Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Πραγματι ειναι χαλια ειδικα οταν ξεφυγεις απο τα πολυ παιδικα νουμερα με πριγκιπισσες κλπ εκει αρχιζει το χαος δεν ξερω ρε κοριτσια αν ειμαι πολυ συντηρητικη αλλα μου φαινονται καπως αυτες οι στολες με τις κοιλιες απεξω και τα σουπερ μινι για να ντυθει αστυνομικινα π.χ.

Δεν μου αρεσει καθολου το ραψιμο δυστυχως δεν ραβω ουτε κουμπι :oops::oops:

Ε καλα για σενα θα κανουμε μια εξαιρεση γιατι εισαι καλη μαγειρισσα και ποσταρεις και πολλες φωτο που μας ξεσηκωνουν;)

Η στολη monster high στο τζαμπο τουλαχισστον ηταν η καλυτερη αλλα 1ον δεν τις αρεσουν καθολου και δευτερον εμενα δεν μου αρεσε καθολου η τιμη (40 ?) οποτε δεν προσπαθησα να της αλλαξω γνωμη :mrgreen:

Δεν δεχομαστε ενστασεις κυρια μου οι κανονες μπηκαν απο την αρχη ο ακατανομαστος δεν ειναι ποτε καθαρος,τα καλαθια των απλυτων δεν ειναι ποτε αδεια και εχουμε μονιμως λεκανη με ασιδερωτα, τι δεν καταλλαβαινεις?:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:(Πω πω ειδατε τι παθαινει ανθρωπος αν αποκτησει εξουσια:tongue::tongue::tongue:)

Το λ επιτηδες παχυ θεσσαλονικιωτικο:)

Μυρτουλα θα παω μια βολτα κι απο Μουστακα αν και μου πεφτει μακρια:?

πες τα χρυσοστομη!!!!ακούς εκεί να μιλάμε για φούρνους καθαρούς,σιδερωμένα οοοολα,κ κανένα άπλυτο!!!!:mad:ουφ!με σκάσατε,πια.....εγώ τα έχω όλα από την αντίστροφη πλευρά...χαχαχα
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι κανετε κοριτσαρες?ειμαι ετοιμη να καταρρευσω..χθες βραδυ κοιμηθηκα στις 12 στις 3παρα ξυπνησε η μικρη και δεν κοιμοταν..εντελει κοιμηθηκε στις 4 και εγω κατα τις τεσσεραμιση και στις 6παρα εγερτηριο για δουλεια.ολη μερα δεν εκατσα καθολου και τωρα αλλου παταω και αλλου βρισκομαι..εκανα μπανιο,το ιδιο και τα παιδια και κοιμηθηκαν.εφτιαξα το φαγητο για αυριο λαζανια με σπανακι,μια μαργαριτα ψωμακι για να κανουμε μπεργκερ για αποψε,μαζεψα κουζινα,απλωσα ενα πλυντηριο,μαζεψα στεγνα ρουχα,εβαλα σκουπα και τελος..

ΑρηςΑννα περαστικα στον αντρα σου..προσπαθησε να εισαι δυνατη για να παρει θαρρος και να ανεβει και η ψυχολογια του..ελπιζω να παει καλα με την θεραπεια..

Ραβ και εγω θα σου προτεινα cif..να μας ενημερωσεις τι εγινε..

Ειρηνη μου τι καλα που ησουνα σπιτακι σου σημερα,ξεκουραστηκες και εκανες και τις δουλιτσες σου..καλη δουλιτσα να εχεις τις επομενες μερες..

Κικη ποσο γελασα με την μικρη που δεν θελει τη γνωμη σας..οσο για το ντυσιμο και μενα αφου μου ζηταγε καθε μερα φορεμα και της ειπα οτι δεν μπορει να εχει τοσα φορεματα μου προτεινε το ιδιο(φορεμα-φουστα-παντελονι).τις φορμες ουτε να τις δει.μου ειπε οτι θα τις φορεσει στο γυμνασιο..αχ.....

