Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Μπουρμπουλήθρες μου καλημέρα!

Πόσα γράψανε τα κορίτσια μου? Μία μάνα είμαι η άτιμη, τι να πρωτοπρολάβω?

Δούλευα και μπήκα πριν 10 λεπτάκια.

Χθες ήμουν στις ακεφιές μου {και στις τσαντίλες μου... :tongue: } αλλά σήμερα διορθώθηκα. Και επιλέγω αυτή τη λέξη, όχι τυχαία αλλά για να πω πως έκανα κινήσεις για να φτιάξω αυτό που με ενοχλούσε! Δεν το άφησα να με "ρουφήξει", μία μέρα ήταν υπέρ αρκετή για να με "ρίξει". Ολα εντάξει λοιπόν και ότι δεν είναι, θα το ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ! :D

Κοριτσάκια μου γλυκά, το σπιτάκι μου είναι μαζεμένο, χθες σιδέρωσα αλλά με τη δουλίτσα δεν έκανα πολλά. Χθες, έκανα ανταύγειες επιτέλους {είχα από το Πάσχα... :rolleyes: } και νιώθω όμορφα.

Για ελάτε να ξεκινήσουμε τα "δικά" μας και πάλι ε?

Σας φιλώ γλυκά και στοργικά όλες! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για τα sigg εδώ απο το δικό τους site δες παρ. IMPORTANT USER INFO... "Aluminium is 100% recyclable."

Να ΣΕ πωωωωωωωωω για να μη κάνω κατάχρηση εδώ δε με στέλνεις ένα πμ με τα λινκ σου κ τα συμπεράσματά σου να το συζητήσουμε??

πληηηηηηηηηηηηηηηζζζζζζζζζζζζζ

Καλαμαρι μπαινω κια σε διαβαζω στις μαγειρικες και με εμπνεεις....Τ χω ριξει στη μαγειρικη σαν ψυχοθεραπεια...μου λειπουν βεβαια πολλα σκευη και no money αλλα δεν πειραζει αυτοσχεδιαζω συχνα...

Φιλια σε ολες

Να μπαίνεις κ να μας γράφεις {κ εγώ κάπως έτσι ξεκίνησα...για ψυχοθεραπεία} , ότι θες για παρέα για λύσεις μαγικές χε χε

Θα σε περιμένω :D;)

και ο ΟΑΕΔ ακόμα ΔΕΝ.........

Ο χαζμπαντ από ότι μου είπε μπήκε στις 2 το βράδυ κ τα κατάφερε λέει :rolleyes:

Καλαμαρακι με το ρικοτα γινεται καλυτερο?θα το δοκιμασω..αχ τι καλα που τελειωσες με την ντουλαπα της μικρης..πρεπει και εγω να αρχισω..ωραια βολτιτσα..

Όχι απαραίτητα καλύτερο απλά διαφορετικό, η ρικοτα είναι παχύ σαν κρεμώδες τυρί κ μπορεί να αντικαταστήσει την κρέμα γάλακτος με λιγότερα λιπαρά. Το βρήκα σε μια ιταλίδα κ το καθιέρωσα από τότε, εμείς δεν προτιμάμε τα κανελόνια με κιμά γιατί πέφτουν βαριά. Την έχει στον ΑΒ δοκιμασέ την μια φορά κ θα με θυμηθείς η συνταγή μου είναι --> Εδώ

Έχω χρόνο να σκοτώσω αφού δεν μας προσέλαβαν ακόμη για αυτό αλλιώς ούτε καν θα είχα αρχίσει.

και δεν είδα και την ταινία μου απόψε ....

πάω να ξεραθώ ......

Πολλά φιλιά σε όλες και περαστικά μας!

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ: τα πράγματα θα μπορούσαν πάντα να είναι πολυ χειρότερα (μην ανησυχείτε ΠΆΝΤΑ υπάρχουν και χειρότερα ...... )

ΑΛΛΑ .................

ταρα ταρα ταρα

ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΑ που ήδη κοιμούνται στα κρεβατάκια τους ... !!!!

