Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

κοριτσακια τι κανετε,ειμαστε ολες λιγο καπως μου φαινεται,θα περασει που θα παει..απο δουλιτσες τα πολυ βασικα,δεν εχω κουραγια,κουραζομαι πολυ ευκολα,εχτες νομιζα οτι γεννουσα γιατι ειδα λιγο αιματακι,ηταν απογευμα αργα κ δεν ειχε καραβι κ ψιλοτρομαξα..αντε λιγο εμεινε ακομα..ο μικρος που ακομα ταλαιπωρειται με την παλιοδιαροια,μολις φαει κατι εκτος διαιτας,τσουυυπ ξανακανει..τριτη εβδομαδα αυτη η δουλεια..:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια τι κανετε,ειμαστε ολες λιγο καπως μου φαινεται,θα περασει που θα παει..απο δουλιτσες τα πολυ βασικα,δεν εχω κουραγια,κουραζομαι πολυ ευκολα,εχτες νομιζα οτι γεννουσα γιατι ειδα λιγο αιματακι,ηταν απογευμα αργα κ δεν ειχε καραβι κ ψιλοτρομαξα..αντε λιγο εμεινε ακομα..ο μικρος που ακομα ταλαιπωρειται με την παλιοδιαροια,μολις φαει κατι εκτος διαιτας,τσουυυπ ξανακανει..τριτη εβδομαδα αυτη η δουλεια..:(

Πω-πω.. φαντάζομαι το άγχος σου! :?

Ευχομαι να πάνε όλα "σωστά", κορίτσι μου!

Περαστικά του!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα λόγω Παρασκευής και επειδή μάλλον θα σχολάσω κανονικά μετά του 8ώρου μου....λέω να πεταχτώ στο kilo-shop. Σήμερα δουλεύω Σύνταγμα και μου είναι εύκολο να πεταχτώ!

΄Εχω ξεσηκωθεί από εχθές......φιλάκια σε όλες!

πες μας εντυπώσεις αν πας...και συ αγαπητό Καλαμαράκι αν τυχόν πας στης Τούμπας πες μπας και κατηφορίσω κ γω....

Εδώ γύρω είμαι, σας φιλώ όλες

Άσχετο:

Σήμερα έχω επέτειο γάμου με το μεγάλο αγόρι μου.

Δεν ξέρω πόσα χρόνια ακριβώς... :tongue::tongue::tongue:

πάντα μαζί, αγαπημένοι και χαρούμενοι Ειρήνη μου!!:D


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εφτιαξα μους σοκολάτα, για να το "γιορτάσουμε"... να νοστιμέψω την μέρα μας ;) .

P9270071_zpsa4c0d475.jpg

P9270073_zps9d139bcb.jpg

Ηρθε ο άντρας μου. Μου είπε 10 χρόνια γάμου και πρέπει να είμαστε μαζί 16 ή 17 χρόνια...no one is sure! :tongue::tongue:

πάντα μαζί, αγαπημένοι και χαρούμενοι Ειρήνη μου!!:D

Ευχαριστώ Ερσάκι μου!!!!!!

Ειρήνη να ζήσετε!

Εμείς έχουμε επέτειο γάμου αύριο! 11 χρόνια!

Σε μισή ωρίτσα σχολάω!

Κοριτσάκι μου, ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!

Πάντα γεροί και ευτυχισμένοι!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρηνάκι χρόνια σας πολλά!!!! Πάντα ευτυχισμένοι!!

Με πήραν τηλ....χιχιχι λοιπόν απο εκεί που είμασταν 3 που είχαμε ξεχωρίσει....τώρα έμεινα εγώ και άλλη μια!!! Την άλλη Παρασκευή θα ξέρουμε!!!

Απο την μια δεν θέλεις να ελπίζεις μην απογοητευτείς και απο την άλλη λες....έφτασα στην πηγή και δεν θα πιω νερό!!! :P :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη και σεις να ζήσετε, πάντα αγαπημένοι!

Ειρήνη μου τι ωραία μπολάκια είναι αυτά?είναι μιας χρήσης ή πλένονται κ ξαναχρησιμοποιούνται?Ετσι γλυκειά να ναι η ζωη σας πάντα;)!!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τηλ....χιχιχι λοιπόν απο εκεί που είμασταν 3 που είχαμε ξεχωρίσει....τώρα έμεινα εγώ και άλλη μια!!! Την άλλη Παρασκευή θα ξέρουμε!!!

Απο την μια δεν θέλεις να ελπίζεις μην απογοητευτείς και απο την άλλη λες....έφτασα στην πηγή και δεν θα πιω νερό!!! :P :p :P :p

τέλεια νέα, μπράβο!!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνάκι χρόνια σας πολλά!!!! Πάντα ευτυχισμένοι!!

Με πήραν τηλ....χιχιχι λοιπόν απο εκεί που είμασταν 3 που είχαμε ξεχωρίσει....τώρα έμεινα εγώ και άλλη μια!!! Την άλλη Παρασκευή θα ξέρουμε!!!