Μιρτουλα εισαι καλυτερα τουλαχιστον?

Αλεξενια περαστικα στο παιδακι σου και μακαρι να μην κολλησει η μπεμπουλα..

Στο θεμα της βοηθειας απο παππουδογιαγιαδες συμφωνω με Ραβ και Καλαμαρακι..καλα εμενα ειναι και ολοι μακρυα αλλα και γενικα ακομα και στις γιορτες που παμε στους παππουδες δεν της αφηνω..οσο μπορω τα βολευω με τον αντρα μου..δεν ειναι κανεις αλλος υποχρεωμενος να μου κραταει τα παιδια μου..παω να φαω και ελπιζω να εχουμε καλυτερο βραδυ...


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι κάνετε;

Εγώ, πραγματικά, άρχισα να παίρνω μπρος.

Ξέρετε τι παρατήρησα; Ενώ σας διαβάζω καθημερινά, ακόμη κι αν δε γράφω, μόλις άρχισα να φτιάχνω λίστες, άρχισα να κάνω όλο και περισσότερα κάθε μέρα... Σαν να θέλω να ξεπεράσω τον εαυτό μου κάθε φορά...

Λοιπόν, σήμερα:

  1. Σηκωθήκαμε κι έκανα γάλ του παιδιού και καφέ για εμένα
  2. Έστρωσα το κρεβάτι του παιδιού
  3. Αέρισα το δωμάτιό του
  4. Ψέκασα με χλωρίνη το μικρό μπάνιο, για να το καθαρίσω αργότερα
  5. Μαγείρεψα αρακά λεμονάτο (κι εγώ)
  6. Έδωσα στο παιδί τα φρούτα του
  7. Παίξαμε λίγο
  8. Καθάρισα καλά με την ηλεκτρική σκούπα τους καναπέδες
  9. Τάισα και κοίμισα το μικρό
  10. Τον άφησα με τον μπαμπά του και πετάχτηκα μέχρι το φούρνο να πάρω ψωμάκι
  11. Μόλις γύρισα, καθάρισα καλά το μικρό μπάνιο και έκανα ένα γρήγορο πέρασμα το μεγάλο
  12. Μπήκα κι έκανα ένα μπανάκι
  13. Φάγαμε με τον άντρα μου, μάζεψα τραπέζι και νεροχύτη
  14. Ξύπνησε ο μικρός και ήθελε να δει τηλεόραση, οπότε το εκμεταλλεύτηκα για να ξαπλώσω λιγάκι μαζί του
  15. Τον άφησα να παίξει με τον μπαμπά του και άλλαξα σεντόνια στην κρεβατοκάμαρα μας
  16. Αέρισα την κρεβατοκάμαρα
  17. Του έδωσα το απογευματινό του φρούτο (3ο για σήμερα)
  18. Παίξαμε
  19. Πήγα το πάπλωμα μας στο πλυντήριο, γιατί πολύ το χρειαζόταν
  20. Έφτιαξα και έδωσα στο παιδί το αυγό του
  21. Μάζεψα το νεροχύτη
  22. Έκανα το παιδί μπάνιο
  23. Του ετοίμασα το γάλα του
  24. Ετοίμασα τοστάκια και καφέ για να πάρει μαζί του ο άντρας μου στη δουλειά
  25. Κοίμισα το παιδί
  26. Πέρασα τα καλύματα στα μαξιλάρια του καναπέ (εκτός από ένα που δεν έχει στεγνώσει)
  27. Έφερα το πάπλωμα από το πλυντήριο, αλλά το άφησα στη μπανιέρα. Θα το απλώσω αύριο. Τώρα βρέχει
  28. Καθάρισα το χαλί του σαλονιού με Vanish, γιατί ήταν γεμάτο σημάδια από μαρκαδόρους (αύριο θα το ξυδιάσω κι όλας)
  29. Έφαγα ένα γιαουρτάκι με μέλι, βλέποντας τη σειρά μου

και τώρα έκατσα να σας γράψω (έχει διαφημίσεις), γιατί μόλις τελειώσει, λέω να πάω να κοιμηθώ... Νωρίς σήμερα... Το έχω πολύ ανάγκη!

