Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Ότι λέει ο υπέρηχος...και γω σύμφωνα με το ίντερνετ είμαι σήμερα 6 εβδομάδων και 3 ημερών αλλά είμαι σίγουρη ότι ο υπέρηχος θα μας πει κάτι άλλο. Εσείς επειδή ξεκινήσατε με χαμηλή χοριακη αυτό σημαίνει ότι η εμφυτευση έγινε πιο μετά (η χοριακη ξεκινάει και ανεβαίνει μετά την εμφυτευση) άρα σίγουρα θα είστε τέλος 5ης εβδομαδας. Αυτές οι 4 μέρες διαφορα δεν είναι κάτι κακό...ίσα ίσα είναι πιο λογικό και συμβατό με τη χοριακη που ξεκινήσατε. Άρα μη σας προβληματίζει καθόλου. 

      Σε νιώθουμε όλες σε όλα αυτά που λες!!! Πότε έχεις χοριακη? Όλα θα πάνε τέλεια! 🙏Σου εύχομαι μια 3ψηφια χοριακη αν και οι 2ψηφιες χοριακες μια χαρά μωράκια έχουν δώσει!!!! 

      Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Μακάρι πραγματικά 🙏... Σαν ψέμα θα μου φανεί...

      Χοριακή μου είπαν σε 9 μέρες, άρα την άλλη Πέμπτη.. να δω πως θα περάσουν!!

      Επίσης αν γνωρίζει κάποια από εσάς να μου πει σχετικά με το επίδομα που σου δινει ο εοππυ μετά τη διαδικασία, εχω πάρει τη βεβαίωση απο το κεντρο .. την καταθετω στον εοππυ εδω κλεινοντας  ραντεβου; Υπαρχει χρονικό περιθώριο;

      Επισης μου δηλωσαν την αδεια για τη δουλειά.. πρεπει να το καταθεσω και στον λογιστή του εργοδότη ή φαίνεται αυτοματα στο συστημα;;

       

      4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Για το σπέρμα προσωπικα θα πρότεινα τις profertil ... Δυστυχως ειναι ακριβές, αλλα θεωρώ ότι κάνουν δουλειά! 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημέρα!!!Χτες ήθελα να μπω αλλά έφτιαχνα μάφινς και μπισκότα και δεν πρόλαβα!Ήρθε και το ξαδερφάκι μου από Αθήνα και τα λέγαμε!!!

Βάσια όλη μου τη θετική ενέργεια!

Ειρήνη και Αφροδίτη να ζήσετε,πάντα ευτυχισμένοι!!!

Ειρήνη να το ξεκινήσεις το θεματάκι,το περιμένω πως και πως και έχω αποθηκεύσει ένα σωρό ιδέες για να τις ανεβάσω!!!

Έχω δουλίτσα,σας αφήνω!

Ρηνάκι... :twisted: έφτιαξες μάφινς και μπισκότα και εμείς τίποτα...? Γιατί παιδί μου? :mrgreen::mrgreen: Εμείς δηλαδή δεν πεινάμε? :lol::lol:

Χμ... με βάζετε σε πειρασμο βρε τσούπρες!!!!!!!!!!!!

Αχ ναι, να ανεβάσεις να ανεβάσεις, θέλουμε ιδέες!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ γλυκιά μου για τις ευχές!

Ειρήνη τι λες για αρχες Οκτωβρίου; Καμία δεν θα σε γιουχάρει μάλλον θα φωνάξουμε ΖΗΤΩ!

Ατιμα παιδιά τι μου κάνετεεεεεεεεεεεε! :twisted::twisted:

Καλα ειμαι Ειρηνη μου!Ευχαριστω,το ιδιο ευχομαι για σενα και την οικογενεια σου καθως και για τα υπολοιπα κοριτσια!

Νομιζω πως δε θα σε γιουχαρουμε!Ισα ισα!Θα χαρουμε παρα πολυ!

Με το θεμα σου τα χριστουγεννα σαν γιορτη με αγγιξαν στο επακρο και ετσι ασχοληθηκα,τα αγαπησα,δημιουργησα!Ευχαριστω και παλι!Θα χαρω πολυυυ να τα πουμε εκει!Φιλια πολλα σε ολες!

