άνθρωπο.

Μεγάλη ποικιλία από τζην (μάρκες και τα περισσότερα LEVIS και άγνωστα) και από δερμάτινα μουφάν.

Βρήκα μετά από μισή ώρα μία φούστα BURBERRY χειμωνιάτικη μάλλινη αλλά δεν μου έκανε. Ήταν χρησιμοποιημένη αλλά σε πολύ καλή κατάσταση και η τιμή της ήταν 18,00 ευρώ.

Δεν νομίζω να ξαναπάω επειδή απαιτεί πολύ χρόνο να βρεις κάτι της προκοπής.

Μόλις ήρθαν 2 φίλες της κόρης μου, ετοιμάζουν πυζάμα πάρτυ..... Είμαι κουρασμένη αλλά τα κορίτσια είναι πολύ χαρούμενα και θα τους κάνω το χατήρι.

Αύριο θα κάνω λίγα πράγματα επειδή το βράδυ θα βγούμε έξω για να γιορτάσουμε την επέτειο μας και δεν θέλω να είμαι πτώμα. Από σήμερα και μέχρι την Κυριακή περιμένω και περίοδο άρα δεν είμαι ούτως ή άλλως και στα καλύτερα μου...

Φιλάκια!

το είχα φανταστεί ότι θα είναι έτσι...το είχα δει στις ειδήσεις! η κόρη πόσο είναι και κάνει πιτζάμα??? αχ τι με περιμένει!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...