Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ειχα γραψει ενα μεγαλο μηνυμα με σχολια σε μηνύματα σας αλλα με πεταξε εξω ,εννοειται πριν προλάβω να το τελειωσω ,και να το αποθηκευσω!!!!

Επειδη όμως δεν προλαβαινω ,ευχομαι στην Ειρηνη μας και στο Αφροδιτακι,να χαιρονται τους γαμους τους ,με αγάπη και ευτχια πάντα στις οικογενειές τους!

Ειρηνη ,οι φωτό που εβαλες με τα πλεκτα,σούπερ,πολύ με βαζει σε κλιμα χειμωνα!

Βασια ,καλή επιτυχια ,ολα θα πάν εκαλά ,θα δεις!

Αλεξένια ,με το καλό κοπέλα μου,φαινεται ,εφτασε η ωρα.

Νασια ,ευχομαι μονο να ξεκαθαρισει η κατασταση και να ηρεμήσεις.

Τινα ,πολύ λυπάμαι ,αλλα αυτα δεν θα τελειωσουν με το δικαστηριο,γιατι μιλάμε για τον ανθρωπινο παραγοντα ,ευχομαι μονο να πάνε ολα καλά και να πάρεις οσα ζητας.

Βασω περαστκ'ά σας ακι καλό σκ. και σε εσας.

4U,και Αρετη ,με γεια τα παππούτσια στα μικρα,πολύ χαιρομαι να ψωνίζω στα πιτσιρικια!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μυρτούλα ,του κορρε ειναι σιγουρα φυτικο,η απιβιτα καποιες φορες βαζει και χημικα μεσα ,οπότε δες το.

Πολύ μου αρεσει που η μιά εχει μαθει την αλλη πια;):)

Γιωτα το σχολειο που πηγαινει ο μικρος δεν ειναι μεσα στο χωριο,αλλα στη διπλανη κωμόπολη γαιτι του χωριου ,αφου πρωτα εριξαν 300000 και το επισκευασαν ,μετα το εκλεισαν ,οπότε εχει μεινει ως χωρος εκδηλώσεων ακι εκμεταλλευσης από την κοινότητα.Η μια αιθουσα εχει γινει γυμναστηριο και σε αλλες δυο θα γινονται τωρα τα μαθηματα.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειρηνάκι δεν είναι μόνο τα δώρα είναι όλη η κατάσταση που βιώνουμε με τα οικονομικά μας. Αν δώσουμε από νωρίς ιδέες και οδηγίες μπορούμε να φτιάξουμε μόνες στολίδια και να ανανεώσουμε τα χριστουγεννιάτικά μας, μπορούμε να μοιραστούμε συμβουλές για το γιορτινό τραπέζι ώστε να μαζέψουμε τα υλικά που θα χρειαστούμε μέσω προσφορών νωρίτερα κ.ο.κ.

Προσωπικά, αυτό που προέχει τώρα είναι να συμμαζέψω, να καθαρίσω και να οργανώσω το σπίτι μου ώστε να ανανεωθεί εν όψη χειμώνα ΑΛΛΑ αν έχω στο μυαλό μου τα χριστούγεννα και την προετοιμασία τους οι μέρες μου θα κυλάνε πιο όμορφα! Θα έχουμε κάτι καλό να περιμένουμε κόρες!

Έτσι ακριβώς!

Link to comment
Share on other sites

αλεχενια αντε κοπελα μου!! περιμενουμε τα νεα σου!! με το καλο!! με εναν πονο!!!! να μας ενημερωσεις!!!! αχ θα μυρισει το ρουμ μπεμπουλιθριλας !!!!!

αφροδιτακι να ζησετε !!ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι !!! παντα ενωμενοι!!! περασατε χθες καλα??? κανατε κατι?? δωρο ειχες??:tongue:

---εμεις φετος στην επετειο μας θα ειμαστε στην βαπτιση της ανηψιας μου!!! λολ!!!! ελπιζω οχι μεχρι το βραδυ!!

Σήμερα έχουμε εμείς επέτειο! Σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου!

Θα βγούμε για φαγητό το βραδάκι με τις κόρες μας, το είχαμε κάνει και πέρυσι για πρώτη φορά και περάσαμε σούπερ!

Τίποτα το ιδιαίτερο, ταβερνίτσα και το καλύτερο παρεάκι που θα μπορούσαμε να έχουμε!

Link to comment
Share on other sites

Οι αντρες μου εφυγαν και εγω ,

σκούπισα ,

τιναξα τα ριχταρια και τα ξαναεστρωσα,

ξεσκονισα τα πολλά πολλά στο σαλονι και την τραπεζαρια,ηταν μια χαρα απλά για φρεσκάρισμα,

επλυνα το μπάνιο,

αλλαξα πετσετες

εκανα τα δυο τζαμια στο σαλονι ,που λερωνονται πιο πολύ,

σφουγγαρισα και τωρα πάω για μπανάκι.Τελος για σκ,αυριο μονο ξεκουραση.!

Φιλιά πολλά!