Ίσως η μοναδική σκέψη που με κρατάει ακόμη.....φουυυυυυυυ :rolleyes::(

patousitsa & χρυσα σας ευχαριστώ πολύ είναι ωραίες οι άτιμες οι κοριτσίστικες αφού είναι γεμάτες ροζζζζζζζζ χαχαχαχα

Κορίτσια από την Θεσσαλονίκη ίσως να το ξέρετε αυτό το σάιτ αλλά είπα να το βάλω, από εδώ παρακολουθώ τις εκδηλώσεις της πόλης μας, τώρα που αρχίσαμε και τα σινεμά με τον μεγάλο (συντομα και το θέατρο) είναι πολύ χρήσιμο http://www.ipolistonkosmo.gr/kids.php

Και εγώ το ξέρω κ το συμβουλεύομαι, θα πάω τώρα την Δευτέρα στην δημοτική μας βιβλιοθήκη, ανοίγουν 3μηνοι κύκλοι προγραμμάτων κ θα έχει art therapy με πηλό, ζωγραφική με συγκεκριμένο προτζεκτ, ίσως έχει κ θεατρικό εργαστήρι, θα έχει κ κατασκευή κούκλας. Θα είναι 1 μάθημα τη βδομαδα για 2 ώρες νομίζω κ είναι δωρεάν αλλά πάει με σειρά προτεραιότητας αίτησης εως να καλυφθούν οι θέσεις του τμήματος. Λέω να γράψω τη μικρή στο art therapy με τον πηλό (απωθημένο μου....ήθελα να κάνω μεταπτυχιακό πάνω σε art therapy αλλά δεν ευδοκίμησαν οι περιστάσεις κ δεν βγήκα εκτός ελλάδας γμτ...}

Καλημέρα.

Για τα δύσκολα και τα προδιαγεγραμμένα, πραγματικά δεν μπορώ να πολλά. Για την ακρίβεια δεν μπορώ να πω τπτ...

ΟΜΩΣ για ό,τι υπάρχει αντιμετώπιση για το ΤΩΡΑ-δεν ξέρουμε τι θα γίνει αύριο-μεθαύριο, σε ένα μήνα..., όποια κ αν είναι αυτή, προσπαθούμε να αισιοδοξούμε, ή μάλλον να παλεύουμε. Είναι ακόμη μία μάχη, ο πόλεμος δεν χάθηκε. Αν παραιτηθούμε θα χάσουμε εξαρχής. Κουράγιο κ πίστη.

Κ γω είμαι "κάπως" από ένα πολύ λυπηρό συμβάν που έγινε στο τέλος του καλοκαιριού και το οποίο μου ανέτρεψε την αίσθησή μου περί δικαίου στο σύμπαν, περί ισορροπίας του τύπου είναι κάποιος από "κάτω" (αναφέρομαι σε οποιοδήποτε θέμα) αλλά ρόδα είναι κ γυρίζει κ τα πράγματα θα έρθουν τούμπα κ όλα θα είναι όμορφα. Ναι, κ μετά γύρισε η ρόδα πάλι κ δυστυχώς, πολύ δυστυχώς δεν μπορεί να ξαναγυρίσει...

Κ κάπως έτσι συνειδητοποιεί κανείς τη ματαιότητα πολλών πραγμάτων, το πόσο λεπτή και εύθραυστη είναι η η ζωή κ πόσο σημαντικό είναι να δείχνουμε την αγάπη μας στα προσφιλή μας πρόσωπα όταν τα έχουμε δίπλα μας...

Δεν θέλω να σας βαρύνω άλλο. Απλά νομίζω ότι για την κάθε φορά που ξημερώνει κ έχουμε την ανέλπιστη τύχη να ξαναβλέπουμε την ανατολή, να χτυπάει τα ρουθούνια μας η πρωινή δροσιά και να ξεκινά μια καινούρια μέρα με όλα τα ζόρια κ τις χαρές, με τις λίστες με τα μαγειρέματα και τις τακτοποιήσεις, με τις βόλτες κ τα γέλια με φίλους,με τη μάχη για να μείνουμε όρθιοι, ακόμη κ για να κρατηθούμε ζωντανοί κ κυρίως με την ευκαιρία να χαρούμε για άλλη μια φορά τις αγκαλιές με τους αγαπημένους μας που είναι το καταφύγιό μας, οφείλουμε να κάνουμε ότι κ οι ταπεινές όρνιθες όταν πίνουν νερό:να κοιτάμε τον ουρανό με ευγνωμοσύνη κ να λέμε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. Για αυτή την επόμενη μέρα κάθε φορά.

