Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

το φιορουλινι μας εγινε μανουλα!!!να της ζησει ο μικρος πριγκηπας!!


xristina83

Recommended Posts

φιορουλα μου να σας ζησει ο πριγκηπας σας!!! να ειναι παντα γερος δυνατος και ευτυχισμενος και να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!!

τις καλυτερες ευχες μου μεσα απ την καρδια μου!!!

Baby-cards-wishes-7.jpg


Γιατί εγώ ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το 'χω βρει σ' εσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια,

κι όταν σε κοιτώ, πάντα ανακαλύπτω κάτι ακόμα,

κάτι από τη μαγική σου εικόνα

που μ' αναγκάζει να σ' ερωτευτώ ξανά....

[url="http://lilypie.com"][img=http://lpmf.lilypie.com/aG4vp3.png][/url] 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

peelingskin08weiss.jpgΦΙΟΡΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ !!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ,ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ!ΑΑΑ....ΜΕ ''ΓΕΙΑ'' ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΑΣ ΟΝΟΜΑΤΑ ''ΜΑΜΑ'' ''ΜΠΑΜΠΑΣ'':PΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΕΨΕΙ ΣΤΟ ΖΕΣΤΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ:P:p:p:p

an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcTTd88sSP1sj86w_c5hivqfYOuLo1wvogD6XX9ImdW9Lkn7H5-NzvxUFybUΦιουρουλινι να σας ζησει...!!εχει μαθει να ειναι πολεμιστης....!ολα θα πανε καλα και συντομα θα ειναι στην αγκαλιτσα σας!!Να σας βοηθησει η Αγ.Αννα κοριτσαρα μου!!η σκεψη μας θα ειναι μαζι σας..!φιλακια γλυκα στις πατουσιτσες του.....γλυκεια μας μανουλα!!!
Link to comment
Share on other sites

p-Baby_Boy.jpg

Φιορουλινάκι μου να σας ζήσει το βιαστικό παλικαράκι σας, να ναι πάντα μα πάντα γερό κ δυνατό και αγωνιστής όπως είναι άλλωστε από τις πρώτες στιγμές της ύπαρξής του!!Σύντομα να έρθει η ευλογημένη ώρα που θα τον κρατήσεις αγκαλιά και θα γυρίσετε σπιτάκι σας!!! Και εσύ κοπέλα μου καλή λοχεία να χεις!

πο πο τι αναπάντεχα νέα ήταν αυτά!! ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω

baby-boy-.gif


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καλο να ξεπερασετε αυτη την δυσκολη φαση και να τον παρετε γρηγορα γρηγορα σπιτι να τον γεμισετε αγκαλιες και να σας τρελανει με τα καμωματα του.

λιγη υπομονη ακομα και ολα θα πανε καλαααα

εισαι πλεον μανουλαααααααααα


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΟΡΟΥΛΙΝΙ μου γλυκό να σας ζήσει το αγοράκι σας!! γενήθηκε ένα δυνατό και όμορφο αγόρι που έχει μάθει να αγωνίζεται !!! με το καλό να το πάρετε στο σπιτικό σας!!!

Link to comment
Share on other sites

κουκλιτσα μου να σου ζησει ο μικρος να ναι γερος κ δυνατος να τον δεις οπως επιθυμεις...ειναι μαχητης κ το χω αποδειξει....καθε ευτυχια στην νεα σας ζωη...

newborn-baby-1.gif


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites

Φιορουλινι μου γλυκο,

να σας ζησει και να ειναι γερο και δυνατο

και οταν μεγαλωσει να του εξηγησεις οτι η ζωη δεν του χαριστικε αλλα την κερδισε μονος του με την αξια του!

να σας ζησει και να ειναι παντα καλοτυχο!!!!

Καλη δυναμη στον αγωνα που δινετε και συντομα να τον παρετε αγκαλιτσα!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

φιορουλινι να σας ζησει ο παιδαρος!!να ειναι καλοτυχος κ ευτυχισμενος κ εσεις να το ν καμαρωνετε!!

υπομονη κ ολα θα περασουν!σε φιλω γλυκα!


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΦΙΟΡΟΥΛΙΝΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΝΑΙ ΥΓΙΕΙΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


HkGVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Φιορουλινακι μου αν και καθυστερημένα σου εύχομαι να σας ζήσει ο μικρός σας πρίγκιπας, να είναι γερος και πολυ ευτυχισμένος! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, σας εύχομαι να απολαύσετε τις πιο ευχάριστες στιγμές της ζωής σας!


0jkop3.png
Link to comment
Share on other sites

Φιουριλινακι,να σας ζησει το μπεμπουλινι σας!!!!!!!Να ειναι ευτυχισμενο,γερο και καλοτυχο όλη του τη ζωη!!!!!!!Εγινες μανουλα κοριτσακι,ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!Καλη επιστροφη ,να τον παρετε και να γεμισει το σπιτι σας χαρα και ευτυχια!!!!!!!!!!!!Προσευχομαστε να πανε ολα κατευχην!!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...