Απο την μια δεν θέλεις να ελπίζεις μην απογοητευτείς και απο την άλλη λες....έφτασα στην πηγή και δεν θα πιω νερό!!! :P :p :P :p

Ευχαριστώ πολύ Βάσια μου!!!!! :P:p

Τέλεια νέα!!!!!!!!!!! Τέλειααααααααα!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Βασια μου χιλια μπραβο..αντε την αλλη Παρασκευη να το γιορτασουμε..

Ειρηνη μου να τα χιλιασετε να ειστε παντα αγαπημενοι και να εχετε παντα ομορφες στιγμες..τελεια η μους..

Αφροδιτη να ειστε ευτυχισμενοι παντα..

Αλεξενια νομιζω οτι κοντευεις..το αιματακι ειναι μαλλον απο τον τραχηλο που μαλακωνει..με το καλο κοριτσακι..

Γυρισα τηγανισα σνιτσελ και εβαλα και στον φουρνο πατατουλες,φαγαμε μαζεψα την κουζινα,σαπουνισα παγκους και εστιες,επλυνα και αλλαξα την μικρη και την κοιμισα..η μεγαλη παιζει στο δωματιο της και εγω ξεκουραζομαι..νυσταζω παρα πολυ..και αργοτερα το προγραμμα εχει ψωνια(σουπερ και τα παπουτσια της κορης μου)..τουλαχιστον ερχεται Σ/κ..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειρηνη μου, παντα ευτυχισμενοι και μαζι!!! Θα κανετε κατι ιδιαιτερο? Κανα ραντεβου τα δυο σας?

Αλεξενια γιατι καραβι? Εισαι σε νησι? Αντε με το καλο οταν ερθει και με εναν πονο που λενε!

Βασια μου τελεια νεα!!! ΕΣΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ!!!! :) :) Αχ το ευχομαι!!!

Κοριτσια ακουστε σκηνικο: Γυρισε η πεθερα μου απο το χωριο και χωρις να πει τιποτα σε κανεναν, πηγε κρυφα στο σχολειο του παιδιου. Το πετυχε στο διαλειμμα, και εκεινο ζητησε να τον παρει. Φυσικα εκεινη δεν μπορουσε (εχω ενημερωσει το σχολειο και εχω παει τα νομικα εγγραφα) και μετα το παιδι ηταν αναστατωμενο και δεν εγραψε στο τεστ μαθηματικων :(

Πηρα την δικηγορο και ενω μου εδωσε χιλια δικια (αυτο που εκανε ηταν και παρανομο και υπουλο), μου ειπε να το κανω γαργαρα γιατι εχουμε δικαστηριο την Δευτερα :(

Εννοειται πως θα το κανω και δεν εχω αντιρρηση να βλεπουν τα παιδια οσο θελουν αλλα οχι πισω απο την πλατη μου. Μονο αυτο ζηταω.

Τελικα τον εστειλα στην γιαγια, της εχει αδυναμια εξαλλου... αλλα θυμωσα βρε κοριτσια.

Βαρεθηκα να ειμαι με την ψυχη στο στομα, ποτε θα τελιωνουμε να συνεχισω και εγω (και εκεινος γιατι δεν θελω το κακο του) την ζωη μου?

Σας φιλω!!


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, μπήκα μόνο να γράψω ή μάλλον να στείλω την θετική ενέργεια σε όλες κ κυρίως σε όσες την χρειάζονται κ την θετική μου σκέψη. σας διαβάζω. δεν προλαβαίνω να γράψω όμως. είμαστε κ εμείς συναχωμένοι κ κρυωμένοι. φτιάχνω ρουχα κ ντουλάπες. τρέχω μέχρι κ στον ύπνο μου. δεν έχω καταφέρει αυτες τις μερες να κοιμηθώ σωστά κ συνεχόμενα.

όταν βρω χρόνο θα σας γράψω κ εγώ.

εύχομαι ένα καλό κ αγαπησιάρικο σκ για όλους. καλά γενέθλια, επέτειους κλπ. κ εγώ σε λίγες μέρες έχω επέτειο γνωριμίας με τον σύζυγο.

σας χαιρετώ

Link to comment
Share on other sites

Κορούλες μου,

Ξεκουράστηκα λιγάκι, μαζί με τον άντρα μου, το φιογκάκι έπαιξε Η/Υ και τώρα τα αγόρια έφυγαν τα tae.

Από βδομάδα αρχίζουν πλήρως τα "βάσανα" γιατί ξεκινάμε και αγγλικά... :rolleyes: αχ...

Ετοίμασα ένα πλυντήριο για την νύχτα, έπλυνα τα πιατικά μας, έβαλα τα χθεσινά σιδερωμένα στις θέσεις τους και ψευτομάζεψα. Ολα οκ, στο μάτι μου.