Αχ, τι γλυκό αυτό που έγραψες! Πολύ χαίρομαι που το θέμα των χριστουγεννων σε έκανε να νιώσεις όμορφα! Ετσι λειτουργεί και με μένα. Νιώθω.. ΥΠΕΡΟΧΑ! :D

Καλημερα κοριτσακια...

Εχτες δεν πηγα στη δουλεια πηρα αδεια απο τη σημαια και ασχοληθηκα με το σπιτι. Φυσικα νω ειναι καθαρο μεχρι το βραδυ ειχε παλι τον αμαζευτο... Εφτιαξα και ενα γλυκο ψυγειου με πτιμπερ και κρεμες γιωτης γιατι η μικρη συνεχεια μου ζηταει κατι γλυκο (το μαθαμε στα γενεθλια της γιαγιας πριν 10 μερες :rolleyes:) οποτε προτιμησα να φτιαξω κατι τετοιο...

Ειρηνη και Αφροδιτη να ειστε παντα ευτυχισμενοι!

ΒΑσια μου καλη επιτυχια! Ειμαι σιγουρη θα εισαι η τελικη επιλογη.

Γιωτακι συμπασχω μαζι σου...Εμενα τωρα που συνηθισε στον παιδικο ριχνει ενα υπνακο μια ωρα εκει 12-1 και μετα στο σπιτι δεν θελει με τπτ να ξανακοιμηθει. Ετσι πεφτει ξερη στις 8κ30 και εχουμε εγερτηριο 6κ30 και οχι τιποτα αλλο ξυπναει ντουρασελ και θελει παιχνιδι........ Περιτω να πω οτι πρωτη καταρρεω εγω το βραδυ......

Γιατί παιδί μου είχε τον αμάζευτο το βράδυ? Αν είναι από παιχνίδια της μικρής, κανένα θέμα. Αν όμως είναι από πράγματα που βγήκαν κατά τη διάρκεια της μέρας, πρέπει να το συζητήσουμε λίγο. Κρίμα να κάνεις δουλίτσες όλη μέρα και μετά πάλι τα ίδια! :mad:

Υ.Γ. Και γω.. πρώτη καταρρέω το βράδυ.. ήδη κοιμάμαι από τις 10.15 το πολυ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:P πολλες πολλες ομορφες καλημερες απο τις Σερρες!!!!!!!!!!

Γεια σας καλες μου φιλες!!!!!!!!!!

Εριξε μια βροχουλα πρωι-πρωι!!τωρα ψιλοβγαινει ο ηλιος....

---Φτιαχνω κρεατοσουπα!!

---ο συζυξ δουλευει..θαρθει νωρις ομως!!

---χθες πηγαμε σε παιδοτοπο μεχρι 10+...τους καναμε μπανιο μετα κ κοιμηθηκαμε ολοι στις 12περιπου!!

---σημερα μαλλον μεσα κ λογω καιρου....θα σιδερωσω!!

---αυριο εκκλησια κτλ ,τα 40 της γιαγιας του Τεο..τί φοραμε με τετοιο καιρο??

:Dεδωσα απο νετ την αιτηση για 5μηνα ΟΑΕΔ...πρεπει να παω κ χαρτια απο εκει.. 19,6ε την ημερα ρε...δεν ξερω αλλά μαλλον 8ωρο!!! στο στειτζ επαιρνα 27ε την ημερα.... 20εργασιμες ειναι ο μηνας...τι να πεις???

ειρηνη μου .ευχομαι πολλα γλυκα χρονια αγαπημενοι, τοσο γλυκα οσο η μους σοκολά που εφτιαξες!!!!!!!

μαμαβασια ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα για την δουλεια..κα πιο πολυ ευχομαι να αξιζει η δουλεια γιατι ολες οι δουλειες που ακουω τελευταια ειναι ξεπατομαρα για 400ε........

τινταιλ τι καταστασεις περνας κοπελα μου!!!!! προσπαθησε να επηρεαζεσαι οσο λιγοτερο μπορεις..να μην γυρναει το μυαλο σου σε τετοια... να σε συμβουλεψω κατι??? παιξε λιγο θεατρο-διπλωματια δηλ...παρε τον συζυγο-πεθερα κτλ με το καλο, στα ψεμματα....για να μην υπαρχουν εντασεις...μεχρι να βγει η αποφαση κ να τελειωσει το δικαστηριο κτλ


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites

αλεχενια αντε κοπελα μου!! περιμενουμε τα νεα σου!! με το καλο!! με εναν πονο!!!! να μας ενημερωσεις!!!! αχ θα μυρισει το ρουμ μπεμπουλιθριλας !!!!!

