Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτά τα μάτια θέλω ώστε να κάνω τα ποτήρια μας έτσι:

http://rawrcharlie.tumblr.com/

280208408034962232_jf2qrION_c.jpg

Δεν είναι πανέμορφα?

Θα βρω στο jumbo? Εχετε δει πουθενα? :confused:

Σίγουρα έχει jumbo, και εγώ έτσι το είχα σκεφτεί !!!

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια? Αν δεν βρω αυτές που θέλω, μπορούμε να κάνουμε κάτι εμείς???

Ναιιι είπαμε καλέ!!!! απλά να είναι άσπρο το φόντο απο πίσω όπως αυτή που έδειξα για να μην σου βγει πολύ μαυρίλα

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μου το ιδιο θεμα εχει επιλέξει και η Georgina οπότε και από εκει μπορείς να πάρεις ιδέες.Είναι θεματάκι πάντως που θέλει δουλίτσα....

Πολύ ομορφη η πρόσκληση σου ,το ιδιο και αυτή που προτείναι η Βασια.Θα κοιτάξω και εγώ και θα σου πώ....


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σίγουρα έχει jumbo, και εγώ έτσι το είχα σκεφτεί !!!

Δεν θυμάμαι να έχω δει μάτια αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν έχω ψάξει και ποτέ...:rolleyes:

Το πάρτυ πάντως θα έχει βασικά χρώματα το πράσινο-πορτοκαλί. Αυτό, το χουμε! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα μάτια θέλω ώστε να κάνω τα ποτήρια μας έτσι:

http://rawrcharlie.tumblr.com/

280208408034962232_jf2qrION_c.jpg

Δεν είναι πανέμορφα?

Θα βρω στο jumbo? Εχετε δει πουθενα? :confused:

hello….

ναι, θα τα βρεις και στο jumbo και στο Μουστακας και όπου κοιτάξεις…

το θέμα είναι πολύ ωραίο αλλά έχει πολύ χαρτοκοπτικη καθώς δεν υπάρχει τίποτα έτοιμο…

ξέρω καλά… καθώς αναρρώνω από το party της περασμένης εβδομάδας που είχα το ίδιο θέμα… και τα πιτσιρίκια ξέδωσαν τρελά… φωτογραφίες μέσα στην εβδομάδα…

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=2470034#post2470034

Επίσης, ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Αντιγόνη που μου ετοίμασε τερατάκια από μαλλί, με ματάκια επάνω τα οποία μοιράστηκαν στα πιτσιρίκια!

Τα ποτηράκια είναι must…. όπως και τα monster grins… δες σχετικά στο θέμα…

αν θέλεις τα grins τα έχω έτοιμα να στα στείλω… απλά τα κόβεις και τα κολλάς…

Την πρόσκληση εγώ την έκανα μόνη μου… βρήκα μία εικόνα που μου άρεσε και τέλος…

Μεγάλη επιτυχία είχε επίσης και το monster mural… σε έναν τοίχο κόλλησα 2 έγχρωμα και 3 ασπρόμαυρα τερατάκια… 95εκ x 45 εκ τα οποία ζωγράφισαν τα πιτσιρίκια… τρελό γέλιο…

αυτά για την ώρα….


beSZp2.pngdsR5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μου το ιδιο θεμα εχει επιλέξει και η Georgina οπότε και από εκει μπορείς να πάρεις ιδέες.Είναι θεματάκι πάντως που θέλει δουλίτσα....

Πολύ ομορφη η πρόσκληση σου ,το ιδιο και αυτή που προτείναι η Βασια.Θα κοιτάξω και εγώ και θα σου πώ....

Ποια G? Η δικιά μου G? :confused::confused:

Mιλάς σοβαρά, Χρύσα μου????

Υ.Γ. Βρε μ αυτό το κορίτσι.. από 18 χρονών το λέμε πως συνεννούμαστε σε ένα ανώτερο επίπεδο και μάλιστα χωρίς να μιλάμε!!! :tongue::P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!

Δεν θέλω σπιτική. Και δεν τα καταφέρνω και δεν θα μπω σε τέτοιο μπελά.

Α, εγώ το έκανα και αυτό… έφτιαξα την τούρτα με τα χεράκια μου να είναι καλά ο Παρλιάρος… αλλά για τα γενέθλια του μεγάλου τον Νοέμβριο δεν ξέρω αν θα το κάνω… είναι προς σκέψη...


beSZp2.pngdsR5p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα

Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες για τον παππου.

Επιτελους σημερα ηρεμησαμε καπως απο την υπερενταση.

Ειρηνη πολυ ωραια η ιδεα για θεμα τα τερατα αλλα νομιζω η οτι θα πρεπει να κανεις πολλα μονη σου (αν πιανουν τα χερια σου) η να ξοδεψεις αρκεετα χρηματα γιατι σε jumbo δεν εχω δει κατι που να σου κανει...:rolleyes:

Οσο για το θεμα το δευτερου -τριτου παιδιου, εγω ειμαι αποφασισμενη να κανω καποια στιγμη δευτερο παιδι και ας στερηθω εγω και ο αντρας μου, αρκει να εχει η μικρη μου ενα αδερφακι. Ο δεσμος ο αδερφικος δεν υπαρχει. Οσο και να σου σταθουν οι φιλοι η οι λοιποι συγγενεις σαν τα αδελφια δεν εχει.