Σας φιλώ!

Καληνύχτα!!!


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πηγαμε παιδιατρο τελικα γιατι ειχε 39,5 κ δεν μποριυσε να μιλησει..δεν βγαινει η φωνη του καθολου,σαν μαραμενος ειναι.μου ειπε οτι ειναι σουπερ κολλητικο ,βοηθεια μας!!ασχετο,ρε κοριτσια οι στολες πανακριβες δεν ειναι?πρωτη φορα κοιταξα γιατι δεν εχει ξαναντυθει,θελει αγκρυ μπερντ κ εχει 45ευρω:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια...ειμαι η αδερφη της αρετης.ετσι για να μην ξεχνιομαστε.πολλες απουσιες κανει η αδερφη τωρα τελευταια..δεν την παλευει το κοριτσι μας. χα χα.μπηκα να σας διαβασω(το κανω καθημερινα)και επεσα πανω στο μην της ΑΡΗΣ-ΑΝΝΑ.υπομονη χρειαζετκ.και οσο το δυνατον ηρεμια.απλα ηθελα να ρωτησω:ποσες μερες θα κανει αυτη την διατροφη?ΠΡΟΣΟΧΗ.ειναι επικινδυνο.ο αντρας σου εχει περασει ηδη μια ταλαιπωρια.εχει ηδη εξαντληθει ο οργανισμος του.το συγκεκριμενο διαιτολογιο δεν ειναι απλα υποθερμιδικο.ειναι ανυπαρκτο.η πρωτεινη που ειναι?αν ηθελε να υποβαλλει σε σοκ τον οργανισμο θα μπορουσε να του μειωσει αρκετα τις θερμιδες.οι αντρες χρειαζονται περιπου(εξαρταται βεβαια απο το βαρος-υψος-ηλικια) πανω απο 2000 kcal καθημερινα.θα μπορουσε να του δωσει 1000 kcal.παλι σοκ θα ηταν για τον οργανισμο.αποψη μου ειναι βεβαια αυτα που σου λεω(ειμαι διαιτολογος και σου τα λεω).........ΠΡΟΣΟΧΗ ομως μην το κανει για πολυ καιρο......ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα.....................ειρηνακι μου σου εχω στειλει ενα πμ.κοριτσακια μου σας αφηνω.παω για τις βραδυνες μας διαδιακασιες υπνου με τα μικρα γιατι σημερα ξεφυγαν.ελπιζω να προλαβαινω να μπαινω συχνοτερα.....καλο βραδυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

LOR]

Η στολη monster high στο τζαμπο τουλαχισστον ηταν η καλυτερη αλλα 1ον δεν τις αρεσουν καθολου και δευτερον εμενα δεν μου αρεσε καθολου η τιμη (40 ?) οποτε δεν προσπαθησα να της αλλαξω γνωμη :mrgreen:

Εννοείται πως δεν θα έδινα 40 για στολή, γιατί μπορώ να την φτιάξω στο περίπου την συγκεκριμένη. Εμάς μας αρέσουν οι monsters και μέχρι τώρα η ''χρηματική'' μας επένδυση έχει φτάσει τα 300,00 και βάλε για αυτές τις κούκλες και όλα τα συναφή τους. Βέβαια τις προσέχουν πολύ, όχι σαν τις Barbie που είναι όλες ξεμαλλιασμένες και γυμνές.

Όταν αποφασίσω τι ακριβώς θα της φτιάξω θα σας βάλω φώτος.