Αφροδιτακι ,καλά να περασετε!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μικρα δεν ειναι βρε αφροδιτη μου? δηλ, δεν νομιζω να αφηνα την κορη μου 7 χρ να παει να κοιμηθει σε αλλο σπιτι.... εσυ την αφηνεις η μονο ερχονται σε σενα?

Την αφήνω μόνο στην νονά της από όταν ήταν 5 και μετά που έχει 3 αγοράκια. Σε φίλη της δεν έχει πάει ακόμη επειδή προσπαθώ να το καθυστερήσω. Στους γονείς όμως των κοριτσιών που ήρθαν θα την άφηνα πλέον, γνωριζόμαστε από το προνήπιο και μένουμε 2 τετράγωνα μακριά. Πρώτη φορά έγινε και σ' εμάς μην νομίζεις πως το κάνουμε συχνά.

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τηλ....χιχιχι λοιπόν απο εκεί που είμασταν 3 που είχαμε ξεχωρίσει....τώρα έμεινα εγώ και άλλη μια!!! Την άλλη Παρασκευή θα ξέρουμε!!!

Απο την μια δεν θέλεις να ελπίζεις μην απογοητευτείς και απο την άλλη λες....έφτασα στην πηγή και δεν θα πιω νερό!!! :P :p :P :p

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις καλά νέα!

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε Χρύσα το ξερα ότι θα με διαφώτιζες εσυ, τα χεις ψάξει κάτι τέτοια....ok thank you a lot...και γω Κορρε και apivita σκεφτόμουν:D

Η κουμπάρα μου που έχει φαρμακείο μου έχει πει όχι αντιφθειρικά APIVITA επειδή θεωρεί πως δεν κάνουν τίποτα.

Εγώ παίρνω του ΚΟΡΡΕ και τους βάζω κάθε πρωί με το χτένισμα. Υπάρχει μεγάλη ποικιλία πάντως στα φαρμακεία.

Όταν μου τελειώσει αυτό, του χρόνου δηλ. θα πάρω frezyderm για αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

ηρθε ο αντρας μου κ φαγαμε, πηγα να κανω μπανιο κ να λουστω κ μολις γυρισα οχι μονο ειχε μαζεψει τραπεζι αλλα κ τα ψιχουλα απο κατω με το σκουπακι!

:shock::shock: πλακα κανετε? Εβαλα τα πιατα στο πλυντηριο το εβαλα να δουλεψει κ τωρα πινω καφε. Ο αντρας μου ξεκουραζεται, ισως παμε καπου αργοτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα αγαπημένες μου.

Πριν λίγο γύρισα από δουλίτσα και τελικά θα μείνουμε σπίτι μάλλον.

Με έπιασε ένα "τράβηγμα" στη μέση {με πιάνει 2-3 φορές το χρόνο... έχω να γυμναστώ και καιρό λόγω καλοκαιριού...:? }, ο άντρας μου είναι ψώφιος και τα οικονομικά μας όχι πολύ ανθηρά οπότε σπιτάκι μας. Δεν μας ρίχνει φυσικά αυτό, αλίμονο! :D

Οπότε, θα είμαι παρεούλα με όσες μείνετε σπίτι.

Το πρωί θα πάμε το φιογκάκι να παίξει, θα είναι για εκείνον το πρωινό και ευτυχώς μετά, μεσημεριανή, Κυριακάτικη περίθαλψη! :tongue: Το απόγευμα δουλίτσα και πάλι.

Πάω για ντουζάκι και ερχομαι να σας μιλήσω! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Την αφήνω μόνο στην νονά της από όταν ήταν 5 και μετά που έχει 3 αγοράκια. Σε φίλη της δεν έχει πάει ακόμη επειδή προσπαθώ να το καθυστερήσω. Στους γονείς όμως των κοριτσιών που ήρθαν θα την άφηνα πλέον, γνωριζόμαστε από το προνήπιο και μένουμε 2 τετράγωνα μακριά. Πρώτη φορά έγινε και σ' εμάς μην νομίζεις πως το κάνουμε συχνά.

Καταλαβα, αλλα μια ανασφαλεια θα την ειχα να την αφησω σε αλλο σπιτι, αλλα κ ευθυνη να κοιμησεις αλλα παιδακια στο σπιτι. Α! Καλα να περασετε σημερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αγαπημένες μου.

Πριν λίγο γύρισα από δουλίτσα και τελικά θα μείνουμε σπίτι μάλλον.

Με έπιασε ένα "τράβηγμα" στη μέση {με πιάνει 2-3 φορές το χρόνο... έχω να γυμναστώ και καιρό λόγω καλοκαιριού...:? }, ο άντρας μου είναι ψώφιος και τα οικονομικά μας όχι πολύ ανθηρά οπότε σπιτάκι μας. Δεν μας ρίχνει φυσικά αυτό, αλίμονο! :D

Οπότε, θα είμαι παρεούλα με όσες μείνετε σπίτι.