αφροδιτακι να ζησετε !!ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι !!! παντα ενωμενοι!!! περασατε χθες καλα??? κανατε κατι?? δωρο ειχες??:tongue:

---εμεις φετος στην επετειο μας θα ειμαστε στην βαπτιση της ανηψιας μου!!! λολ!!!! ελπιζω οχι μεχρι το βραδυ!!


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

σημερα πηγαμε πουρνο πουρνο στο σπριντερ στην θηβων χαμηλα, εχει μπαζαρ απο 1 ευρω. δεν βρηκαμε τιποτα ιδιαιτερο, εγω πηρα 2 σουτιεν belinda 4,3 το ενα κ 3,5 το αλλο απο 17 κ 20 ευρω. ενα σαπιο μηλο χρωμα κ ενα γαλαζιο, πολυ ωραια ηταν. μετα γυρισαμε ετοιμασα το παιδι για υπνο κ εχω βαλει τον αυτοματο!!! ετοιμαστητε ερχεται λιστα!!!

  1. εφτιαξα φαγητο του παδιου
  2. μαζεψα νεροχυτη
  3. εκανα παγκους-εστιες
  4. εκανα πλακακια
  5. εκανα ηλ.συσκευες
  6. ξεσκονισα παντου καλα με βρεμενο πανακι (κουζινα,σαλονι, τραπεζαρια)
  7. εκανα με αζαχ γυαλινες επιφανειες
  8. εκανα κ τα τζαμια εκει που χρειαζοταν
  9. συμμαζεψα
  10. εστρωσα τα ριχταρια
  11. σκουπισα

σας τα γραφω πιο πολυ για να παρω κουραγιο να συνεχισω!!!

αχ κοιμηθηκαμε εχτες ολη νυχτα, μονο στις 3 ξυπνησε για λιγο, ηταν κατουρημενη μεχρι τον λαιμο, τα αλλαξαμε ολα σεντονια υποστρωματα κτλ....

παω να επεκταθω κ στα αλλα δωματια κ στο επομενο διαλλειμα θα σας διαβασω κιολας!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Εγώ χθες πήγα τη βολτούλα μου για shopping και επιστρέφοντας έπλυνα και τηγάνισα γαύρο και πατάτες για όλους. Και επειδή οι εργαζόμενοι έρχονται με δόσεις, τηγάνιζα κι εγώ με δόσεις. Καθάρισα την κουζίνα και επειδή εδώ μέσα είναι τσακωμένοι με την κανέλα, χρησιμοποίησα τη "συνταγή" μιας φίλης από εδώ μέσα και έβρασα τις χρησιμοποιημένες λεμονόκουπες με 2 βανίλιες και μοσχομύρισε το σπίτι!

Σήμερα φτιάχνω φασολάκια, έβαλα ένα πλυντήριο και το άπλωσα και τώρα θα ρίξω ένα ξεσκόνισμα, θα στρώσω κρεββάτια και θα καθαρίσω το μπάνιο πριν βγούμε για την απογευματινή μας βόλτα. Αύριο που είναι και η τελευταία ημέρα, θα σκουπίσω και θα σφουγγαρίσω ώστε να μείνει καθαρό μέχρι να έρθει η κοπέλα που καθαρίζει.

Ειρηνάκι, σιγά μη σε γιουχάρουμε... Ανυπομονούμε! Φέτος καλύτερα νωρίς να το ανοίξεις το θέμα ώστε όσες μπορούμε να φτιάξουμε ή να αγοράσουμε δωράκια να το κάνουμε σε δόσεις ώστε να τα καταφέρουμε!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μικρές μου,

Εδώ γύρω είμαι πάλι.

Τώρα διαβάζουμε με το φιογκάκι {εγώ κάθομαι κοντά του και σας μιλάω και εκείνο κάνει τα μαθηματικά του} ώστε να ξεκουραστούμε λίγο το μεσημεράκι γιατί νωρίς το απόγευμα δουλεύω.