Κικη ποσο γελασα με την μικρη που δεν θελει τη γνωμη σας..οσο για το ντυσιμο και μενα αφου μου ζηταγε καθε μερα φορεμα και της ειπα οτι δεν μπορει να εχει τοσα φορεματα μου προτεινε το ιδιο(φορεμα-φουστα-παντελονι).τις φορμες ουτε να τις δει.μου ειπε οτι θα τις φορεσει στο γυμνασιο..αχ.....

Εμένα που έχουν και οι δύο κολανομανία....δεν τα προλαβαίνω τα κολάν. Για να βάλουν τζην πρέπει πρώτα να έχουν βάλει για 2 μέρες κολάν και μια μέρα φούστα. Η μικρή δε τις φόρμες ούτε να τις βλέπει, τις φοράει σπάνια και με μούτρα και η μεγάλη τις θέλει στενές και μόνο στενές. Τις φαρδιές της φοράει για πρόχειρα ρούχα μέσα στο σπίτι μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Βάσω - αδερφή της Αρετής να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου....μιας και είσαι διαιτολόγος να μας βάλεις και σε μια σειρά....πολύ μερέντα έχει πέσει!!! χααχχαχα :D:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εσένα εννοεί το Σοφάκι ή τη Βάσια (από ζήλια ρωτάω:mrgreen: )

Αλήθεια η άλλη μας Βασούλα που είναι; (vaskokal )

Τσά εδώ είμαι σχεδόν κάθε μέρα σας διαβάζω απλά δεν είμαι στα καλύτερα μου για να γράψω. Κουράζομαι αρκετά μέσα στην μέρα κ έχω τελευταία μεγάλο εκνευρισμό για όλα. Δεν με ευχαριστεί τίποτα. Το μόνο που θέλω είναι λίγες ώρες να κάτσω μόνη μου χωρίς να κάνω τίποτα.

αρη-αννα περαστικά κ εύχομαι να πάει σύντομα καλύτερα. τι να πω όντως μήπως να δοκιμάσει την ομοιοπαθητική.

βασω αδελφή της αρετής συμβουλές δίαιτας δίνεις ιντερνετικά; χαχα το χω μεγάλη ανάγκη πίστεψέ με.

καλαμαράκι εγώ έχω φτιάξει χειροποίητο βάμμα πρόπολης δεν είναι δύσκολο απλά θέλει πολύ χρόνο για να γίνει. α μυρτούλα ο μπαμπάς σου ως μελισσοκόμος έχει παραπροιόντα της μέλισσας δηλαδή εκτός του μελιού εννοώ. θα γίνω πελάτισσά σας.

κορίτσια η δεσποινα τίνα που βρίσκεται; η έγκυος με τον φίλο ασιάτη;

έχασα επεισόδια κ δεν κατάλαβα γιατί η ειρήνη έβαλε τιμωρία το φιογκάκι.

τσπ δεν πειράζει.

αφροδιτάκι να σε ρωτήσω κ αν θέλεις μου απαντάς με πμ αν δεν θέλεις δημόσια. για την αποτρίχωση λέιζερ κόστος κ πόσες συνεδρίες. έκανα μπικίνι πριν τις εγκυμοσύνες κ μετά το σταμάτησα. σκέφτομαι να το συνεχίσω αλλά σκέφτομαι κ το κόστος γιατί εδώ επαρχία οι τιμές τσούζουν.. πήγε μία συνάδελφος θεσσαλονίκη κ έκανε όλο το πόδι κ μπικίνι κ πρόσωπο μόνο με 100 ευρώ.

γειά σου βασιλική, γειά σου ρενάτα, γειά σου δήμητρα, γειά σου χρύσα, γιώτα, κωνσταντίνα, σοφία, βάσια, γειά σου ραβ, γειά σου φορ γιου (δεν έχω βγάλει ακόμα άκρη με τα κουρσερα) κλπ κλπ κλπ κλπ

καλό βράδυ κοριτσάρες κ καλη παρασκευή για να αρχίσει καλά το σκ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου..