Πάω να κάνω ένα μπανάκι και να καλλωπιστώ! :tongue:

Φτου! Πρέπει να πάω σούπερ... :rolleyes::rolleyes: χμ...

Βασια μου χιλια μπραβο..αντε την αλλη Παρασκευη να το γιορτασουμε..

Ειρηνη μου να τα χιλιασετε να ειστε παντα αγαπημενοι και να εχετε παντα ομορφες στιγμες..τελεια η μους..

Αφροδιτη να ειστε ευτυχισμενοι παντα..

Αλεξενια νομιζω οτι κοντευεις..το αιματακι ειναι μαλλον απο τον τραχηλο που μαλακωνει..με το καλο κοριτσακι..

Γυρισα τηγανισα σνιτσελ και εβαλα και στον φουρνο πατατουλες,φαγαμε μαζεψα την κουζινα,σαπουνισα παγκους και εστιες,επλυνα και αλλαξα την μικρη και την κοιμισα..η μεγαλη παιζει στο δωματιο της και εγω ξεκουραζομαι..νυσταζω παρα πολυ..και αργοτερα το προγραμμα εχει ψωνια(σουπερ και τα παπουτσια της κορης μου)..τουλαχιστον ερχεται Σ/κ..

Σ' ευχαριστώ, Αρετούλα μου!

Καλή ξεκουραση αγαπημένη!

Ειρηνη μου, παντα ευτυχισμενοι και μαζι!!! Θα κανετε κατι ιδιαιτερο? Κανα ραντεβου τα δυο σας?

Κοριτσια ακουστε σκηνικο: Γυρισε η πεθερα μου απο το χωριο και χωρις να πει τιποτα σε κανεναν, πηγε κρυφα στο σχολειο του παιδιου. Το πετυχε στο διαλειμμα, και εκεινο ζητησε να τον παρει. Φυσικα εκεινη δεν μπορουσε (εχω ενημερωσει το σχολειο και εχω παει τα νομικα εγγραφα) και μετα το παιδι ηταν αναστατωμενο και δεν εγραψε στο τεστ μαθηματικων :(

Οχι, Τινάκι μου γιατί αυτή την εβδομάδα δεν είχα τρελή δουλίτσα και με τα χρήματα του ψυγείου.. αν σκεφτείς πως ο άντρας μου έχει να πληρωθεί από Ιούνιο.. δεν έβγαιναν τα χρήματά μας, αν και λέγαμε να πάμε αύριο κανα σινεμαδάκι τα 2 μας.. δεν το βλέπω τελικά.

Δεν πειράζει ομως, δεν παραπονιέμαι :D

Οσο για το σκηνικό με την πρώην πεθερά σου....................

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΓΜΤ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ??????? :mad:

καλησπέρα, μπήκα μόνο να γράψω ή μάλλον να στείλω την θετική ενέργεια σε όλες κ κυρίως σε όσες την χρειάζονται κ την θετική μου σκέψη. σας διαβάζω. δεν προλαβαίνω να γράψω όμως. είμαστε κ εμείς συναχωμένοι κ κρυωμένοι. φτιάχνω ρουχα κ ντουλάπες. τρέχω μέχρι κ στον ύπνο μου. δεν έχω καταφέρει αυτες τις μερες να κοιμηθώ σωστά κ συνεχόμενα.

όταν βρω χρόνο θα σας γράψω κ εγώ.

εύχομαι ένα καλό κ αγαπησιάρικο σκ για όλους. καλά γενέθλια, επέτειους κλπ. κ εγώ σε λίγες μέρες έχω επέτειο γνωριμίας με τον σύζυγο.

σας χαιρετώ

Ελπίζω να ξεκουραστείς κοριτσάκι μου!!!

Καλά κουράγια!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Ειρήνη μου να τα χιλιάσετε,να είσαστε πάντα μαζί΄,πάντα ευτυχισμένοι και πάντα με κατανόηση ο ένας για τον άλλον.Να ζήσετε και να γεράσετε μαζί με αγάπη και πολύ πολύ έρωτα.

Οσα κορίτσια περιμένουν από γιατρούς αποτελέσματα σας εύχομαι όλα να πάνε καλά και τα αποτελέσματα να είναι όλα θετικά.

Βάσια ευχομαι πραγματικά να είσαι εσύ η τυχερή για την θέση γιατί το αξίζεις πραγματικά.

Στα δικά μου τώρα.Κατά 99,9% είμαι απολυμένη αν και περιμένω μια τελευταία απάντηση την Δευτέρα αλλά δεν νομίζω να αλλάξει κάτι επιτέλους γιατί μου έχουν βγάλει το λάδι ακόμα και για να με απολύσουν,αντε να ησυχάσει λιγάκι και το κεφάλι μου να ηρεμήσω γιατί από το άγχος μου τις τελευταίες μέρες είχα τσιμπήματα στην καρδιά.

Σας χρωστάω την πρόσκληση για τα γενέλθια οπότε βουαλά.Πώς σας φαίνεται;

u319.png

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...