Εδω εχει ακομα πολλη ζεστη και εχω κουραστει. Δεν λεω να χειμωνιασει αλλα εστω να δροσισει λιγακι να τονωθουμε.

Καλη βδομαδα να εχουμε

Ευούλα μου, σου στέλνω την αγάπη μου.

Δεν θα το κουράσω πολύ. Αν δω πως δεν υπαρχουν πολλα, θα κοιτάξω με τα ματάκια και 1-2 ακόμη πραγματάκια να κάνω ότι μπορώ. Δεν θα έχω πολύ χρόνο για τόση χαρτοκοπτική... δεν το σκοπεύω κι όλας... ;)

Εχει δίκιο, πως θα τονωθούμε μόλις δροσίσει λιγάκι!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!

Εύα καλό Παράδεισο να χει ο παππούλης σου..

Νονη!!! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη! Με το καλό!!!!!!!!!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη γτ προχθές έσκασε μύτη η πεθερά μου με μια κοπέλα καθαρίστρια και μου καθάρισαν όολο το σπίτι! Και έτσι πέρασα ένα ευχάριστο ΣΚ!(χωρίς να το ζητήσω έτσι???μου είχε πει πολλές φορές και ντρεπόμουν κ έλεγα όχι..). Η γυναίκα είναι φοβερή! Μπορείτε να ζηλέψετε ελεύθερα,χε χε χε!

Ειρήνη με συγχωρείς και εννοείται ότι δε θα ξαναπω τίποτα αλλά τι καλύτερο δώρο θα μπορούσες να κάνεις στο φιογκάκι σου από ένα ακόμα φιογκάκι;;; :-). Και μεις χάλια είμαστε οικονομικά αλλά η εικόνα των 2 μαζί είναι απίιιστευτη!!


xhbDp2.png863np2.png
Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη εννοείται πως είμαστε εμείς εδώ να σου δώσουμε ιδέες και σίγουρα θα τα καταφέρεις και όλα θα είναι τέλεια....μια πρόσκληση τερατάκια, τούρτα τερατάκια, ποτήρια τερατάκια, τίποτα τερατάκια στο τοίχο και ότι άλλο πει η Τζωρτζίνα εύκολο και δεν χρειάζεσαι τίποτα άλλο..

Το φιογκίδιο όπως και όλα τα παιδάκια τρελαίνονται για διακόσμηση, άρα δώστου κόλλα, πλαστικά πιάτα και άστον να φτιάξει τέρατα για τον τοίχο...που θα τα κρεμάσεις με την ειδική κόλλα που δεν αφήνει σημάδι (δεν θυμάμαι πως την λένε)

Επίσης πολύ μου άρεσε και αυτό http://www.facebook.com/photo.php?fbid=469819023049735&set=a.466761450022159.107142.464300286934942&type=3&theater το δίνεις στα παιδάκια και παθαίνουν πλάκα....ή για δώρο στο τέλος του πάρτυ......φυσικά θα τρελαθούν και μην μου πεις ότι δεν ξέρεις να φτιάχνεις ποπ κόρν στο σπίτι, είναι πανεύκολο και στο λεπτό έτοιμο χιχιχιχχ

και στολισμός πόρτας https://www.facebook.com/photo.php?fbid=466762296688741&set=a.466761450022159.107142.464300286934942&type=3&permPage=1

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα όλες μου τις δουλειές!!!!!

Έκανα γενική το δωμάτιο που θα βάλουμε το μουσαφίρη μας,όσο λιγότερα μικτρόβια τόσο το καλύτερο, έπλυνα τη κουρτίνα και τη κρέμασα,σκούπισα,σφουγγάρισα,τράβηξα το κρεβάτι και καθάρισα απο κάτω,ξεσκόνισα.ΑΣΤΡΑΨΕ Ο ΤΟΠΟΣ!

Έφτιαξα και μια φοβερή μαρμελάδα με βανίλιες,ροδάκινα, νεκταρίνια και μαύρη ζάχαρη και μοσχοβόλησε όλο το σπίτι.Απίστευτη γεύση μιας και τα φρούτα ήταν απο μπαξέ χωρίς φάρμακα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα μάτια θέλω ώστε να κάνω τα ποτήρια μας έτσι:

http://rawrcharlie.tumblr.com/

280208408034962232_jf2qrION_c.jpg

Δεν είναι πανέμορφα?

Θα βρω στο jumbo? Εχετε δει πουθενα? :confused:

Ειρήνη, έχε υπόψιν ότι χρειάζεται κόλλα για πλαστικό… και όχι απλό stick για χαρτί…

στα Jumbo έχει την UHU Arts & Crafts Glue…


beSZp2.pngdsR5p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...