Ravt εγω χρησιμοποιώ viakal..αστράφτουν όλα!

Ναι Ειρήνη μου σαν πέτρα.. θα δοκιμάσω και θα σας πω.. κρίμα είναι να είναι έτσι.. λυπάμαι να βλέπω πράγματα να καταστρέφονται.. πράγματα είναι θα μου πείτε αλλα τα λυπάμαι γιατι κουραζόμαστε για να τα αγοράσουμε και δεν μου αρέσει να παθαινουν κάτι. Και το παράξενο είναι ότι άλλες φορές δεν είχε κάτι τέτοιο

Αλεξενια περαστικά. αέριζε καλα.. και να χρησιμοποιείς αντισηπτικό πριν πιάσεις το άλλο μωράκι..

NIKOSXRISTINA πωπω.. εμείς χρησιμοποιούμε πάντα καλοριφέρ λαδιού.. δεν έχουμε κεντρική θερμανση.. μην νιώθεις ενοχές...

Κική μου αρέσει το μοτίβο σας :D

Μαρακι έχουν τα jumbo για μωράκια και σε καλή τιμη 10 ευρώ..

Πωπω Ηλιαχτίδα μπράβο!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα είχα μόνο τα συμμαζεματα.. λείπαμε απο το σπίτι όλη μερα οπότε δεν ειχα και πολλά..εγώ τα πολλά τα κάνω σ/κ..

Λοιπον ΆρηςΆννα διαβάζω για το πρόβλημα σας καιρό.. αυτό με τη διατροφή το θεωρώ πολύ δύσκολο και δεν θα του κάνει καλο να σοκάρει τον μεταβολισμό του και τον οργανισμό του μετά την πνευμονία.. ξέρω περίπτωση με ψωρίαση σε 80% του σώματος.. ίσως σου ακουστεί γελοίο αλλά μετά απο ένα χρόνο πέρασε τελείως με ganoexcel.. ganoderma.. ψάξε το.. το χρησιμοποίησα και γω για άλλο θέμα και κάνει θαύματα! το δε δερμα μου έγινε τέλειο! αν θες βοήθεια πες μου. υπάρχει τσάι, καφές, σοκολάτα ρόφημα, σαπουνάκι, χαπάκια, δημητριακά. τα χρησιμοποιεί καθημερινά όχι όλα όποια θέλει αλλα σίγουρα θα χρησιμοποιεί τα χαπακια βιταμίνες και δεν θα ταλαιπωρειται με θεραπειες και φαρμακα.. θα έχει κανονική ζωή

Φιλάκια καληνύχτα χ χ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν ήξερα ότι θα ήμουν ξύπνια μέχρι αυτή την ώρα θα είχα βάλει την ταινία να δω γκρρρ :mad:!

Τεσπα, πήγαμε για στολή και με συνοπτικές διαδικασίες πήραμε την απαισιότερη όλων :mrgreen:! Μια σταχτοπούτα (μα καθόλου φαντασία αυτό το παιδί μου!) τρελή υπερπαραγωγή! Και ακριβή ρε γμτ :roll:, 33 ευρώ είχε. Πάρα πολλά μου φάνηκαν αλλά ήταν τόσο χαρούμενη, τόσο ενθουσιασμένη που δεν μας πήγαινε καρδιά να της το χαλάσουμε.

Κοριτσάρες καλησπέρα !

Σας διάβασα αλλά μου κάνει συνέχεια διακοπές το ίντερνετ και δεν μπορώ να στείλω μνα.Μου λείψατε πολύ!!!

Ζήλεψε! :tongue:

Μήπως έχετε καμιά ιδέα τι να ντύσω το μωράκι μου τις απόκριες; Υπάρχουν αποκριάτικες στολές για τόσο μικρό μωράκι; Είμαι άσχετη οπότε αν μπορείτε οι μαμάδες με μεγαλύτερα παιδάκια βοηθήστε με.

