Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Μια θεία μου (που συνδύασε ΑΖΑΧ CLORON & χλωρίνη για να καθαρίσει τις μεσόπορτες!!!!) και η μαμά μου (που συνδύασε χλωρίνη με aqua forte)!!!! έλεος για να καθαρίσει μια τουαλέτα σ' ένα σπίτι κάποτε.... κατέληξαν νοσοκομείο με αναπνευστικό πρόβλημα. Η θεία μου είχε κόκκινα μάτια για 2 εβδομάδες και η μαμά μου δεν μπορούσε να καταπιεί για 1 εβδομάδα.

Γενικά είναι επικίνδυνο λόγω αναθυμιάσεων.

Αφροδιτούλα μου,

Οπως ανέφερα και στο προηγούμενο μήνυμά μου, εγώ χρόνια τα συνδυαζω σε "δύσκολες" και ποτέ δεν είχα θέμα.

Απλώς προσέχω το viakal, επειδή γνωρίζω πως είναι ισχυρό.

Κανένα θέμα δεν είχα ποτέ. Ούτε αναπνευστικό, ούτε μάτια, ούτε κατι άλλο.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια θεία μου (που συνδύασε ΑΖΑΧ CLORON & χλωρίνη για να καθαρίσει τις μεσόπορτες!!!!) και η μαμά μου (που συνδύασε χλωρίνη με aqua forte)!!!! έλεος για να καθαρίσει μια τουαλέτα σ' ένα σπίτι κάποτε.... κατέληξαν νοσοκομείο με αναπνευστικό πρόβλημα. Η θεία μου είχε κόκκινα μάτια για 2 εβδομάδες και η μαμά μου δεν μπορούσε να καταπιεί για 1 εβδομάδα.

Γενικά είναι επικίνδυνο λόγω αναθυμιάσεων.

Καλά είσαι το άλτερ ίγκο μου...(σε λίγο θα λέμε, η θεία μας, η μαμά μας!!!)

Πέρα από την πλάκα, Ειρήνη, είναι πολύ επικίνδυνο. Τα ίδια είχε πάθει κ μια γνωστή μου πριν χρόνια. Αν δει κανείς άλλωστε στην ετικέτα των απορρυπαντικών στο πίσω μέρος, ειδικά στη χλωρίνη, λέει να μην συνδυάζεται με άλλα απορρυπαντικά. Ένα τη φορά, ξεπλένουμε καλά, κ μετά μπαίνει άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, δεν είναι να "έχει κανείς θέμα". Απελευθερώνεται χλώριο και μπορεί να κάνει ζημιά στον πνεύμονα. Δεν είναι δλδ θέμα ευαισθησίας, αλλά χημείας.

Καταλαβαίνω τι λες αλλά δεν θα είχα νιώσει κάτι?

Τι να πω βρε κορίτσια.

Οπως είπα και νωρίτερα, για μενα, που τα χρησιμοποιώ κατ' αυτόν τον τρόπο με βοηθούν στα δύσκολα οπότε τα κρατώ.

Υ.Γ. Κρατώ πάντως στο μυαλό μου όσα μου είπατε για να μην τα προτείνω σε άλλους.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ... φέτος δεν μας κάνουν οι στολές που είχαμε... ζήτησε Ιντιάνα Τζόουνς! :tongue::lol:

/QUOTE]

Ειρήνη να σου στείλω κάτι ωραία που βρήκα για στολές που μπορούμε να φτιάξουμε εύκολα μόνοι μας;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρηνάκι μου,

Καλώς μας ήρθατε!!!

Ακουγα για χιόνια και τρελά κρύα στη χώρα που ήσασταν και σε σκεπτόμουν συνέχεια!

Υ.Γ. Συγνώμη που ξέχασα να σε καλωσορίσω!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη να σου στείλω κάτι ωραία που βρήκα για στολές που μπορούμε να φτιάξουμε εύκολα μόνοι μας;

Μόνο αυτο μου έλειπε, κοριτσάκι μου!:tongue:

Μισό να πάρω τηλέφωνο τον Χάρισον Φορντ, να δω τι μπορεί να κάνει για 'μας... :lol::lol::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τη φρυγανιερα πως την καθαριζετε? και δεν λεω μονο εκει που εχει το δισκακι για τα ψιχουλα αλλα και γι αυτα που μενουν και καιγονται κοντα στις αντιστασεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ... φέτος δεν μας κάνουν οι στολές που είχαμε... ζήτησε Ιντιάνα Τζόουνς! :tongue::lol:

/QUOTE]

Ειρήνη να σου στείλω κάτι ωραία που βρήκα για στολές που μπορούμε να φτιάξουμε εύκολα μόνοι μας;

Αφροδιτη για βαλε να τα εχουμε υπ' οψιν μας :D


2Uuep2.pngI8Ayp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημερα!!!Τι κάνετε.Παλι στα πεταχτα σας διαβασα αλλα ελπίζω να τα καταφερω να σχολιασω το μεσημερακι.

Εχθες ξαπλωσα κατα τις δεκα οπότε σημερα ξυπνησα πιο ξεκουραστη,λιγακι ο λαιμος με ενοχλει αλλα εχω περισσοτερα κουραγια.

Σημερα πήγα τον μικρο στο σχολειο,και μετα για εξωτερικες δουλειες με τη μαμα μου.Μαζι με ολα τα υπόλοιπα πήγα και φαρμακειο ,σουπερ μαρκετ ,μαναβικο, κρεωπολειο και φουρνο.

Γυρισα σπίτι και δυστυχως ειχαμε διακοπή ρευματος ,οπότε τακτοποιησα οσα αγορασα, συμμαζεψα γιατι το βραδυ τα ειχα αφησει οπως οπως και το πρωι μονο τα κρεβατια μας εστρωσα ,εβγαλα και απλωσα ενα πλυντηριο,εβαλα αλλο ενα μολις ηρθε το ρευμα ,μετεφερα ξυλα και σκουπισα τη βεραντα.

Ευτυχως για φαγητο εχω κιμα σαλτσα από την Τριτη και θα βρασω και μακαρόνια.Παω να κανω λιγες δουλίτσες ακομη και να ετοιμασω τραπέζι.

Τα φιλια μου!!!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτη για βαλε να τα εχουμε υπ' οψιν μας :D

ok!

indi1_zps11f6d384.jpg

indi2_zps44ded544.jpg

indi3_zpsf4be8b1b.jpg

Από το αγαπημένο pinterest.com για έξτρα ψάξιμο αν θέλετε.

Αν θυμάστε την στολή κουκουβάγιας που έφτιαξα με την βοήθεια μιας φίλης μου, από εκεί την ξεσήκωσα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα :)

βγηκα το πρωι για δουλιες με τον μικρο παρεουλα

καναμε και τα ψωνια μας

εκανα και το θεικο παστητσιο της μπαρμπαρηγου (τωρα ειναι στο φουρνο)

και τωρα θα σας διαβασω;)

και κατα τις 4 φευγω για δουλιτσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...