Πολύ ωραίο κείμενο....:-)

λατρεύω θερινό σινεμά!

παλιά το έκανε και εμένα καποιες φορές όταν σταματησα να δουεύω :rolleyes: ....

ενα βραδυ λοιπόν αφού κατσαμε να δουμε την ταινία μας

ΛΕΩ: - Δεν με αγαπας...

εκείνος - :shock: Τι έγινε?

- Αν με αγαπούσες δεν θα με ταλαιπωρούσες άδικα...

- Μα τι λές? κλπ....

- Είναι τόσο ευκολο να μαζέψεις τα πιατα σου και να τα βαλεις στο πλυντ. και εσυ προτιμάς να με ξαναβάλεις στην κουζίνα και να μην με έχεις δίπλα σου περισσότερη ώρα..... ;)

Σωστή προσέγγιση....λες να έχει αποτέλεσμα?.....χλωμό το βλέπω...αλλά θα το δοκιμάσω

Χαχα!!!Όπως λέει κ ο συγγραφεύς στο γνωστό "Δαμάζοντας τα νήπια" στο κεφάλαιο για τους συζύγους, η ασθένεια αυτή λέγεται επιλεκτική κώφωση/επιλεκτική τύφλωση!!!

Δεν έχω βρει αντίδοτο, αν σου προκύψει κάτι κηπ μι πόουστεντ.

ααααχχχχ .....κ ότι θέλω να το αγοράσω αυτό το βιβλίο, να το πάρω?

Ποιο εύκολα νομίζω θα ανακαλύψω νέα ήπειρο/νησί/ βραχονησίδα παρά τρόπο να κάνουν αυτά που πρέπει...

καλησπέρα!

thanks God is Friday!!:D:D

Καλαμαράκι μάλλον έχουν την ίδια ντουλάπα τα κοριτσάκια μας...από Ικεα ε?απ εξω είναι ροζ με κόκκινο?Από μέσα πάντως ήταν σαν να έβλεπα της κόρης μου!

χε χε ε ναι τα κοριτσίστικα έτσι είναι!

Η δική μας είναι ποιο παλιά Μυρτούλα μου είναι η άσπρη Hensvik αυτή

http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=productview&iID=37135

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΦΟΥΛ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.....ΟΟΟΟΜΜΜΜΜ!!!!! (για το θέμα που λέγαμεεεε) πωπω άγχος....λες και πάω πρώτη μέρα σχολείο!!!!! :P

Καλή επιτυχία κ καλά αποτελέσματα !!! ομμμμμμμμμμμμμμμ ΟΜΜΜΜΜΜΜΜ

Στα δικά μου

Όσο σας διάβαζα πριν θυμήθηκα πως έχω το ζυμάρι να με περιμένει στο ψυγείο....άνοιξα φύλλο κ ετοίμασα τσακ μπαμ μια κολοκυθοτυροπιτα την έβαλα στο φούρνο

Μάζεψα τον μικρό πανικό ...από τα αλεύρια κ τα κολοκύθια

Και τώρα έβαλα νερό να βράζει να φτιάξω τον τραχανά μας

Link to comment
Share on other sites

και εμεις αυτο εχουμε και θέλω να αλλαξω το πανω μέρος ...για να δω...

Σοφία,

όταν χρειαστώ θα δοκιμάσω απο αυτα sigg χωρις BPA σε ενα κουκ σοπ

http://www.cookshop.gr/%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B7%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B1-sigg

διαφορετικά καινουργιο... όταν κοιταζα για αγορά δεν είδα πουθενά για ανταλλακτικά μόνο sigg ανταλλακτικά.