Μαρία, υπάρχουν στολές για τα μωράκια. Στη θέση σου θα κοιτούσα για το λιγότερο "ενοχλητικό" για το παιδί: όχι πράγματα στο κεφάλι του, όσο το δυνατόν λιγότερο συνθετικό, που να μη "σκάει" φορώντας το (κάτι ολόσωμα γούνινα ζωάκια π.χ.) κλπ. Τώρα θα μου πεις, τι μένει; Και δίκιο θα 'χεις :rolleyes: απλά, μωρέ, κακά τα ψέματα, σ'αυτή την ηλικία το κάνουμε για μας, ε, ας μην ταλαιπωρούνται κιόλας τα δόλια. :)

καλησπερα κοριτσια,

εχω πολυυυυυυυυυυυυ καιρο να μπω, γιατι δεν ειμαστε και στα καλυτερα μας, μαλλον ειμαι στα προθυρα καταρρευσης-καταθλιψης.

Ειχα τον αντρα μου στο νοσοκομειο με πνευμονια , και λογω ενος χαπιου που επαιρνε για την ψωριαση, δεν επρεπε να παρει ουτε αντιβιωση, οποτε καταλαβαινετε.Ηταν πολλες μερες με 8 πιεση (η μεγαλη).

Αυτο το κ@λο χαπι , τον ρημαξε.

Αποφασισε να κοψει το χαπι, και αυτο ηταν, εγινε ολοκληρος μια πλακα ψωριασης.

Δεν ειναι καθολου καλα σωματικα και ψυχολογικα, ειναι ετοιμος να φουνταρει.

Εχει γεμισει παντου, δεν μπορει να συνελθει και βεβαιως ουτε και εγω.

Πηγαμε σε εναν αλλο δερματολογο , και του εδωε διατροφη-αποτοξινωση για να το πολεμησουμε και ετσι, και θα δουμε, αν και δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη.

Δεν του το δειχνω βεβαια, αλλα τρελαινομαι...

Σε 14 μερες ελπιζω να εχει δει λιγη βελτιωση.Η διαιτα ειναι πολυ σκληρη, ο γιατρος ειπε οτι μπορει να ανεβασει μεχρι και πυρετο, γιατι θελει να δημιουργησει ενα σοκ στον οτγανισμο για να διωξει τις τοξινες που προκαλουν την ψωριαση.

Τρωει 2 φρουτα το πρωι, 2 πατατες το μεσημερι, και ενα τσαι το βραδυ.ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...

Ευχομαι να αντεξει γιατι ο γιατρος φαινεται σιγουρος για την θεραπεια.

Θα σας διαβασω το βραδυ μηπως ανεβω λιγο ψυχολογικα,αλλα δεν το βλεπω...

Πω πω ρε γμτ, πόσο δύσκολο. Θα συμφωνήσω με την Αφροδίτη, ας κάνει μια απόπειρα με την ομοιοπαθητική, αφού είναι πρόθυμος να δοκιμάσει αντισυμβατικές μεθόδους.

Προσπάθησε να μη "φρικάρεις". Είστε στην αρχή και θα βρείτε τον τρόπο να το ελέγξετε αυτό το πράγμα, αρκεί να μην πέφτει τώρα και να δοκιμάσει ώστε να βρει ποιου είδους θεραπεία έχει αποτελέσματα για κείνον.

Σε λίγο θα τους ετοιμάσω χυμό πορτοκάλι και ευελπιστώ να έχουν κοιμηθεί έως τις 9.00 γιατί έχω προγραμματίσει να πάω για βραδινή yoga.

Για αύριο θα μαγειρέψω τον λεμονάτο αρακά της Ειρήνης, μόνο που δεν ξέρω ακόμη τι ώρα, για πρωί με βλέπω στανταράκι...