Το σπιτάκι μου είναι μαζεμένο, το φαγάκι μου έτοιμο και μούρλια κόρες, οι κουρτίνες τις κουζίνας ήδη κρεμασμένες και μοσχομυριστές, μύρισε όλο το σπίτι μας υπέροχα, ξεσκόνισα όλο το σπίτι, πότισα τα λουλουδάκια μου, μάζεψα τα απλωμένα ΚΑΙ σιδέρωσα! Τι άλλο θέλω δηλαδή! :tongue::tongue:

P9280070_zps72949333.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

:P πολλες πολλες ομορφες καλημερες απο τις Σερρες!!!!!!!!!!

Γεια σας καλες μου φιλες!!!!!!!!!!

Εριξε μια βροχουλα πρωι-πρωι!!τωρα ψιλοβγαινει ο ηλιος....

ειρηνη μου .ευχομαι πολλα γλυκα χρονια αγαπημενοι, τοσο γλυκα οσο η μους σοκολά που εφτιαξες!!!!!!!

Σ' ευχαριστώ Δήμητρα! :D

καλημερα κοριτσια!

σημερα πηγαμε πουρνο πουρνο στο σπριντερ στην θηβων χαμηλα, εχει μπαζαρ απο 1 ευρω. δεν βρηκαμε τιποτα ιδιαιτερο, εγω πηρα 2 σουτιεν belinda 4,3 το ενα κ 3,5 το αλλο απο 17 κ 20 ευρω. ενα σαπιο μηλο χρωμα κ ενα γαλαζιο, πολυ ωραια ηταν. μετα γυρισαμε ετοιμασα το παιδι για υπνο κ εχω βαλει τον αυτοματο!!! ετοιμαστητε ερχεται λιστα!!!

αχ κοιμηθηκαμε εχτες ολη νυχτα, μονο στις 3 ξυπνησε για λιγο, ηταν κατουρημενη μεχρι τον λαιμο, τα αλλαξαμε ολα σεντονια υποστρωματα κτλ....

Σουσουραδίτσα μου, μένω 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από τα συγκεκριμένα σπρίντερ! :tongue:

Πω-πω.. και αλλαζες μέσα στη νύχτα ε? :?

Καλημέρα σε όλες! Εγώ χθες πήγα τη βολτούλα μου για shopping και επιστρέφοντας έπλυνα και τηγάνισα γαύρο και πατάτες για όλους. Και επειδή οι εργαζόμενοι έρχονται με δόσεις, τηγάνιζα κι εγώ με δόσεις. Καθάρισα την κουζίνα και επειδή εδώ μέσα είναι τσακωμένοι με την κανέλα, χρησιμοποίησα τη "συνταγή" μιας φίλης από εδώ μέσα και έβρασα τις χρησιμοποιημένες λεμονόκουπες με 2 βανίλιες και μοσχομύρισε το σπίτι!

Σήμερα φτιάχνω φασολάκια, έβαλα ένα πλυντήριο και το άπλωσα και τώρα θα ρίξω ένα ξεσκόνισμα, θα στρώσω κρεββάτια και θα καθαρίσω το μπάνιο πριν βγούμε για την απογευματινή μας βόλτα. Αύριο που είναι και η τελευταία ημέρα, θα σκουπίσω και θα σφουγγαρίσω ώστε να μείνει καθαρό μέχρι να έρθει η κοπέλα που καθαρίζει.

Ειρηνάκι, σιγά μη σε γιουχάρουμε... Ανυπομονούμε! Φέτος καλύτερα νωρίς να το ανοίξεις το θέμα ώστε όσες μπορούμε να φτιάξουμε ή να αγοράσουμε δωράκια να το κάνουμε σε δόσεις ώστε να τα καταφέρουμε!

Χμ... την κρατώ τη συμβουλή αυτή για ξεμύρισμα απο τηγάνισμα! Ευχαριστώ!