Αν βρεις κάτι πες μου για να ξέρω.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΦΟΥΛ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.....ΟΟΟΟΜΜΜΜΜ!!!!! (για το θέμα που λέγαμεεεε) πωπω άγχος....λες και πάω πρώτη μέρα σχολείο!!!!! :P

Όλα καλά να πάνε Βάσια μου!!! Καλύτερα και απ' ότι περιμένεις!

Link to comment
Share on other sites

Να ΣΕ πωωωωωωωωω για να μη κάνω κατάχρηση εδώ δε με στέλνεις ένα πμ με τα λινκ σου κ τα συμπεράσματά σου να το συζητήσουμε??

πληηηηηηηηηηηηηηηζζζζζζζζζζζζζ

Να μπαίνεις κ να μας γράφεις {κ εγώ κάπως έτσι ξεκίνησα...για ψυχοθεραπεία} , ότι θες για παρέα για λύσεις μαγικές χε χε

Θα σε περιμένω :D;)

Ο χαζμπαντ από ότι μου είπε μπήκε στις 2 το βράδυ κ τα κατάφερε λέει :rolleyes:

Όχι απαραίτητα καλύτερο απλά διαφορετικό, η ρικοτα είναι παχύ σαν κρεμώδες τυρί κ μπορεί να αντικαταστήσει την κρέμα γάλακτος με λιγότερα λιπαρά. Το βρήκα σε μια ιταλίδα κ το καθιέρωσα από τότε, εμείς δεν προτιμάμε τα κανελόνια με κιμά γιατί πέφτουν βαριά. Την έχει στον ΑΒ δοκιμασέ την μια φορά κ θα με θυμηθείς η συνταγή μου είναι --> Εδώ

Έχω χρόνο να σκοτώσω αφού δεν μας προσέλαβαν ακόμη για αυτό αλλιώς ούτε καν θα είχα αρχίσει.

Ίσως η μοναδική σκέψη που με κρατάει ακόμη.....φουυυυυυυυ :rolleyes::(

patousitsa & χρυσα σας ευχαριστώ πολύ είναι ωραίες οι άτιμες οι κοριτσίστικες αφού είναι γεμάτες ροζζζζζζζζ χαχαχαχα

Και εγώ το ξέρω κ το συμβουλεύομαι, θα πάω τώρα την Δευτέρα στην δημοτική μας βιβλιοθήκη, ανοίγουν 3μηνοι κύκλοι προγραμμάτων κ θα έχει art therapy με πηλό, ζωγραφική με συγκεκριμένο προτζεκτ, ίσως έχει κ θεατρικό εργαστήρι, θα έχει κ κατασκευή κούκλας. Θα είναι 1 μάθημα τη βδομαδα για 2 ώρες νομίζω κ είναι δωρεάν αλλά πάει με σειρά προτεραιότητας αίτησης εως να καλυφθούν οι θέσεις του τμήματος. Λέω να γράψω τη μικρή στο art therapy με τον πηλό (απωθημένο μου....ήθελα να κάνω μεταπτυχιακό πάνω σε art therapy αλλά δεν ευδοκίμησαν οι περιστάσεις κ δεν βγήκα εκτός ελλάδας γμτ...}

Πολύ ωραίο κείμενο....:-)

Σωστή προσέγγιση....λες να έχει αποτέλεσμα?.....χλωμό το βλέπω...αλλά θα το δοκιμάσω

ααααχχχχ .....κ ότι θέλω να το αγοράσω αυτό το βιβλίο, να το πάρω?

Ποιο εύκολα νομίζω θα ανακαλύψω νέα ήπειρο/νησί/ βραχονησίδα παρά τρόπο να κάνουν αυτά που πρέπει...

χε χε ε ναι τα κοριτσίστικα έτσι είναι!

Η δική μας είναι ποιο παλιά Μυρτούλα μου είναι η άσπρη Hensvik αυτή

http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=productview&iID=37135

Καλή επιτυχία κ καλά αποτελέσματα !!! ομμμμμμμμμμμμμμμ ΟΜΜΜΜΜΜΜΜ

Στα δικά μου

Όσο σας διάβαζα πριν θυμήθηκα πως έχω το ζυμάρι να με περιμένει στο ψυγείο....άνοιξα φύλλο κ ετοίμασα τσακ μπαμ μια κολοκυθοτυροπιτα την έβαλα στο φούρνο

Μάζεψα τον μικρό πανικό ...από τα αλεύρια κ τα κολοκύθια

Και τώρα έβαλα νερό να βράζει να φτιάξω τον τραχανά μας

Τα λινκ τα έχω εδώ ... αν θες κάτι παραπάνω στείλε πμ.