Την παλεύεις με τη βραδινή yoga, πρωινέ τύπε;

Σε ρωτάω γιατί εμένα τον πρωινό τύπο (μπάνιο αξημέρωτα, μαγείρεμα τις περισσότερες φορές επίσης κλπ.) το 9-10 του πιλάτες με σκοτώνει. Το θέμα μου είναι μέχρι να φτάσω, μετά οκ.

Πραγματι ειναι χαλια ειδικα οταν ξεφυγεις απο τα πολυ παιδικα νουμερα με πριγκιπισσες κλπ εκει αρχιζει το χαος δεν ξερω ρε κοριτσια αν ειμαι πολυ συντηρητικη αλλα μου φαινονται καπως αυτες οι στολες με τις κοιλιες απεξω και τα σουπερ μινι για να ντυθει αστυνομικινα π.χ.

Κάνε μας δύο τις συντηρητικές. Απαράδεκτες μου φαίνονται!

Τι κανετε κοριτσαρες?ειμαι ετοιμη να καταρρευσω..χθες βραδυ κοιμηθηκα στις 12 στις 3παρα ξυπνησε η μικρη και δεν κοιμοταν..εντελει κοιμηθηκε στις 4 και εγω κατα τις τεσσεραμιση και στις 6παρα εγερτηριο για δουλεια.ολη μερα δεν εκατσα καθολου και τωρα αλλου παταω και αλλου βρισκομαι

Καλή ξεκούραση με ύπνο χωρίς διακοπές απόψε!

πηγαμε παιδιατρο τελικα γιατι ειχε 39,5 κ δεν μποριυσε να μιλησει..δεν βγαινει η φωνη του καθολου,σαν μαραμενος ειναι.μου ειπε οτι ειναι σουπερ κολλητικο ,βοηθεια μας!!

Περαστικά και όσο μπορείς προσοχή. Πόσο είναι η μπεμπούλα τώρα;

Επίσης, καλώς ήρθες, Βάσω!

Παρασκευή αύριο! :D

Φιλιά!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Koρούλες τρεχάτη καλημέρα!

Μπήκα μόνο να σας πω μια γλυκιά καλημέρα και φεύγω για δουλίτσα.

Χθες γύρισα 23.10! Τι βροχή ήταν αυτή????

Ευτυχώς, ένα από τα ραντεβού μου ήταν το Σοφάκι μας και φτιάξαμε τα κέφια η μία της άλλης. {κοπελίτσαααααα :tongue::tongue::tongue:}.

Φεύγω για δουλειά, σας φιλώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα,

Σας διαβάζω εδώ και λίγο καιρό και πολύ σας χαίρομαι. Είμαι κι εγώ λίγο τρελή με την τάξη στο σπίτι κι αν και δουλεύω, το βράδυ που τα παιδιά θα κοιμηθούν και όλα είναι στη θέση τους είναι η πιο χαλαρωτική στιγμή της μέρας. Έχω δύο αγοράκια το ένα στη Β' δημοτικού, το άλλο νήπιο και κλασικά τρέχουμε και δε φτάνουμε.

Θα προσπαθώ να γράφω πιο συχνά.

Να σχολιάσω κι εγώ για την ΑριςΑννα ότι η δίαιτα αυτή είναι υποθερμιδική. Εναλλακτικά έχω ακούσει ότι η γλουτένη δημιουργεί τα αυτοάνοσα. Οπότε έχε το υπόψη σου. Μπορώ να σου δώσω λινκς για αυτό αν σε ενδιαφέρει. Επίσης θα συμφωνήσω με την ομοιοπαθητική.

Μην αγχώνεσαι, αν καταλάβει το άγχος σου θα είναι ακόμη χειρότερα. Ελπίζω σύντομα να το αφήσετε πίσω σας όλο αυτό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...