Με έβαλες σε σκέψεις γιατί όντως το θέμα των δώρων είναι κάτι που πρέπει να το δούμε από νωρίς.... :rolleyes:

Σ' ευχαριστώ πολύ για την ψήφο "εμπιστοσύνης".. τελικά πρέπει μάλλον να το ανοίξουμε νωρίτερα! :P

Σας φιλω γλυκά


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

  1. εφτιαξα φαγητο του παδιου
  2. μαζεψα νεροχυτη
  3. εκανα παγκους-εστιες
  4. εκανα πλακακια
  5. εκανα ηλ.συσκευες
  6. ξεσκονισα παντου καλα με βρεμενο πανακι (κουζινα,σαλονι, τραπεζαρια)
  7. εκανα με αζαχ γυαλινες επιφανειες
  8. εκανα κ τα τζαμια εκει που χρειαζοταν
  9. συμμαζεψα
  10. εστρωσα τα ριχταρια
  11. σκουπισα
  12. αδειασα τα σκουπιδια
  13. ξεσκονισα κρεβατοκαμαρα
  14. αλλαξα σεντονια
  15. σκουπισα κ το υπολοιπο σπιτι
  16. καθαρισα το μπανιο
  17. αλλαξα πετσετες
  18. ξυπνησε η μικρη, την αλλαξα κ την εντυσα
  19. την εβαλα στο καρεκλακι κ σφουγγαρισα ολο το σπιτι
  20. επλυνα κουβα κ σφουγγαριστρα
  21. εβαλα μακαρονια κ κοκκινη σαλτσα, θα κανω μακαροναδα φουρνου
  22. την ταισα

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μου να ζήσετε και να είσαστε παντα μα πάντα ευτυχισμένοι!

Εμείς χτες πήγαμε για παπούτσια του γιου.

Πήραμε ενα ακόμα ζευγάρι για το σχολείο γιατί τα 2 απο τα 3 που είχε δεν μπορεί να τα βάλει μόνος. Βγάζουν για λίγο το μεσημέρι τα παπουτσια στο σχολείο μετα το μεσημεριανό και τον εκνεύριζε που δεν μπορούσε να τα βάλει μόνος και δεν τα ήθελε :)

Πήραμε και ενα πανέμορφο μποτάκι για χειμώνα λίγο πιο καλό ;) και μονο για ΣΚ γιατί είναι με κορδόνια.

Το πρωί πήγα κομμωτήριο και τα αγόρια για παιχνίδι. Μετά συναντηθήκαμε και πηραμε καφέ στο χέρι και συνεχίσαμε σε άλλη παιδική χαρά.... Ήρθαμε σπίτι πριν απο περίπου 1,5 ώρα μαγειρέψαμε μακαρόνια και τώρα αραγμα καναπέ και βλέπουμε Γκαρφιλντ :)

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνάκι δεν είναι μόνο τα δώρα είναι όλη η κατάσταση που βιώνουμε με τα οικονομικά μας. Αν δώσουμε από νωρίς ιδέες και οδηγίες μπορούμε να φτιάξουμε μόνες στολίδια και να ανανεώσουμε τα χριστουγεννιάτικά μας, μπορούμε να μοιραστούμε συμβουλές για το γιορτινό τραπέζι ώστε να μαζέψουμε τα υλικά που θα χρειαστούμε μέσω προσφορών νωρίτερα κ.ο.κ.

Προσωπικά, αυτό που προέχει τώρα είναι να συμμαζέψω, να καθαρίσω και να οργανώσω το σπίτι μου ώστε να ανανεωθεί εν όψη χειμώνα ΑΛΛΑ αν έχω στο μυαλό μου τα χριστούγεννα και την προετοιμασία τους οι μέρες μου θα κυλάνε πιο όμορφα! Θα έχουμε κάτι καλό να περιμένουμε κόρες!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχθές δεν πρόλαβα να σας ευχαριστήσω που με βοηθήσατε με το θέμα του βαψίματος του δωματίου της 5χρονης κόρης μου!!!!

Ευχαριστώ πολύυυ!