Θα σου στείλω αν θες το έγγραφο που περιμένω απο τον προμηθευτή για τα Ecolife παγούρια ;)

έτσι λέω εγώ να βαλω ξυπνητήρι κατα τις 3 - 4.... γιατι και πριν λίγο τπτ

Να το δοκιμάσεις και να τονίσεις οτι περισσότερο με τις πράξεις μας δείχνουμε την αγάπη μας... :tongue:

μμμμμμμμ κολοκυθοτυρόπιτα... εσυ θα μπορούσες να με παχύνεις άνετα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ετοίμασα το παστίτσιο μου....σιδέρωσα όλα τα σεντόνια και εσώρουχα και μερικά ρούχα.....βγήκα να πάρω γάλα!

Περιμένω σημαντικό τηλεφώνημα...θετικό - αρνητικό δεν ξέρω να σας πω!!! Πάντως ένα τεράστιο κύμα θετικής ενέργειας το ένιωσα και σας χιλιοευχαριστώ!!! Είστε το παρεάκι μου :)

Περιμένω τα παιδιά τώρα να έρθουν και μετά θα ετοιμάσω βαλίτσα! :)

Σας διαβάζω αλλά μυαλό δεν έχω σήμερα! Σοφάκι περαστικά στον θείο σου !!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα λόγω Παρασκευής και επειδή μάλλον θα σχολάσω κανονικά μετά του 8ώρου μου....λέω να πεταχτώ στο kilo-shop. Σήμερα δουλεύω Σύνταγμα και μου είναι εύκολο να πεταχτώ!

΄Εχω ξεσηκωθεί από εχθές......φιλάκια σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Τα λινκ τα έχω εδώ ... αν θες κάτι παραπάνω στείλε πμ.

Θα σου στείλω αν θες το έγγραφο που περιμένω απο τον προμηθευτή για τα Ecolife παγούρια ;)

έτσι λέω εγώ να βαλω ξυπνητήρι κατα τις 3 - 4.... γιατι και πριν λίγο τπτ

Να το δοκιμάσεις και να τονίσεις οτι περισσότερο με τις πράξεις μας δείχνουμε την αγάπη μας... :tongue:

μμμμμμμμ κολοκυθοτυρόπιτα... εσυ θα μπορούσες να με παχύνεις άνετα...

Α οκ, νόμιζα είχε κ άλλη μελέτη. Οπότε θα δω αυτά κ επειδή θα έχω απορίες θα σε πιμιάσω! Μιλ μερσί

Εβγαλα την πίτα από το φούρνο, δεν άγιασε η καημένη:rolleyes::cool:...φάγαμε από ένα κομμάτι ήδη τελείωσα κ τον τραχανά μας

Link to comment
Share on other sites

Ετοίμασα το παστίτσιο μου....σιδέρωσα όλα τα σεντόνια και εσώρουχα και μερικά ρούχα.....βγήκα να πάρω γάλα!

Περιμένω σημαντικό τηλεφώνημα...θετικό - αρνητικό δεν ξέρω να σας πω!!! Πάντως ένα τεράστιο κύμα θετικής ενέργειας το ένιωσα και σας χιλιοευχαριστώ!!! Είστε το παρεάκι μου :)

Περιμένω τα παιδιά τώρα να έρθουν και μετά θα ετοιμάσω βαλίτσα! :)

Σας διαβάζω αλλά μυαλό δεν έχω σήμερα! Σοφάκι περαστικά στον θείο σου !!!

βασιακι μου! καλη επιτυχια!!!