Το πρωί θα πάμε το φιογκάκι να παίξει, θα είναι για εκείνον το πρωινό και ευτυχώς μετά, μεσημεριανή, Κυριακάτικη περίθαλψη! :tongue: Το απόγευμα δουλίτσα και πάλι.

Πάω για ντουζάκι και ερχομαι να σας μιλήσω! :D

σιγα μην σας ριξει! Μια χαρα κ το σπιτι. Εμεις εχουμε βραδια πιτσας κ ταινια(αν παμε καπου τωρα θα παμε για να παιξει το παιδι). Η μεση κ εμενα μια απο τα ιδια. Σημερα αδιαθετησα κιολας πρωι πρωι. Περαστηκα!
Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μου να ζήσετε και να είσαστε παντα μα πάντα ευτυχισμένοι!

Εμείς χτες πήγαμε για παπούτσια του γιου.

Πήραμε ενα ακόμα ζευγάρι για το σχολείο γιατί τα 2 απο τα 3 που είχε δεν μπορεί να τα βάλει μόνος. Βγάζουν για λίγο το μεσημέρι τα παπουτσια στο σχολείο μετα το μεσημεριανό και τον εκνεύριζε που δεν μπορούσε να τα βάλει μόνος και δεν τα ήθελε :)

Πήραμε και ενα πανέμορφο μποτάκι για χειμώνα λίγο πιο καλό ;) και μονο για ΣΚ γιατί είναι με κορδόνια.

Σ' ευχαριστώ, αγαπημένο μου, μουτράκι!

Με γεια, του κούκλου σου!

Ειρηνάκι δεν είναι μόνο τα δώρα είναι όλη η κατάσταση που βιώνουμε με τα οικονομικά μας. Αν δώσουμε από νωρίς ιδέες και οδηγίες μπορούμε να φτιάξουμε μόνες στολίδια και να ανανεώσουμε τα χριστουγεννιάτικά μας, μπορούμε να μοιραστούμε συμβουλές για το γιορτινό τραπέζι ώστε να μαζέψουμε τα υλικά που θα χρειαστούμε μέσω προσφορών νωρίτερα κ.ο.κ.

Προσωπικά, αυτό που προέχει τώρα είναι να συμμαζέψω, να καθαρίσω και να οργανώσω το σπίτι μου ώστε να ανανεωθεί εν όψη χειμώνα ΑΛΛΑ αν έχω στο μυαλό μου τα χριστούγεννα και την προετοιμασία τους οι μέρες μου θα κυλάνε πιο όμορφα! Θα έχουμε κάτι καλό να περιμένουμε κόρες!

Ακριβώς αυτή είναι και η δική μου άποψη, κορίτσι μου.

Εχω κάτι όμορφο να περιμένω.. κάτι που μου ζεσταίνει την καρδιά και μου γλυκαίνει την καθημερινότητα... :D

Koριτσια τι κάνετε????

Εχθες επεσα από τις 10 και ξυπνησα στις 8.30.Επίσης με πήρε ο υπνος στο αυτοκίνητο ενω περιμεν ατον μικρο εξω από το καρατε.Φανταστειτε για τι νυστα μιλάμε.Γυρισαμε σπίτι και φυγαμε για το σχολειο του χωριου,να κανει ο μικρος ποδηλατο και εγω να βοηθησω τις υπόλοιπες μαμαδες που καθαριζανν ,ωστε να ετοιμαστει ο χωρος για τα μαθηματα μουσικης.

Σημερα βολταραμε ολη την ημερα,ο μπαμπάς μας εφυγε για δουλειες του και εμεις πήγαμε για καφεδακι και παιδικη χαρα,παρεα με φιλες η μαμά και πιτσιρικια ο μικρος.

Γυρισαμε στη 1 ,εβαλα μακαρονάδα με κοκκινη σαλτσα,μαζεψα τραπέζι ,εκανε ο μικρος μια φωτοτυπία και του εχει μεινει αλλη μια για αυριο.Ειναι ψειρας και κουραζεται γρηγορα γιατι του παιρνει ωρα να τελειωσει.

Σε λίγο μπαμπάς και γιος θα φυγουν βολτα στο εξοχικο και εγω θα μεινω να κανω καμια δουλίτσα.

Αχ, σε νιώθω.. και γω προχθές κοιμόμουν στις 10... χθες τα ίδια, λίγο αργότερα... τι κούραση τραβάμε! :rolleyes:

κορίτσια καλησπέρα κ από μένα, καλό ΣΚ!

να σας ρωτήσω....τώρα που η μικρή μου τριανταφυλλένια ξεκίνησε παιδικό σταθμό μήπως θα πρεπε να πάρω καμιά λοσιον ή σαμπουαν που να δρα προληπτικά για ψείρες?Τι λέτε?Εχετε να προτείνετε κάτι?

Και γω αυτή που σου είπε η Χρύσα του βάζω. Του Κορέ, το μηλόξυδο.

http://www.pharmacyexpert.gr/photos/large/523/3012523.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΛΟΝΙΑ!!!!!! ειναι τα αγαπημενα μου!!! Σου'ρχομαι... ΤΩΡΑ ;)


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...