Κατέληξα στο ανοιχτό λιλά!!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

  1. εφτιαξα φαγητο του παδιου
  2. μαζεψα νεροχυτη
  3. εκανα παγκους-εστιες
  4. εκανα πλακακια
  5. εκανα ηλ.συσκευες
  6. ξεσκονισα παντου καλα με βρεμενο πανακι (κουζινα,σαλονι, τραπεζαρια)
  7. εκανα με αζαχ γυαλινες επιφανειες
  8. εκανα κ τα τζαμια εκει που χρειαζοταν
  9. συμμαζεψα
  10. εστρωσα τα ριχταρια
  11. σκουπισα
  12. αδειασα τα σκουπιδια
  13. ξεσκονισα κρεβατοκαμαρα
  14. αλλαξα σεντονια
  15. σκουπισα κ το υπολοιπο σπιτι
  16. καθαρισα το μπανιο
  17. αλλαξα πετσετες
  18. ξυπνησε η μικρη, την αλλαξα κ την εντυσα
  19. την εβαλα στο καρεκλακι κ σφουγγαρισα ολο το σπιτι
  20. επλυνα κουβα κ σφουγγαριστρα
  21. εβαλα μακαρονια κ κοκκινη σαλτσα, θα κανω μακαροναδα φουρνου
  22. την ταισα

23. συμμαζεψα κ ξεσκονισα το παιδικο

24. το σκουπισα

25. συμμαζεψα το βρωμο ρουμ

26. αλλαξα πατακι στο μπανιο

27. εβαλα καθαρα βετεχ μπανιο κ κουζινα

28. εβαλα στην θεση τους σκουπα, κουβα κ σφουγγαριστρα

29.τακτοποιησα κατι σιδερωμενα που ειχαν ξεμεινει

30. διπλωσα ασιδερωτα κ μπηκαν στην θεση τους

31. εβαλα ενα πλυντηριο με χρωματιστα

32. επλυνα κατι παιχνιδια της μικρης

33. τιναξα 2 πατακια της κουζινας κ τα ξαναεστρωσα

34. εβαλα κατι ρουχα στην θεση τους.

κ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!

παω να αλλαξω την μικρη κ παω να σας διαβασω κ να σχολιασω!!!

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια τι κάνετε????

Εχθες επεσα από τις 10 και ξυπνησα στις 8.30.Επίσης με πήρε ο υπνος στο αυτοκίνητο ενω περιμεν ατον μικρο εξω από το καρατε.Φανταστειτε για τι νυστα μιλάμε.Γυρισαμε σπίτι και φυγαμε για το σχολειο του χωριου,να κανει ο μικρος ποδηλατο και εγω να βοηθησω τις υπόλοιπες μαμαδες που καθαριζανν ,ωστε να ετοιμαστει ο χωρος για τα μαθηματα μουσικης.

Σημερα βολταραμε ολη την ημερα,ο μπαμπάς μας εφυγε για δουλειες του και εμεις πήγαμε για καφεδακι και παιδικη χαρα,παρεα με φιλες η μαμά και πιτσιρικια ο μικρος.

Γυρισαμε στη 1 ,εβαλα μακαρονάδα με κοκκινη σαλτσα,μαζεψα τραπέζι ,εκανε ο μικρος μια φωτοτυπία και του εχει μεινει αλλη μια για αυριο.Ειναι ψειρας και κουραζεται γρηγορα γιατι του παιρνει ωρα να τελειωσει.

Σε λίγο μπαμπάς και γιος θα φυγουν βολτα στο εξοχικο και εγω θα μεινω να κανω καμια δουλίτσα.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα κ από μένα, καλό ΣΚ!

να σας ρωτήσω....τώρα που η μικρή μου τριανταφυλλένια ξεκίνησε παιδικό σταθμό μήπως θα πρεπε να πάρω καμιά λοσιον ή σαμπουαν που να δρα προληπτικά για ψείρες?Τι λέτε?Εχετε να προτείνετε κάτι?


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η κόρη είναι 7, δευτέρα δημοτικού. Μην φανταστείς φοβερά πράγματα, με τις πυζάμες τους παίξανε παίξανε παίξανε, είδαν 1 dvd και έφαγαν μία πίτσα μαργαρίτα που τους έφτιαξα, μετά παίξανε κι άλλο... και μετά κοιμήθηκαν έως τις 8.00 σήμερα το πρωί. Τώρα τρώνε πρωινό και βλέπουν κινούμενα σχέδια.

Στις 9.30 έρχονται οι άλλοι γονείς για παραλαβή!

μικρα δεν ειναι βρε αφροδιτη μου? δηλ, δεν νομιζω να αφηνα την κορη μου 7 χρ να παει να κοιμηθει σε αλλο σπιτι.... εσυ την αφηνεις η μονο ερχονται σε σενα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...