6a00d8341c6a0853ef0134818da2b8970c-800wi_thumb%5B3%5D.jpg?imgmax=800

ειμαι γραφειο κ πηζω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α οκ, νόμιζα είχε κ άλλη μελέτη. Οπότε θα δω αυτά κ επειδή θα έχω απορίες θα σε πιμιάσω! Μιλ μερσί

Εβγαλα την πίτα από το φούρνο, δεν άγιασε η καημένη:rolleyes::cool:...φάγαμε από ένα κομμάτι ήδη τελείωσα κ τον τραχανά μας

πμ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα ξανά άλλη μια σακούλα τζάμπο για χάρισμα....τελειωμό δεν έχουν γμτ

20130926_145826_zps734879a4.jpg βλεπεις ΕΙΡΗΝΗ βλέπεις ξεφορτώνομαι!

Μετά αφού τελείωσα κ ένιωσα ποιο ανάλαφρη - τι τέλειο αίσθημα ρε παιδί μου!!-

Είναι το "δικό" μου συναίσθημα!! Αυτό δηλαδή, που θέλω να μοιραστώ μαζί σας!!!:-P Mε έκανες πολύ χαρούμενη με αυτό σου το μήνυμα! ΠΟΛΥ!

Νιώθεις ανάλαφρος, ήρεμος αλλά και γεμάτος {που έδωσες}!!!

Εύγε, Καλαμαριους!!!!!!!

αυτο αποκλειεται!!!!

δεν εχουμε πει οτι ειμαστε εδω κ για τις δυσκολες???

σου στελνω ενα φιλακι!

Το ξέρω καρδούλα μου, ευχαριστώ!

κορίτσια να σας ρωτήσω όσες ξέρετε....μας ζήτησαν να αγοράσουμε βιβλία αγγλικών στο σχολείο 60 ευρώ .....αν το πάρω απο διαδίκτυο θα μου βγει πιο φθηνά σε σχέση με το βιβλιοπωλείο?????

Σίγουρα. Η ξαδέρφη του άντρα μου, έχει φροντιστήριο, έτσι μας τα προμηθεύει {σε όλα τα παιδιά της δηλαδή}

έχω κολλήσει....

γράφω ...... σβήνω........

ξαναγράφω...... ξανασβήνω......

θέλω να γράψω στην καθεμιά σας χωριστά - για τα δύσκολα - κάτι να γελάσει το χειλάκι σας να σας πειράξω ...... αλλά μου βγάζετε (ναι, ναι, ναι μέσα απο την οθόνη) μια θλίψη....... που πολυ φοβάμαι οτι αυτη τη στιγμή είναι καλύτερη η σιωπή παρά ενα χιουμοριστικό ή υπεραισιόδοξο μηνυμα...

Εμένα και αυτό σου το μήνυμα... ΜΕ ΚΑΛΥΨΕ! :wink:

Ευχαριστώ

Κοριτσια εχω παρει πολλες συμβουλες τοσα χρονια απο αυτο το θεμα και το παλιο μας αλλα μακραν η καλυτερη συμβουλη ηταν να ψευτοκαθαριζω.Εγω ας πουμε παλια αν ηταν να ξεσκονισω επρεπε να αδειασω ολα τα ραφια να τιναξω πετσετακια να στρωσω κλπ και επειδη δεν ειχα χρονο δεν το εκανα και εβλεπα τη σκονη ,(που παρεπιπτοντως Κικη εμενα γιατι δε με θελει για φιλη της ε??και μου σπαει τα νευρα??) και εκνευριζομουν.Τωρα περναω ενα πανακι στα γρηγορα και λιγο κατω με το σκουπακι και αμεσως ηρεμω.Ειμαι καλα γιατρε μου?

Μουρλή και κόρη μου, δεν γίνεται! :mrgreen:

Συμφωνώ, συμφωνώ, συμφωνώ!

Είναι από τις καλύτερες ανακαλύψεις ever!

Και γω τα ίδια τράβαγα. Για να πω δηλαδη πως "καθαρισα", έπρεπε να έχω χαλάσει ένα 8ωρο και να έχω "γλύψει" το σπίτι... τόσο μπούφος ήμουν! :rolleyes:

Καθαρό vs οργανωμένου = 2!

Οταν το σπίτι "δείχνει" μαζεμένο, δείχνει και καθαρό!:wink:

http://www.kilo-shop.gr/index.php/contact

Τούτο το "πράμα" το ξέρει καμιά σας;

Λέω αν τελειώσω σχετικά νωρίς σήμερα να πάω μια βόλτα...

Ναι, το έχω δει στο Πρωϊνό μου. Ψωνίζεις ρούχα με το κιλό. Τα ρούχα που έδειχναν στην εκπομπή, ήταν "εμφανίσημα". Ποιότητες, δεν έχω ιδέα.

έχω μιλήσει μαζί τους και με κιβωτό απο το καλοκαίρι... προτιμώ να μην απομακρύνομαι πολυ απο την περιοχή μου που παει το παιδί σχολείο για περίπτωση ανάγκης....

Το σκέφτομαι και γω πολυ φίλη μου.... το χω έντονα μέσα μου.. χμ..

Λατρεύω την κιβωτό.. ο πάτερ Αντώνιος είναι απλώς ένας θαυμάσιος άνθρωπος.

Χθες, είδα ένα ρεπορτάζ για "παρέα" σε άρρωστα παιδάκια. Είναι παιδάκια που νοσηλεύονται και οι γονείς τους τα έχουν εγκαταλείψει.... για δες το, αν μιλήσει μέσα σου.

Για να τα πεταξω ο μονος τροπος ειναι να αλλαξω τα καλύμματα ,που ειναι εκρού,και να βαλω σκούρα,τα οποία ομως και πάλι ποσο συχνα μπορεις να τα πλένεις?

Οχι παιδί μου! Εχουμε τέτοιους καναπέδες {ανοιχτόχρωμους εννοώ :tongue:} και θα βγάλουμε τα καλύμματα... ούτε να το σκέφτομαι δηλαδη!

Θα σας γράψω ξεχωριστό μήνυμα γι αυτό γιατί έχω λάβει και στο blog μας για το συγκεκριμένο θέμα.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια ενημέρωση, ευχαριστούμε!!!! ;)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΦΟΥΛ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.....ΟΟΟΟΜΜΜΜΜ!!!!! (για το θέμα που λέγαμεεεε) πωπω άγχος....λες και πάω πρώτη μέρα σχολείο!!!!! :P

Ολη η αγάπη μου, μαζί σου!!!!!! :P:p

Κοριτσάκια Καλημέρα!!!

Σήμερα ειμαι λιγο χάλια ψυχολογικα καταρχην πονάει πολυ΄το κεφαλι μου και κατα 2ον χτες πηγα στο νοσοκομειο να δω τον θειο μου ( Μεταξα) εκανε εισαγωγη και ειναι πολύ χάλιααα... Σας φιλω σας διαβάζω!!!

Φτου... :-(

Καλημερα!!!

Βασια ολοψυχα να πανε ολα τελεια..να εισαι ηρεμη και χαλαρη..αντε σημερα να μας εχεις ευχαριστα νεα..

Μπιλ λακι σε σκεφτομαι κουραγιο..

Δημητρα μπραβο που εισαι ετσι κεφατη..

Ειρηνη καλυετρα σημερα?

Και εγω ριχταρια εχω 2καλοκαιρινα και 2 για τον χειμωνα,τα αλλαζω και αλλαζει και η εικονα του σαλονιου..

Παρασκευη σημερα να περασουμε ενα ομορφο Σ/κ ολες..για φαγητο σημερα θα φτιαξω σνιτσελ οταν γυρισω και το απογευμα θα παμε να παρω παπουτσακια στην μεγαλη μου..

Σε υπέρ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, Αρετούλα μου! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Δείτε εδώ γα να πάρουμε ιδέες για χειμωνιάτικη διακόσμηση, ειδικά για τις χρυσοχέρες μας:

ghk-Cozy-Accessories-for-Winter-2-0211_zps7542cae2.jpg

Εδώ γύρω είμαι, σας φιλώ όλες

Άσχετο:

Σήμερα έχω επέτειο γάμου με το μεγάλο αγόρι μου.

Δεν ξέρω πόσα χρόνια ακριβώς... :tongue::tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...